🏡 shtepi ne shitje

🕵 Online 275 lexues | ⏳ 12 njoftime ne pritje     Print

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 01/10/2023 21:29

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 01/10/2023 21:40

785,000 Euro - Luxury Villa ( Teg - Vishnje ) 2 Kate - 390 M2 Ndertim & 2,000 M2 Truall **250k€ Investim Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
390.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet okazion: vilË 2 kate ( një kat nën tokë) (premium) - teg (vishnje ) 390 m2 ndertim dhe 2000 m² truall  (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 p...
📅 Date: 02/10/2023 18:17

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e  ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. ndodhet ne katin e 3-te te ...
📅 Date: 02/10/2023 21:31

166,000 Euro - 💥shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
💥shitet apartament 2+1 📍fusha aviacionit ✅apartamenti eshte me hipoteke 👉ndertim 2018 me sistem kapot 😍organizimi 1-tualet me dritare incaso 2-dhoma gjumi dhe 1-verande qe ko...
📅 Date: 02/10/2023 21:31

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+ Post Parkimi, Rezidenca Oasis, Unaza E Re.una31201

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje apartamenti ndodhet ne, rrezidenca oasis, unaza e re. informacion mbi apartamentin kati i 6 siperfaqe bruto 74.39m2 siperfaqja neto 65.23m2 organizimi...
📅 Date: 03/10/2023 09:49

47,000 Euro - Apartament 1+1+banjo+ballkon Ne Shitje Te Misto Mame

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i tipologjise 1+1 + banjo + ballkon me siperfaqe 51m2, kati 2 banim (kati 3 nga toka) ne nje kompleks pallatesh te misto mame. ndertim i vitit 2018, me ashensor. orientimi lindje. i ...
📅Date: 03/10/2023 12:00

300,000 Euro - Shitet Vilë 3 Katëshe Në Zonën E Kamzes.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Vila Luksoze 3+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vilë 3 katëshe në zonën e kamzes.vila ka siperfaqe ndertimi 500 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2.vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.vila është ndërtim mjaft cilësor me do...
📅Date: 03/10/2023 11:49

186,000 Euro - Shitet 2=1 + Post Parkimi Prane 21 Dhejtorit Dhe M.shyrit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 per shitje tek 21 dhjetori. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me ashensor me vendodhje midis myslym shyrit dhe 21 dhjetorit. organizohet ne dy dhoma gjumi nje tualet dy ballkone ...
📅Date: 03/10/2023 11:47

115,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Pazari I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 87.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne rrugen hoxha tasim. informacion mbi pronen: -ndertim egzistues -kati 4 -orientim jug-lindje-perendim -siperfaqe neto 74m2 - investim i ri -me dokumentacion te rregullt ...
📅Date: 03/10/2023 11:46

98,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re. Una34354

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitje apartamenti ndodhet në zonen e unazes se re, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 6 •sipërfaqe bruto: 93.9m2 organizimi i brendshëm: ...
📅Date: 03/10/2023 11:44

110,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Rruga Jordan Misja, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
disponojme apartament 3+1 per shitje tek rr.jordan misja. informacion mbi pronën: • siperfaqe bruto 115m2 • kati 4 organizimi: • ambjent ndenjie • ambient gatimi • 3 dhome gj...
📅Date: 03/10/2023 11:41

66,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 ,

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
47.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
💫rezidenca kadiu 💥projekti më i ri që do ndërtohet pranë kompleksit mangalem21 ,tiranë. 🏡rezervo apartamentin tënd me vetëm 1000€. 💶pagesë me këste ,financim me bankë deri n...
📅Date: 03/10/2023 11:40

61,000 Euro - Shitje Okazion Perfundimtar, Prane Shkolles Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.78 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shes apartament 1+1 ne nje pallat ekzistues me tulla prane komisariatit te policise nr.4. apartamenti eshte 52m2 kati i 5-te ( kati i fundit), tarraca e rregulluar. apartamenti eshte i investuar dh...
📅Date: 03/10/2023 11:34

100,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir Afer Casa Italia - Terminali ) K.3, Pllt I Ri | I Kompletuar: Mobilim Dhe Elektro Cilesore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc & bllk i madh ( astir - casa italia - terminali, kthesa kamzes ) kati 3, pllt i ri me ashensor | i kompletuar, mobilim cilesore (per vete) kondicioner dhe elektroshtepiake funks...
📅 Date: 01/10/2023 16:18

156,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, pranë kopshtit zologjik gambero  (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro n...
📅 Date: 01/10/2023 18:32

195,000 Euro - Shitet Penthouse Unik (359m2) : 3+1 ( Rezidenca G&p - Kodra E Diellit ) + 2 Vende Parkimi & Verande Me Super Pamje - ***

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
359.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet penthouse unik: me cmim te cmendur * -  3+1 (359m2) + 2 vende parkimi personale me lartesi 5.2m deri 3m + verande gjigande me pamje fantastike  ( rezidenca g&p - k. e diellit ) ndertim i v 20...
📅 Date: 01/10/2023 23:37

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 02/10/2023 08:30

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 02/10/2023 10:12

105,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Rr. Bardhyl - Oslo ) K4, Jo I Fundit - 100% I Rinovuar | Parket Ac5, Instalime & Hidros. Te Reja -- 70m2 N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ( brryl  - rruga bardhyl | oslo ) buze rruge kati 4 **jo i fundit, pllt ekzistues | totalisht i rinovuar | instalimet elektrike, hidrualike, tualeti, pllakat dhe hidrosanita...
📅 Date: 03/10/2023 09:34

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 03/10/2023 09:57

140,000 Euro - !!okazion!! Shitet Apartament 2+1+2, Kompleksi Kontakt (magnet), Rruga Frosina Plaku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2, kompleksi kontakt (magnet), rruga frosina plaku , ndertim shume cilesor i vitit 2022. disponon certifikate pronesie. informacion mbi apartamentin: *kati 2, me ashensor ...
📅Date: 03/10/2023 11:30

74,000 Euro - Garzionere Ne Shitje 21 Dhjetori 74000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
37.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga frosina plakustudio ka siperfaqe neto 37.1 m2 dhe ndodhet ne kati ne 8banim te nje pallati te ri te miradministruar.organizohet nga ambienti ndenjies me kuzhine ,1 tualet dhe ballkone i bollshem...
📅Date: 03/10/2023 11:18

336,000 Euro - Shitet Duplex Elitar Në Rezidencën “kodra E Diellit”

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
246.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet duplex elitar në rezidencën “kodra e diellit” -living me super hapësira, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 garderobë, ballkon, verandë!!! -planimetri kuadratike në perfeksion -personal...
📅Date: 03/10/2023 11:01

300,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Me Oborr Tek Gjiri I Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete
Tek gjiri i lalzit ne kompleksin lura 2 shesim apartament 2+1 me oborr. me siperfaqje totale 125m2 apartamenti organizohet ne verande 21m2, dhe apartamenti 104m2 ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen...
📅Date: 03/10/2023 10:47

93,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne ali dem ne rrugen fuat babani, ndertim i ri me ashensor dhe shitet bosh. apartamenti me nje siperfaqe totale bruto 108.42m² dhe neto 97.99m², ndodhet ne katin e peste ne nj...
📅Date: 03/10/2023 10:47

68,000 Euro - Okazion !!! Apartament 1+1 Pallat I Ri Ne Shitje Ne Zonen E Maternitetit Te Ri Prane Pasticeri Tito

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Urgjente!! ne zonen e maternitetit te ri prane pasticeri tito shitet apartament 1+1. kati 7 (i fundit) ne pallat te ri cilesor me ashensor. siperfaqe totale 53.8 m2. siperfaqe ne certifikate 49.8 m2. ...
📅Date: 03/10/2023 10:44

94,000 Euro - Shitet Apartment 1+1 Tek Shkolla Naim Frasheri , Rruga Frosina Plaku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Sip 55 m2 kati 4 i parafundit pallat 5 katesh , ekzistues pa ashensor cmimi 94.000€ prona sapo eshte investuar disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ...
📅Date: 03/10/2023 10:44

82,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Shkolla E Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek shkolla e bashkuar. apartamentineshte i vendosur ne katin e 3 te nje pallati egzistues. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje ...
📅 Date: 01/10/2023 22:32

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 02/10/2023 18:17

2,600,000 Euro - Vile Ne Shitje, Rolling Hills.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Vila Luksoze 5+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
6 Tualete
Shitet super 3 kateshe vile luksoze ne rezidencen rolling hills! rezidenca eshte nje nga projetet me prestigjioze me arkitekture te vecante dhe unike vilash. vilat jane te dizenjura per te respe...
📅Date: 03/10/2023 10:38

86,100 Euro - Garzoniere Per Shitje Te Turquoise Marine ,gjiri I Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 15.41 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Garzoniere per shitje te turquoise marine ,gjiri i lalzit garzonierja eshte e organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi ,dhome gjumi dhe 1 tualet garzonierja ndodhet ne katin e peste banim gar...
📅Date: 03/10/2023 10:27

95,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, rruga 5 maji ,prane concor center informacion mbi pronën: • siperfaqe bruto 71m2 • kati i 7 •disponon dokumenacion te rregullt hipotekor organizimi: • amb...
📅Date: 03/10/2023 10:23

295,000 Euro - Shitet, Shtëpi Private 2-katëshe, Kombinat.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.01 Km nga qendra
Shtepi Private 7+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
318.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojme shtepi private 2 katshe ne kombinat ,rruga hoxha informacion mbi shtëpinë: • strukturë 2-katëshe • siperfaqja e ndërtimit:318 m2 • siperfaqja e truallit: 403.5m2 organiz...
📅Date: 03/10/2023 10:22

125,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i pozicionuar prane xhamis informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 117 m2 •sipërfaqe neto: 107 m2 • kati 8 (i fundit) •ashensor •pallat i 2007 orga...
📅Date: 03/10/2023 10:20

90,000 Euro - Apartament 1+1+parking Per Shitje Tek Golden Park Residence Perball Spitalit Amerikan 3

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek godinat e reja ne faze perfundimtare ndertimi. cilesi shume e mire ndertimi planimetri katrore orientim perfekt jug-perendim 90.000 euro perfshire parkimin per ...
📅Date: 03/10/2023 10:18

95,000 Euro - Apartament 2+1+garazh Per Shitje Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1+garazh per shitje ne fresk planimetri e rregullt pamje e lire kat optimal banimi parkim i perfshire ne cmim pjeserisht i mobiluar per me shume informacion na kontakton...
📅Date: 03/10/2023 10:18

100,000 Euro - Shitet Apartamant 1+1 Tek Ambasada Amerikane !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ; * sallon + kuzhine gatimi e perbashket . * 1 dhome gjumi . * 1 tualet . * pallat i vitit 2006. * me ashensor. shitet bosh , dhe disponon certifikate p...
📅 Date: 03/10/2023 10:41

87,200 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Rr.jordan Misja

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Prane bulevardit te ri tek rr.jordan misja shitet apartament 1+1 ne nje rezidencat e reja ne ndertim. aktualisht eshte ne faze suvatimi kati 4 planimetri e rregullt zona ka potencial shume...
📅Date: 03/10/2023 10:18

140,660 Euro - Shitet ,apartament 2+1,rruga "jordan Misja" ,tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 1.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : rruga jordan misja zona/rruga : rruga jordan misja disponojmë apartament per shitje te bulevardi i ri , tirane . informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqe apar...
📅Date: 03/10/2023 10:04

394,630 Euro - Shitet, Dublex (3+1+3),don Bosko, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Duplex(shtepi me 2 kate) 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
207.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
3 Tualete
...
📅Date: 03/10/2023 10:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne berat shtepi ne shitje fushe kruje shtepi ne shitje tek qender korce shtepi ne shitje apartament fier prona ne shitje shitet okazion laprak shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi ne shitje rruga mine peza apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi ne shitje okazion tirane shtepi ne shitje fiori di bosko apartament ne fresk bosh financim 100 perqind shtepi me kredi ne tirane kredi e bute tirane shitje apartament tek oxhaku shtepi ne shitje laprak apartament rruga kongresi manastirit garsoniere te stadiumi dinamo shtepi ne shitje vore okazion shtepi ne shitje don bosko bosh shtepi per shitje tek shkolla e baletit apartamente 2+1 misto mame shtepi me keste shtepi ne shitje tek currilat durres vala mar hamallaj apartament ne shitje shtepi ne shitje ne fier okazion shtepi njoftime apartamente ne shitje  dua te blej shtepi me keste shtepi ne shitje vlore okazion lulishte 1 maji garsoniere shengjin apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2022 rruga kastriotet apartament pishat e buta shtepi te vjetra fshati ne shitje laguna blu apartment 3+1 shitet shtepi private per ndertim apartamente 21 misto mame shtepi fshati ne shitje ne fikas ales real estate apartamente tek rruga teodor keko shitet shtepi private farke shtepi ne shitje permet hyrje ne bllok shitet vile don bosko shtepi private