🏡 ambjent biznesi me qera

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje       Print

600 Euro - Me Qera: Amb Per Dyqan / Magazine, Punishte ( Vasil Shanto - Kesh ) K.

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
177.00 m2
Kati -1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qira amb ideal per dyqan / magazine ose per tu ndare ( kati -1 ) vasil shanto - kesh | shume afer rr. kryesore - me sistem aspirimi q4349te dhenat e ndarjes:- m2 total: 176.59m²- m2 (neto):...
Date: 28/11/2023 19:21

5,700 Euro - Me Qera: Kapanon + Tokë Rinas ( Ura Gjolës) - Modern (2022) Lartësi

Tirane | Rinas/Aeroporti (0.42 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 5
Magazine-Garazh
Jepet kapanon + tokë me qira rinas ( ura gjolës) - kapanon modern i ndërtuar në vitin 2022 me lartësi 8.5 m dhe dera ka lartësi 4.60 m gjatësi 4.70 m gjerësi i ndërtuar i gjithi me beton dhe ...
Date: 29/11/2023 14:32

3,500 Euro - Amb Open Space ( Bllok - Bar Duff ) Ideal Per Zyra Ose Spa (2 Tualete)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.69 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambient open space 147 m² ( bllok-  conad / rruga brigada viii ) ndodhet në katin 1 jo 0- ambienti Është i investuar me spote dhe lyer + sistem kondicionimi/ventilimi | dritare trip...
Date: 29/11/2023 21:25

3,500 Euro - Amb Open Space ( Bllok - Bar Duff ) Ideal Per Zyra Ose Spa (2 Tualete)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.69 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambient open space 147 m² ( bllok-  conad / rruga brigada viii ) ndodhet në katin 1 jo 0- ambienti Është i investuar me spote dhe lyer + sistem kondicionimi/ventilimi | dritare trip...
Date: 29/11/2023 21:25

1,700 Euro - Zyra Per Qira Tek Ambasador 3

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (85.13 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 3 Ashensor 2
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepen zyra me qira tek rezidenca "ambasador 3", e organizuar në:- 3 ambiente pune;- 1 kuzhinë të veçuar;-1 depo - 2 tualete dhe 1 ballkon. Është e pajisur me ngrohje qendrore dhe e sht...
Date: 29/11/2023 18:07

800 Euro - Jepet Me Qera Zyre Ne Myslym Shyr (id Bz2214) Tirane

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
137.00 m2
Kati 5 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Tek myslym shyri, prane shkolles arben broci, jepet me qera zyre, me siperfaqe 137 m2, tualet, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, ballkon, bosh, me parket, me kondicioner, k.bufe. a.ktarife sherbimi ...
Date: 29/11/2023 17:56

2,500 Euro - Jepet Ambient Biznesi Me Qera 250m2

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard (1.52 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Ambient komercial per qira. vendndodhja prane gjimnazit ismail qemali ne nje nga zonat teper te frekuentuara, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, qen...
Date: 29/11/2023 17:51

500 Euro - Zyre Me Qera Rruga 4 Deshmoret Ne Tirane

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.24 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1 Ashensor 1
Tualete 1
Dyqan Komercial
Rruga 4 deshmoret, prane gjimnazit partizani, jepet me qera ambient per zyre, siperfaqe 90 m2, kati 1 banim me ashensor, ambienti eshte i organizuar ne 3 ambjente, tualet, ballkon, bosh, kondicioner, ...
Date: 29/11/2023 17:43

1,000 Euro - Zyre Me Qera Tek Rruga E Elbasanit Ne Tirane

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Rruga e elbasanit prane shisha room jepet me qera zyre me siperfaqe 120 m2, kati 3 pallat i ri me ashensor. zyra eshte e organizuar nga 4 ambjente pune, me kondicioner dhe vetrata xhami qe e ben te mu...
Date: 29/11/2023 17:42

500 Euro - Zyre Me Qira Kompleksi Kontakt Ne Tirane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qira zyre  te kompleksi contakt   me siperfaqe  65m2  . ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 7 katesh , me ashensor . organizohet nga koridori shperndares ...
Date: 29/11/2023 17:41

800 Euro - Zyre Me Qera Prane Ish Ekspozites Ne Tirane

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Perballe ish ekspozites, tek lulishte 1 maj me qera zyre me siperfaqe 104m2 kati 2 pallat i ri me ashensor. ambienti organizohet  nga 3 ambiente te bollshme dhe tualeti . mund te perdoret per nje...
Date: 29/11/2023 17:41

1,400 Euro - Ambjent Komercial Me Qera Te Komuna E Parisit Tirane

Tirane | Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Komuna e parisit, afer kristal center, jepet me qera ambjent komercial, me siperfaqe 108 m2, kati 1, bosh. i pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale, zyra etj. ambjenti disponon dhe 5 poste...
Date: 29/11/2023 17:41

500 Euro - Jepet Me Qera Dyqan Tek Ish Ekspozita (id Bd21452) Tirane

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Tek ish ekspozita, ne rrugen reshit collaku, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 28 m2, kati 0 , ne pallat egzistues, bosh, me parket, me spote dritash, me fasade xhami, me pamje nga rruga dytesore, bos...
Date: 29/11/2023 17:32

1,000 Euro - Jepet Me Qera Amient Biznesi Per Lokal Tek Stadiumi Durres

Durres | Qender
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambient biznesi per lokal, lloto sport, aktivitete te tjera . ndodhet ne katin e dyte me ashensor privat te nje ndertese 2 kateshe , prane stadiumit. ambjenti ka siperfaqe 160m2, i...
Date: 29/11/2023 17:28

1,500 Euro - Qera Klinike Dentare, Blloku

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Adresa: tiranë, rruga sami frasheri Çmimi: € 1.500 siperfaqja totale: 78 m² siperfaqja e brendshme: 78 m² numri i kateve: 2 dhoma gjumi: 2 banjo: 1 mobilimi: bosh disa nga veçoritë e...
Date: 29/11/2023 17:24

3,000 Euro - Qira,ambient Per Zyra, Bllok!

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
213.00 m2
Kati 6 Ashensor 2
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Zona/rruga : rruga perlat rexhepi disponojme ambient per zyra me qira ne bllok! informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqe: 213 m2 • kubaturë e rregullt organizimi : • 4...
Date: 29/11/2023 17:24

800 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Rruga E Kavajës,

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
155.00 m2
Kati 1 Ashensor 1
Tualete 1
Dyqan Komercial
...
Date: 29/11/2023 16:52

900 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Rruga E Dibres Tt 369

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera, ambient biznesivendndodhja: rruga e dibres.detaje për zonën:-rruga e dibres është një nga zonat më tërheqëse të tiranës.-transformimi urban: në vitet e fundit, zona është d...
Date: 29/11/2023 16:43

600 Euro - Jepet Me Qera Dyqan Tek Liqeni I Thate (id Bd21286)

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Tek liqeni i thate, ne rrugen hamdi sina, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 40 m2, kati i 1 , ne pallat te ri, bosh, me parket, me spote dritash, me fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore, bosh. a....
Date: 29/11/2023 16:36

1,000 Euro - Jepet Ambient 504 M2 Me Qera Te Rruga Siri Kodra 1.000 Euro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
504.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 2
Magazine-Garazh
Jepet ambient magazine me qera~ kati pare 63m2~ kati dyte 441m2~ 2 tualet~ bosh~ pershtatshem per magazinim,rrobaqepsi ,fasoneri~ tek rruga siri kodra~ cmimi 1.000 eurokontaktoni nd200...
Date: 29/11/2023 16:32

1,500 Euro - Ambient Per Qera 100 M2, Kompleksi Arlis, Rruga E Kavajes.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Japim ambient me qera te kompleksi arlis. siperfaqe 100 m2 kati 0 fasade xhami. 1 tualet. na kontaktoni 06938 15 891...
Date: 29/11/2023 16:30

1,501 Euro - Ambient Per Qera Te Arlis, Rruga E Kavajes.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 0 Ashensor 2
Tualete 1
Dyqan Komercial
Japim me qera ambient 101 m2 rruga e kavajes, kompleksi arlis kati 0 fasad xhami nga te dyja anet. i pershtatshem per shume tipologji biznesi...
Date: 29/11/2023 16:30

600 Euro - Japim Ambient Per Qera 40 M2,kati 0, Kompleksi Sqaure 21,rruga E Kavaj

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Kompleksi square 21,rruga e kavajes,japim ambient me qera ne katin 0. ambienti mund te perdoret aktivitete te ndryshme. siperfaqe 40 m2 ndodhet brenda kompleksti. cmimi 600 euro/muaj neto na kont...
Date: 29/11/2023 16:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim