Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 04/12/2023 11:13 Post ID: 153961


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 86,275 Euro
Distanca 2.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Kristaq Mone - Harta
Lexime 12081

"Segoe UI Symbol"">Ne zonen e Astirit 
Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City  
jepet me qera kati i III-te i nje
vile me siperfaqe  70  m²  1+1,
e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gjumi, 1 tualet  dhe  1
ballkon .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare.

Çmimi 350 Euro   Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare