Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 5+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,200 Euro. Tirane

Shtepi me qera 28/11/2023 18:22 Post ID: 110168


Pagesa

1,200 Euro

Ambjenti 5+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 570.00 m2 me 4 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 330,750 Euro
Distanca 2.58 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga e Ullishtes Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 29881

Jepet Me Qira Vilë  3 Katëshe (Liqeni Thatë, Rruga Ullishtes 400m Nga Hotel Radisson) - Me Pamje Mrekullushme Mbi Liqenin Artificial, Tiranën Dhe Malin E Dajtit. - E Rikonstruktuar Para 3 Vitesh Me Sistem Kondicionimi, Sapo Lyer Nga Jashtë Dhe Me Grafiato, Tualet I Ri, Sobë Druri, Oxhak Etj - Zonë Super E Qetë Dhe Me Ajër Të Pastër, Zonë Me Vila Individuale Dhe Rezidenca Vilash - Siguri Dhe Privatësi Maksimale 


Q4324


- Të Dhënat E Ndarjes 


- 4 Dhoma Gjumi  

- 1 Sallon 

- 1 Dhomë Me Oxhak/Studio

- 1 Kuzhinë Veç

- 4 Tualete

- 4 Korridore

- 4 Ballkone

- 1 Tarrac Të Shfrytëzueshme 

- 2 Depo 

- 1 Dhomë Teknike 

- 2 Puse Uji ( Pijshëm) 

- 5 Vende Parkimi ( 2 Të Mbuluar) 


- Sip Totale Ndërtim  : 570m2

- Sip Totale Truall : 950m2

- Katet E Vilës : 3 

- Ashensor : Jo 


Extra: 


- Kati Zero Përbëhet Nga : 2 Vende Parkimi, Dhoma Teknike, 2 Depo, 1 Tualet 

- Kati Parë Përbëhet Nga : 1 Sallon Me Mini Bar, 2 Ballkone, 1 Kuzhinë Më Vete, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, 1 Korridor

- Kati Dytë Përbëhet Nga : 1 Korridor, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, 1 Verandë, Tarracë 


- Vila Është Hera Parë Që Jepet Me Qira, Jepet Pjesërisht E Mobiluar Ka Diell Gjatë Gjithë Vitit Në Çdo Stinë. 

- Trualli Është I Investuar Me Tapet Bari Dhe Spote Për Ndriçim + Ka Hapësirë Të Bollshme Për 4 Deri 5 Makina 

- Vila Ka Dhe Gjenerator Të Saj  + 2 Puse Uji Me Ujë Të Pijshëm Që Janë Bërë Analizat E Sakta.  ( Pra Ujë & Drita 24 Orë) 

- Zona Ka Akses Të Shpejtë Në Autostradë Dhe Në Parkun E Liqenit + Pjesës Saukut Dhe Lapidarit Çmimi : 1,200€/ Muaj   (Ulet cmimi nga 1650€/muaj


Tel Ose Whatsapp: