🏡 truall ose toke

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje     Print

58,000 Euro -Shitet Toke Te Lapidari Ne Peze, Prane Ilira Palace - 1200 M² **me H

Tirane | Zone Periferike/Aeroport (13.54 Km nga qendra)
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1200 m2
1.20 Dynym
(13.54 Km nga qendra)
🔍 shitet toke (58,000€) te 📍 lapidari ne peze, prane iliria palace - 1200 m2 | me hipoteke | buze rruge | ints 0.3q3646-toke buze rruges kryesore 📌 ne peze-me intensitet 0.3-lartesi ndertim...
📅 Date: 03/10/2023 11:43

212,000 Euro -Okazion (*80€/m2) Toke (2,700m2) Rinas (rr. Kryesore, Pa Kaluar Epok

Tirane | Rinas/Aeroporti (8.09 Km nga qendra)
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
(8.09 Km nga qendra)
Shitet tokë në rrugën e rinas, pa kaluar epokën (pranë autostradës tiranë - durrës) 2700 m2 me hipotekë ( titulli tokë arë) - qetësi absolute, privatësi.- buzë rruge me akses direktq4165...
📅 Date: 02/10/2023 17:47

77,000 Euro -Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² M

Tirane | Zone Periferike/Aeroport (3.52 Km nga qendra)
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1300 m2
1.30 Dynym
(3.52 Km nga qendra)
Shitet toke buze rruges kryesore - ngjitur me equos resort  **1330 m² me hipoteke toke are ( toke  ku mund te ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillim...
📅 Date: 02/10/2023 17:47

58,000 Euro -Shitet Toke Te Lapidari Ne Peze, Prane Ilira Palace - 1200 M² **me H

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 13.54 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1200 m2
1.20 Dynym
13.54 Km nga qendra
🔍 shitet toke (58,000€) te 📍 lapidari ne peze, prane iliria palace - 1200 m2 | me hipoteke | buze rruge | ints 0.3q3646-toke buze rruges kryesore 📌 ne peze-me intensitet 0.3-lartesi ndertim...
📅 Date: 03/10/2023 11:43

80,000 Euro -Shitet Truall 3360 M2 Te Autostrada Tirane -durres 80.000 Euro

Tirane | Zone Periferike/Aeroport
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 3300 m2
3.30 Dynym
Shitet truall~ 17m x 200m~ te aksi tirane -durres dhe aksin durres -shijak~ me plan zhvillimi per vila~ shume afer rruges kryesore~ me hipoteke~ cmimi 80.000 eurokontaktoni b500...
📅 Date: 03/10/2023 11:00

125,000 Euro -Shitet Toka Ne Kombinat

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
...
📅 Date: 03/10/2023 10:23

400,000 Euro -Shitet, Toke, Vore.

Tirane | Vore 16.01 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 5000 m2
5.00 Dynym
16.01 Km nga qendra
Disponojme toke ne shitje, vore, tirane. informacion mbi tokën: toka është e pozicionuar në vore. me një sipërfaqe prej 5000 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizit...
📅 Date: 03/10/2023 09:20

212,000 Euro -Okazion (*80€/m2) Toke (2,700m2) Rinas (rr. Kryesore, Pa Kaluar Epok

Tirane | Rinas/Aeroporti 8.09 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
8.09 Km nga qendra
Shitet tokë në rrugën e rinas, pa kaluar epokën (pranë autostradës tiranë - durrës) 2700 m2 me hipotekë ( titulli tokë arë) - qetësi absolute, privatësi.- buzë rruge me akses direktq4165...
📅 Date: 02/10/2023 17:47

77,000 Euro -Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² M

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 3.52 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1300 m2
1.30 Dynym
3.52 Km nga qendra
Shitet toke buze rruges kryesore - ngjitur me equos resort  **1330 m² me hipoteke toke are ( toke  ku mund te ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillim...
📅 Date: 02/10/2023 17:47

100,000 Euro -Shitet, Tokë, Liqeni I Farkës, Tiranë.

Tirane | Sauk/Qendra TEG 3.77 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
3.77 Km nga qendra
Shitet, tokë, liqeni i farkës, tiranë. disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar tek rruga e tuneleve pranë liqenit të farkës. informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 1000 ...
📅 Date: 02/10/2023 16:57

116,000 Euro -Shitet, Tokë, Në Zonën E Qerretit, Tiranë

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 17.91 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 0 m2
0.00 Dynym
17.91 Km nga qendra
Disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar në zonen e qerretit. informacion mbi tokën: •toka ka nje sipërfaqe totale prej 859 m2. •disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •terre...
📅 Date: 02/10/2023 12:20

125,000 Euro -Shitet Toka Ne Kombinat

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
...
📅 Date: 03/10/2023 10:23

60,000 Euro -Shitet Toke 2685 M2 Buze Rruges Kryesore Ne Lezhe/ 60'000 Euro

Lezhe | Zone Periferike 0.12 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2600 m2
2.60 Dynym
0.12 Km nga qendra
📌shitet toke 2685 m2 buze rruges kryesore ne lezhe siperfaqe totale : 2685m2 toka ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh dhe fasilitetesh. toka...
📅 Date: 02/10/2023 09:30

235,000 Euro -Shitet Toke Ne Farke

Tirane | Sauk/Qendra TEG 5.78 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2100 m2
2.10 Dynym
5.78 Km nga qendra
Toka ndodhet ne farke dhe ka siperfaqe totale 2140 m2. ka forme dhe pozicionim shume te mire per vila. (mundesi ndarje ne 1000 m2) me hipoteke. cmimi 110 euro/m2 te interesuarit te na kontak...
📅 Date: 01/10/2023 23:47

85,000 Euro -Investo Ne Borsh (himare-sarande) 500 M2

Himare | Borsh 10.20 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 500 m2
0.50 Dynym
10.20 Km nga qendra
Në shitje: parcelë 500 m² në jug të shqipërisë - vetëm 400 metra larg plazhit në borsh, himarë! cmimi 85 000 eur vetëm 400 metra larg plazhit. një rezort i madh po ndërtohet aktualis...
📅 Date: 01/10/2023 20:37

92,000 Euro -Shitet, Tokë, Liqeni I Farkës, Tiranë. Al27263

Tirane | Zone Periferike/Aeroport 5.78 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
5.78 Km nga qendra
Shitet, tokë, liqeni i farkës, tiranë. disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar tek rruga e tuneleve pranë liqenit të farkës. informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 1000 ...
📅 Date: 01/10/2023 11:55

33,000 Euro -Shitet Trull

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 600 m2
0.60 Dynym
Shitet trull 600 m2 me letra te rregullta (certifikate pronsie) ...
📅 Date: 30/09/2023 23:38

400,000 Euro -Shitet Toke 10.000 M2 Ne Rinas 400.000 Euro

Tirane | Vore 16.01 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 10000 m2
10.00 Dynym
16.01 Km nga qendra
Shitet toke are~siperfaqe totale 10.000m2~ e pershtatshme per agronomi~ me dokumentacion te rregullt~ rinas~ 300m nga rruga kryesore~cmimi 400.000 eurokontaktoni rn4700...
📅 Date: 30/09/2023 12:23

170,000 Euro -Shitet Truall+ Shtepi E Vjeter Ne Himare

Himare | Potam 8.97 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 300 m2
0.30 Dynym
8.97 Km nga qendra
Shitet truall+ shtepi e vjeter ne himare sip- 300 m2 pamje perrallore nga deti-jon mundesi e arte investimi nxitoniiiiiiii ...
📅 Date: 30/09/2023 10:46

450,000 Euro -Shiten, Poste Parkimi, Rruga Riza Cerova,

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 4000 m2
4.00 Dynym
Shiten poste parkimi tek rruga riza cerova informacion : ∙ ndërtimi është në përfundim ∙ përfshihet kati -1 i ndërtesës ∙ mundësi e mirë investimi...
📅 Date: 29/09/2023 15:38

200,000 Euro -Shitet Shtepi + Truall Me Cmim Okazion Ne Peze Helmes , Ne Koder

Tirane | Zone Periferike/Aeroport
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 2000 m2
2.00 Dynym
Shitet prona me siperfaqe 2000m2, me strukture per 3 kate ndertim ne te cilen aktualisht eshte ndertuar kati i pare i banueshem, me sip: 130m2 me leje ndertimi dhe çertifikate te rregullt pronesie. m...
📅 Date: 29/09/2023 15:19

40,000 Euro -Shitet Toke Ne Zonen E Kamez

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 500 m2
0.50 Dynym
Shitet toke 500m2 ne zonen e kamez adresa:kamez ( rruga prrenjasi ) cmimi : 40.000euro ...
📅 Date: 29/09/2023 09:26

405,000 Euro -Shitet Toke Farke E Vogel

Tirane | Zone Periferike/Aeroport
Perdorimi
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
Shitet toke per ndertim farke e vogel, shume prane qendres tregtare teg, me akses ne ne te dy krahet e unazes re. cmimi 150 € m2 ...
📅 Date: 29/09/2023 09:13

50,000 Euro -Shitet

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 900 m2
0.90 Dynym
Shitet toke 900 m2 me letra te rregullta ...
📅 Date: 28/09/2023 20:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje toke private per shitje ne dajt truall ose toke toke ne shitje toke valias priske toke toke ne linze shitet toke ne vishnje toke private per shitje ne dajt tirane toke per shitje ne laknas toke ne shitje ne kanine toke me qera astir 500 m toke trull ne shitje shkoder daias 1500 m2 toke toke per shitje ne paskuqan toke truall ne fark toke toke babrru toke ne bregdet toke qera shitet toke pemtore toke industriale truall ose toke ne gjirokaster shitet toke truall ne metoq truall ose toke ne durres kerkoj truall toke ne sauk toke shtepi fshat shitet toke nga fresku toke 400 m bathore truall ose toke tek don bosko tirane truall ose toke tek zone periferike elbasan 1 ari toke sa metra tok mjull truall kodra priftit toke 4 dylym toke ne tunje toke truall truall ose toke ne sarande truall ose toke tek ali demi tregu elektrik tirane truall korce truall ose toke ne vlore tale lezhe toke tru truall ose toke ne bregdet elbasan ullishte toke ne vij te pare me detin toke ne juge toke ne kamez truall buz detit toke elbasan