🏡 konvikt privat tirane

🕵 Online 463 lexues | ⏳ 21 njoftime ne pritje     Print

16,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete

📢jepet me qira apartament i organizuar si një mini-konvikt privat për vajza. 💬informacion mbi pronën: • siperfaqja totale: 120 m2. • kati 5 (dublex) organizimi: sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ku njëri...

14/08/2022 17:42

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Tek Don Bosko Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 Me Siperfaqe 70 𝐦2 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Tek don bosko prane kopleksit fiore di bosco jepet me qera shtepi private  1 kateshe 1+1 me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet ,1 dhom...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
1+1 tek 21 dhjetori e mobiluar me oborr ...
📅Date: 27/05/2024 11:12

700 Euro - Ne Zonen E Brrylit Prane Eco Market Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 I Mobiluar 700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
175.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e brrylit ,bulevardi “bajram curri” prane eco market   jepet me qera apartament  3+1+2 , me siperfaqe 175 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenj,guzhi...
📅Date: 27/05/2024 11:12

450 Euro - Rruga E Kosovarëve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e kosovarëve.1+1.e mobiluar.për më shumë informacion na kontaktoni!...
📅Date: 27/05/2024 11:12

25,000 Leke - Apart. 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Apart i mobiluar 1+1 jepet qera, me drejtim nga jugu. pallat i ri, prane xhamis ali islam. pallati ka oshee ne kat te pare. ka prane shkolla she cdo facilitet te nevojshem....
📅Date: 27/05/2024 11:11

450 Euro - Tek Rrethroullimi I Saukut Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek rrethroullimi i saukut ,rruga xhebrahimet   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 72 𝐦2 mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅Date: 27/05/2024 11:10

850 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen E Bllokut Prane Rruga Brigada E Viii Ne Tirane (id 42211257)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Id 42211257 prane rruga brigada e viii, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 120 m², kati 9 me ashensor (jo i fundit), jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner, organizo...
📅Date: 27/05/2024 11:10

40,000 Leke - Don Bosko, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar. ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor....
📅Date: 27/05/2024 11:09

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Xhamllik–kompleksi Asl 2, 500 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, xhamllik–kompleksi asl 2, 500 euro/muaj. tipologjia: 1+1adresa: rruga xhanfize kekoi mobiluarkati 2 cmimi 500 euro/muaj  i...
📅Date: 27/05/2024 11:08

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

420 Euro - Apartament 2+1 Per Qirea Ne Ali Demi 1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament i tipologjise 2+1 me qira ne zonen e ali demit, kompleksi mangalem.apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje godine te re me ashensor, i cili eshte i sapo investuar dhe i pa banuar m...
📅Date: 27/05/2024 11:07

25,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Teresisht e mobiluar...
📅Date: 27/05/2024 11:07

550 Euro - Kompleksi Magnet Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne tirane. i arreduar me të gjitha kushtet optimale per banim. i pershtatshem për 3-4 persona...
📅Date: 27/05/2024 11:05

200 Euro - Jepen Me Qera 2 Grazonjere

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepen me qera 2 grazonjere te mobiluarasip:56m2adresa:5majicmimi:200 mije leke te reja ...
📅Date: 27/05/2024 11:05

29,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 29.000l Ne Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1kati 9e mobiluar60m229.000l...
📅Date: 27/05/2024 11:04

22,000 Leke - Garzoniere Me Qera E Mobiluar Astir çmimi 22.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzonieria eshte e mobiluar shum mire ndodhet ne astir prane bar xhamero...
📅Date: 27/05/2024 11:04

300 Euro - Japim Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qera apartament ne zonen e freskut, prane rezidences platea.kati i 2. siperfaqe 76 m2 ,1 ballkon.ndertim i vitit 2018 me ashensor.preferohen familjar dhe klient serioz.per me teper informacio...
📅Date: 27/05/2024 11:04

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

16,000 Leke - Jepet Me Qira || Garsoniere ||

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.14 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira || garsoniere 📍adresa: bulevardi zogu i🏢kati: 1🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip: 35m2💶 Çmimi : 16.000lekapartamenti eshte i ndare ne:-ambienti i gatimit -dhome gjumi...
📅Date: 27/05/2024 11:04

500 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me nje siperfaqe prej 70m2...
📅Date: 27/05/2024 11:03

30,000 Leke - Jepet Hyrje 2+1 Me Qera Ish Parku I Autobuzave

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.41 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet hyrje 2+1 me qera ish parku i autobuzave  e kopletuar kati pare shtepi private...
📅Date: 27/05/2024 11:02

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 300 Euro Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 300 euro fresku...
📅Date: 27/05/2024 11:02

550 Euro - Kompleksi Kontakt ,jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 31.44 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne tirane. i arreduar me të gjitha kushtet optimale per banim. i pershtatshem për 3-4 persona....
📅Date: 27/05/2024 11:02

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut, Rruga Vaso Pasha.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.80 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera ne zonen e bllokut, rruga vaso pasha.apartamenti ka siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.organizohet ne ambient ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tua...
📅Date: 27/05/2024 11:02

900 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Kika 2, Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.74 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera apartament 2+1+2 tek kika 2, komuna e parisit.apartamenti organizohet nga 1 dhome dite+kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pall...
📅Date: 27/05/2024 11:02

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

27,000 Leke - Qera(am435)apartament 1+1 Bosh Astir Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera ,1+1, bosh, kati i 5, ashensor,vetëm kundrabufe.ka dhe një depo më vete....
📅 Date: 27/05/2024 10:19

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

300 Euro - Qera, Apartament 1+1 Fresku, Tiranë - 300€ | 76 M²

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin :● ambient ndenjie + ambient gatimi● dhomë gjumi● tualet● kati 2● 76 m2● totalisht i mobiluarpër më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pron...
📅Date: 27/05/2024 11:01

550 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Prane Shkolles "andon Zako Cajupi"

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 prane shkolles "andon zako cajupi"- ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat ekzitues- 70m2 siperfaqja totale- apartamenti esht sapo mobiluar- jepet edhe per airbnbper me shume ...
📅Date: 27/05/2024 11:00

350 Euro - Garsionere Me Qera Te Komuna E Parisit !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.31 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere te komuna e parisit ( siper kristal center ). zone shume e mire, me te gjitha fasiltetet ne afersi per nje jetese sa me komode.hryja ka siperfaqe 40m2 dhe eshte e areduar ne m...
📅Date: 27/05/2024 10:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim