Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/12/2023 17:46 Post ID: 102743


Pagesa

1,600 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 141.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 454,640 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa TEG, Secret Garden Residence - Harta
Lexime 24284

Jepet me Qera Apartament UNIK: 3+1+2WC+2 Ballkone dhe depo - TE RESIDENCA SECRET GARDEN - NGJITUR ME TEG ***Përfshirë DY poste parkimi - Kompleksi Secret Garden eshte nje nga komplekset me me te investuara dhe me te qeta i organizuar me Vila, Apartamente, Duplekse. Kompleksi ofron facilitete per banoret duke qene qe disponon  ambjente te gjelberuara, pedonale per shëtitje rreth kompleksit me gjatesi rreth 600 - 700 metra. Kompleksi eshte ndertuar dhe i perfunduar ne vitin 2017 - 2018 i administruar dhe i survejuar 24h me roje dhe kamera sigurie.- Apartamenti jepet i mobiluar dhe i investuar në detaje - Çdo gjë është super cilësore dhe e re 


Q4343

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Sallon + Kuzhinë të madhe 

- 3 Dhoma gjumi 

- 1 Korridor 

- 2 Tualete 

- 2 Ballkone

- 2 Poste Parkimi 


- SIP TOTALE: 141m2

- SIP NETO : 130.1m2

- SIP PËRBASHKËT : 11m2

- Me HIPOTEKË 

- KATI: 2

- KATET E VILËS: 2

- VILË : E RE 

- Vit ndërtimi : 2017

- Ashensor : Jo  

- Parkim : Po ( 2 poste parkimi )


                       DETAJE TË INVESTIMIT 


- Apartamenti është i investuar në çdo cep me arkitekt dhe shije, ka tavane të varur, spote, linjat elektrike & hidrualike janë nga më të mirat në treg cilësore. SISTEMI qendror i KONDICIONIMIT  është CARRIER  në çdo dhomë të shtëpis me ngrohje ftohje qëndrore. PLLAKAT janë marr te BRUNES, PARKETI është VEKO AC5. Hidrosanitaret nga Porcelanoza, Dritaret janë tripleks xham termiko plastike, Dyert janë  super cilësore, Kuzhina është me elektroshtëpiaket nga më të shtrenjta ELEKTROLUKS dhe kundrabufeja me material super cilësor bërë me porosi 

- Grilat janë me pult, spote, ndriçim leed çdo gjë super


- SALLONI  është me kënd komod, tv plazëm 52 polësh samsung, Tavane të varura, Chiller dhe me dalje në ballkon, orientimi i sallonit dhe kuzhinës është lindje - jug 

- KUZHINA është me banak, me elektroshtëpiake elektroluks 

- Dhomat e gjumit të kompletuara ( dhoma martimoniale ka dhe tualet brenda ) 

- Tualetet janë me DRITARE & ASPIRATOR 

- Korridori lidhet me të gjitha Dhomat dhe Ballkonet e mjaftushme 


- Kompleksi ka pamje relaksuse dhe me gjelbërim 

- Te ky apartament gjenden të gjitha cilësit për një jetesë komode 

- Siguria dhe Qetësia 100% 

- Parkimi i Garantuar 

- Çdo gjë Perfekte

- 1 min larg Teg - 15 min larg Elbasanit dhe 5 minuta larg Tiranës 

- Mundësi ideale për Banim 

- Pranë Qendra Tregtare TEG ( ku bën 90% të shërbimeve jetike) Cmimi: 1,600€ NETO *** me 2 Poste Parkimi

Per me shume info kontakt ne whatsapp: