Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 10/12/2023 10:09 Post ID: 103495


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 119,171 Euro
Distanca 85.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Selvia - Harta
Lexime 38062

Tek Selvia , prane Supermarket Spar, jepet me qera
apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i
mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje
pallati te pajisur me  ashensor .

 Kusht: 1
qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

 Çmimi 500
Euro  Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare