Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/03/2023 09:21 Post ID: 103495


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 170.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 100,227 Euro
Distanca 2.54 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Enver Begeja - Harta
Lexime 5881

🏠Ne zonen e Rruges se Dibres, Prane Spitalit Amerikan 2, Rruga Enver Begeja jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 170 m² 3+1+2 , plotesisht e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone .
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 400 €uro.
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare