Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 360 Euro. Tirane

Shtepi me qera 26/05/2024 17:09 Post ID: 102561


Pagesa

360 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 93,149 Euro
Distanca 2.90 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kahreman Ylli Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 33424

Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e Porcelanit- Apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh ndenje ,nje dhome gjumi ,korridor shperndares tualet dhe ballkon i madh me nje orientim shume te mire dhe me drite 


Q4599


Te dhenat e ndarjes:

- 1 Korridor Shperndares

- 1 Sallon Ndenje

- 1 Dhome Gjumi

- 1Tualet

- 1 Ballkon  


- SIP TOTALE: 74m2

- SIP BRUTO:  68m2

- KATI: 2


Karakteristikat: 

-Apartamenti jepet bosh disponon vetem kuzhine te kompletuar  

-Pllake e re cilesore, hidraulike elektrike te reja dyer te reja te punuara me dru cilesor 

-Dhome gjumi me dalje ne ballkon e  ndricuar nga drite natyrale gjate gjithe dites 

-Zona eshte e preferuar dhe e populluar ka prane institucione te rendesishme

-Orientimi i apartamentit ben te mundur ngrohjen dhe ndricimin e ambjentit gjate gjithe dites

-Prone e re dhe punimet brenda saj jane teper cilesore 

-I pabanuar me pare shume i pershtatshem per familjare 


-Ndertim i 2024

-Kati 2

-Siperfaqe Bruto:  74 M2

-Siperfaqe Neto:  65  M2 

-Orientim: Perendim

-Ndriçim Natyral ne çdo ambient

-Kubature e Rregullt

-Pamje e Hapur 

-Sistem Kondicionimi qendror 

-Grila

-Dopio xham

-Ashensor me cip

-Administrim cilesor 

-Izolim akustik perfekt

-Izolim termik 

-Elektrike,hidraulike cilesore  


Çmimi: 360 Euro / Muaj 

Tel ose WhatsApp: