🏡 kerkesa per shtepi

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje     Print

100,000 Leke - Kerkoj Dyqan Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
1+1
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkon dyqani me qera ndodhet ne rruga e dibres nga farmacia 10 deri ne funeral alb 2000, buze rruges kryesore. siperfaqja e dyqanit eshte 40+m² - 100m² dhe qiraja mujore eshte 100000 leke+. nese ...
📅Date: 26/05/2024 16:51

200,000 Euro - Kerkoj Te Blej Shtepi 2+1 Ne Komune Leket I Kam Cash

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Kerkoj te blej shtepi ne komune 2+1nga 90m2 deri ne 110m2me 2 tualetecmim tregu...
📅Date: 24/05/2024 14:50

100 Euro - Kerkoj Apartament Per Shitje Ose Qera Ne Zonen E Yzberishtit Ose Astir

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj apartament per shitje ose qera ne zonen e yzberishtit ose astir0692389577...
📅Date: 22/05/2024 20:43

200,000 Euro - Kerkohet Apartament Per Blerje Ne Komunen E Parisit ‼️

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkohet apartament 3+1 ne komunen e parisit ,rruga e kosovareve dhe ne afersi te ketyre zonave kerkesa eshte urgjente dhe bleresi teper konkret .buxhet zone tipologji 3+1 pallat i 10 v...
📅Date: 15/05/2024 17:49

300 Euro - Kërkoj Shtëpi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Kërkoj shtëpi me qera 1+1 / garsoniere (e mobiluar). mjafton që shtëpia të mos jetë në dalje të tiranës. maksimumi 350 euro....
📅Date: 07/05/2024 11:48

850,000 Euro - Kerkohet Vile 3 Kateshe Per Blerje

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Vila Luksoze 7+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
6 Tualete
Kerkese urgjente!!!kerkohet vile 3 kateshe per blerje.e pershtatshme per turizem dentar.zonat: -komuna e parisit-myslym shyri-rruga e kavajes-stadiumi dinamo...
📅Date: 02/05/2024 16:29

50,000 Euro - Kerkoj Apartament 1+1

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ DurresQender
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Pershendetje jam e interesuar per te blere nje apartament 1+1 ne plazh durres. apartamenti te jete me hipoteke, dhe mos te jete i demtuar nga termeti. max qe dua te shpenzoj eshte 50000 €. si z...
📅Date: 18/04/2024 20:45

30,000 Euro - Kerkohet Ambient Biznesi,per Zyra Per Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneLaprake 68.91 Km nga qendra
3+1
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
5 Tualete
Kerkohet ambient me qera brenda unazes me siperfaqe-1000m2-godina te reja,komplekse ose jo-mundesi marrje te posteve te parkimitjo agjensi...
📅Date: 18/04/2024 12:12

50,000 Euro - Kerkohet Apartament 1+1 Orikum

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ VloreOrikum 0.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkese urgjente kerkohet apartament per blerje apartament 1+1faze karabinaorikumnese dispononi nje te tille :cel & whatsapp...
📅Date: 17/04/2024 11:02

240 Euro - Kërkoj Apartament Me Qera 1+1

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Përshëndetje ! kërkoj një apartament me qera 1+1 me vendodhje në tiranë, nuk kam një zonë të preferuar mjaton të mos jet në dalje të tiranës, me një qera maksimale prej 240 eurosh...
📅Date: 08/04/2024 14:57

5,000,000 Leke - Kerkoj Garsionere

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.98 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj te blej garsoniere me hipoteke ne zonen e astirit,kmy, ose kombinat. kontakt 0672040416...
📅Date: 04/04/2024 08:36

200,000 Euro - Kerkoj Te Blej Shtepi Ne Kombinat Rruga Hamdi Cenojmeri

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.18 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj te blej shtepi ne zonen  kombinat rruga hamdi cenojmeri ...
📅Date: 28/03/2024 18:06

700 Euro - ⚜kerkoj Apartament Me Qera 3+1 Te Stadiumi Dinamo,blloku,liqeni⚜

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 3+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
⚜kerkoj apartament 3+1 te stadiumi dinamo,blloku,liqeni⚜✅apartamenti te jete  tipologji 3+1 ✅ne nje pallat te ri ,  ✅te jete ne afersi te liqenit ,gardes ,fakultetit te juridikut, bllok...
📅Date: 26/03/2024 20:45

170,000 Leke - Kerkohet Apartament Per Blerje

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkohet apartament per blerje ne zonen e komunes se parisit.interesohem per apartament te jete 2+1+2 deri ne vleren 170.000 milion leke. kush ka apartament per te shitur te me kontaktoj ne whatsap ne...
📅Date: 26/03/2024 02:51

260 Euro - Kerkoj Shtepi Me Qera, Ose Ndarje Qeraje

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj apartament me qera ose garsoniere per dy persona deri ne 270 mije leke ose nese dikush ka shtepine 2+1 dhe do te ndaje qerane ne jemi dy motra.jo agjensi...
📅Date: 06/03/2024 15:26

400 Euro - Kerkohet Apartament 1+1 Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.11 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkohet apartament 1+1 me qeramobilim i ri ...
📅Date: 02/03/2024 14:23

40,000 Euro - Dua Te Blej Truall

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.60 Km nga qendra

Siperfaqa neto
0.60 m2
Kati 0, Ashensor 0
Tualete
Pershendetje, dua te blej truall me siperfaqen 400 deri ne 600 m2, me dokumenta te rregullta pronesie. zona epreferuar te jete ne farke te madhe ose sauk i ri. eshte per investim personal.te inte...
📅Date: 01/03/2024 20:41

60,000 Euro - Kerkoj Apartment Vetem Me Hipotek

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj 1 apartment me leke kesh por duhet te jete me hipotek dhe mos te jete kati i fundit ...
📅Date: 25/02/2024 15:01

30,000 Leke - Kërkoj Shtëpi Private Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kërkojmë të marrim me qera një shtëpi private një-katshe me oborr dhe të pa mobiluar. jemi të interesuar për në tiranë, por edhe fshatrat përreth. ...
📅Date: 19/02/2024 13:55

10,000,000 Leke - Kerkoj Per Te Blere Shtepi

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 18, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj nje shtepi per te blere 1+1 ose 2+1, me siperfaqe neto 70-95 m2, ne pallat te ri, me ashensor. vendodhja ideale do te ishte:rruga e kosovarve,komuna e parisit, afer liqeni,21, stadium...
📅Date: 15/02/2024 15:19

10,000,000 Leke - Kerkoj Dy Apartamente Ne Tirane Me Cmim Okazion!

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj 2 apartamente ne tirane me cmim okazion.\r\nte jete ne zonat: komuna e parisit, stadiumi dinamo, bllok, qender, 21 dhjetori, zog i zi, rruga elbasanit, stadiumi air albania, etj.\r\nvetem cmime...
📅Date: 09/02/2024 16:50

25,000 Leke - Kerkoj Shtepi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj urgjent shtepi me qera 1+1 ose garsoniere ne zonen 5maj/shkolla e bashkuar/kinostudio/oxhaku/medreseja dhe rreth ketyre zonave rreth 25000 lekë ...
📅Date: 29/01/2024 13:49

20,000 Leke - Kerkoj Apartament Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jemi nje familje 2 persona dhe kerkojme nje apartament me qera bosh vetem me kontrabufe deri ne 200 €. per afat gjate. zonat e preferuara oxhak shkolla bashkiar por vleresohen edhe zona te tjera. jo...
📅Date: 28/01/2024 11:10

40,000 Euro - Kerkoj Apartament 1+1pogradec

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ PogradecQender 85.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jam ne kërkim te nje apartamenti 1+1pogradec 067 46 01 005 ...
📅Date: 21/01/2024 09:33

40,000 Leke - Kerkoj Shpi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Pershendetje. jemi nje cift qe interesohemi per nje apartament 1+1 me kushte te mira max deri ne 400 euro. ju lutem pa agjensi. nese ka ndonje apartament te lire diku te 21 ose ish fusha zogu i zi ose...
📅Date: 06/01/2024 20:30

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim