Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 08/12/2023 15:07 Post ID: 101347


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 98,601 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi Manastirit - Harta
Lexime 30152

Rruga
Kongresi i Manastirit , prane shkolles Andon Zako Cajupi dhe QSUT
jepet
me qera apartament 2+1, 80
𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient
ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate
teke  , 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te  te nje pallati pa ashensor .

 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

 CMIMI: 400 Euro    Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare