Publikimet automatike per sektorin imobiliar shtepi banimi

Tashme ju mund te publikoni automatikisht njoftimet tuaja nga faqa juaj web direkt ne faqen tone. Kjo menyre ju jep mundesine te thjeshtoni proceduart e punes tuaj te perditshme.

Hapi i pare - Krijoni nje llogari ne faqen tone. Pasi te hapni llogarine, shkoni tek modifiko profilin ku do te merrni id e llogarise i cili vendoset ne "nameid":2,
Hapi i dyte - Krijoni nje api ne json si kjo https://www.njoftime.al/api/[email protected]
Hapi i trete - Kontakto stafin per aktivizimin e sherbimit
Shiko Kategorite sipas id
Kategorite
Business Property for Rent "category":1,
Business Property in Sale "category":2,
Land for Sale "category":3,
House for Rent "category":4,
House for Sale "category":5,
Home Request "category":9,
Daily rent and beach room "category":31,
Shiko Qytetet dhe zonat sipas id
Qytetet dhe zona
Tirana "city":1,
Durres "city":2,
Vlora "city":3,
Shkodra "city":4,
Korca "city":5,
Elbasan "city":6,
Lushnje "city":7,
Saranda "city":8,
Gjirokastra "city":9,
Fier "city":10,
Berat "city":11,
Lezha "city":12,
Kavaja "city":13,
Pogradec "city":14,
Dibra "city":17,
Kruja "city":19,
Kukes "city":20,
Himara "city":23,
Pristina "city":76,
Prizren "city":77,
Mitrovica "city":83,
Peja "city":84,
Gjakova "city":85,
Ferizaj "city":86,
Gjilan "city":87,
Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane "zona":26,
Tirana - Blloku/Liqeni Artificial "zona":27,
Tirana - Brryli "zona":28,
Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes "zona":29,
Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik "zona":30,
Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "zona":31,
Tirana - Don Bosko "zona":32,
Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi "zona":33,
Tirana - Fresku/Linze "zona":34,
Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres "zona":35,
Tirana - Laprake "zona":36,
Tirana - Kodra e Diellit "zona":37,
Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo "zona":38,
Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri "zona":39,
Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio "zona":40,
Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa "zona":41,
Tirana - Sauk "zona":42,
Tirana - Vasil Shanto "zona":43,
Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite "zona":44,
Tirana - Zone Periferike "zona":45,
Tirana - Kamez/Paskuqan "zona":46,
Tirana - Tjeter zone "zona":47,
Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik "zona":48,
Tirana - Lumi Lana/ Bulevard "zona":49,
Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe "zona":50,
Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja "zona":51,
Tirana - Vore "zona":99,
Tirana - Rinas/Tirana Airport "zona":128,
Durres - Qender "zona":56,
Durres - Zone Periferike "zona":57,
Durres - Plepa "zona":96,
Durres - Gjiri i Lalzit "zona":97,
Durres - Shkembi Kavajes "zona":101,
Durres - Currilat "zona":102,
Durres - Golem "zona":127,
Vlora - Qender "zona":52,
Vlora - Zone Periferike "zona":53,
Vlora - Orikum "zona":82,
Vlora - Radhime "zona":95,
Vlora - Uji i ftohte "zona":103,
Vlora - Narte "zona":104,
Vlora - Lungomare "zona":114,
Vlora - Plazhi i vjeter "zona":115,
Vlora - Zvernec "zona":116,
Vlora - Llogara "zona":123,
Shkodra - Puka "zona":15,
Shkodra - Qender "zona":78,
Shkodra - Zone Periferike "zona":79,
Shkodra - Velipoje "zona":111,
Shkodra - Shiroke "zona":126,
Korca - Qender "zona":66,
Korca - Zone Periferike "zona":67,
Elbasan - Qender "zona":54,
Elbasan - Zone Periferike "zona":55,
Lushnje - Qender "zona":72,
Lushnje - Zone Periferike "zona":73,
Lushnje - Divjake "zona":113,
Saranda - Qender "zona":80,
Saranda - Ksamil "zona":81,
Saranda - Lukove "zona":119,
Saranda - Kodra "zona":120,
Saranda - Qafa e Gjashtes "zona":121,
Saranda - Butrinti Street "zona":122,
Gjirokastra - Permet "zona":21,
Gjirokastra - Tepelena "zona":22,
Gjirokastra - Qender "zona":60,
Gjirokastra - Zone Periferike "zona":61,
Fier - Qender "zona":58,
Fier - Zone Periferike "zona":59,
Fier - Patos "zona":98,
Berat - Qendra "zona":24,
Berat - Zone Periferike "zona":25,
Berat - Kucove "zona":100,
Berat - Skrapar "zona":129,
Berat - Polican "zona":130,
Berat - Dimal "zona":131,
Lezha - Qender "zona":74,
Lezha - Zone Periferike "zona":75,
Lezha - Shengjin "zona":110,
Kavaja - Qender "zona":64,
Kavaja - Zone Periferike "zona":65,
Kavaja - Spille "zona":105,
Kavaja - Qerret "zona":118,
Pogradec - Qender "zona":89,
Pogradec - Zone Periferike "zona":90,
Dibra - Peshkopi "zona":16,
Dibra - Qender "zona":91,
Dibra - Zone Periferike "zona":92,
Dibra - Klos "zona":93,
Dibra - Bulqiz "zona":94,
Dibra - Mat/Burrel "zona":132,
Tropoja - "zona":88,
Kruja - Qender "zona":68,
Kruja - Zone Periferike "zona":69,
Kukes - Tropoja "zona":18,
Kukes - Qender "zona":70,
Kukes - Zone Periferike "zona":71,
Himara - Qender "zona":62,
Himara - Livadh "zona":63,
Himara - Potam "zona":106,
Himara - Dhermi "zona":107,
Himara - Jale "zona":108,
Himara - Zone Periferike "zona":109,
Himara - Borsh "zona":112,
Himara - Qeparo "zona":117,
Himara - Palasa "zona":124,
Himara - Vuno "zona":125,
Pristina - Dardani "zona":133,
Pristina - Taslixhe/Taukbashqe "zona":134,
Pristina - Qafa "zona":135,
Pristina - Arberi "zona":136,
Pristina - Besiana "zona":137,
Pristina - Tophane "zona":138,
Pristina - Lakrishte/New Born "zona":139,
Pristina - Perroi i njelmet "zona":140,
Pristina - Bregu i Diellit "zona":141,
Pristina - Vreshta "zona":142,
Pristina - Matiqan "zona":143,
Pristina - Cameria "zona":144,
Pristina - Sofali "zona":145,
Pristina - Stadiumi Arena "zona":146,
Pristina - Dodona "zona":147,
Pristina - Lagjja e Muhaxhereve "zona":148,
Pristina - Lagja e Spitalit "zona":149,
Pristina - Zona Industriale "zona":150,
Pristina - Ulpiane "zona":151,
Pristina - Velania "zona":152,
Pristina - Gallapi "zona":153,
Pristina - Kodra e Trimave "zona":154,
Pristina - Kalabria "zona":155,
Prizren - Sharri "zona":181,
Prizren - Malisheva "zona":182,
Prizren - Qender "zona":183,
Prizren - Mamusha "zona":184,
Prizren - Theranda "zona":185,
Mitrovica - Qender "zona":171,
Mitrovica - Albaniku "zona":172,
Mitrovica - Mitrovica Veriore "zona":173,
Mitrovica - Sk�nderaji "zona":174,
Mitrovica - Vushtrria "zona":175,
Mitrovica - Zubin Potoku "zona":176,
Mitrovica - Zve�ani "zona":177,
Peja - Qender "zona":178,
Peja - Burimi "zona":179,
Peja - Klina "zona":180,
Gjakova - De�ani "zona":160,
Gjakova - Qender "zona":161,
Gjakova - Juniku "zona":162,
Gjakova - Rahoveci "zona":163,
Ferizaj - Hani i Elezit "zona":156,
Ferizaj - Ka�aniku "zona":157,
Ferizaj - Shtime "zona":158,
Ferizaj - Sht�rpc� "zona":159,
Ferizaj - Qender "zona":164,
Gjilan - Qender "zona":165,
Gjilan - Dardana "zona":166,
Gjilan - Kllokoti "zona":167,
Gjilan - Parteshi "zona":168,
Gjilan - Ranillugu "zona":169,
Gjilan - Vitia "zona":170,

Leximi duhet te shfaqet si me poshte

"idpost":238397, "urlphoto":"/upload/member/58/238397-27520215_medium_WhatsApp-Image-2024-01-22-at-3.52.43-PM-(3).jpeg"
"idpost":238397, "urlphoto":"/upload/member/58/238397-27520215_medium_WhatsApp-Image-2024-01-22-at-3.52.43-PM.jpeg"
"idpost":238397, "urlphoto":"/upload/member/58/238397-27520215_medium_WhatsApp-Image-2024-01-22-at-3.52.45-PM.jpeg"

"postid":238397,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Ferit Xhajko Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.339529, "mapslon":19.8238412, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":53, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":74000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"title":"Super Cmim 💥 Shitet 2+1 & Kuzh. e Vecuar (ish Rest. Durresi - St. Trenit) k5, pa Ashens **Tarrace e Izoluar + Panel Diellor. - i Kompletuar & Investuar: PARKET + Instalime te Reja",
"description":"Shitet Apt: 2+1 & Kuzhine e Vecuar  (Ish Rest. Durresit - St. Trenit) K5, I Fundit **Pa Ashensor | Tarrace E Izoluar + Panel Diellor | I Kompletuar | Dh. Gjumit Me Parket, Kondicioner & Elektro Cilesore | Instalime Dhe Suvatime Te Reja | Tualet Me Hidrosanitare Inkaso + Dritare | Dyer Me Drru Pishe Dhe Dritaret Dopio Xham, Plastike 📌📌(( Ne Apartament ka jetuar vete Pronari dhe cdo investim eshte bere ne cilesine maksimale, si per vete🔥 - duke filluar nga Tarraca e Izoluar, Panel Diellor, Dritare Dopio Xham, Instalime shume Cilesore & Suvatime qe jane bere se fundmi ++ 15,000 Euro Kosto Mobilimi ))Q4529Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet - 1 Koridor- Sip Totale: 52.7m2- Sip Neto: 52.7m2 - Kati:5 ( I Fundit )- Pallat Ekzistues, Pa Ashensor- Hipoteke: PoKarakteristika:- Vendndodhja, Tek Ish Restorant Durrësi / Ferrit Xhajko, Tirana Bank- Kati I 5 Pa Ashensor, Me Tarrac Të Izoluar + Depozite 1,000 Litroshe- Apt Ne Te Cilin Ka Jetuar Vetë Pronari- Shitet I Kompletuar - Panel Diellorë - Kondicionerë Hitach- Suvatimet Dhe Instalimet Janë Bërë Nga Fillimi Nga Pronari *** Shume Cilesore- Dhomat E Gjumit Me Parket- Larese Tharese Rrobash, Frigorifer, Sobe, Kend Ndenjje, Tv,- Tualeti Me Hiidrosanitare Inkaso + Me Dritare- Dushi Me Mishelator Brenda Ne Mur- Ndricim Shume I Mire, Dyert E Brendshme Me Dru Pishe E Dopio Xham, Dritare Plastike Dopioxham + Rrjeta Insektesh (Dhe Tek Dera Jashtme)Extra Per Zonen: Zona Lehtesisht E Aksesushme, Dalje Direkt Në Unazë Dhe Stacion Te Trenit ( 5-10 Min Larg Qendrës )Cdo Facilitet Ne AfersiCmimi: 74,000 EuroTel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":237545, "urlphoto":"/upload/member/58/237545-02140212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-19-at-11.13.08-AM.jpeg"
"idpost":237545, "urlphoto":"/upload/member/58/237545-02140212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-19-at-11.13.09-AM-(1).jpeg"
"idpost":237545, "urlphoto":"/upload/member/58/237545-02140212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-19-at-11.13.09-AM-(2).jpeg"

"postid":237545,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":45, "adresa":"Univers City, QTU ", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"3", "kati":6, "siperfaqa":126, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448608, "cmimi":110000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"title":"Super OKAZION ** 870€/m2: 3+1+2wc ( Univers City - QTU, Autostrad ) kati 6, Ndertim Premium - Faze Rafiniture",
"description":"Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Wc + 2 Ballkone  - Rezidenca Univers City - Pranë Qtu - Tiranë  - Autostrada Tiranë Durrës - Planimetri Perfekte - Ndriçim Natyral - Ndërtim Super Cilësore 2024 Kati Ideal ( 6 Banim) - Mundësi E Mirë Investimi & Banimi | Fazë Rafiniture ( Sapo Kanë Përfunduar Tullatt) Q4528Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë- 3 Dhoma Gjumi - 2 Tualete- 2 Ballkone- 1 Korridor- Sipërfaqja Bruto : 125.42m² - Sipërfaqja Neto :  108.90m²- Sipërfaqja E Përbashkët : 16.52 M² - Pallati :  Ri - Kati Apartamentit : 6 Banim - Katet E Pallatit : 8- Orientimi :  Jug - Lindje - Ashensor : Po- Viti Ndërtimit : 2023 - Aktualisht Në Ndërtim KarakteristikaShitet Ultra Apartament 3+1+2 Wc + 2 Ballkone  - Rezidenca Univers City - Pranë Qtu - Tiranë - Autostrada Tiranë Durrës - Planimetri Perfekte - Ndriçim Natyral - Ndërtim Super Cilësore 2024 - Kati Ideal ( 6 Banim) - Mundësi E Mirë Investimi & Banimi- *Afati I I Përfundimit Të Këtij Apartamenti Në Dhjetor 2025Kompleksi Më I Ri Rezidencial Multifunksional Me Infrastrukturë Moderne Është Një Destinacion Ideal Për Të Jetuar, Punuar Dhe Zhvilluar Biznesin Tuaj, Duke Ju Ofruar Një Pafundësi Zgjedhjesh Të Përshtatura Për Ju. Ndodhet Në Periferi Të Tiranës, 10 Minuta Me Makinë Nga Sheshi "Skënderbej", 15 Minuta Larg Aeroportit "Nënë Tereza", 30 Minuta Nga Qendra E Durrësit, Dhe Akses Gjithëpërfshirës Në Qendër Të Tiranës Dhe Akset Kombëtare.Kompleksi Do Të Ofrojë Ndërtim Cilësor, Infrastrukturë, Fasadë Të Jashtme Me Sistem Kapuç, Izolim Akustik, Tarraca Me Termoizolim, Sistem Të Testuar Me Struktura Antisizmike, Pengesë Fizike Ndaj Zhurmës, Përzgjedhje Fabrikash Dhe Personalizim Të Pronës.Zona E Banimit Do Të Ofrojë Një Sërë Ndërtesash Që Do T'i Përshtaten Çdo Kategorie Blerësi, Një Shkollë Publike Brenda Kompleksit, Njësi Të Ndryshme Shërbimi Si Dyqane, Bare & Restorante, Hapësirë ​​të Gjelbër, Kënde Të Ndryshme Sportive Me Parametra Profesionalë, Kënde Lojërash Për Fëmijë, Markete. , Kopshte, Palestër. Siguria 24 Ore, Mirembajtje E Ambjenteve Te Perbashketa, Transporti I Vazhdueshem Urban Qender - Qtu - Univers City Etj.Univers City Do Të Ofrojë Ambiente 9 Kate Me Parking Nëntokë.Çmimi : 110.000 Euro *** Super Okazion 870€/m2 Tel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":237519, "urlphoto":"/upload/member/58/237519-29490211_medium_WhatsApp-Image-2023-08-26-at-2.10.07-AM-(5).jpeg"
"idpost":237519, "urlphoto":"/upload/member/58/237519-29490211_medium_WhatsApp-Image-2023-08-26-at-2.10.07-AM-(1).jpeg"
"idpost":237519, "urlphoto":"/upload/member/58/237519-29490211_medium_WhatsApp-Image-2023-08-26-at-2.10.07-AM-(2).jpeg"

"postid":237519,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Ali Dem - Kompleksi Mangalem", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"0", "kati":5, "siperfaqa":33, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":350, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":3, "title":"Luxury Studio Apartment **Akull i Ri ne Ali Dem (Kmp. Mangalem) - Pllt i 2021, me Arkitekt *PARKET - MARKA Cilesore",
"description":"Jepet me Qera Luxury Studio Apartment * Akull i R ( Ndertim i 2021** - Kompleksi MANGALEM) - Ali Dem - Arreduar me Arkitekt -- Stil Bashkekohor, cdo hapsire e menduar ne detaje! - Totalisht i Mobiluar & Investuar, me marka cilesore!  *** Jo per studenta *** Q4527Karakteristikat: - Siperfaqe: 33m2 - Sip NETO: 29m2- Kati 5-te - Kompleksi MANGALEM- Ali Dem- Ndertim i vitit 2021***  Pallat i Ri - Me ASHENSOR 6 vendesh - Nje apartament Akull i Ri***  - Arreduar me Arkitekt,  Cdo Hapsire e menduar per tu shfrytezuar ne maksimum - Stil Bashkekohor, me Investime cilesore me vlere 12,000 Euro - Shtruar me Parket AC4- Pajisur me KONDICIONER Inverter Ekonomik - Sistemi i ndricimit, me spote me LED & tavan i Varur - Dritaret me Alumin termik perbehen nga dopio xhamo dhe grilla -  izolim akustik & Termik & mbrojtje ndaj lageshtirez - Izolim perfekt termik, veshur me lesh guri ( izolim i zhurmave & temp. e fresket ne vere & temp. e ngrohte ne dimer) - Kuzhina e RE dhe Pajisjet Elektroshtepiake Akoma ne Qese ---- Te reja ( Frigorifer 2 Katesh, Pianure, Furre, Aspirator "Beko") - Tualeti i Ri, veshur me pllake cilesore Kompleksi MANGALEM*** - Ali Dem - Nje nga Komplekset me ndertimet me Cilesore ne Tirane. Projektuar nga Studio ark OMA ( Hollande) dhe ndertuar nga Kontakt Shpk- Ndertime cilesore,  projektuar per te perballuar termete deri ne 10 ballw - Apartamente me Ventilim te Pavarur, 0 qarkullim tr aromave te gatimit - Me hapsira te Gjelberuara, Park/kend lojrash per femije ne cdo Bllok pallatesh - Fasilitetet brenda kompleksit jane shtuar ( pasticeri, Market- Fruta perime,  Farmaci, Lokale) - Kopshtet/ Shkollar dhe Institucionet e tjera jane shume prane KompleksitÇmimi: 350 Euro / MuajParadhenie: 3 MuajTel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":237218, "urlphoto":"/upload/member/58/237218-18110203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-17-at-7.06.23-PM.jpeg"
"idpost":237218, "urlphoto":"/upload/member/58/237218-18110203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-17-at-7.06.21-PM.jpeg"
"idpost":237218, "urlphoto":"/upload/member/58/237218-18110203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-17-at-7.06.21-PM-(1).jpeg"

"postid":237218,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Liqeni - Res Colombo", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":169, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":920, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Lake Penthouse 🔑 2+1+2wc+ Garazh & Verande me Pamje 180° ( Liqeni - Res. Colombo ) k6, Pllt i Ri | Sallon Open Space, Mobilim Cilesore | PARKET, Sis. Chiller & Elektro A++",
"description":"Jepet Me Qera: Penthouse 2+1+2wc + Garazh Privat & Verande Me Pamje Fantastike (180°) Mbi Liqenin E Artificial Dhe Liqenin E Thatë | Kati 6, Pllt I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesore, Parket, Sistem Chiller / Ngrohje - Ftohje | Sallon Open Space Me Kendin E Kuzhines (E Re Me Pajisje Cilesore) Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso Q4526Të Dhënat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Verande Gjigande- 1 Garazh Privat- Sip Totale: 168.7m²- Kati: 6- Katet E Pallatit: 6- Pallat I Ri - Viti I Ndertimit: 2013  - Ashensor: Po- Hipoteke: PoKarakteristika: - Parket Druri- Kondicioner Ne Cdo Ambient- Pajisjet Te Markave Me Te Shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)- Pamje Panoramike E Paster- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes- Orientimi: Veri-Lindje- Oxhak- Lagje E Qete , Me Banore FamiljareExtra: - Hyrja Me Pult Ne Garazh- Dyer Druri- 2 Televizor Hd - Lavastovilje- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham - Tualeti Me Vaske- Akses Me Transport Publik Cmimi: 920€ / Muaj*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0693399808",


"idpost":236897, "urlphoto":"/upload/member/58/236897-57460211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.32.13-PM.jpeg"
"idpost":236897, "urlphoto":"/upload/member/58/236897-57460211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.32.14-PM-(1).jpeg"
"idpost":236897, "urlphoto":"/upload/member/58/236897-57460211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.32.14-PM-(2).jpeg"

"postid":236897,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":38, "adresa":"???Komuna e Parisit - Botaniku", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":88, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692238499, "cmimi":175000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"SHITET: 2+1+Kuzhinë e Veçuar ( 88 m2 ) 📍Komuna e Parisit - Botaniku **Brand New**",
"description":"SHITET: 2+1+Kuzhinë e Veçuar ( 88 m2 ) 📍Komuna e Parisit - Botaniku  **Brand New**LUKS - 100% E RE , e Kompletuar - Kati 2 - Pallat i ri v. 2012OKAZION: 175,000€ ( I padisk.) Nxitoni 🔥Q4524- Sip: 88 m2 Total- Sip Neto: 74 m2 Neto - V. I ndërtimit: 2012- Kati 2 - Me Ashensor- Shitet me Investim 100% te ri me cilësinë më Premium në treg- Shitet e mobiluar dhe e kompletuar si ne foto- Pamje Panoramike te Lirë- Orientim Jug - Lindje ( Plot Diell)- Vendndodhje Ideale ( Komuna e Parisit)📍- E dizenjuar me Arkitekt per funksionalitet Maksimal! 💸Çmimi : 175,000€ (I padisk.)",


"idpost":236895, "urlphoto":"/upload/member/58/236895-51440211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.36.22-PM.jpeg"
"idpost":236895, "urlphoto":"/upload/member/58/236895-51440211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.36.23-PM-(1).jpeg"
"idpost":236895, "urlphoto":"/upload/member/58/236895-51440211_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-9.36.23-PM.jpeg"

"postid":236895,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":38, "adresa":"Komuna e Parisit - Botaniku", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"1", "kati":2, "siperfaqa":61, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692238499, "cmimi":125000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"SHITET: 1+1 ( 61 m2 ) 📍Komuna e Parisit - Botaniku **Brand New**",
"description":"SHITET: 1+1 ( 61 m2 ) 📍Komuna e Parisit - Botaniku  **Brand New**LUKS - 100% E RE , e Kompletuar - Kati 2 - Pallat i ri v. 2012OKAZION: 125,000€ ( I padisk.) Nxitoni 🔥Q4523- Sip: 61 m2 Total- Sip Neto: 51 m2 Neto - V. I ndërtimit: 2012- Kati 2 - Me Ashensor- Shitet me Investim 100% te ri me cilësinë më Premium në treg- Shitet e mobiluar dhe e kompletuar si ne foto- Pamje Panoramike te Lirë- Orientim Jug - Perendim ( Plot Diell)- Vendndodhje Ideale ( Komuna e Parisit)📍- E dizenjuar me Arkitekt per funksionalitet Maksimal! 💸Çmimi : 125,000€ (I padisk.)",


"idpost":236744, "urlphoto":"/upload/member/58/236744-46280217_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-4.31.30-PM-(1).jpeg"
"idpost":236744, "urlphoto":"/upload/member/58/236744-46280217_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-4.31.29-PM.jpeg"
"idpost":236744, "urlphoto":"/upload/member/58/236744-46280217_medium_WhatsApp-Image-2024-02-16-at-4.31.29-PM-(1).jpeg"

"postid":236744,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":31, "adresa":"Rruga Aleksandri i Madh Kashar,Shqipëria", "mapslat":41.3294592, "mapslon":19.7820589, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":120, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":450, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"2+1+2wc ( ASTIR - bar OSLO ) k4, Pllt i Ri - Ap Gjigand & i Kompletuar: PARKET, Kuzh. e Re + 3 Kondicioner | Ballkon i Madh",
"description":"Me Qera: Apartament 2+1+2wc (  Astir - Bar Oslo ) K4, Pallat I Ri Me Ashensor | Apt Gjigand Dhe I Kompletuar | Mobilim Cilesore, Parket + 3 Kondicioner | Kuzh. E Re | Ballkon I Madh | 2 Tualete | Instalime CilesoreQ4525Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Ballkon - Sip Totale:120m2- Sip Neto: 110m2- Kati:4- Katet E Pallatit: 7- Pallati Ri - Viti I Ndertimit: 2013- Ashensor: Po- Hipoteke: PoKarakteristikat:Apartament Shumë I Mirë Qira 2+1+2wc + 1ballkon Astir Oslo- Me Sip Gjigante Dhomat Me Parket- 3 Kondicionerë- Ballkon Shumë I Madhë- Kuzhina E Re E Madhe + Koridor I Madh Shpërndarës- Dhomat E Gjumit Të Reja , Mobilimi Me PorosiExtra: Pallati Shumë I MirëAshensorë I 6 Vëndsh Me ChipBanorë FamiljarëCmimi: 450 Euro / Muaj Tel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":235804, "urlphoto":"/upload/member/58/235804-55560200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.41.03-PM.jpeg"
"idpost":235804, "urlphoto":"/upload/member/58/235804-55560200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.41.05-PM-(1).jpeg"
"idpost":235804, "urlphoto":"/upload/member/58/235804-55560200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.41.05-PM.jpeg"

"postid":235804,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Rruga Haxhi Dushku Farkë,Shqipëria", "mapslat":41.2929516, "mapslon":19.8513513, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":144, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":244946, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Shitet: 2+1+2wc & Depo ( Res. Tulipani - TEG ) Pllt ne Faze Ndertimi ** Cilesi Elitare + Planimetri Ideale",
"description":"Shitet  Apartament 2+1+2 Wc+ 2 Ballkone & Depo ( Rezidenca Tulipani - Teg ) Pallat Ne Fazë Ndërtimi **Përfundon Fund 2025 / Fillim 2026, Sapo Ka Përfunduar Tulla/Suva | Rezidencë Elitare Dhe Ndërtim Shumë Cilësore Me Teknologjin E Fundit Ndertimit | Planimetri Perfekte ** Fazë Tulle / Pagesa 100% E Plotë **Q4518Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + 1 Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - 2 Tualete- 2 Ballkone- 2 Korridore- 1 Depo/Lavanteri- Sipërfaqja Bruto : 144.08m² - Sipërfaqja Neto :  123.68m²- Sipërfaqja E Përbashkët : 20.4m² - Pallati I Ri Me Ashensor- Kati Apartamentit : 2- Katet E Pallatit : 3- Orientimi :  Veri  50 %   - Perëndim 50%Karakteristikat: - Shitet  Apartament 2+1+2 Wc+ 2 Ballkone & DepoTe Rezidenca Tulipani - Teg -  Fazë Ndërtimi Përfundon Fund 2025/ Fillim 2026 Sapo Ka Përfunduar Tulla/Suva.  - Planimetri Perfekte - Rezidencë Elitare Dhe Ndërtim Shumë Cilësore Me Teknologjin E Fundit Të Mjeteve Më Të Mira - Orientim Veri Perëndim - Rezidencë Multifunksionale Extra Per Kompleksiin: - Pozicionimi Mes Natyrës Dhe Vendosja E Godinave Në Harmoni Të Plotë Me Dinamikën E Terrenit Garanton Një Jetesë Të Shëndetshme Në Secilën Pjesë Të Rezidencës. Qellimi Është Një Rezidencë E Shkëputur Nga Kaosi I Qytetit Por Që Garanton Gjithsesi Momente Urbane Interesante Për Shkak Të Elementëve Komunitar Që I Japin Asaj Formën E Nje Mini Qyteze Elitare.- Gjelbërimi Është Trajtuar Me Pemë Të Larta Dhe Me Varietete Të Ndryshme Midis Haloreve Dhe Gjetherënësve Duke Krijuar Dinamikë Ngjyrash Si Dhe Të Panoramës Vizuale Në Periudha Të Ndryshme Të Vitit.- Zonat Rekreacionale Të Rezidencës Janë Vlerë E Shtuar E Paçmueshme Për Komunitetin. Falë Hapësirave Të Mëdha Për Qendrim Shplodhës Në Natyrë, Vrapim, Lëvizje Me Biçikletë Dhe Fushava Sportive, Banorët Mund Të Përjetojnë Një Eksperiencë Banimi Unike Në Tiranë.- Të Gjitha Godinat Janë Të Trajtuara Me Sistemet Më Të Avancuara Në Fushën E Efiçencës Energjitike Në Aspektin Termik Duke Dhënë Banorëve Një Komoditet Maksimal Dhe Kursim Real Në Faturat E Energjisë.- Energjinë E Tulipan Residence Do Ta Ndjeni Sapo Të Shkelni Brenda Kompleksit. Arkitektët Kanë Zgjedhur T'i Qëndrojnë Besnikë Ngjyrave Të Natyrës Dhe Gjelbërimit Duke Ruajtur Kështu Një Linjë Të Pastër Dhe Elegante Në Ndërtimin E Godinave. Ngjyra E Bardhë Dhe Terrakota, Kombinuar Në Mënyrë Sa Minimaliste Aq Edhe Funksionale I Bëjnë Vilat Dhe Godinat E Rezidencës Të Mos Ngjajnë Me Asgjë Që Keni Parë Deri Më Tani. Brenda Kompleksit Rezidencial Ka Gjithçka Që Ju Duhet Në Përditshmërinë Tuaj, Duke Filluar Nga Marketet E Deri Tek Palestrat Fare Pranë. Eshtë Një Qytezë Brenda Qytetit I Rrethuar Me Elementë Urbanë Që E Bëjnë Sa Moderne Aq Edhe Njësh Me Natyrën Çmimi : 244.946€ Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":235803, "urlphoto":"/upload/member/58/235803-44410200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.35.12-PM.jpeg"
"idpost":235803, "urlphoto":"/upload/member/58/235803-44410200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.35.13-PM-(1).jpeg"
"idpost":235803, "urlphoto":"/upload/member/58/235803-44410200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-10.35.13-PM-(2).jpeg"

"postid":235803,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":40, "adresa":"Rruga e Dibrës Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3389085, "mapslon":19.8267797, "ambjenti":"1", "kati":4, "siperfaqa":52, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":85000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"Shitet: 1+1 ( Shk. e Bashkuar - QSUT ) k4, jo i Fundit (52m2 NETO) PARKET, Instalime & Tualet i Ri",
"description":"Shitet 1+1 ( Shkolla E Bashkuar - Qsut ) K4, Jo I Fundit | 52m2 Neto -  Ap I Rregulluar Dhe I Pabanuar Me Pare | Planimetri E Rregulltë | I Rinovuar: Dyert E Reja, Parket, Hidrualike, Elektrike, Tualeti, Lyer EtjQ4517Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + 1 Kuzhinë - 1 Dhomë Gjumi - 1 Tualet- 1 Ballkon- 1 Korridor- Sipërfaqja Neto :  52m² - Sipërfaqja Bruto : 52m² - Pallati i Vjeter- Kati Apartamentit : 3  - Katet E Pallatit : 5- Orientimi :  Lindje  50 %   - Perëndim 50%Karakteristikat: - Shitet 1+1 I Rregulluar Dhe I Pabanuar Ngjitur Me Shkollën E Bashkuar Ose Ministria Mbrojtjes - Pallat Me Tullë Silkat Kati 4, Sipërfaqe 52m²- Planimetri E Rregulltë - Dyert E Reja, Parket, Hidrualike, Elektrike, Tualeti, Lyer EtjExtra: - Zona Shumë E Mirë, Çdo  Fasilitet Afër, Pranë Universitetit Të Mjekësis, Uet, Klan, Spitaleve Qsut, Ministrisë Kulturës- Shumë Pranë Institucioneve Rëndësishëm- Linja Urbani - Shtëpi Shumë E Mirë, E Mbledhur Për Banim Dhe Investim   Çmimi : 85.000€ ( I Padiskutushëm ) Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":235602, "urlphoto":"/upload/member/58/235602-53500214_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-1.36.05-PM-(1).jpeg"
"idpost":235602, "urlphoto":"/upload/member/58/235602-53500214_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-1.36.07-PM.jpeg"
"idpost":235602, "urlphoto":"/upload/member/58/235602-53500214_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-1.36.06-PM-(1).jpeg"

"postid":235602,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"Rruga Peti Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3051759, "mapslon":19.8125887, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":119, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":226000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, me Pamje - Hotel Sokrati ) k3, Pllt i Ri - Ap i Investuar: Mobilim Italian, PARKET & Elektro A++",
"description":"Shitet Super Apartament 2+1+2wc+ 2 Ballkone **2 Poste Parkimi Me Cmim Extra** ( Liqeni, Me Pamje - Fiks Hotel Sokrati ) Kati 3, Pallat I Ri Me Ashensor | Ap I Investuar: Mobilim Italian | Me Parket, Kondicioner |  Vetrata Dopio Xham, Tavane Varura, Ndriçim Të Fshehtë, Gipse, Spote | Kuzh E Kompletuar | Instalime CilesoreQ4516Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + 1 Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - 2 Tualete- 2 Ballkone- 2 Korridore- 1 Depo- 2 Parkimi Extra Çmimit Në -1- Sipërfaqja Bruto: 119m² - Sipërfaqja Neto:  110m²- Sipërfaqja E Përbashkët: 9m² - Pallati I Ri (2014)  Me Ashensor- Kati Apartamentit : 3   - Katet E Pallatit : 5- Orientimi :  Lindje  50 %   - Perëndim 50%Karakteristikat: - Apartamenti Totalisht I Investuar: Me Parket, Vetrata Dopio Xham, Tavane Varura, Ndriçim Të Fshehtë, Gipse, Spote Etj- Salloni : Është I Kompletuar Me Tv Plazëm, Kënd, Tavolin Ngrënje, Tapete, Kondicioner 24 Elektrolux, Dalje Në Ballkon Dhe Pamje Shumë Bukur- Kuzhina : E Kompletuar Me Lavastovilje, Aspirator, Sobë, Mikroval, Frigorifer. Kundrabufeja Material Shumë Cilësor Dhe Me Ishull- Korridori : I Bollshëm Mbushur Me Dollape- Dhomat E Gjumit : Të Kompletuara Me Dollape, Krevat, Dyshek, Tv, Kondicioner- Tualetet : Të Bollshëm, Njëri Me Dritare, Lavatriçe Etj- Ballkonet : Të Mëdhej Me Dollape Dhe PamjeExtra: - Zona Super E Qetë Dhe Familjare- Çdo Fasilitet Afër, Ajëri I Pastër - Lidhet Direkt Me Zonat Kryesore Të Tiranës Çmimi : 226,000€ ( 2 Poste Parkimi ne -1, me Qepen | Cmim Extra **  50.000€ ) Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":235322, "urlphoto":"/upload/member/58/235322-55230221_medium_WhatsApp-Image-2024-02-13-at-8.41.50-PM.jpeg"
"idpost":235322, "urlphoto":"/upload/member/58/235322-55230221_medium_WhatsApp-Image-2024-02-13-at-8.41.51-PM-(2).jpeg"
"idpost":235322, "urlphoto":"/upload/member/58/235322-55230221_medium_WhatsApp-Image-2024-02-13-at-8.41.52-PM-(1).jpeg"

"postid":235322,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Mullet, Petrele", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"3", "kati":2, "siperfaqa":350, "ashensor":0, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":1500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":6, "title":"New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *PETRELE, me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim i Ri | 3 Kondicioner & Punime Gipsi",
"description":"Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Mobilim i Ri / me Porosi | Sistemi I Kondicionimit Është Daikin  **Më i Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti *** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen ****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të TjeraQ4515Të Dhënat E Ndarjes - 3 Dhoma Gjumi - 1 Sallon + Kuzhinë - 2 Tualete- 2 Korridor- 4 Ballkone- Sip Totale  : 350m2 Ndërtim - Sip Neto : 280m2- Sip Truall : 700m2 - Kati : 1-2- Vit Ndërtimi : 2005- Katet E Vilës :  2Karakteristika: - Totalisht mobilim i Ri / me Porosi- 3 kondicionerë - Në çdo dhomë televizor dhe mini frigorifer të vendosur në dollap - Ndriçim led me Spote- Punime gipsi- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg (Për Ngrohje Dhe Ftohje) - Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  - Tualetet Janë Me Dritare- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen ) - Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti *** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen - Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit - Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë Çmimi : 1.500€ / MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":234683, "urlphoto":"/upload/member/58/234683-03020220_medium_WhatsApp-Image-2024-02-12-at-5.54.37-PM.jpeg"
"idpost":234683, "urlphoto":"/upload/member/58/234683-03020220_medium_WhatsApp-Image-2024-02-12-at-5.54.36-PM-(2).jpeg"
"idpost":234683, "urlphoto":"/upload/member/58/234683-03020220_medium_WhatsApp-Image-2024-02-12-at-5.54.34-PM-(1).jpeg"

"postid":234683,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Hiqmet Buzi ,Shqipëria", "mapslat":41.3505996, "mapslon":19.7967941, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":120, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":1300, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni i Thate) Ndertim v 2022. - Ap 100% i Ri ** Dizajn me Arkitekt: Mobilim Modern, Elektro. Premium | Lavanteri & Sis. Chiller",
"description":"Jepet Me Qera: 2+1+2wc & Lavanteri** Garazh Ne Cmim ( Park Life Residence - Liqeni i Thate ) K2, Ndertim I V 2022- Apt  100% I Ri & I  Dizenjuar Me Arkitekt*** Mobilim Modern | Elektroshtepiake Nga Markat Me Cilesore | Lavanteri | Sistem Chiller & 2 Kondicioner | Vetrata "Schüco" Tripleks XhamQ4511Të Dhënat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhinë- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Lavanteri- 2 Ballkone- Sip Totale:120m²- Sip Neto: 110m²- Kati: 2- Katet E Pallatit: 4- Pallat  I Ri - Viti I Ndertimit: 2022-  Ashensor: Po- Hipoteke: Po+ Garazhd Privat (1 Post Parkimi) Karakteristika: - Parket Druri- Mobilim Cilesor/ I Ri / Modern - Ashensor me Cip- Zona Ofron Parkim - 2 Kondicionera (Ne Dhomat E Gjumit) - Sistem Chiller Daikin- Pajisjet Të Gjitha Të Reja (Te Markave Aeg, Samsung)- Ndriçim Natyral Të Lartë Gjatë Gjithë Kohës- Orientimi: Veri-Lindje- Vetrata Marka Schüco Tripleks Xham- Izolim Akustik- Lagje E Qetë , Me Banorë Familjare/ Të Shtreses Së Lartë- Lagje Shumë E Sigurtë ( E Survejuar Me Kamera , Hyrja Në Kompleks Vetëm Me Kartë)Extra: - Survejuar Me Kamera Pallati- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj)- Dizenjuar Me Arkitekt- Lavanteri (+Tharese)Cmimi: 1300€ / Muaj*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0693399808",


"idpost":234623, "urlphoto":"/upload/member/58/234623-01340217_medium_9.jpeg"
"idpost":234623, "urlphoto":"/upload/member/58/234623-01340217_medium_3.jpeg"
"idpost":234623, "urlphoto":"/upload/member/58/234623-01340217_medium_1.jpeg"

"postid":234623,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Rruga Haxhisi, Baldushk ", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":900, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Unike: Shtepi (Vile) Sip. Trrualli 900 m2 * ne Baldushk - Marramendes **Privatesi Maksimale",
"description":"Prone E Vecante: Shtepi (Vile) *Sip. Ndertimi 180 m2 NETO & Sip. Trrualli 900 m2 -Ne Baldushk (Te Komuna) ** Investim Marramendes Me Cilesi Te Larte Ndertimi Dhe Oborr Te Sistemuar Per Ambiente Ideale Familjare || Qetesi Absolute ***Privatesi Maksimale (Asnje Komshi Afer)  --- Shtepia Eshte Me Sistem Kapot Dhe Gips || Parket Ac5 ** - Kondicioner || Oxhak Funksional, Sobe Druri, Panele Diellore Dhe Dekoruar Me Boje Te Shtrenjte Gure Dhe Spote Ndricimi Led || Instalime Te Reja **Super CilesoreDetaje Veçanta****- Cilesia E Ndertimit Dhe Mureve Te Viles Eshte E Padiskutueshme- Ndertuar Fillimisht Me Mure Guri, Beton Dhe Hekur  (Rezistent Perllogaritur Ndaj Nje Treni Me Shpejtesi 80 Km / Hr )- Ka Peme Ulliri Me Vlere 2000€ Te Marr Ne Kruje, 1500 Vjeçare - Ure Te Bere Me Gure Mbi Perruan Nga Vete Pronari Q4510Te Dhenat E Ndarjes - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon + Studio - 1 Kuzhine - 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Verande - Sip. Trrualli 900 m2- Sip Ndertimi 180 m2  NETO- Kate: 1- Vit Ndertimi : 2011- Katet E Viles : 1  - Ultra Vile Shtepi Nje Kateshe - Baldushk - Tirane - Vila Eshte 1 Min Larg Komunes Baldushkut - Eshte E Ndertuar Ne Detaje Me Cilesin Me Te Mire Te Ndertimit Me Gure, Beton, Kollona, Gipse, Veshur Me Sistem Kapot ( Termoziolimi Eshte 100%) - Eshte Vile Pa Asnje Komshi Rreth E Rrotull- E Investuar Me Detaje Brenda Dhe Jashte Viles, E Shtruar Me Parket Cilesor Ac5 Sistem Kondiconimi Ne Çdo Dhome, Oxhak Funksional, Sobe Druri, Panele Diellore Dekoruar Me Boje Te Shtrenjte Gure Dhe Spote- Dritaret Jane Dopio Xham Kuzhina Eshte E Kompletuar Me  2 Frigorifer 2 Katesh, Me Sobe, Pianuar Etj- Pllakat E Kuzhines Jane Marr Ne Itali Carrier & Te Tualetit Cilesise Me Te Mire. Tv Plazem - Çdo Gje E Detajuar Midis Natyres Qetesise Dhe Harmonise Se Pemeve. - Oborri Eshte Komplet I Investuar Me Siperfaqe 2300 M² Total Çdo Gje Me Dokumenta Te Rregullta ( Ka Mundesin Dhe Nje Ndertimi Vile Tjeter ) - Oborri Eshte I Investuar Me Linje Elektrike, Sistem Vadites, Spote, Mure Te Bera Me Tulle, Peme Frutore Si Shege, Hurma, Ullinje Etj- Ka Tende, Pishine Depozite 3000 L - Ka Gjithashtu Nje Perrua Me Peqsh ( Uje I Paster) - Eshte Shtepia Me Ideale E Mundshme Ne Zone Dhe Vetem 20 Min Larg Tiranes- Ka Punime Gipsi, Tavane Varuara Spote Etj - 27 Min Larg Tiranes- Çdo Gje Super Dhe E Bere Me Detaje Te Imtesishme Çmimi : 800€ / Muaj Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":234606, "urlphoto":"/upload/member/58/234606-50500201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-11.05.59-PM.jpeg"
"idpost":234606, "urlphoto":"/upload/member/58/234606-50500201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-11.05.59-PM-(1).jpeg"
"idpost":234606, "urlphoto":"/upload/member/58/234606-06510201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-14-at-11.05.50-PM.jpeg"

"postid":234606,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Selita e Vjetër Farkë,Shqipëria", "mapslat":41.3086097, "mapslon":19.8075407, "ambjenti":"3", "kati":3, "siperfaqa":160, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":6, "title":"3+1+2wc me Super Pamje nga Liqeni ( Kop. Botanik, Xhamia ) Mobilim & Elektro. Moderne | PARKET, 4 Kondicioner & Ndricim LED",
"description":"Me Qera: Apartament 3+1+2wc, Me Super Pamje Nga Liqeni Artificial 3+1 +2wc Kopshi Botanik Te Xhamia | Mobilim I Gjithi Me Porosi Druri | 4 Kondicioner | Super Kuzhinë Me Super Pamje | 3 Dhoma Gjumi Dhoma E Çiftit Gjigante Dhe Me Garderob Të MadheQ4509Te Dhenat E Ndarjes:- 3 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Ballkon - Sip Totale: 160m2- Sip Neto: 145m2- Kati: 3- Katet E Pallatit: 6- Pallat I Ri- Viti I Ndertimit: 2015- Ashensor: PoKarakteristika: - Apartament Unik & Me Super Pamje Nga Liqeni Artificial 3+1 +2wc ( Kopshi Botanik, Te Xhamia )- Shtëpi E Banuar Nga Pronari, Me Super Cilësi Pamje Dhe Qetësi- Mobilim I Gjithi Me Porosi Druri - Ka 4 Kondicioner - Një Super Kuzhinë Me Super Pamje Të Gjitha Elektroshtëpiaket Nga Markat Më Cilësore- Ka Super Hapsira Shumë Dritë Dhe Diell- 3 Dhoma Gjumi Dhoma E Çiftit Gjigante Dhe Me Garderob Të Madhe Dhe 2 Tualete Incaso- Salloni Shumë I Madh Me Ndriçim Led - Është Shëpi Që Është Bërë Për Qejf Dhe Është Zgjedh Cilësia Më E Lartë Në TregExtra: - Pallati Shumë I Mirë I Qetë ; Familjarë Ke Ngjiturë Kopshtin Botanik Ke Gkelbërim - 5 Min Je Te Kopshti Zologkik Te Liqeni ArtificialCmimi: 800 Euro / Muaj*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":234143, "urlphoto":"/upload/member/58/234143-11330201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-11.05.02-PM.jpeg"
"idpost":234143, "urlphoto":"/upload/member/58/234143-11330201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-11.05.03-PM-(1).jpeg"
"idpost":234143, "urlphoto":"/upload/member/58/234143-11330201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-11.05.03-PM.jpeg"

"postid":234143,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"rruga sami frasheri", "mapslat":41.324012, "mapslon":19.8131623, "ambjenti":"3", "kati":7, "siperfaqa":183, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692238499, "cmimi":338000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":6, "title":"🔥 SHITET: 3+1+2wc +Kuzh. Vec ( Petro Nini, ne rrugë kryesore - Nobis ) Mnd Ndarje ne 3 Apt 1+1",
"description":"SHITET: 3+1+2wc +Kuzhinë e Veçuar - ( 183 m2 total) Nobis ( në Krah) Petro Nini ( Në rrugë kryesore) - Me mundësi ndarje në: 3 Apartamente 1+1  ( ose 2 apartamente 2+1 ) Q4507- 183 m2 Total- 158 m2 Neto - V. I ndërtimit: 2010- Kati 7 ( katet e pallatit 11)- Me Ashensor- Orientimi: Perëndim - Pamje panoramike e lirë- Planimetri Perfekte - Mundësi ndarje në 3 Ap. 1+1 ( me plan arkitekti Gati ) ose mundësi ndarje në 2 ap. 2+1- Akses në rrugë kryesore - Ndodhet në një nga Vendodhjet më Të mirë në Tiranë, në Krah të Kompleksit NOBIS - vetëm 2-3 minuta me këmbë nga Parku i Liqenit! ÇMIMI OKAZION: 338,000€ ( i padiskutueshëm) ( Vetëm: 1840€/m2  🔥)  (Shitet me këtë Çmim okazion për pak ditë)Tel ose WhatsApp: 0692238499",


"idpost":234141, "urlphoto":"/upload/member/58/234141-56250200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-8.00.19-PM-(1).jpeg"
"idpost":234141, "urlphoto":"/upload/member/58/234141-56250200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-8.00.19-PM-(2).jpeg"
"idpost":234141, "urlphoto":"/upload/member/58/234141-56250200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-8.00.20-PM.jpeg"

"postid":234141,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Rruga Ali Demi Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3305908, "mapslon":19.8395061, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":74, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":93500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":6, "title":"Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Kompl. Mangalem ) k6, Pllt v 2023 | Tot. i Rinovuar & Investuar: PARKET ",
"description":"Shitet Apartament 2+1 Fiks Tek Kompleksi Mangalem Ne Ali Dem Ne Nje Kompleks Shumë Cilësor Dhe I Ndertuar Ne 2023- Per Pak Muaj Pajiset Me Hipoteke - Apartament Me Shum Diell Dhe Planimetri Shum Te Mire | E Rregulluar Totalisht  Me Dritare Dobjo Xham Dhe Me Parket |  Planimetri Shume Te Rregullt Q4506Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet - Sip Totale:74m2- Sip Neto: 66m2- Kati: 6 Me Ashensor- Katet E Pallatit: 8- Pallat V 2023Karakteristika: - Shitet Apartament 2+1 Fiks Tek Kompleksi Mangalem Ne Ali Dem Ne Nje Kompleks Shumë Cilësor Dhe I Ndertuar Ne 2023.- Per Pak Muaj Pajiset Me Hipoteke - Apartament Me Shum Diell Dhe Planimetri Shum Te Mire- Shume Afer Me Cdo Gje  Psh : Per Te Dale Tek Fusha Ali Demit Esht Vetem 3 Minuta Me Makine Dhe 8 Minuta Ne Kembe.Gjthashtu Unaza E Madhe E Cila Po Ndertohet Do E Bej Te Aksesueshme Ne Të Gjitha Zonat Qendrore Të Tiranes.- E Rregulluar Totalisht  Me Dritare Dobjo Xham Dhe Me Parket- Planimetri Shume Te RregulltCmimi: 93.500 EuroTel Ose Whatsapp: 0685451010",


"idpost":234140, "urlphoto":"/upload/member/58/234140-04180200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-7.59.38-PM-(1).jpeg"
"idpost":234140, "urlphoto":"/upload/member/58/234140-04180200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-7.59.38-PM-(2).jpeg"
"idpost":234140, "urlphoto":"/upload/member/58/234140-04180200_medium_WhatsApp-Image-2024-02-11-at-7.59.39-PM-(1).jpeg"

"postid":234140,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":2, "zona":127, "adresa":"Golem, Durres", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"1", "kati":5, "siperfaqa":56, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":67000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":6, "title":"Okazion Shitet: 1+1 tek Liburna Residence **GOLEM - k5, Pllt ne Faze Ndertimi ** prane Plazhit",
"description":"Okazion:Shitet apartament 1+1 tek Liburna Residence një kompleks rezidencial i vendosur në zonën e Golemit në bregdetin e Adriatikut të Shqipërisë.  Q4505Te dhenat e ndarjes:- 1 Sallon ( dhome ndenje)- 1 dhome gjumi- 1 tualet- 1 ballkon- SIP TOTALE: 55.8m2- SIP BRUTO: 46.5 m2- KATI: 5Karakteristika:Apartamenti Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane - Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore nacionale .Nje rendesi te madhe , per kompleksin LIBURNA i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave , hapesira per shetitore e argetimi , xhiro me biciklete duke menduar per te gjitha moshat .-Pallati eshte ne faze punimesh per pak muaj perfundon.- Një mundësi e shkëlqyer investimi që ofron apartamente në vendndodhje qendrore, pranë plazhit dhe me pamje të mrekullueshme.- Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .-  Afërsia me qendrën e Durrësit, cilësia e lartë në ndërtim dhe raporti i përkryer me çmimin e bëjnë këtë objekt me te kerkuarin.
- Liburna Residence është një kompleks rezidencial i vendosur në zonën e Golemit në bregdetin e Adriatikut të Shqipërisë. Ne rezidencen Liburna ne Golem shiten apartamente 1+1 DHE 2+1 vetem 200 m me kembe.Ky kompleks është një zgjedhje e preferuar për ata që dëshirojnë të kenë një vend të qetë dhe të bukur pushimi prane detit - Apartamentet kane hapsire te bollshme,gje e cila krijon mundesine per  nje arredim modern.Shumica e apartamenteve ofrojnë pamje të mrekullueshme të detit dhe bregdetit, duke ju lejuar të shijoni të bukurat e natyrës dhe detit çdo ditë.
- Liburna Residence është një vend i përshtatshëm për pushime në bregdetin e Shqipërisë. Me pamjet e bukura të detit, apartamentet e rehatshme dhe shërbimet e kujdesit, ky kompleks ofron një eksperiencë të mrekullueshme të jetesës bregdetare për vizitorët e tij.Cmimi:  67.000 EuroTel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":232107, "urlphoto":"/upload/member/58/232107-50500212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-07-at-8.42.15-AM.jpeg"
"idpost":232107, "urlphoto":"/upload/member/58/232107-50500212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-07-at-8.42.17-AM.jpeg"
"idpost":232107, "urlphoto":"/upload/member/58/232107-50500212_medium_WhatsApp-Image-2024-02-07-at-8.42.22-AM.jpeg"

"postid":232107,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":38, "adresa":"Rruga e Zallit Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3135985, "mapslon":19.7989136, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":127, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":580, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"H. e Pare me Qera: 2+1+Kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) k3, Pllt i Ri - i Mobiluar & Investuar: Kondicioner & Cdo Pajisje ",
"description":"Jepet Per Here Te Pare Me Qera: 2+1 Me Kuzhinë Vec + 2 Wc & 2 Ballkone ( Kristal Center, Siper Te Rrethi Selites ) Kati 3, Pallat I Ri Me Ashensor | Apt Me Planimetri Perfekte, Mobilim Shume Cilësor | Investuar Me Spote, Tavan Varur, Kondicioner | Tualetet E Bollshme Dhe Me Hapësirë ( Njëri Me Dritare )  Kondicioner | Kuzhina Me Cdo Pajisje | Depo Me Shume Hapesire + LavatriçeQ4502Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon - 1 Kuzhinë Më Vete - 2 Dhoma Gjumi - 2 Tualete- 2 Ballkone- 2 Korridore- 1 Depo- Sipërfaqja Bruto : 127m2- Sipërfaqja Neto :  117.5m²- Sipërfaqja E Përbashkët : 10m2- Pallati I Ri- Kati Apartamentit 3  - Katet E Pallatit 9- Orientimi Veri 60%   - Perëndim 40%- Ashensor : Po- Viti Ndërtimit : 2013Karakteristikat: - Jepet Për Herë Të Parë Me Qira 2+1 Me Kuzhinë Me Vete 2 Wc+ 2 Ballkone- Planimetri Perfekte, Apartament I Ri I Banuar Më Parë Me Sipërfaqe 127 M² - Mobilim Shumë I Mirë Dhe Cilësor- Investuar Me Spote, Tavan Varur, Kondicioner Etj- Tualetet E Bollshme Dhe Me Hapësirë ( Njëri Me Dritare Te Dhoma Çiftit)  - Këndi I Bollshëm I Ri, Me Tv Plazëm, Perde Të Reja, Kondicioner- Kuzhina Me Sobë, Pianurë ( 2 Vatra Korent 2 Vatra Gaz) Pianur, Frigorifer Dhe Me Pamje Dhe Ajërim  Ndërsa Gatuan - Dhomat E Bollshme, Me Dritë Dhe Të Kompletuara- Depo  Që Merr Shumë Gjëra + Lavatriçe.Extra: - Zona Super E Qetë Dhe Familjare- Çdo Fasilitet Afër- Akses Autostradë- Apartament Perfekt Për Një Familje 3-4 Persona, Shumë Funksionale Dhe Familjare, Zona & Apartamenti Plotësojn Çdo Kusht Jetese Dhe Çmimi Është Shumë I Mirë Me Çfarë Ofron Tregu Në Ato Zonë, Me Këto M² Dhe Këtë GjendjeÇmimi: 580€ / MuajTel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":231207, "urlphoto":"/upload/member/58/231207-05390203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-06-at-12.58.37-AM-(1).jpeg"
"idpost":231207, "urlphoto":"/upload/member/58/231207-05390203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-06-at-12.58.37-AM.jpeg"
"idpost":231207, "urlphoto":"/upload/member/58/231207-05390203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-06-at-12.58.38-AM.jpeg"

"postid":231207,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Hiqmet Buzi Tiranë,Shqipëria", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":119, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":1200, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+2wc & 2 Poste Parkimi **Akull i Ri ( Liqeni i Thate ) k2, Pllt v 2022 | Mobilim Modern, Elektro A++ PARKET & Ndricim me Spote LED",
"description":"Me Qera: Apartament   2+1+2 WC totalisht i mobiluar ne mynyre bashkohore - Me pamje shume te mire nga liqeni- Qetesi apsolute - Vetem 5 minuta ne kembe nga liqeni artificial i Tiranes .- Vendodhje shume e mire dhe zone shume e preferuar- E arreduar mire ne gjendje perfekte me cdo gje te re - Shume afer spitalit te kafsheve - Planimetri shume te rregullt, kuzhine e re , tavoline ngrenie e madhe ,kend i ri  e organizuar shume mire - Dhome gjumi te reja- Hyrje me shume drite - 2 poste parkimi perfshire ne çmimQ4500Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon- 1 kuzhine totalisht e kompletuar- 2 tualete - 1 korridor - 1ballkone -SIP TOTALE:119 m2-SIP Neto:107-KATI:2-Viti I ndertimit: 2022- ASHENSOR: PoKarakteristika:- Mobilim cilesor- Zone Fantastike- Pamje Panoramike e paster- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Orientimi: V-L- Me pajisje dhe elektroshtepiake shume te mira- Perfekte per familje - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje shume e sigurte - E mobiluar totalisht- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht, lulishte )etj- Mobilim Druri ne gjendje shume te mire- Dyer Druri- Dritaret me driple xham - Grila elektrike- Instalime Elektrike Cilesore- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore- Facilietet afer- Akses me Transport publik.- Vendodhja fantastike- Kuzhine cilesore me te gjitha paisjet.- 1ballkon i madh- Uje drita 24 ore- Orientimi perfekt- Sallon i madh dhe komod i arreduar bukur - Pamje Panoramike e paster- Apartament me kushte shume te mira  - Tavan i varur- Kuzhine inkaso- Panel diellor- Ndricim Led- Smart Tv 48 Cmimi: 1200 Euro*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJTel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":230379, "urlphoto":"/upload/member/58/230379-18480204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.17.06-PM.jpeg"
"idpost":230379, "urlphoto":"/upload/member/58/230379-18480204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.17.05-PM-(1).jpeg"
"idpost":230379, "urlphoto":"/upload/member/58/230379-18480204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.17.05-PM.jpeg"

"postid":230379,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Jordan Misja Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3410281, "mapslon":19.8102306, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":105, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":175000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet 2+1+2wc (Jordan Misja - Blv. Ri, Treni) Pllt i 2023, K.3 - Or. Jug Lindje -- Ndertim Premium",
"description":"I Sapo Dale ne Shitje: Apt 2+1+2wc (Jordan misja "rruga burgut) Pllt i 2023 * (Kati 2) Ndertim i Standartit Premium | Planimetri perfekte, Investim i Sigurte | Mundesi Blerje e nje Parkimi me Kosto Extra  **Or. Jug - LindjeQ3780Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2  tualete - 1 korridor - 1 Ballkon - SIP TOTALE:104.1m2- SIP Neto: 89.7m2- KATI:3- KATET E PALLATIT: 9- Pallat  I ri - Viti I ndertimit: 2023- I SAPO DAL NE TREG !!!- Shitet apartament ne zonen e Jordan misja "rruga burgut" shume afer stacionit te trenit dhe bulevardit te ri - Fantastike per investim (jepet me qira 500-600 euro lehtesisht - Me planimetri shume të mirë dhe ne nje zone shume te qete.- Unike si prone sepse te tille apartamente jane shume te rralle ne treg.- Me pamje shum te mire dhe te lire (pra nuk behet pallat tjeter perpara.- Kati 3 ne një pallat 9- katesh - Orjentimi i apartamentit eshte J-L dhe zona eshte shume e preferuar dhe e vezhguar me kamera.- Stacioni urbanit eshte prane pallatit dhe ka mundesi parkimi si falas ashtu dhe me pagese te kenaqeshme mujore.(gjithashtu ka dhe mundesi blerje parkimi me kosto ekstra)- Planimetria e prones eshte perfekte dhe ka pamje te lire nga ballkoni ,-zona ofron cdo facilitet afer shkolla,cerdhe,bare,restorante,e çdo gje tjeter qe jetesa te jete sa me e qete - Avantazhi i kesaj prone eshte bulevardi dhe kerkesa e larte per qiraCmimi: 175,000 Euro Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":230377, "urlphoto":"/upload/member/58/230377-26290204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.09.43-PM-(1).jpeg"
"idpost":230377, "urlphoto":"/upload/member/58/230377-26290204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.09.43-PM.jpeg"
"idpost":230377, "urlphoto":"/upload/member/58/230377-26290204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.09.45-PM-(1).jpeg"

"postid":230377,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"Rruga Stavri Themeli Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3250823, "mapslon":19.7920301, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":118, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":148000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1 (pas Globe - ish Parku, Rr. Kavajes ) k5, pa Ashs. - Tot i Investuar & Kompletuar + Pane",
"description":"Shitet Apartament 2+1 Pas Globe Ish Parku Rruga Kavajës ( Rruga Stavri Thembeli) Kati 4 Pallat I Vjetër Dhe Kati 5 Pallat I Vjetër   - Apartamenti Është Me Hipotekë 117.5 M² Me Dhoma Gjumë Të Mëdha Dhe Të Larta Me Dritë Natyrale Pafund.- I Investuar Me Sistem Kapot Të Brendshëm, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike + Grila Persiane- Dyer Të Reja Ap Sapo Lyer, Tualeti Me Hidromasazh Dhe Ajërim Natyral ( Goxha I Bollshëm Sa Një Dhomë)- Shitet Totalisht I Mobiluar Siç Është.- Kuzhina E Kompletuar Me Frigorifer Me 4 Atmosfera 2 Katësh, Pianurë, Sobë, Mikroval, Aspirator.- Çdo Dhomë Me Kondicioner- Me Panele Diellore- Tarraca 100% Izoluar *** Shitet Bashkë Me Një Apartament Tjetër 2+1 Të Njëjtat M² 117.5 M² Kati 4. Po Me Një Çmim Total Të Dy 297.000€ ***Q4493Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - 1 Tualet- 1 Ballkon- 1 Korridor- Sipërfaqja Neto :  117.5 M²- Sipërfaqja E Përbashkët : 0 M² - Sipërfaqja Bruto : 117.5 M² - Pallati :  Vjetër - Katet E Pallatit : 5- Kati Apartamentit : 5  ( Fundit ) - Orientimi :  Lindje  - Perëndim - Ashensor : Jo- Viti Ndërtimit : 1991Karakteristikat: - Shitet Apartament 2+1 Pas Globe Ish Parku Rruga Kavajës ( Rruga Stavri Thembeli) Kati 4 Pallat I Vjetër Dhe Kati 5 Pallat I Vjetër 297.000€  - Apartamenti Është Me Hipotekë 117.5 M² Me Dhoma Gjumë Të Mëdha Dhe Të Larta Me Dritë Natyrale Pafund.- I Investuar Me Sistem Kapot Të Brendshëm, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike + Grila Persiane- Dyer Të Reja Ap Sapo Lyer, Tualeti Me Hidromasazh Dhe Ajërim Natyral ( Goxha I Bollshëm Sa Një Dhomë)- Shitet Totalisht I Mobiluar Siç Është.- Kuzhina E Kompletuar Me Frigorifer Me 4 Atmosfera 2 Katësh, Pianurë, Sobë, Mikroval, Aspirator.- Çdo Dhomë Me Kondicioner- Me Panele Diellore- Tarraca 100% Izoluar Extra: - Zona Super E Qetë Dhe Familjare- Çdo Fasilitet Afër- Akses AutostradëÇmimi : 148.000€ ( Diskutushëm ) Shitet Bashkë Me Një Apartament Tjetër 2+1 Të Njëjtat M² 117.5 M² Kati 4, Po Me Një Çmim Total Të Dy 297.000€ Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":230376, "urlphoto":"/upload/member/58/230376-11330217_medium_WhatsApp-Image-2024-02-05-at-3.59.28-PM-(1).jpeg"
"idpost":230376, "urlphoto":"/upload/member/58/230376-11330217_medium_WhatsApp-Image-2024-02-05-at-3.59.28-PM-(2).jpeg"
"idpost":230376, "urlphoto":"/upload/member/58/230376-11200204_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.08.08-PM.jpeg"

"postid":230376,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"Rruga Stavri Themeli Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3250823, "mapslon":19.7920301, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":118, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":149000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+Kuzhine e Vecuar & Ballkon i Bollshem (📍pas Globe - ish Parku, Rr. Kavajes ) k4, pa Ashs. | i Kompletuar & Investuar + Panele Diellore",
"description":"Shitet Apartament 2+1+Kuzhine e Vecuar & Ballkon i Bollshem 📍 Pas Globe Ish Parku Rruga Kavajës ( Rruga Stavri Thembeli) Kati 4 Pallat I Vjetër    - Apartamenti Është Me Hipotekë 117.5m2 Me Dhoma Gjumë Të Mëdha Dhe Të Larta Me Dritë Natyrale Pafund.- I Investuar Me Sistem Kapot Të Brendshëm, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike + Grila Persiane- Dyer Të Reja Ap Sapo Lyer, Tualeti Me Hidromasazh Dhe Ajërim Natyral ( Goxha I Bollshëm Sa Një Dhomë)- Shitet Totalisht I Mobiluar Siç Është.- Kuzhina E Kompletuar Me Frigorifer Me 4 Atmosfera 2 Katësh, Pianurë, Sobë, Mikroval, Aspirator.- Çdo Dhomë Me Kondicioner- Me Panele Diellore- Tarraca 100% Izoluar 📌Mund te Shitet Bashkë Me Një Apartament Tjetër 2+1 Të Njëjtat M² 117.5 M² Kati 5, Po Me Një Çmim Total Të Dy 297.000€ Q4492Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - 1 Tualet- 1 Ballkon- 1 Korridor- Sipërfaqja Neto :  117.5m2- Sipërfaqja E Përbashkët : 0 M² - Sipërfaqja Bruto : 117.5 M² - Pallati I Vjetër - Kati Apartamentit : 4   - Katet E Pallatit : 5- Orientimi :  Lindje  - Perëndim - Ashensor : Jo- Viti Ndërtimit : 1991Karakteristikat:- Shitet Apartament 2+1+Kuzhine e Vecuar & Ballkon i Bollshem📍 Pas Globe Ish Parku Rruga Kavajës ( Rruga Stavri Thembeli) Kati 4 Pallat I Vjetër - Apartamenti Është Me Hipotekë 117.5 M² Me Dhoma Gjumë Të Mëdha Dhe Të Larta Me Dritë Natyrale Pafund.- I Investuar Me Sistem Kapot Të Brendshëm, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike + Grila Persiane- Dyer Të Reja Ap Sapo Lyer, Tualeti Me Hidromasazh Dhe Ajërim Natyral ( Goxha I Bollshëm Sa Një Dhomë)- Shitet Totalisht I Mobiluar Siç Është.- Kuzhina E Kompletuar Me Frigorifer Me 4 Atmosfera 2 Katësh, Pianurë, Sobë, Mikroval, Aspirator.- Çdo Dhomë Me Kondicioner- Me Panele Diellore- Tarraca 100% Izoluar Extra: - Zona Super E Qetë Dhe Familjare- Çdo Fasilitet Afër- Akses AutostradëÇmimi : 149.000€ ( Diskutushëm ) Shitet Bashkë Me Një Apartament Tjetër 2+1 Të Njëjtat M² 117.5 M² Kati 5, Po Me Një Çmim Total Të Dy 297.000€ Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":230374, "urlphoto":"/upload/member/58/230374-16570203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.03.32-PM.jpeg"
"idpost":230374, "urlphoto":"/upload/member/58/230374-16570203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.03.33-PM-(1).jpeg"
"idpost":230374, "urlphoto":"/upload/member/58/230374-16570203_medium_WhatsApp-Image-2024-02-03-at-11.03.33-PM.jpeg"

"postid":230374,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":45, "adresa":"Residenca Univers City", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":108, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":110000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1+2wc ( Res. Univers City - prane QTU ) k6, Ndertim i v 2024",
"description":"Shitet Ultra apartament 2+1+2 Wc + 2 Ballkone  - Rezidenca Univers City - Pranë QTU- Autostrada Tiranë Durrës - Planimetri Perfekte - Ndriçim Natyral - Ndërtim super Cilësore 2024 - Kati ideal ( 6 Banim) - Mundësi e mirë investimi & Banimi- Fazë Rafiniture ( sapo kanë përfunduar suvatimet) -  ÇMIMI : 110.000€ dhe Mundesi Blerje Garazhi (15,000€ Extra) Cmimi Total:125,000Q4490Te dhenat e ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë- 2 Dhoma Gjumi - 2 Tualete- 2 Ballkone- 1 Korridor- Sipërfaqja Bruto :  107.42 m² - Sipërfaqja Neto :  90.47 m²- Sipërfaqja e Përbashkët : 16.95 m² - Pallati :  Ri - Katet e pallatit : 8- Kati apartamentit : 6 Banim - Orientimi :  JUG - LINDJE - Ashensor : PO- Viti ndërtimit : 2023 - Aktualisht në Ndërtim - AFATI I I PËRFUNDIMIT TË KËTIJ APARTAMENTI NËNTOR 2024 Kompleksi më i ri rezidencial multifunksional me infrastrukturë moderne është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj, duke ju ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga sheshi "Skënderbej", 15 minuta larg aeroportit "Nënë Tereza", 30 minuta nga qendra e Durrësit, dhe akses gjithëpërfshirës në qendër të Tiranës dhe akset kombëtare.Kompleksi do të ofrojë ndërtim cilësor, infrastrukturë, fasadë të jashtme me sistem kapuç, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem të testuar me struktura antisizmike, pengesë fizike ndaj zhurmës, përzgjedhje fabrikash dhe personalizim të pronës.Zona e banimit do të ofrojë një sërë ndërtesash që do t'i përshtaten çdo kategorie blerësi, një shkollë publike brenda kompleksit, njësi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë ​​të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionalë, kënde lojërash për fëmijë, markete. , kopshte, palestër. Siguria 24 ore, mirembajtje e ambjenteve te perbashketa, transporti i vazhdueshem urban Qender - QTU - Univers City etj.Univers City do të ofrojë ambiente 9 kate me parking nëntokë.ÇMIMI : 110.000€ dhe Mundesi Blerje Garazhi (15,000€ Extra) Cmimi Total:125,000 ( diskutushëm)PËR MË SHUMË INFO KONTAKT WHATSAPP OSE TEL: 0684780043",


"idpost":229962, "urlphoto":"/upload/member/58/229962-06110202_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.38.41-PM.jpeg"
"idpost":229962, "urlphoto":"/upload/member/58/229962-06110202_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.38.39-PM-(1).jpeg"
"idpost":229962, "urlphoto":"/upload/member/58/229962-06110202_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.38.35-PM.jpeg"

"postid":229962,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"685451010", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":110, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Me Qera: Shtepi me Oborr 2+1 ( Mjull Bathore - prane Akacia Hill ) i Kompletuar + Kondicioner",
"description":"Jepet me qera shtepi private 110m2 2+1  nje kateshe me oborr te madh dhe parkim te perfshire prane Akacia Hill ne Mjull Bathore Q4486Te dhenat e ndarjes:- 1 Sallon ( dhome ndenje)- 2 dhoma gjumi- 1 tualet me dritare- 1 korridor shperndares - 1 ballkon i madh- 1 Ambjent gatimi - 1 Oborr i madh - SIP TOTALE: 110 m2- SIP BRUTO: 110  m2- KATI: 1SHENIME ( Permbledhe e pershkrimit) : - Jepet me qera shtepi private 110m2 2+1  nje kateshe me oborr te madh dhe parkim te perfshire prane Akacia Hill ne Mjull Bathore - Zona ështe shume e mire pasi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode e te qete prane ajrit te paster larg smogut - Orjentimi Jug-Perendim- Kubature e rregullt- Dritare Dopio xham- Ndricohet me diell ne cdo ambjent - Perfekte per familje - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje shume e sigurte dhe e qete- Ballkon i madh -Oborr i madh me pamje fantastike ambjent shume clodhes - Dyer Druri- Kondicionere- Elektrike dhe hidraulike cilesore Extra:- Facilietet afer- Orientimi perfekt - Pamje Panoramike e paster- Parking 24 hÇmimi : 500 €Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":229960, "urlphoto":"/upload/member/58/229960-29510201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.28.54-PM-(2).jpeg"
"idpost":229960, "urlphoto":"/upload/member/58/229960-29510201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.28.56-PM-(2).jpeg"
"idpost":229960, "urlphoto":"/upload/member/58/229960-29510201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.28.57-PM-(2).jpeg"

"postid":229960,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":2, "zona":127, "adresa":"Golem,Shqipëria", "mapslat":41.2641104, "mapslon":19.5194549, "ambjenti":"3", "kati":7, "siperfaqa":101, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":90000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 3+1 ( Golem, vije e Pare nga Deti ) k7, Pllt me Ashensor - apt i Kompletuar (101m2)",
"description":"Shitet apartament 3+1 ne Golem te rruga "Pishat e buta" prane resort Klajdi me siperfaqe totale 100.68 m fantastike per investim ne pallat te ri te mire administruar.- Zona ështe shume e mire ne vije te pare nga deti me nje pamje te pakufizuar dhe relaksuese - Zone elitare per investim apo per te kaluar pushimet tuaja pasi ofron qetesi dhe pasterti maksimale Q4485Te dhenat e ndarjes:- 1  Sallon (dhome ndenje)- 3 dhoma gjumi- 1 tualet me dritare- 1 korridor shperndares - 1 ballkon i madh- 1 Ambjent gatimi - SIP TOTALE: 100.68 m2- SIP BRUTO:92.16 m2- KATI: 7SHENIME ( Permbledhe e pershkrimit) : - Pallat i mireadministruar- Totalisht te investuara me çdo gje- Orjentimi Lindje (pjeserisht jug)- Kati 7 banim - Me Hipoteke- Me ashensor- Kubature e rregullt- Dritare Dopio xham- Ndricohet me diell ne cdo ambjent - Kthimi i investimit eshte shume i larte - Kerkesa per apartamente te tille me kete cmim  eshte maksimale ne zone dhe ne treg- Perfekte per familje - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje shume e sigurte dhe e qete- Ballkon i madh - Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht, lulishte , pishina )etj- Dyer Druri- Kondicionere- Elektrike dhe hidraulike cilesore Extra:- Facilietet afer- Akses me Transport publik- Vendodhja fantastike- Orientimi perfekt - Pamje Panoramike e pasterÇmimi : 90.000 €Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":229959, "urlphoto":"/upload/member/58/229959-32400201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.25.41-PM.jpeg"
"idpost":229959, "urlphoto":"/upload/member/58/229959-32400201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.25.41-PM-(1).jpeg"
"idpost":229959, "urlphoto":"/upload/member/58/229959-32400201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.25.42-PM-(1).jpeg"

"postid":229959,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":40, "adresa":"Rruga Myslym Keta Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3589088, "mapslon":19.8490062, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":138, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":105000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Super 2+1+Verande ( Tufine - Rr. Myslym Keta ) k6, Pllt i Ri - Investim Premium: Mobilim & Elektro A++ | Kondicioner",
"description":"Shitet apartament 2+1 + Verande te madhe ndertim i viteve te fundit  me ashensor sapoinvestuar plotesisht i mobiluar me cilesi shum te mire ne rrugen Myslym keta ne TufineQ4484Te dhenat e ndarjes:- 1 Sallon (dhome ndenje)- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- 1 korridor shperndares- 1 Ambjent gatimi - 2 ballkone- 1 Verande e madhe - SIP TOTALE: 137.95m2- Siperfaqe verande  24.3m2- siperfaqe e perbashket 12.75m2- SIP NETO: 100.9 m2- KATI: 6 "PAPAFINGO"SHENIME ( Permbledhje e pershkrimit) : - Apartament me planimetri shum te mire- Me shume drite dhe privatesi ngaqe eshte kati i fundit " papafingo"- Ne zone shume te qete- Te gjitha dhomat kane dalje ne verande - Elektroshtepiake te markave me te mira . - Kuzhine inkaso - Dritare dopio xham- Pallat i ri -Totalisht te investuara me çdo gje- Orjentimi Lindje-Perendim - Ndertimi i Ri  - Disponon hipoteke - Administrim - Ndricim natyral  ne cdo ambjent - Me ashensor super te shpejte - Kubature e rregullt- Izolim akustik perfekt- Kondicionere - Elektrike,hidraulike dhe hidrosanitare  cilesore Çmimi : 105.000 €Tel ose WhatsApp: 0685451010

",


"idpost":229957, "urlphoto":"/upload/member/58/229957-19290201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.20.48-PM.jpeg"
"idpost":229957, "urlphoto":"/upload/member/58/229957-19290201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.20.49-PM.jpeg"
"idpost":229957, "urlphoto":"/upload/member/58/229957-19290201_medium_WhatsApp-Image-2024-02-02-at-11.20.50-PM-(1).jpeg"

"postid":229957,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":40, "adresa":"Rruga Gjon Buzuku Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.336054, "mapslon":19.8236995, "ambjenti":"3", "kati":8, "siperfaqa":121, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":216000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 3+1+2wc, Akull i Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) k8, Ndertim i Ri - Ap Totalisht i Investuar: PARKET & Kondicioner",
"description":"Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- Ne proces HIPOTEKIMIQ4483Te dhenat e ndarjes:-1  Sallon (dhome ndenje)- 3 dhoma gjumi- 2 tualete- 1 korridor shperndares - 2 ballkone- 1 Ambjent gatimi - SIP TOTALE: 121  m2- SIP BRUTO: 110 m2- KATI: 8- Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- Ne proces HIPOTEKIMI- Zona ështe shume e mire VETEM 50 m  larg nga  unaza vogel  dhe 300 m larg nga Selvia dhe 100 m larg stacionit te trenit.- Akses maksimal ,- zone qendrore.- Unike ne treg si prone , investim i sigurt per qera afatgjate- Pallat i ri cilesi maksimale- Totalisht te investuara me çdo gje- Orjentimi Lindje-Perendim- Ndertimi i Ri modern- Sip Totale: 121 m2- Shkalle me ndricim dhe antizjarr me standarte - Ne faze hipotekimi- Administrim cilesor - Hapsira clodhese - E shtruar me parket- Me shume drite - Lagje shume e qete- Mund te perdoret dhe per zyra- Vetem 7-8 minuta ne kembe nga qendra Tiranes- Ndricohet me diell ne cdo ambjent - Me ashensor super te shpejte- Kubature e rregullt- Dritare alumil te cilesise se lart- Fasade e ventiluar - Izolim akustik perfekt- Shtrese akustike nen dysheme dhe mure - Sistem kondicionimi multi split (ngrohje , ftohje) - Kthimi i investimit eshte shume i larte - Kondicionere- Elektrike dhe hidraulike cilesore Çmimi : 216.000 €Tel ose WhatsApp: 0685451010

",


"idpost":229102, "urlphoto":"/upload/member/58/229102-08070215_medium_WhatsApp-Image-2024-02-01-at-2.27.00-PM.jpeg"
"idpost":229102, "urlphoto":"/upload/member/58/229102-08070215_medium_WhatsApp-Image-2024-02-01-at-2.27.02-PM-(1).jpeg"
"idpost":229102, "urlphoto":"/upload/member/58/229102-08070215_medium_WhatsApp-Image-2024-02-01-at-2.27.02-PM.jpeg"

"postid":229102,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"21 Dhjetor, Inxhinjeria", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":142, "ashensor":2, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":185000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_INPART",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1 & Verande (21 Dhjetor - Inxhinjeria) Pllt v 2018 - Ap i Investuar + Dh. Gjumi te Kompletuara | PARKET, Hidros. Inkaso & Ndricim LED",
"description":"Super Mundesi: Shitet Apt 2+1 & Verande ( 21 Dhjetor - Inxhinjeria ) K4, Pallat I Ri (2018) Me Ashensor Dhe Sistem Kapot ++ Vetem 4 Hyrje Ne Kat | Apt Totalisht I Investuar + Dhoma Gjumi te Kompletuara | Parket, Punime Gipsi, Ndricim Led, Tualet Me Hidrosanitare Inkaso & Dritare dopio Xham | Instalime te RejaQ4477Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet - 1 Koridor- 1 Verandë- Sip Totale: 141.04m2- Sip Neto: 71.52 *+ 60.94 Verande = 132.46m2 - Kati:4- Katet E Pallatit: 6- Pallat I V 2018- Ashensor: Po- Hipoteke: PoKarakteristika: Super Apartament 2+1 +Verande ( 141.04m2 - 60.94 M2 Sip Verande )- Kati 4 Pallat I Ri Me Ashensor ++ Vetem 4 Apartamente Ne Kat- Apartamenti Eshte I Organizuar Nga Soxhorno, 2 Dhoma Gjumi, Tualet, Korridor Dhe Verande- Ndertim I Vitit 2018, Me Sistem Kapot- Apartamenti Eshte I Gjithi Me Parket Dhe Orientimi Lindje/Veri- Apartamenti Është I Investuar  Dhomat E Gjumit Të Mobiluara, Me Punime Gipsi Dhe Ndriçim Led- Ambjentet Te Gjitha Kanë Dalje Në Verand Dhe Super Pamje- Tualeti Me Hidrosanitare Incaso + Me Dritare (E Rralle Per Pallatet E Reja)- Planimetri Shumë E Rregullt - Pallati Shumë I Mirë Super Cilësi Veshje Kapot - Ashensorë Të Madh - Super Administrim - Zona Shumë E Mirë, 21 Dhjetori Del Direkt Në Zog Të Zi + Afër Çdo FacilitetiCmimi: 185.000 Euro Tel Ose Whatsapp: 0692448606

",


"idpost":228753, "urlphoto":"/upload/member/58/228753-45090203_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.57.19-PM-(1).jpeg"
"idpost":228753, "urlphoto":"/upload/member/58/228753-45090203_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.57.19-PM-(2).jpeg"
"idpost":228753, "urlphoto":"/upload/member/58/228753-45090203_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.57.20-PM.jpeg"

"postid":228753,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":33, "adresa":"Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3219281, "mapslon":19.8051981, "ambjenti":"1", "kati":2, "siperfaqa":93, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":183000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shiten: 2 Garsoniere ( Zogu i Zi - Ringu ) k2, Pllt i Ri - Tot. te Investuar: Mobilim, Kondicioner &",
"description":"Shiten: 2 Grazoniere ( Bashke )  100% te Kompletuara 📍 RING CENTER - Zogu i Zi Sip Totale: 93m2  || Fantastike per Investim- Aktualisht jane lene me Airbnb por mund te jepen lehtesisht dhe 450-500 euro secila  me qira afatgjate sidomos me te huaj- Zona ështe shume e mir VETEM 3 min larg ne kembe nga  Ring Centre, 5 min ne kembe nga 21 dhjetori  & vetem 10 min ne kembe nga Qendra.🔥🔥JANE GATI PER TU DHENE ME QERA ( Afatgjate dhe Ditore )🔥🔥👉Kthim Investimi per *17 vite* ( nqs marrim 450€/muaj Cmimin e Qerase ) Logartija: 450€ x 2 = 900€/muaj x 12 muaj ( 1 vit ) = 10,800€ Te Ardhura Vjetore nga Qeraja 183,0000€ ( cmimi i garzoniereve ) / 10,800€  Te Ardhura Vjetore nga Qeraja = 16,9 ~ **17 Vite**Q4476- Sip Totale: 93 m2- Sip Neto: 83 m2 ( garzonieret jane te ndara ne menyre te barabarte ~42m2 secila )- Pallat i ri v.2010 - Me Hipoteke- Me ashensor- Totalisht te investuara me çdo gje- Kati 2 banim - lolacioni perfekt- Kerkesa shume e larte per qira sepse ka dhe fakuletit  "ZOJA E KESHILLIT TE MIRE" Garzonieret jane totalisht te kompletuara & te investuaraTe dyja kane ballkon, Tualetet jane te Bollshme dhe kane edhe korridor (qe shperndan dhomen me tualetin) ++ +KondicionereGjithashtu te kompletuara me kuzhinat perkatese, tavoline, Tv, krevate Teke ( dysheke te rinj )🔥🔥JANE GATI PER TU DHENE ME QERA ( Afatgjate dhe Ditore )🔥🔥- Kubature e rregullt- Dritare Dopio xham- Kthimi i investimit eshte shume i larte - Kerkesa per Gazoniere eshte maksimale ne zone dhe ne treg- Kondicionere- Elektrike dhe hidraulike cilesore te bera sefundemiÇmimi : 183.000€Tel ose WhatsApp: 0685451010

",


"idpost":228751, "urlphoto":"/upload/member/58/228751-53460202_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.55.57-PM-(1).jpeg"
"idpost":228751, "urlphoto":"/upload/member/58/228751-53460202_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.55.57-PM-(3).jpeg"
"idpost":228751, "urlphoto":"/upload/member/58/228751-53460202_medium_WhatsApp-Image-2024-01-31-at-11.55.57-PM-(6).jpeg"

"postid":228751,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":33, "adresa":"Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3219281, "mapslon":19.8051981, "ambjenti":"2", "kati":10, "siperfaqa":112, "ashensor":1, "tualete":3, "telefon":685451010, "cmimi":237000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shiten: 3 Garsoniere ( Zogu i Zi - Ringu ) k10, Ashens. - tot. te Investuar: Mobilim. Elekto. ++ Kondicioner | 3 Tualetet & Instalimet e Reja | Or. Jug P",
"description":"Shiten: 3 garsoniere, 112m2 Total ( Zogu i Zi - prb Ringut ) k10, Pllt me Ashensor - Ambiente totalisht te investuara | Aktualisht jane lene me Airbnb ** mundesi Investimi - Zona ështe shum e mir tek Ring Centre shume afer me 21 dhjetori dhe vetem 10 minuta nga qendra ne kembe .Q4475- Pallat i ri - Totalisht te investuara me çdo gje- Orjentimi Jug-Perendim- Ndertimi i Ri - Kati 10 banim - lolacioni perfekt- Kerkesa shume e larte per qira sepse ka dhe fakuletit  "ZONJA E KESHILLIT TE MIRE" shume afer- Sip Totale: 112 m2- Sip Neto: 100m2- Me Hipoteke- Me ashensor- Kubature e rregullt- Dritare Dopio xham- Kthimi i investimit eshte shume i larte - Kerkesa per Gazoniere eshte maksimale ne zone dhe ne treg- Kondicionere- Elektrike dhe hidraulike cilesore te bera sefundemiÇmimi : 237.000€Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":227519, "urlphoto":"/upload/member/58/227519-39100117_medium_WhatsApp-Image-2023-09-15-at-1.05.56-PM.jpeg"
"idpost":227519, "urlphoto":"/upload/member/58/227519-39100117_medium_WhatsApp-Image-2023-09-15-at-1.05.53-PM-(1).jpeg"
"idpost":227519, "urlphoto":"/upload/member/58/227519-39100117_medium_WhatsApp-Image-2023-09-15-at-1.05.54-PM.jpeg"

"postid":227519,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":33, "adresa":"Rruga Hysni Gërbolli Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3352903, "mapslon":19.8031678, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":120, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":630, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( fiks te Zogu i Zi - Qatar Center ) k4, Ashens.| i Kompletuar: Kondicioner ** Or. JUG - Pamje nga Rr. Kryesore",
"description":"Apartament Gjigand, 2+1+2wc+ Ballkon I Madh **Me 1 Post Parkim( Fiks Te Zogu I Zi - Qatar Center ) Kati 4, Pllt I Ri Me Ashensor | I Kompletuar, Në Çdo Ambjent Ka Kondicioner ( 3 Total ) Kuzhine Me Cdo Pajisje Funksionale | Orientim Jug | Ballkon I Madh | Instalime CilesoreQ4473Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualet - 2 Korridor - 1 Ballkon -Sip Totale: 120m2-Sip Neto: 110m2 -Kati:4-Katet E Pallatit:9-Pallati Ri -Viti I Ndertimit: 2011- Ashensor: PoKarakteristika: Apartament Shumë I Madh 2+1+2wc Ballkon Të Madh Me 1 Post Parkim 650 Euro- Ka Super Planimetri Dhe Organizim 2 Dhoma Gjumi Të Mëdha 2 Tualete Dhe 2 Koridor Ballkon Të Madh- Në Çdo Ambjent Kondicioner( 3 Total)- Kuzhina E Madhe- Shtëpi E Pastër E Rregullt- Ballkon I Madh Me Pamje Nga Rruga Kryesore- Pallati Shumë I Mirë -  Ashensorë I Madh - Zona Zog I Zi Del Direkt Jashtë Tirane Ke Shumë Afër 21 Dhjetorin Rrugën E Durrsit Mine Peza Don Bosko Dhe Fakultetin Zoja Kshillit Të Mirë..Cmimi: 630 Euro / Muaj*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606

",


"idpost":227047, "urlphoto":"/upload/member/58/227047-58040121_medium_WhatsApp-Image-2024-01-28-at-8.27.31-PM-(1).jpeg"
"idpost":227047, "urlphoto":"/upload/member/58/227047-58040121_medium_WhatsApp-Image-2024-01-28-at-8.27.30-PM-(1).jpeg"
"idpost":227047, "urlphoto":"/upload/member/58/227047-58040121_medium_WhatsApp-Image-2024-01-28-at-8.27.30-PM.jpeg"

"postid":227047,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":34, "adresa":"Rruga e Dajtit Tiranë,Shqipëria", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":100, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":390, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"H. e Pare me Qera: 2+1+2wc ( Fresk - Rr. e Dajtit ) k3, Pllt i Ri - me Pamje - Apt i Kompletuar ** Cdo Gje e Re + Uje Selite",
"description":"HERA E PARE QE JEPET ME QIRA !!! Apartament   2+1+2 WC totalisht i mobiluar tek rruga e dajtit  200 metra poshte Restorant Murages .- Me pamje shume te mire ,ajer te paster dhe uje Selite.- Vetem 10 minuta me makine nga rrethi shkozes , dmth per te arritur me shpejt tek apartamenti mund te perdoret rruga e Shkozes.-Vendodhje shume e mire ne rruge kryesore - E arreduar mire ne gjendje perfekte me cdo gje te re - Planimetri shume te rregullt, kuzhine e re , tavoline ngrenie e madhe ,kend i ri  e organizuar shume mire - Dhome gjumi te reja- Hyrje me shume drite Q4470Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon- 1 kuzhine totalisht e kompletuar- 2 tualete - 1 korridor - 1 ballkone - SIP TOTALE:100 m2- SIP Neto:90- KATI:3- Viti I ndertimit: 2009- ASHENSOR: PoKarakteristika:- Mobilim cilesor- Zone Fantastike- Pamje Panoramike e paster- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Orientimi: J-P- Me pajisje dhe elektroshtepiake shume te mira- Perfekte per familje - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje shume e sigurte dhe e qete- E mobiluar totalisht- Ballkon i madh - Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht, lulishte )etj- Mobilim Druri ne gjendje shume te mire- Dyer Druri- Dritaret me dopjo xham me grila- Instalime Elektrike Cilesore- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore- Facilietet afer- Akses me Transport publik.- Vendodhja fantastike- Kuzhine cilesore me te gjitha paisjet.- 1ballkon i madh- Uje drita 24 ore- Orientimi perfekt- Sallon i madh dhe komod i arreduar bukur - Pamje Panoramike e paster- Apartament me kushte shume te mira  Cmimi: 390 Euro*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJTel ose WhatsApp: 0685451010

",


"idpost":226553, "urlphoto":"/upload/member/58/226553-05220103_medium_WhatsApp-Image-2024-01-26-at-11.09.24-PM.jpeg"
"idpost":226553, "urlphoto":"/upload/member/58/226553-05220103_medium_WhatsApp-Image-2024-01-26-at-11.09.24-PM-(1).jpeg"
"idpost":226553, "urlphoto":"/upload/member/58/226553-05220103_medium_WhatsApp-Image-2024-01-26-at-11.09.25-PM-(1).jpeg"

"postid":226553,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga e Dibrës Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3389085, "mapslon":19.8267797, "ambjenti":"2", "kati":10, "siperfaqa":118, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":189000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, afer Farmacise 10 ) k10 - Super Pamje | Pllt i Sapo Perfunduar | me PARKET AC5 + Hidros. Inkaso",
"description":"Shitet Apt 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, afer Farmacise 10 ) k10, i Fundit me Super Pamje**Pallat i Sapo Perfunduar, me Ashensor dhe Cilesi te Larte Ndertimi | Apt me Planimetri Perfekte, Investim te Brendshme dhe Privatesi Maksimale - PARKET AC5, 2 tualetë të mëdhenj me Hidrosanitare inkaso Q4468Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualete - 1 koridor- 1 ballkon- SIP TOTALE: 117.29m2- SIP Neto: 101.46m2 - KATI:10 (i Fundit)- Pallat i Ri- ASHENSOR: po- HIPOTEKE: jo, sa ka mbaruar si pallat dhe në qershor do dalinKarakteristika: Super Apartament 2+1 +2wc Rruga e dibrës, pa dal në unazë - te farmacia 10  - Pallat i sapo përfunduar viti 2023 në qershor dalin hipotekat- Apartamenti ka super planimetri - Dhomat dhe salloni me Kubature perfekte- 2 tualetë të mëdhenj me Hidrosanitare inkaso- Super pamje dhe privatësi (kati i fundit)- punime shumë cilësore dhe parket ac5- Pallati shumë cilësorë ashensor të madhëExtra:Zona shumë e aksesushme, afer me Qsut, tregut të medreses dhe QendrenAfër çdo faciliteti dyqane lokale , markete farmaci etjCmimi: 189.000 euroTel ose WhatsApp: 0692448606

",


"idpost":223142, "urlphoto":"/upload/member/58/223142-32410103_medium_1604095957_large_WhatsApp-Image-2023-09-01-at-6.07.11-PM-(1).jpeg"
"idpost":223142, "urlphoto":"/upload/member/58/223142-32410103_medium_1517084753_large_WhatsApp-Image-2023-08-17-at-9.17.11-AM.jpeg"
"idpost":223142, "urlphoto":"/upload/member/58/223142-32410103_medium_1517084753_large_WhatsApp-Image-2023-08-17-at-9.17.13-AM-(2).jpeg"

"postid":223142,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":47, "adresa":"Rruga Dervish Hima Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3195376, "mapslon":19.8254144, "ambjenti":"5", "kati":8, "siperfaqa":280, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":1070000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_INPART",
"maxguest":4, "title":"Luxury Building Apt **11 Amb, 2wc & 2 Poste Parkimi ( Ambasador 3 - Air Albania Stadium ) k8, Pamje mbi Parkun e Liqenin -- Investim Premium",
"description":"Luxury Building: Shitet Apartament /  BUSSINES OFFICE**Open Space - 11mini Ambiente & 2wc, ballkone dhe 1 Dhome Teknike ( Ambasador 3 - Air Albania Stadium ) kati 8 - me pamje te mrekullushme mbi Pyllin dhe Oazin e Liqenit Artificial | Aktualisht e ndarë në 11 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 dhomë teknike *** | Siguri dhe Privatësi 1000% - Zyra është e investuar  dhe mobiluar- Sistem Ajërimi dhe Kondicionimi. - SHITET  bashkë me 2 poste parkimi në katin -1 dhe - 4 që janë me hipotekë nga 12.5 m² neto *** Përfshirë në Çmim Q4148bTe dhenat e ndarjes:- 1 Ambient Open Space i ndarë në 11 mini Ambiente- 2 Tualete- 2 Ballkone   - 1 Dhomë teknike-SIP TOTALE: 279.68m2-SIP Neto:  243.68m2-KATI: 8 -KATET E PALLATIT: 20 -Pallat i Ri -Viti I ndertimit: 2013-ASHENSOR: Po ( 4 ) -HIPOTEKE:  Po -Orientimi : Lindje Karaketristikat: - Luxury Building: Apartament / BUSSINES OFFICE Open Space- kati 8 Ambasador 3  - me pamje mrekullushme - Ambient open space, aktualisht e ndarë në 11 mini Amb, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 dhomë teknike.- Aktualisht e dhënë me qira afatgjatë. - Pamje të bukur mbi Pyllin dhe Oazin e Liqenit Artificial.- Siguri dhe Privatësi 1000% - Ambient i Investuar- Sistem Ajërimi dhe Kondicionimi. - SHITET  bashkë me 2 poste parkimi në katin -1 dhe - 4 që janë me hipotekë nga 12.5 m² neto. Përfshirë në Çmim Extra:- Pallati ka roje dhe administrator 24H cilësi shumë e mirë ndërtimi - Shumë Pranë Institucioneve të rëndësishme shtetërore dhe private. - Mundësi shumë e mirë investimi - Ka lartësi dhe dritë natyrale gjatë gjithë kohës. - Çdo Fasilitet Afër - Në Zemër të Tiranës Cmimi: 1,070,000€ ( i Diskutushëm )Tel ose WhatsApp: 0684780043

",


"idpost":223141, "urlphoto":"/upload/member/58/223141-49460102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-19-at-8.28.50-PM.jpeg"
"idpost":223141, "urlphoto":"/upload/member/58/223141-49460102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-19-at-8.28.45-PM-(2).jpeg"
"idpost":223141, "urlphoto":"/upload/member/58/223141-49460102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-19-at-8.28.49-PM-(1).jpeg"

"postid":223141,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"Kompleksi Delijorgji, Tirane, Albania", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"1", "kati":7, "siperfaqa":73, "ashensor":2, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":3, "title":"Brand New ⚜ 1+1 ( Kmplk. Delijorgji - pas Hilton ) 100% i Ri, Çdo gje ne Qese - Elektro A++ PARKET & Sis. Chiller (Ngrohje / Ftohje)",
"description":"Jepet me Qera: Brand New 1+1 📍Kompleksi Delijorgji - mbrapa Hilton ( pallatet e reja )  |  100% i Ri, Çdo gje ne Qese || Markat me te mira te Elektroshtepiakeve || Sistem Qendror Kondicionimi || Dysheme PARKET AC5 || Ndricim me Spote LED || Vetranta Triple Xham || Tualet me Hidrosanitare Inkaso ||  Orientim JUG ** Plot Diell Q4457Te Dhenat e Ndarjes:1 Sallon & Kuzhine1 Dhome Gjumi 1 Tualet1 Ballkon Sip: 73m2 Kati: 7 ( me ashensor )Pallat i Ri Orientim: Jug Extra: BRAND NEW 1+1 - Te kompleksi Delijorgji - mbrapa Hilton ( kullat e reja te sapo mbaruara ) - I sapo Investuar dhe totalisht i mobiluar me cdo gje te re - Salloni totalisht i kompletuar, kend i madh, TV, kuzhine e bollshme dhe tavolina e ngrenies - Dhoma e gjumit e kompletuar me raft te madh dhe krevat/ dyshek 100% i ri dhe shume cilesor - Tualet i bollshem me aspirimÇmimi: 800 Euro / MuajTel ose WhatsApp: 0693399808

",


"idpost":223140, "urlphoto":"/upload/member/58/223140-44200102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-20-at-12.26.26-AM.jpeg"
"idpost":223140, "urlphoto":"/upload/member/58/223140-44200102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-20-at-12.26.24-AM.jpeg"
"idpost":223140, "urlphoto":"/upload/member/58/223140-44200102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-20-at-12.26.27-AM-(1).jpeg"

"postid":223140,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":41, "adresa":"Rruga Drago Siliqi Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3221355, "mapslon":19.8297561, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":140, "ashensor":0, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":1350, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"✨ Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace e Shfryt.(pas Amb Amerikane - Rr. Elbs) k6, pa Ashens. | Investim & Marka Premium - PARKET + Sis. Chiller",
"description":"Jepet Me Qera: Apt 2+1+2wc+ Garderobe & 1 Depo ** Tarraca E Shfrytezueshme ( Pas Amb Amerikane - Rr. E Elbasanit ) K6, I Fundit (Pa Ashensor) Apt I Arreduar Dhe Investuar Ne Detaje ** Cilesia Me E Mire Ne Treg: Mobilim I Gjithi Dru (Stil Bashkekohore) Sistem Qendror Kondicionimi | Dysheme Me Parket Inxhinjerik | Cdo Elektroshtepiake Nga Marka Premium | Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso & te dy me Dritare | Vetrata Me Xham Tripleks Dhe Secila Dritare Me Tende | Instalime Shume CilesoreQ4458Te Dhenat E Ndarjes:- 3 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualet - 1 Garderobe- 1 Depo- 1 Ballkon - 1 Koridor- Sip Totale: 140m2- Sip Neto: 140m2 - Kati:6 (I Fundit)- Pallat I V 2000- Ashensor: JoKarakteristika: Super Apartament 2+1+2wc + Garderobe Gjigande & Depo ( mbrapa Ambasadës Amerikane - Përballë Shkollës Osman Myderizi )- I Arreduar Dhe Investuar Nga Pronari, i Cili Ka Jetuar Vete Ne Banese- Cilësia Më E Larte Në TregAmbjentet Janë Me Hapsira Të Mëdha, Sallon Gjigant Me Kuzhinë Më Vete, Dhomat E Gjumit Super Komode, Ajo E Çiftit Sa Një Apartament 1+1 , 2 Tualete Super Moderne Me Cdo Hidrosanitare InkasoDetaje Te Investimit: - Mobilimi I Gjithë Druri Origjinal- Sistem Chiller Per Ngrohje Ftohje- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Nga Markat "Samsung" & "LG"- Lavastovilje Frigorifer Me Dy Hapje "LG"- 2 Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso - Vetrata Me Triple Xham Dhe Secila Dritare Me Tende- Parket Dru Inxhinjerik- Qetësi Dhe Privatësi  Absolute + Taracë E ShfrytëzushmeExtra Per Zonen: - Është Një Zonë Që Ka Ka Kërkesë Të Lart Fal Qetësisë Dhe Faciliteteve Që Ofron ( Shkollave , Çerdheve Bankave, Ambasada Amerikane + Dalje Direkt Te Liceu, RTSH- Ja, Etj )Cmimi: 1,350 Euro * ( i Diskutushëm )Tel Ose Whatsapp: 0692448606

",


"idpost":220708, "urlphoto":"/upload/member/58/220708-34220117_medium_WhatsApp-Image-2024-01-15-at-3.47.04-PM.jpeg"
"idpost":220708, "urlphoto":"/upload/member/58/220708-34220117_medium_WhatsApp-Image-2024-01-15-at-3.47.05-PM-(1).jpeg"
"idpost":220708, "urlphoto":"/upload/member/58/220708-34220117_medium_WhatsApp-Image-2024-01-15-at-3.47.05-PM.jpeg"

"postid":220708,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Long Hill Residence", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":147, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":1400, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Long Hill Res. Apt ☘ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( TEG ) Modern, Dizenjuar me Arkitekt | Investim Premium: Sis. Qendror Kondicionimi, PARKET & Elektro A++ ",
"description":"Jepet Me Qera: Apartament 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi Ne Cmim ** Në Një Nga Rezidencat Më Elitare Për Banim ( Long Hill Residence - Teg ) K2 - I Arreduar Dhe Dieznjuar Me Arkitekt  | Investim Dhe Kompletim Premium: Mobilim Modern, Sistem Kondicionimi Multisplit | Parket | Orientim Sh I Mire, Pamje E Paster | Tualetet E Kompletuar Q4449Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Ballkon- Sip Totale: 147m2- Sip Neto: 130m2- Kati: 2- Katet E Pallatit: 2- Pallat I Ri- Viti I Ndertimit: 2010- Ashensor: Po- Hipoteke:  Hipotekë+ 2 Vende Parkimi Karakteristika: - Parket Cilësor Ac4- Mobilim Modern - E Arreduar Me Arkitekt *- Ashensor- 2 Vende Parkimi Personal Të Përfshira Në Çmim - Sistem Kondicionimi Multisplit - Pajisjet Te Gjitha Te Reja (Te Markave Me Te Shtrenjta)- Pamje Panoramike E Paster- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes- Orientimi: Jug Perëndim - Izolim Akustik- Termoizolim - Hidroizolim - Lagje E Qete , Me Banore Familjare/ Te Shtreses Se Larte- Lagje Shume E Sigurte ( E Survejuar Me Kamera, Dhe Roje Private 24 Orë)Extra: - Sistem Alarmi- Ambiente Te Perbashketa Brenda Rezidenncës ( Kopesht , Lulishte, Pishinë, Restorante, Bare,  Etj)- Tavan Te Varur Gipsi - Dizenjuar Me Arkitekt- Sallon I Ri- Dyer Të Brendshme  Druri- Dere E Blinduar- Televizor Hd Smart Tv - Mikrovale - Pianure + Aspirator- Lavastovilje- Dritaret Plastike Cilesore Me Dopjo Xham- Sanitare Shume Cilesore (Te Markave Me Te Shtrenjta / Psh: Spanjolle Etj.) - Instalime Elektrike Cilesore- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore Cmimi: 1,400 Euro / Neto ***Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606

",


"idpost":220061, "urlphoto":"/upload/member/58/220061-49250102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.44.07-PM.jpeg"
"idpost":220061, "urlphoto":"/upload/member/58/220061-49250102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.44.03-PM.jpeg"
"idpost":220061, "urlphoto":"/upload/member/58/220061-49250102_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.44.04-PM-(1).jpeg"

"postid":220061,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"Rruga Liman Kaba Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3139096, "mapslon":19.8092802, "ambjenti":"2", "kati":8, "siperfaqa":159, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":450000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"Ap 2+1+2wc+ Depo & 1 Post Parkimi **Cmim Extra ( Kompl. Dinamo - Res. Luxury Altana, Liqeni ) k8, Pallat Ne Ndertim, Cilesi Premium - Projekt i Gatshem Interiori",
"description":"Shitet 2+1+2wc+ 2 Ballkone + Depo & 1 Post Parkimi (Me Çmim Extra) || 📍 Kompleksi Dinamo - Res. Luxury Altana **Me Pamje Fantastike Panoramike Nga Liqeni Artificial I Tiranës & Fushave Të Gjelbërta Të Kompleksit Dinamo |  K8, Pallat Ne Ndertim Me Cilesi Maksimale Ndertimi ((Ka Projekt Interiori te Gatshem ))**Aktualisht Në Fazë Sapo Kanë Përfunduar Suvatimet* **Si Afat Përfundimi Nëntor 2024 +-**Q4445Te Dhënat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi + 1 Garderobë - 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 2 Korridore- 2 Ballkone- 1 Depo - Sip Totale ( Bruto) : 158.29m2- Sip Brendshme ( Neto ) : 133.02m2- Kati : 8 - Katet E Pallatit :  9- Viti I Ndertimit: 2023 - 2024 - Hipoteke :  Jo - Poste Parkimi : 1 ( Çmim Extra) Karakteristika : Rezidence Luxury AltanaAltana Luxury Residence, Vendi Ideal Për Të Jetuar Ndodhet Në Një Nga Zonat Më Të Preferuara Dhe Më Elitare Të Tiranës. Ndodhet Shume Afer Qendres Dhe Ka Akses Ne Te Gjitha Rruget Kryesore Brenda Dhe Jashte Tiranes.Ky Kompleks Rezidencial Është Ndërtuar Nga Kompania E Njohur Albstar, Duke Respektuar Natyrën Por Edhe Duke Plotësuar Të Gjitha Dëshirat Për Një Jetë Të Qetë Dhe Komode.Altana Luxury Residence Është Një Ndërtesë Banimi 10-Katëshe Dhe Përfshin 3 Nivele Parkimi Nëntokësor, Nivelin E Hyrjes Që Përfshin Hapësirat Tregtare Dhe Sallën E Pritjes. Apartamentet Luksoze Zhvillohen Në 9 Kate Banimi.Hapësirat E Bollshme Përfshijnë Ambiente Për Relaksim Me Familjen Dhe Fëmijët Tuaj Por Edhe Plotësimin E Të Gjitha Nevojave Të Bizneseve. Në Altana Luxury Residence Do Të Gjeni Ambiente Të Përbashkëta Por Edhe Shumë Parqe Të Brendshme Që Janë Ndërtuar Me Finesë Nga Albstar Për Të Ofruar Qetësi Dhe Jetë Të Shëndetshme.- Cilësia E Ndërtimit Është 100% Maksimale Dhe Zona Është Nga Më Të Preferuarat Cmimi: 450.000€ ( I Diskutushëm ) pa Postin e ParkimitTel Ose Whatsapp: 0684780043

",


"idpost":220060, "urlphoto":"/upload/member/58/220060-54330101_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.38.25-PM.jpeg"
"idpost":220060, "urlphoto":"/upload/member/58/220060-54330101_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.38.25-PM-(1).jpeg"
"idpost":220060, "urlphoto":"/upload/member/58/220060-54330101_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-8.38.32-PM.jpeg"

"postid":220060,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"IBË e Poshtëme", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":300, "ashensor":0, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":135000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IBË te Poshtme* ( 18min nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | me Doc. te Rregullt, Rruge, Qetesi Absolute dhe Ajer te Paster",
"description":"Shitet Vilë + Truall E Veçantë Në Ibë Të Poshtme ( 18 Min Nga Qendra Tiranës) Sa Kalon Mulletin Dhe Bërzhitën.- Zonë Super E Qetë, Me Ajër Të Pastër, Shumë Thjeshtë E Aksesushme Dhe Me Dokumentacion Të Rregullt.- Zonë Familjare Dhe Rruga E Sapo Shtruar Me Asfalt E Fshatit Ibë Deri Në Pëllumbas -Ka 259 M Rrugë Me Asfaltë Dhe ÇakullQ4444Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Verandë - Sip Totale Truall : 300m2- Sip  Ndërtim Neto :  277.4m2 ( Nga Këto : 146m2 Është Njolla Ndërtesa, 130.2m2 Është Veranda  Dhe 1.2 M² Shkalla Shënuar Në Kartelë Pasurie Çdo m2) - Kati : 1 - Katet E Vilës :  1- Vilë E Vjetër - Viti I Ndertimit:  1990 - Hipoteke :  Po - 2 Poste Parkimi Karakteristika: - Shtëpia Private Është E Vjetër, Ka Nevojë Për Rregullime, Oborri Është I Mirëmbajtur Me Pemë Si Ullinjë, Manderina, Portokalle, Lakra, Fruta Dhe Perime Të Tjera.- Shtëpia Ka Diell Gjatë Gjithë Ditës Në Çdo Stinë Të Vitit- Klima Është E Butë, E Ngrohtë Në Dimër Dhe E Freskët Në Verë.- Cilësia E Jetesës Dhe Ajërit Është Shumë E Mirë.- Zona Është Në Zhvillim E Sipër Ku Ka Marr Një Zhvillim Të Lehtë Në Turizëm Duke Vizituar Fshatin, Shpellën E Pëllumbasit, Kodrat E Krrabës, Syrin E Ciklopit Etj. - Është 1.5 Km Nga Autostrada Për 17 - 22 Min Shkon Në Tiranë Dhe 10 - 15 Min Në Elbasan. - Çmimi Është Shumë I Mirë, Me Ça Ofron Tregu Në Zonë Dhe Zonat Përreth Tiranës. Cmimi: 135.000€ ( I Padiskutushëm )Tel Ose Whatsapp: 0684780043

",


"idpost":220006, "urlphoto":"/upload/member/58/220006-45300116_medium_WhatsApp-Image-2024-01-30-at-2.02.42-PM.jpeg"
"idpost":220006, "urlphoto":"/upload/member/58/220006-45300116_medium_WhatsApp-Image-2024-01-30-at-2.02.42-PM-(1).jpeg"
"idpost":220006, "urlphoto":"/upload/member/58/220006-47220119_medium_WhatsApp-Image-2024-01-13-at-6.53.14-PM.jpeg"

"postid":220006,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":34, "adresa":"Rruga e Thesarit, FRES", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":103, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":37000, "valuta":"Leke", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"H e Pare me Qera: 2+1+2wc **Gjigand ( FRESK - Rr. Thesarit ) Pllt i Ri - Ap i Kompletuar, Kuzh e Re *Elektro Cilesore",
"description":"Hera E Pare Me Qera; 2+1+2wc ** Gjigand ( Fresk - Rruga E Thesarit ) K3, Pllt I Ri Me Ashensor | Ap I Kompletuar | Kuzhine E Re, E Paperdorur  | Dhoma E Ciftit Me Tualet Me Vete Dhe Dysheke Te Rinj | Ballkon I Madh Q4443Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Ballkon - Sip Totale:103 M2- Sip Neto: 93 M2- Kati:3- Katet E Pallatit: 6- Pallati Ri - Viti I Ndertimit: 2012- Ashensor: Po- Hipoteke: PoKarakteristika: - Ka Sallon Dhe Kuzhinë Shumë Të Madhe Kuzhina E Papërdorë- Dhoma E Çiftit  Me Tualet Brënda - Elektroshtëpiaket Cilësore Lg- Ballkon Të Madh - Krevatet Dhe Dyshek Të Rinj- Pallati Rrugë KryesorPallati Shumë I Mirë Me Familjarë Me AshensorëKa Afër Markete Furra Lokale Farmaci Etj..Cmimi: 37.000 Lekë / Muaj*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606

",


{footerextra}