Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 16,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 14/08/2022 17:42 Post ID: 78325


Pagesa

16,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Distanca 1.45 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3501

📢Jepet me qira apartament i organizuar si një mini-konvikt privat për vajza.
💬Informacion mbi pronën:
• Siperfaqja totale: 120 m2.
• Kati 5 (dublex)
Organizimi:
Sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ku njëri është i mbyllur me vetratë xhami.
Cilesime të tjera:
Mini-konvikti është i organizuar në mënyrë sa më praktike dhe komode me qellim akomodimin e studenteve. Secila dhomë ka dy krevate teke, dy dollape, televizor dhe 2 tavolina studimi. Mini-konvikti disponon 2 tualete, sallon e kuzhinë për gatim. Sipërfaqja e përbashkët është konceptuar si një ambient relaksi dhe ngrënie. ÇDO dhome ka një tavolinë personale dhe një TV të përbashket.

🔅Njeri tualet disponon lavatriçe.

🔅Kati i parë me dy kondicionere, ndersa kati i dytë me sistem qendror.

🌐Në çmim përfshihet edhe interneti mujor (100mb) me mbulim të gjerë në të gjithë konviktin.

Mini-konvikti ka nje punim cilësor dhe kubature të rregullt.

📍Vendndodhja e tij lejon aksesin e qendres së Tiranës me vetëm 3 minuta ecje, ndodhet 5 minuta larg Universitetit të Mjekësisë dhe 4 minuta larg Fakultetit të Shkencave të Natyres. Gjithashtu ka askes direkt në Unazë dhe në autobusat që qarkullojnë në atë linjë.

Kushte për pronen: 1 qira do të sherbeje si paradhenie dhe 1 qira do të shërbejë si garanci (pra 2 qira veç asaj që paguhet në fillim).

💵Cmimi 16000 Leke/muaj (i diskutueshëm për ato që vijnë shoqe) për person. Detyrimi i energjisë dhe ujit paguhet në përpjesëtim me numrin e banoreve.

🖊Me kontratë të rregullt qiradhënie, minimumi i kontratës është 1 vjeçare.