Publikimet automatike per sektorin imobiliar shtepi banimi

Tashme ju mund te publikoni automatikisht njoftimet tuaja nga faqa juaj web direkt ne faqen tone. Kjo menyre ju jep mundesine te thjeshtoni proceduart e punes tuaj te perditshme.

Hapi i pare - Krijoni nje llogari ne faqen tone. Pasi te hapni llogarine, shkoni tek modifiko profilin ku do te merrni id e llogarise i cili vendoset ne "nameid":2,
Hapi i dyte - Krijoni nje api ne json si kjo https://www.njoftime.al/api/[email protected]
Hapi i trete - Kontakto stafin per aktivizimin e sherbimit
Shiko Kategorite sipas id
Kategorite
Business Property for Rent "category":1,
Business Property in Sale "category":2,
Land for Sale "category":3,
House for Rent "category":4,
House for Sale "category":5,
Home Request "category":9,
Daily rent and beach room "category":31,
Shiko Qytetet dhe zonat sipas id
Qytetet dhe zona
Tirana "city":1,
Durres "city":2,
Vlora "city":3,
Shkodra "city":4,
Korca "city":5,
Elbasan "city":6,
Lushnje "city":7,
Saranda "city":8,
Gjirokastra "city":9,
Fier "city":10,
Berat "city":11,
Lezha "city":12,
Kavaja "city":13,
Pogradec "city":14,
Dibra "city":17,
Kruja "city":19,
Kukes "city":20,
Himara "city":23,
Pristina "city":76,
Prizren "city":77,
Mitrovica "city":83,
Peja "city":84,
Gjakova "city":85,
Ferizaj "city":86,
Gjilan "city":87,
Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane "zona":26,
Tirana - Blloku/Liqeni Artificial "zona":27,
Tirana - Brryli "zona":28,
Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes "zona":29,
Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik "zona":30,
Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "zona":31,
Tirana - Don Bosko "zona":32,
Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi "zona":33,
Tirana - Fresku/Linze "zona":34,
Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres "zona":35,
Tirana - Laprake "zona":36,
Tirana - Kodra e Diellit "zona":37,
Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo "zona":38,
Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri "zona":39,
Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio "zona":40,
Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa "zona":41,
Tirana - Sauk "zona":42,
Tirana - Vasil Shanto "zona":43,
Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite "zona":44,
Tirana - Zone Periferike "zona":45,
Tirana - Kamez/Paskuqan "zona":46,
Tirana - Tjeter zone "zona":47,
Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik "zona":48,
Tirana - Lumi Lana/ Bulevard "zona":49,
Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe "zona":50,
Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja "zona":51,
Tirana - Vore "zona":99,
Tirana - Rinas/Tirana Airport "zona":128,
Durres - Qender "zona":56,
Durres - Zone Periferike "zona":57,
Durres - Plepa "zona":96,
Durres - Gjiri i Lalzit "zona":97,
Durres - Shkembi Kavajes "zona":101,
Durres - Currilat "zona":102,
Durres - Golem "zona":127,
Vlora - Qender "zona":52,
Vlora - Zone Periferike "zona":53,
Vlora - Orikum "zona":82,
Vlora - Radhime "zona":95,
Vlora - Uji i ftohte "zona":103,
Vlora - Narte "zona":104,
Vlora - Lungomare "zona":114,
Vlora - Plazhi i vjeter "zona":115,
Vlora - Zvernec "zona":116,
Vlora - Llogara "zona":123,
Shkodra - Puka "zona":15,
Shkodra - Qender "zona":78,
Shkodra - Zone Periferike "zona":79,
Shkodra - Velipoje "zona":111,
Shkodra - Shiroke "zona":126,
Korca - Qender "zona":66,
Korca - Zone Periferike "zona":67,
Elbasan - Qender "zona":54,
Elbasan - Zone Periferike "zona":55,
Lushnje - Qender "zona":72,
Lushnje - Zone Periferike "zona":73,
Lushnje - Divjake "zona":113,
Saranda - Qender "zona":80,
Saranda - Ksamil "zona":81,
Saranda - Lukove "zona":119,
Saranda - Kodra "zona":120,
Saranda - Qafa e Gjashtes "zona":121,
Saranda - Butrinti Street "zona":122,
Gjirokastra - Permet "zona":21,
Gjirokastra - Tepelena "zona":22,
Gjirokastra - Qender "zona":60,
Gjirokastra - Zone Periferike "zona":61,
Fier - Qender "zona":58,
Fier - Zone Periferike "zona":59,
Fier - Patos "zona":98,
Berat - Qendra "zona":24,
Berat - Zone Periferike "zona":25,
Berat - Kucove "zona":100,
Berat - Skrapar "zona":129,
Berat - Polican "zona":130,
Berat - Dimal "zona":131,
Lezha - Qender "zona":74,
Lezha - Zone Periferike "zona":75,
Lezha - Shengjin "zona":110,
Kavaja - Qender "zona":64,
Kavaja - Zone Periferike "zona":65,
Kavaja - Spille "zona":105,
Kavaja - Qerret "zona":118,
Pogradec - Qender "zona":89,
Pogradec - Zone Periferike "zona":90,
Dibra - Peshkopi "zona":16,
Dibra - Qender "zona":91,
Dibra - Zone Periferike "zona":92,
Dibra - Klos "zona":93,
Dibra - Bulqiz "zona":94,
Dibra - Mat/Burrel "zona":132,
Tropoja - "zona":88,
Kruja - Qender "zona":68,
Kruja - Zone Periferike "zona":69,
Kukes - Tropoja "zona":18,
Kukes - Qender "zona":70,
Kukes - Zone Periferike "zona":71,
Himara - Qender "zona":62,
Himara - Livadh "zona":63,
Himara - Potam "zona":106,
Himara - Dhermi "zona":107,
Himara - Jale "zona":108,
Himara - Zone Periferike "zona":109,
Himara - Borsh "zona":112,
Himara - Qeparo "zona":117,
Himara - Palasa "zona":124,
Himara - Vuno "zona":125,
Pristina - Dardani "zona":133,
Pristina - Taslixhe/Taukbashqe "zona":134,
Pristina - Qafa "zona":135,
Pristina - Arberi "zona":136,
Pristina - Besiana "zona":137,
Pristina - Tophane "zona":138,
Pristina - Lakrishte/New Born "zona":139,
Pristina - Perroi i njelmet "zona":140,
Pristina - Bregu i Diellit "zona":141,
Pristina - Vreshta "zona":142,
Pristina - Matiqan "zona":143,
Pristina - Cameria "zona":144,
Pristina - Sofali "zona":145,
Pristina - Stadiumi Arena "zona":146,
Pristina - Dodona "zona":147,
Pristina - Lagjja e Muhaxhereve "zona":148,
Pristina - Lagja e Spitalit "zona":149,
Pristina - Zona Industriale "zona":150,
Pristina - Ulpiane "zona":151,
Pristina - Velania "zona":152,
Pristina - Gallapi "zona":153,
Pristina - Kodra e Trimave "zona":154,
Pristina - Kalabria "zona":155,
Prizren - Sharri "zona":181,
Prizren - Malisheva "zona":182,
Prizren - Qender "zona":183,
Prizren - Mamusha "zona":184,
Prizren - Theranda "zona":185,
Mitrovica - Qender "zona":171,
Mitrovica - Albaniku "zona":172,
Mitrovica - Mitrovica Veriore "zona":173,
Mitrovica - Sk�nderaji "zona":174,
Mitrovica - Vushtrria "zona":175,
Mitrovica - Zubin Potoku "zona":176,
Mitrovica - Zve�ani "zona":177,
Peja - Qender "zona":178,
Peja - Burimi "zona":179,
Peja - Klina "zona":180,
Gjakova - De�ani "zona":160,
Gjakova - Qender "zona":161,
Gjakova - Juniku "zona":162,
Gjakova - Rahoveci "zona":163,
Ferizaj - Hani i Elezit "zona":156,
Ferizaj - Ka�aniku "zona":157,
Ferizaj - Shtime "zona":158,
Ferizaj - Sht�rpc� "zona":159,
Ferizaj - Qender "zona":164,
Gjilan - Qender "zona":165,
Gjilan - Dardana "zona":166,
Gjilan - Kllokoti "zona":167,
Gjilan - Parteshi "zona":168,
Gjilan - Ranillugu "zona":169,
Gjilan - Vitia "zona":170,

Leximi duhet te shfaqet si me poshte

"idpost":309656, "urlphoto":"/upload/member/58/309656-41030603_medium_4.jpeg"
"idpost":309656, "urlphoto":"/upload/member/58/309656-41030603_medium_3.jpeg"
"idpost":309656, "urlphoto":"/upload/member/58/309656-41030603_medium_2.jpeg"

"postid":309656,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"Rruga Artan Lenja Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3284303, "mapslon":19.8016753, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":80, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":600, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1 ne 21 Dhjetor (Inxhinjeria) Pllt i Ri me Ashensor || Mobilim Cilesore || Parket || Elektro A++",
"description":"Jepet me Qera Apt i Ri** - 2+1 ne 21 Dhjetor (Inxhinjeria) Pallat i Ri me Ashensor || I Mobiluar dhe i Rinovuar me Cdo Gje te Re || PARKET || Kondicioner || Tualet me Hidrosanitare CilesoreQ4691Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 1 tualete- 1 korridor - 1 ballkon- SIP TOTALE: 80 m2- SIP Neto: 75 m2- KATI: 1- KATET E PALLATIT: 6- Viti I ndertimit: 2007- ASHENSOR: PoKarakteristika: Jepet me qera apartament 2+ 1  ne zonen e 21 Dhjetorit fiks perballe konvikteve te inxhinierise - Apartamenti eshte totalisht  i mobiluar mire dhe pershtatet per cifte ose familjare.- Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron facilitete- Jepet totalisht i mobiluar dhe i Rinovuar  me cdo pajisje te re dhe cilesore- Mobilje te reja me dru cilesor- Kondicioner ne cdo dhome dhe parket- Në nje zone shume te qete dhe me banor familjare- Ne katin e 1 te nje pallati  10 katesh me ashensor dhe orientim perfekt - Ndricim I mire - Dhomat te medha dhe me shume drite- Dy dhoma gjumi te medha te mobiluara mire- Njera dhome ka dy krevata tek  ndersa tjetra krevat dopjo - Gjithashtu dhe divanet ne sallon mund te behen lehtesisht krevata- Larese, tharese dhe lavastovilje te gjitha te reja - Carcafe, peshqire, dhe pajisjet e kuzhines te gjitha te reja - Pamje Panoramike e paster - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Orientimi: - Tualetet i madh me dritare- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera ) Extra: • Ne cmim perfshihet Wifi i paguar per 9 muaj me shpejtesi 100 mg • Facilietet afer• Akses me Transport publik Cmimi: 600 Euro / Muaj Parapagim 2.5 muajTel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":309654, "urlphoto":"/upload/member/58/309654-12490602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.41.40-PM.jpeg"
"idpost":309654, "urlphoto":"/upload/member/58/309654-12490602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.41.42-PM-(1).jpeg"
"idpost":309654, "urlphoto":"/upload/member/58/309654-12490602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.41.42-PM.jpeg"

"postid":309654,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":32, "adresa":"Rruga Don Bosko Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3373715, "mapslon":19.8038834, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":92, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":149500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"New: 2+1+2wc (Don Bosko - Viva Market) k5, Pllt ne Ndertim -- Faze e Fundit -- Cilesi Premium",
"description":"Shitet Apartament 2+1+2 Taulete+ Gardorobe Ne Zonen E Don Bosko Afee Viva Market  Kati I 5 I Nje Pallati 10 Katesh Ne Fazen E Fundit Te Ndertimit- Fantastike Per Investim (Jepet Me Qera Ne Vlere Te Larte 600-650 Euro- Me Planimetri Shume Të Mirë Dhe Ne Nje Zone Shume Te Qete.- Ne Pallat Ne Ndertim - Orjentimi I Apartamentit Eshte Lindje Dhe Zona Eshte Shume E Preferuar Dhe E Vezhguar Me KameraQ4693Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete- 1 Korridor - 1 Ballkon - 1 Garsorobe- Sip Totale: 91.47m2- Sip Neto:  78.76 m2- Kati: 5- Katet E Pallatit:10- Pallat  I Ri - Viti I Ndertimit: 2024Karakteristikat: - I Sapo Dale Ne Treg !!!- Shitet Apartament 2+1+2 Taulete+ Gardorobe Ne Zonen E Don Bosko Afee Viva Market  Kati I 5 I Nje Pallati 10 Katesh Ne Fazen E Fundit Te Ndertimit- Fantastike Per Investim (Jepet Me Qera Ne Vlere Te Larte 600-650 Euro- Me Planimetri Shume Të Mirë Dhe Ne Nje Zone Shume Te Qete.- Ne Pallat Ne Ndertim - Ne Zone Shume Te Mire - Me Pamje Shum Te Mire Dhe Te Lire (Pra Nuk Behet Pallat Tjeter Perpara.- Kati 5- Orjentimi I Apartamentit Eshte Lindje Dhe Zona Eshte Shume E Preferuar Dhe E Vezhguar Me Kamera.- Stacioni Urbanit Eshte Prane Pallatit Dhe Ka Mundesi Parkimi Si Falas Ashtu Dhe Me Pagese Te Kenaqeshme Mujore.(Gjithashtu Ka Dhe Mundesi Blerje Parkimi Me Kosto Ekstra)- Ka Pamje Te Lire Nga Ballkoni ,- Zona Ofron Cdo Facilitet Afer Shkolla,Cerdhe,Bare,Restorante,E Çdo Gje Tjeter Qe Jetesa Te Jete Sa Me E Qete - Avantazhi I Kesaj Prone Eshte Bulevardi Dhe Lloj I Saj Ne Treg Cmimi :149.500  EuroTel Ose Whatsapp: 0685451010",


"idpost":309652, "urlphoto":"/upload/member/58/309652-07390602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.38.38-PM.jpeg"
"idpost":309652, "urlphoto":"/upload/member/58/309652-07390602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.38.39-PM-(1).jpeg"
"idpost":309652, "urlphoto":"/upload/member/58/309652-07390602_medium_WhatsApp-Image-2024-06-19-at-5.38.39-PM.jpeg"

"postid":309652,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"Rruga Sulejman Delvina Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3185677, "mapslon":19.8087143, "ambjenti":"1", "kati":5, "siperfaqa":82, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":198500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 1+1 (fiks te Sheshi Willson - buze rruge kryesore) k5, me Ashensor - Totalisht i Investuar",
"description":"Shitet  Apartament 1+1 Fiks Tek Sheshi Willson Buzë Rruges Kryesore Totalisht I Investuar Si Per Vete Me Çdo Gje Cilesore E Shkleqyer Per Investim- E Shtruar Me Parket- Totalisht E Investuar- Ne Rruge Kryesore - Kondicioner Ne Cdo Dhome- Kuzhine E Re - Me AshensorQ4692Te Dhenat E Ndarjes: - 1 Dhome Gjumi - 1 Sallon - 1 Tualet- 1 Ballkon - Sip Totale: 81.5m2- Sip Neto: 71.5m2- Kati: 5- Katet E Pallatit: 8- Viti I Ndertimit: 2005- Ashensor:PoKarakteristika: - Cmimi Eshte Shum I Mire  Ne Ate Zone Apartamentet E Tilla Shiten Mbi 2600-2700 M²- Eshte Prone Unike Per Investim Kerkesa Eshte Shume E Larte Sidomos Per Airbnb. " Qira Ditore".- Totalisht E Investuar- Ne Rruge Kryesore - Kondicioner Ne Cdo Dhome- Kuzhine E Re - Me Ashensor- Apartament Në Zonë Premium Në Qëndër Të Tiranës " Sheshi Willson-  Vetm 5-6 Minuta Ne Kembe Nga Liqeni Artificial- Vetem 2-3 Minuta Nga Zemra E Bllokut.- Apartament  Super Investuar - Ne Pallat Te Ri Me Ashensor- Apartament I Mirmbajtur Shum MirCmimi: 198.500  Euro NetoTel Ose Whatsapp: 0685451010",


"idpost":307821, "urlphoto":"/upload/member/58/307821-35210612_medium_WhatsApp-Image-2024-06-17-at-11.51.59-AM.jpeg"
"idpost":307821, "urlphoto":"/upload/member/58/307821-35210612_medium_WhatsApp-Image-2024-06-17-at-11.51.58-AM-(2).jpeg"
"idpost":307821, "urlphoto":"/upload/member/58/307821-35210612_medium_WhatsApp-Image-2024-06-17-at-11.51.58-AM-(1).jpeg"

"postid":307821,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":45, "adresa":"Rezidenca Univers City - Pranë Qtu", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":105, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":89000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Super Okazion 🔥(850€/m2) ** Shitet: 2+1+ 2bllk ( Rezidenca Univers City - Pranë Qtu ) Autostrada Tiranë Durrës",
"description":"Super Okazion 🔥(850€/m2) *** Shitet: 2+1+ 2bllk ( Rezidenca Univers City - Pranë Qtu ) Autostrada Tiranë Durrës - Planimetri Perfekte  | Ndriçim Natyral - Ndërtim Super Cilësore I Vitit 2024 - Kati Ideal ( 4 Banim ) - Mundësi E Mirë Investimi & Banimi- Është Në Fazën Përfundimtare Po Bëhet Veshja Kapot Nga JashtëPallati behet i banueshem per 4 - 5 Muaj || Kompleksi perfundon ne fund te v.2024Q4689Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë- 2 Dhoma Gjumi - 1 Tualete- 2 Ballkone- 1 Korridor- Sipërfaqja Bruto : 104.70m²- Sipërfaqja Neto :  91.50m2- Pallati :  Ri - Kati : 4- Orientimi :   Lindje - Ashensor : Po- Viti Ndërtimit : 2023- Aktualisht Në Ndërtim  Fazë PrëfundimatateKarakteristikaShitet Ultra Apartament 2+1+ 2 Ballkone  - Rezidenca Univers City - Pranë Qtu - Tiranë 89.000 Euro- Autostrada Tiranë Durrës - Planimetri Perfekte - Ndriçim Natyral - Ndërtim Super Cilësore 2024 - Kati Ideal ( 4 Banim) - Mundësi E Mirë Investimi & Banimi- Është Në Fazën Përfundimtare Po Bëhet Veshja Kapot Nga Jashtë... 4 +- Mbarojn Punimet...- Në Qoftëse Blerja Bëhet Brenda 40 Ditëve Ka Mundësi Pagese 70 % Me 30 %***Extra Per Kompleksin: Kompleksi Më I Ri Rezidencial Multifunksional Me Infrastrukturë Moderne Është Një Destinacion Ideal Për Të Jetuar, Punuar Dhe Zhvilluar Biznesin Tuaj, Duke Ju Ofruar Një Pafundësi Zgjedhjesh Të Përshtatura Për Ju. Ndodhet Në Periferi Të Tiranës, 10 Minuta Me Makinë Nga Sheshi "Skënderbej", 15 Minuta Larg Aeroportit "Nënë Tereza", 30 Minuta Nga Qendra E Durrësit, Dhe Akses Gjithëpërfshirës Në Qendër Të Tiranës Dhe Akset Kombëtare.Kompleksi Do Të Ofrojë Ndërtim Cilësor, Infrastrukturë, Fasadë Të Jashtme Me Sistem Kapuç, Izolim Akustik, Tarraca Me Termoizolim, Sistem Të Testuar Me Struktura Antisizmike, Pengesë Fizike Ndaj Zhurmës, Përzgjedhje Fabrikash Dhe Personalizim Të Pronës.Zona E Banimit Do Të Ofrojë Një Sërë Ndërtesash Që Do T'i Përshtaten Çdo Kategorie Blerësi, Një Shkollë Publike Brenda Kompleksit, Njësi Të Ndryshme Shërbimi Si Dyqane, Bare & Restorante, Hapësirë ​​të Gjelbër, Kënde Të Ndryshme Sportive Me Parametra Profesionalë, Kënde Lojërash Për Fëmijë, Markete. , Kopshte, Palestër. Siguria 24 Ore, Mirembajtje E Ambjenteve Te Perbashketa, Transporti I Vazhdueshem Urban Qender - Qtu - Univers City Etj.Univers City Do Të Ofrojë Ambiente 9 Kate Me Parking NëntokeÇmimi : 89.000 Euro  ( I Padiskutushëm ) Për Më Shumë Info Kontakt Whatsapp Ose Tel: 0692448606",


"idpost":307801, "urlphoto":"/upload/member/58/307801-07590611_medium_5.jpeg"
"idpost":307801, "urlphoto":"/upload/member/58/307801-07590611_medium_4.jpeg"
"idpost":307801, "urlphoto":"/upload/member/58/307801-07590611_medium_3.jpeg"

"postid":307801,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":44, "adresa":"Rruga Besim Alla Kashar,Shqipëria", "mapslat":41.3208132, "mapslon":19.7742699, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":104, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":40000, "valuta":"Leke", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Apt 2+1 i Ri** (Yzberisht - afer Spt. Amerikan 3) Pllt. i Ri me Ashensor || i Kompletuar **Ballkon i",
"description":"Me Qera Apt 2+1+Ballkon I Madh Ne Yzberisht (Afer Sp. Amerikan 3) Pllt I Ri Me Ashensor || Banesa Eshte E Kompletuar || Mobilim Cilesore || Kuzhine E Re Q4688Të Dhënat E Ndarjes - 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhinë - 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Ballkon I Madh - Sip Totale :  104m2- Sip Neto : 94m2- Kati : 4- Vit Ndërtimi : 2005 - Katet E Pallatit : 9Extra:- Apartament I Ri- Me Kënd, Tv Plazëm Që Do Vendoset Kuzhinë E Re- Qetësi Absolute, Ndriçim Të Mirë Natyral- Hapësirë E Bollshme - Zona Ka Çdo Fasilitet Afër Si Kopshte Dyqane, Farmaci Etj. Çdo Gjë Në Rreze 100 M- Apartament I Përshtatshëm Për Famlije Por Dhe Për Investim- Planimetri Shumë E Mirë Çmimi : 40,000 Leke / Muaj Tel ose WhatsApp:0692448606",


"idpost":307792, "urlphoto":"/upload/member/58/307792-03520611_medium_5.jpg"
"idpost":307792, "urlphoto":"/upload/member/58/307792-03520611_medium_7.jpg"
"idpost":307792, "urlphoto":"/upload/member/58/307792-03520611_medium_6.jpg"

"postid":307792,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Besim Fagu Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3448697, "mapslon":19.8253474, "ambjenti":"1", "kati":4, "siperfaqa":68, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":692448608, "cmimi":35000, "valuta":"Leke", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"1+1 (mbrapa Sp. Amerikan 2) k.4 (i Fundit, pa Ashensor) i Mobiluar: Kuzh, e Re | Bllk me Tende",
"description":"Me Qera: Apt 1+1 (Mbrapa Sp. Amerikan 2) Kati 4 (I Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Me Kuzhine, Dollap Dhe Krevat Te Rinj | Televizor I Sapo Vendosur | Ballkon Me Tende | Tualet Funksional | Apt Me Hapesire Dhe Ndricim Sh, Te MireQ4687Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Dhomë Gjumi- 1 Sallon- 1 Kuzhinë- 1 Ballkon- 1 Tualet- Sip Totale; 68m2- Sip Neto: 60m2- Kati 4- Katet E Pallatit: 4- Pallat 2000 Pa Ashensor Karakteristikat***- Krevat Dollap Të Rrinj- Kuzhinë E Re- Televizor I Ri- Ballkon I Madh Me Tend- Me Hapsira Të Bollshme Dhe Ndricim Shume Te MireLagje E Mirë Dhe FamiljareDel Direkt Te Qsut Dhe Te Qendra Concord Cmimi; 35,000 Leke / MuajTel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":307313, "urlphoto":"/upload/member/58/307313-06160610_medium_WhatsApp-Image-2024-06-17-at-10.05.47.jpeg"
"idpost":307313, "urlphoto":"/upload/member/58/307313-22050611_medium_WhatsApp-Image-2024-06-14-at-10.24.18-PM-(1).jpeg"
"idpost":307313, "urlphoto":"/upload/member/58/307313-22050611_medium_WhatsApp-Image-2024-06-14-at-10.24.18-PM-(2).jpeg"

"postid":307313,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":40, "adresa":"Residenca Porcelan 3", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":117, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":151000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1 ( Residenca Porcelan 3 - TV Klan ) kati 6, Ndertim Premium - Fasad e Ventiluar - Sis. Ngrohje / Ftohje + PARKET",
"description":"Shitet: Apartament 2+1 Shitje Rezidenca porcelan 3 Te Tv klan përballë - në ndërtim | Një nga  gjërat më të bukura që ka Rezidenca do ketë pishinë dhe palestër | Një rezidencë e re godinat e para kan mbaruar kjo është në fazë karabinaje | Fasad e ventiluarë  | Sistem ngrohje / ftohje multisplit | Sistemi hidraulik multistrat | Hapsira të mëdha  | Dhomat e gjumit katrore  | Ballkon të madh | Tualetet incaso | Dyer dritare dopio xham grillë | Dorëzohet me parket tualet dyer dritareQ4685Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine- 1tualet - 1koridor- 1 ballkon- SIP TOTALE: 116.21m2- SIP Neto: 97.37 m2- KATI:6- KATET E PALLATIT:7- Pallat  i Ri në ndërtim- ASHENSOR: po- HIPOTEKE: Del kur të mbarojKarakteristika: Apartament 2+2 Shitje Rezidenca porcelan 3 Te Tv klan përballë 151.000 euro në ndërtim...Një nga  gjërat më të bukura që ka Rezidenca do ketë pishinë dhe palestër**Një rezidencë e re godinat e para kan mbaruar kjo është në fazë karabinajeFasad e ventiluarë Sistem ngrohje / ftohje multisplitSistemi hidraulik multistratHapsira të mëdha Dhomat e gjumit katrore Ballkon të madhTualetet incasoDyer dritare dopio xham grillëDorëzohet me parket tualet dyer dritareZonë që po merr shumë vrullë pasi po bëhen shumë ndërtime të reja Zonë me kërkesë pasi ka afër shkolla fakultetin Europian, Ka televizionin Klan etj ..Cmimi:151.000 euro ( i diskutushëm )Tel ose WhatsApp: 0692448606",


"idpost":306331, "urlphoto":"/upload/member/58/306331-04470616_medium_WhatsApp-Image-2024-06-13-at-1.43.11-PM-(1).jpeg"
"idpost":306331, "urlphoto":"/upload/member/58/306331-04470616_medium_WhatsApp-Image-2024-06-13-at-1.43.11-PM-(2).jpeg"
"idpost":306331, "urlphoto":"/upload/member/58/306331-04470616_medium_WhatsApp-Image-2024-06-13-at-1.43.11-PM-(3).jpeg"

"postid":306331,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"Rruga Skënder Luarasi Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3163447, "mapslon":19.8082986, "ambjenti":"2", "kati":9, "siperfaqa":120, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Me Qera: 2+1+2wc (Rr. e Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - k9 (Ashens) i Kompletuar, me Sh. Ndricim | Elektro A++ PARKET",
"description":"Jepet me Qera: Apt 2+1+2wc & Ballkone ( Rr. e Kosovareve - afer Kompleksit Dinamo ) kati 9, Pllt me Ashensor | Apt me Shume Hapesire dhe Ndricim | Mobilim Cilesore, Sallon Open Space | Kuzhine me Cdo Pajisje | Elektro A++ | Dysheme PARKET |QQ4684Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualete - 1 korridor i madh- 2 Ballkone- SIP TOTALE: 120m²- SIP Neto: 115m²- KATI: 9- KATET E PALLATIT: 9- Pallat I ri - ASHENSOR: PoKarakteristikat: - Vendndodhje Ideale, Rr. e Kosovare (2min nga Liqeni, Komuna dhe Blloku)- Pallat i Ri me Ashensor- Apt me Shume Hapesire dhe i Kompletuar- Orientim Plot Diell - Sallon dhe Kuzhine Open Space - Dysheme PARKETI- Mobilim Cilesore, Elektro A++- Kuzhine me Cdo Pajisje - Dhoma Gjumi te Kompletuara- 2 Tualete Funksionale - Ballkon i Madh - Instalime Cilesore- Cdo Facilitet ne Afersi Cmimi: 800€*Paradhenie: 6 MUAJTel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":304714, "urlphoto":"/upload/member/58/304714-46170614_medium_66f512d1-d49d-460b-a692-c6dfb6cb91f7.jpg"
"idpost":304714, "urlphoto":"/upload/member/58/304714-46170614_medium_607cf89d-3b47-4208-8cf4-676d316439f6.jpg"
"idpost":304714, "urlphoto":"/upload/member/58/304714-46170614_medium_1b0f5aa7-8d47-4662-9313-d73fa2dddf40.jpg"

"postid":304714,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Jordan Misja Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3410281, "mapslon":19.8102306, "ambjenti":"2", "kati":7, "siperfaqa":125, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":740, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Brand New** Qera 2+1+2wc me1 POST PARKIMI**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar me pare* ",
"description":"Me Qera Apartament 2+1+2WC+ POST PARKIMI ( 125m2) me Ballkon l Bulevardi i Ri brenda Rezidences Avid l Brand New** Pabanuar l Kati 7 Pallat me Ashensor me Cip l 1 Post PARKIMI perfshire ne Cmim l Sapo Investuar l Totalisht i Kompletuar l Pajisje A++  Kondicionere invester l  Drite Natyrale VP Orientimi l Rr. Jordan Misja Q4683Te dhenat e ndarjes:- 2 Dhoma gjumi- 1 Sallon + 1 kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Ballkon -SIP TOTALE: 125m²-SIP Neto: 115m²-KATI: 7-KATET E PALLATIT: 8-Pallat  I ri -Viti I ndertimit: 2024- ASHENSOR: Po+ 1 POST PARKIMI Karakteristika: -  Apartamenty 2+1+2WC+ Ballkon i madh me 1 POST PARKIMI perfshire ne Cmimi - Ndodhet te  BULEVARDI I RI -  Rezidenca AVID  ( godine Extra NEW in TOWN) - 100% E Re e Investuar nga Fillimi (E  PABANUAR ) - Dizenjuar me Arkitekt - Planimetri shume te rregullt- Mobilim Cilesor/ I RI / Modern - * I PABANUAR ME PARE * - Brenda Rezidences - Pallat i RI - ASHENSOR me CIP- Kondicionera Ekonomike Inverter ne te gjitha ambientet- Pajisjet te gjitha te REJA  ( ka Lavastovilje) - Tavan i varur ndricim me Led - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Orientimi: VP ( Veri PERENDIM) - Zona ofron PARKIM - Lagje e qete , me banore familjare- Akses me Transport publik Cmimi: 740 Euro/muaj *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJTel ose kontakt : +355693399808",


"idpost":304527, "urlphoto":"/upload/member/58/304527-06450611_medium_WhatsApp-Image-2024-06-10-at-9.25.48-PM-(1).jpeg"
"idpost":304527, "urlphoto":"/upload/member/58/304527-06450611_medium_WhatsApp-Image-2024-06-10-at-9.25.48-PM-(2).jpeg"
"idpost":304527, "urlphoto":"/upload/member/58/304527-06450611_medium_WhatsApp-Image-2024-06-10-at-9.25.48-PM.jpeg"

"postid":304527,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Jordan Misja Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3410281, "mapslon":19.8102306, "ambjenti":"2", "kati":7, "siperfaqa":120, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":720, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"BRAND NEW ⚜️ Apt 2+1+2wc ++ P. Parkimi 📍 Bulevardi i Ri, Rez. Avid - 100% i Ri - Premium ",
"description":"BRAND NEW ⚜️ Me Qera:  Apt 2+1+2wc +Bllkn ++ P. Parkimi (720€/muaj) te 📍 Bulevardi i Ri, Rez. Avid (Rr. Jordan Misja)  - 120m² - 100% I Ri | Cilesi Premium | Elektro A++Q4682Te Dhenat e Ndarjes: - 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualete - 1 korridor - 1 Ballkon-Sip Totale : 120m2-Sip Neto : 110m2-Kati : 7 (8 Kate)-Viti I Ndertimit : 2024-Ashensor : PoKarakteristikat: - Bulevardi i Ri📍 Rr. Jordan Misja - Rez. Avid- Orientim Veri-Perendim🌞- 100% i Ri & i Kompletuar || Cdo Gje Ne Qese 🛋️- E Dizenjuar Me Detaje Me Arkitekt- Elektro A++- Ballkon Gjigand me Pamje të Lirë⚜️ Cmimi : 720 €/muajPër më shumë info mund të kontaktoni në nr. +355693399808",


"idpost":303060, "urlphoto":"/upload/member/58/303060-53420609_medium_x1.jpg"
"idpost":303060, "urlphoto":"/upload/member/58/303060-53420609_medium_x2.jpg"
"idpost":303060, "urlphoto":"/upload/member/58/303060-53420609_medium_x4.jpg"

"postid":303060,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Hamdi Sina Farkë,Shqipëria", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":98, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":730, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+2wc & 2bllk ( Liq. i Thate ) k5, Pllt i Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++ ",
"description":"Super Apartament Te Liqeni i Thatë 2+1+2Wc +2 Ballkon të madh 780 eu  - Apartamenti modern dhe me mobilim ciësor Me super Ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha korridor dhe kuzhinë  me 2 tualet super moderne.- Të gjitha elektroshtëpiaket marka cilësore Electrolux zanussi..- 3 kondicionerë Q4680Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualet - 1 korridor -  2 Ballkon -SIP TOTALE: 98m2-SIP Neto: 85m2 -KATI:5-KATET E PALLATIT:6-PallatI ri -Viti I ndertimit: 2011- ASHENSOR: PoKarakteristika: Super Apartament Te Liqeni i Thatë 2+1+2Wc +2 Ballkon të madh 780 eu  - Apartamenti modern dhe me mobilim ciësor Me super Ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha korridor dhe kuzhinë  me 2 tualet super moderne incaso- Të gjitha elektroshtëpiaket marka cilësore Electrolux zanussi..- 3 kondicionerë - Parket ac5 - E kompletuar super moderne Çdo gjë e re 1min në këmbë je te liqeni i thatëÇdo facilitet afër për argëtim qetësi dhe për dalje direkt nga autostrada..Cmimi: 730 Euro *Paradhenie ( GARANCI ME PRONARIN ): 3 MUAJTel ose WhatsApp: 0692448606",


"idpost":302917, "urlphoto":"/upload/member/58/302917-46190622_medium_orikum-33.jpg"
"idpost":302917, "urlphoto":"/upload/member/58/302917-04190622_medium_orikum-10.jpg"
"idpost":302917, "urlphoto":"/upload/member/58/302917-04190622_medium_orikum-5.jpg"

"postid":302917,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":3, "zona":82, "adresa":"Orikum", "mapslat":41.3360722, "mapslon":19.4758321, "ambjenti":"3", "kati":8, "siperfaqa":258, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692238499, "cmimi":218000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shitet Penthouse GJIGAND (Si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +Taracë 125m2 | ( 15 min nga Green Coast 🌊) 📍Orikum – Me Pamje nga Deti",
"description":"Shitet Penthouse Perfekt Ne ORIKUM Qender📍(15 min nga Green Coast 🌊)  : 3+1+2wc + Verande Gjigande S: 258m2 - me Pamje perallore nga Deti & Mali (+Tarrace te Shfrytezueshme 125m2 )  - Apartamenti  TE JEP NDJESINE e nje VILE prej hapsires se Madhe qe te ofron , dhe eshte Perfekt ne Cdo ASPEKT + 100% I Investuar & I kompletuar -  Ka nje Vendndodhje Perfekte, me Akses te shkelqyer me makine, Per 20 minuta me Vloren (Skele)  dhe 10 minuta me Tunelin e Llogarase, ( 🌊 15 min Palase, Green Coast, Dhermi 🌊) - Penthousi ka nje lartesi 2,90 cm & ka Planimetri me Shperndarje Perfekte- Pamja nga veranda eshte e spektakolare, Shikon nga deti ( nga ana e lindjes dhe Perendimit) dhe nga  Vargmalet & gjelberimi I Tragjasit & Llogarase ( nga juglindja). Vecori e rendesishme e apartamentit eshte lartesia ku qendron ne katin e 8-te e cila lejon qe te kete plotesisht pamjen te Papenguar.- Fakti qe ndodhet ne katin e Fundit ( kati 8 ) ka privatesi dhe Siguri te plote, Pasi kati I fundit dhe tarraca aksesohen  vetem nga 2 hyrjet e katit te fundit, si nga ashensori dhe nga shkallet!  - Orientimi eshte Jug & Lindje,  Viti I ndertimit: 2008Sip Totale: 257.5 m2    Sip Neto : 239.5 m2 ( 124.5 hapesire e brendshme Pa Veranden + 115 m2 Verande) Sip e Perbashketet: 18 m2 * Hapsira e Tarraces e shrytezueshme: ~125m2,  qe ne total se bashku me hapsiren e brendshme te apartamentit 257.5 m2 , te jep mundesine e shfrytezimit te : ~382.5 m2 Siperfaqe ! Q4681Ndarjet e ambienteve te apartamentit : - Ap ka Planimetri me Shperndarje Perfekte - Ka Sallon Open Space te Madh, me dalje ne Verande - Kuzhine e madhe dhe e kompletuar 100%  e re dhe cilesore , me Tavoline ngrenie e madhe, me pamje nga Ballkoni I mbyllur qe ofron pamje nga deti, dhe Gjelberimi I Maleve- 3 Dhoma Gjumi te medha dhe me shume drite - Salloni dhe dhoma e ciftit kane dalje ne verande- 2 Tualete super cilesore, njeri nga tualetet eshte edhe me dritareKarakteristika extra te Apartamentit: - Apartamenti Shitet 100% I Kompletuar , investuar & Mobiluar  me mobilje te cilesise se larte, me stil Neoklasik dhe minimalist, ku mbizoteron ngjyra e Bardhe ( 3 Dhomat e gjumit,Kushina e Kompletuar + Pajisjet & Salloni, Mobiljet e korridorit dhe lavatricja, Smart Tv, Kondicioneri 24Btu Gree dual inverter etj. - Vetratat dhe Grilat Veneciane jane 100% te reja te cilesise me te mire ne treg, total kane kushtuar mbi 12,000 euro- Me sistem kapot dhe izolim Hidrik te ri 360 grade e gjithe shtepia bashke me veranden dhe tarracen.- Ap ka akses ne tarrace, ku eshte e perdorshme ne menyre private,( ka dhe 1 Depo te vogel)  dhe qe mund te shrytezohet si nje verande e dyte, si nje ambient extra rekreativ dhe shplodhes.- Eshte nje nga 3 pallatet e Vetme 8 kateshe ne zone, (dhe te vetmet qe do te ngelen ne kete lartesi, oasi plani urbanistik I ndyshuar I Orikumit eshte deri ne 5-6 kate).* Locationi eshte  Premium🌟* : - Tuneli i Llogarase – Palase = 13 km (10-12 minuta) , (Green Coast: ~15 minuta , Dhermi : ~18 minuta) - Porti i Jahteve, Orikum = 1000 metra (2 minuta)- Porti Vlore = 16 km (15-18 minuta)- Aeroporti Internacionale I Vlores = 36 km (25 minuta)Cmimi: 218,000 euro ( i Padiskutueshem* )",


"idpost":296555, "urlphoto":"/upload/member/58/296555-22090516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-5.46.37-PM-(1).jpeg"
"idpost":296555, "urlphoto":"/upload/member/58/296555-22090516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-5.46.41-PM-(1).jpeg"
"idpost":296555, "urlphoto":"/upload/member/58/296555-22090516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-5.46.41-PM-(2).jpeg"

"postid":296555,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":2, "zona":56, "adresa":"Rruga Taulantia Durrës,Shqipëria", "mapslat":41.3093496, "mapslon":19.4445912, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":110, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+2wc ( Durres - Vollga ) me Pamje nga Deti - kati 11, Ndertim Cilesore - Shtepi Ideale Pushimi",
"description":"Jepet me Qera: 2+1+2wc & Ballkone ( DURRES - Vollga ) me Pamje nga Deti - Vendodhje Fantastike | kati 11, Pallat i Ri me Ndertime Shume Cilesore (i Padmtuar nga Termetet) Apt Ideal PUSHIMI / AirBnbQ4678Te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine-  2 tualete -  2 ballkone - SIP TOTALE:110m2- SIP Neto: 95m2- KATI:11- KATET E PALLATIT: 15- Pallat I ri - ASHENSOR: PoKarakteristika: - 2 ASHENSORA me CIP- Zona ofron PARKIM - Pamje Panoramike e paster- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Orientimi: PCmimi: 800€ / Muaj*Paradhenie ( GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJTel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":295801, "urlphoto":"/upload/member/58/295801-07420516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.43.49-PM-(1).jpeg"
"idpost":295801, "urlphoto":"/upload/member/58/295801-07420516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.43.49-PM-(2).jpeg"
"idpost":295801, "urlphoto":"/upload/member/58/295801-07420516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.43.50-PM-(1).jpeg"

"postid":295801,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":51, "adresa":"Fusha e Aviacionit", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":120, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":480, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Me Qera: Apt 2+1+2wc te Fusha e Aviacionit - k3 **Pllt i Sapo Perfunduar | Or. PERENDIM (BOSH)",
"description":"Jepet me qera apartament 2+1 tek FUSHA AVIACIONIT | Pallat  i ri i ne katin e  3 - te  pallat i  sapoperfunduar | Orientim Perendim | Apartamenti me nje siperfaqe totale prej 120 m2   | Apartamenti jepet bosh  Q4676Te dhenat e ndarjes: - SIP TOTALE: 120 m2- SIP BRUTO:  110 m2- KATI: 3- Orjentim PerendimKarakteristikat: - Jepet me qera apartament 2+1+2 shum i mire per zyra dhe banim  tek FUSHA AVIACIONIT .- Pallat  i ri i ne katin e  3 - te  pallat i  sapoperfunduar ne zonen e FUSHES SE AVIACIONIT  - Orjentim Perendim- Apartamenti me nje siperfaqe totale prej 120 m2  - Apartamenti jepet bosh  - Pllake e re cilesore, hidraulike elektrike te reja dyer te reja te punuara me dru cilesor - Zona eshte e preferuar dhe e populluar.- Zona ka parqe per femijet dhe shkolla, cerdhe etj.- MUND TE PERDORET DHE PER BANIM - I pabanuar me pare shume i pershtatshem per familjare dhe Zyra- Ndërtim i 2024 - Kati 3- Sipërfaqe Bruto:  120m2- Sipërfaqe Neto:  110m2- Orientim: Perendim- Ndriçim Natyral në çdo ambient- Kubaturë e Rregullt- Pamje e Hapur - Izolim akustik perfekt- Izolim termik- Elektrike,hidraulike cilesore  Çmimi : 480 euro / Muaj Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":295771, "urlphoto":"/upload/member/58/295771-51260516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.35.17-PM.jpeg"
"idpost":295771, "urlphoto":"/upload/member/58/295771-51260516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.35.19-PM-(1).jpeg"
"idpost":295771, "urlphoto":"/upload/member/58/295771-51260516_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-3.35.19-PM.jpeg"

"postid":295771,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":50, "adresa":"Pazari i Ri", "mapslat":41.3172966, "mapslon":19.7728111, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":105, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":685451010, "cmimi":930, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"H. e Pare me Qera: 2+1+2wc ( PAZARI I RI ) k5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - me Arkitekt",
"description":"Jepet Me Qira Apartament 2+1+2wc ( Pazari I Ri - Qender ) Kati 5, Pallat Me Ashensor | Investim Premium Me Kosto 60-70k Euro | Arredim Super Cilesore, Dizajn Me Arkitekt | Kondicioner Mitsubish Dhe Elektro A++ Parket Druri | Tualete Me Hidrosanitare Inkaso Q4675Te Dhenat E Ndarjes: - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon Dhe Kuzhine- 2 Tualete- 1 Ballkon- Sip Totale: 105m2- Sip Neto: 95m2- Kati:5- Katet E Pallatit: 6- Viti I Ndertimit: 2004- Ashensor:PoKarakteristika: - Jepet Me Qira Apartament Totalisht I Investuar Si Per Vete Me Çdo Gje Cilesore Te Markave Me Te Mira Prane Pazarit Te Ri.- Sistem Kamerash- Kondicioner Mitsubish- Parker Druri- Cdo Pajisje E Cilesise Se Larte Marje    Smeg- Apartament Në Zonë Premium Në Qëndër Të Tiranës "Afer Pazarit Te Ri" - Apartament  Super Investuar - Ne Pallat Te Ri Me Ashensor- Apartament I Arreduar Me Arkitekt Me Kosto 60-70k Euro- Apartament Në Zemër Të Tiranës, 5 Min Nga Qëndra Në Këmbë.- Apartament  Që Jepet Për Herë Të Parë Me Qera.- E Arreduar Me Arkitekt Dhe E Kuruar Në Detaje, Me Kosto Rreth 60k Euro * Nga Investimet Në Pronë Vlen Të Përmenden:  - Dritaret Janë Tripleks Dhe Grilë Elektrike, Hapet Dhe Mbyllet Me Çelës  - Hidrosanitaret Inkaso     - Parket  Më Cilësor Në Treg ( Me Kosto 60€/m²   - Elektroshtëpiaket Të Gjitha Marka Dhe A++ Cmimi: 930€ / Muaj NETOTel Ose Whatsapp: 0685451010",


"idpost":295690, "urlphoto":"/upload/member/58/295690-21250515_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.43.02-PM.jpeg"
"idpost":295690, "urlphoto":"/upload/member/58/295690-21250515_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.43.03-PM.jpeg"
"idpost":295690, "urlphoto":"/upload/member/58/295690-21250515_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.43.04-PM-(2).jpeg"

"postid":295690,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":27, "adresa":"Rruga e Kosovareve Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.314986, "mapslon":19.812613, "ambjenti":"1", "kati":1, "siperfaqa":55, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":127500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Shitet: 1+1 **Super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) kati 1, Pllt Ekz --- i Mobiluar & Izolim i Ri ** Mnd Investimi ",
"description":"Shitet 1+1 me super cmim ( afer Rruges se Kosovareve - 5 minuta ne kembe nga LIQENIT ARTIFICIAL ) Planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | Shume i Mire per Investim | Izolimi i shtepise eshte bere para 3 vitesh nga pronari |Q4674Te dhenat e ndarjes:- 1 Sallon ( dhome ndenje )- 1 dhome gjumi- 1 tualet me dritare - 1 korridor shperndares- 1 Ambjent gatimi - 1 ballkon- SIP TOTALE:  55m2- SIP BRUTO:   55m2- KATI: 1Karakteristikat: - Shitet  apartament 1+1 me super cmim afer Rrugas   Kosovareve vetem 5 minuta ne kembe larg LIQENIT ARTIFICIAL.- Apartament shum i mire i sapo dal ne treg.  -Planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  -Shume e pershtatshme per investim sidomos  per airbnb-Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme  dhe te qete shume prane LIQENIT ARTIFICIAL.- VETEM 3 MINUTA NE KEMBE NGA RRUGA KOSOVAREVE, PETRO NINI DHE 5 MINUTA LARG LIQENIT ARTIFICIAL.- I gjithe izolimi shtepise eshte bere para 3 vitesh nga pronari.- Eshte prone shume e mire per investim sepse ne keto zona kerkesa per qira eshte shume e larte sidomos AIRBNB "QIRAJA DITORE"- Kuzhine e re e vecuar - Dritare dopio xham- Dyer druri - Ballkon I bollshem- Sallon i ri - Totalisht te investuara me çdo gje- Orjentimi Lindje- Ndricim natyral  ne cdo ambjent - Me parket- Planimetri shume e mire- KondicionerÇmimi : 127.500€Tel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":295614, "urlphoto":"/upload/member/58/295614-08430514_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.14.50-PM-(1).jpeg"
"idpost":295614, "urlphoto":"/upload/member/58/295614-08430514_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.14.50-PM.jpeg"
"idpost":295614, "urlphoto":"/upload/member/58/295614-08430514_medium_WhatsApp-Image-2024-05-28-at-2.14.51-PM.jpeg"

"postid":295614,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":37, "adresa":"Kodra e Diellit 1", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"3", "kati":1, "siperfaqa":178, "ashensor":1, "tualete":3, "telefon":692448606, "cmimi":1300, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Duplex 3+1+3wc & 1 Post Parkimi ** Res. Kodra e Diellit 1 - Mobilim Modern, Elektro A++ Kuzh e Madhe",
"description":"Super Dublex  3+1+3wc Dhe 1 Post Parkimi *** Brenda Rezidencës Kodra E Diellit 1 | Mobilim Modern, Shume Cilesore | Kuzhinë Të Madhe Më Vete Dhe Me Lavastovilje | Dhomat E Gjumit Të Mëdha | 3 Tualete Të Mëdha Incaso | 4 Kondicioner | Punime Gipsi Tavane Të Varuar | Spote Ndriçim Led | Tv Ne Cdo AmbientQ4673Te Dhenat E Ndarjes:- 3 Dhoma Gjumi- 1 Sallon- 1 Kuzhinë- 1 Ballkon- 3 Tualete- Sip Totale; 178m2- Sip Neto: 160m2- Kati 1 Dhe 2 Dublex- Katet E Pallatit: 4 Karakteristikat***Super Dublex  3+1+3wc Dhe 1 Post Parkimi Brenda Rezidencës Kodra E Diellit 1- I Gjithi I Mobiluar Modern Dhe Shumë Cilësi- Kuzhinë Të Madhe Më Vete Dhe Me Lavastovilje- Dhomat E Gjumit Të Mëdha - 3 Tualete Të Mëdha Incaso - 4 Kondicioner- Punime Gipsi Tavane Të Varuar - Spote Ndriçim Led- Salloni Shumë I Madh - Televizor Në Çdo Ambjent- Ka 1 Post ParkimExtra: Rezidenca Kodra E Diellit Me Super Ambjente Privatësi Qetësi  Me Banor Të Rregulltë Rezidenca Funksionon Me Efikasitet ,Arkitektura Është Private !Hapsirat Jan Harmonike , Afërsia Me Natyrën Është Pikë E Fortë Dhe Administrim Shumë I Mirë.Cmimi; 1,300 Euro Tel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":295378, "urlphoto":"/upload/member/58/295378-46350511_medium_Nova-construction_Project_Colonnade.jpg"
"idpost":295378, "urlphoto":"/upload/member/58/295378-46350511_medium_Nova-construction_Project_Colonnade_1.jpg"
"idpost":295378, "urlphoto":"/upload/member/58/295378-46350511_medium_Nova-construction_Project_Colonnade_2.jpg"

"postid":295378,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":33, "adresa":"Rruga Dritan Hoxha Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3361549, "mapslon":19.7946415, "ambjenti":"1", "kati":10, "siperfaqa":72, "ashensor":2, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":117800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja e Keshillit, Zogu i Zi ) kati 10, Pllt ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasada te Ventiluara **",
"description":"Shitet Apartament 1+1 Colonnade Rezidence - Rruga Dritan Hoxha - Përball Universitetit Zonja Këshillit Mirë- 480 m nga ZOGU ZI ( UNAZA) MIDIS DY UNAZAVE SË SHPEJTI.- Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË SUVATIMESH ) Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  mesi 2025.  Ndërsa Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banueshëm fillimi 2025 | *Pamje panoramike Mbi Qendrën e Tiranës** Cilësi maksimale ndërtimi | Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  Q4672Te dhënat e ndarjes : - 1 Dhomë Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Ballkon- SIP TOTALE ( Bruto )  : 71.4m² - SIP Brendshme ( Neto ) : 59.0m²- KATI : 10 Banim ( 11 nga toka) - KATET E Pallatit :  16- Viti I ndertimit: 2024 - 2025 - HIPOTEKE :  JO - Poste Parkimi : - Orientimi : 80% Lindje - 20% Jug - Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2025)  Kualidohet ose Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo apartament në Rezidencë) Karakteristikat: Shitet Apartament 1+1 Colonnade Rezidence - Rruga Dritan Hoxha - Përball Universitetit Zonja Këshillit Mirë - 480 m nga ZOGU ZI ( UNAZA) MIDIS DY UNAZAVE SË SHPEJTI.- Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË SUVATIMESH )- Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  mesi 2025.  Ndërsa Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banueshëm fillimi 2025 - *Pamje panoramike Mbi Qendrën e Tiranës**- Cilësi maksimale ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  COLONNADEObjekti: Colonnade Sipërfaqja totale e ndërtimit: 30858 m²Vendndodhja: Rruga “Dritan Hoxha” , Funksioni: Rezidencial & Komercial Kate mbi toke: 16 kate Kate nen toke: 4 kate Arkitekt: Dalmat ArchitectureColonnade është një ndër projektet më ambicioze të Nova Construction i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme të organizuara në 1 2 dhe 3 dhoma gjumi duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi.Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës, e pozicionuar në një zonë ku ndërtimet e reja 7-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Katet e para do te përdoren per funksione tregtare si: dyqane, bare, zyra,banka etj per t’iu pergjigjur kërkesave të ndryshme të banorëve dhe komunitetit rrethuar.Hapësira e përbashket në brendësi të godinës do të jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosferë të qetë dhe relaksuese.Hapësira e përbashket në brendësi te objektit do te jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosfere te qetë dhe relaksueseExtra:- Kompleks shumë i mirë.- Zonë shumë e Zhvilluar së fundimi- Akeses në Autostradë- Pagesa 100% në momentin e kontratës. Cmimi: 117.800€ ( i padiskutushëm )Tel ose WhatsApp: 0692448606",


"idpost":294919, "urlphoto":"/upload/member/58/294919-16430516_medium_1429043436_large_nova-construction_tirana-entry-II_2.jpg"
"idpost":294919, "urlphoto":"/upload/member/58/294919-16430516_medium_1429043436_large_nova-construction_tirana-entry-II_3.jpg"
"idpost":294919, "urlphoto":"/upload/member/58/294919-16430516_medium_1429043436_large_WhatsApp-Image-2024-04-29-at-11.17.35-AM-(1).jpeg"

"postid":294919,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":51, "adresa":"Rruga 29 Nentori Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.340804, "mapslon":19.7815101, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":84, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":95700, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"OKAZION **1,140€/m2: Ap 2+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) k3, Pllt ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium ** Or. JUG P",
"description":"Shitet Apartament 2+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia  + 16.000€ 1 Post parkimi - Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË GROPE )- Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është Fundi 2025 | Cilësi maksimale ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + GasQ4670 Te dhënat e ndarjes : - 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Ballkon- SIP TOTALE ( Bruto)  : 83.3 m² - SIP Brendshme ( Neto ) : 70.6 m²- KATI : 3  Banim ( 4 nga toka) - KATET E Pallatit :  10- Viti I ndertimit: 2024 - 2025 - HIPOTEKE :  JO - Poste Parkimi : 1 ( çmim extra)  16.000€ extra posti parkimit - Orientimi : 50% Perëndim - 50% Jug - Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2026)  Kualidohet ose Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo apartament në Rezidencë)Karakteristika : -  Shitet Apartament 2+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia  + 16.000€ 1 Post parkimi - Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË GROPE )- Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  Fundi 2025 - Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banueshëm ne fund te 2025 - Cilësi maksimale ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.Extra Per Projektin: Objektet E Propozuara Ndodhen Pergjate Aksit Te Rruges "29 Nentori" Prane Mbikalimit Tek Qendra Tregtare Casa Italia, Tirane. Synimi I Kesaj Iniciative Eshte Realizimi I Projektit Te Nje Kompleksi Me Godina Banimi Dhe Sherbime Duke Perfshire Dhe Hoteleri Dhe Institucione Bankare E Shendetesore, Me Standarde Te Larta Dhe Bashkekohore.Sheshi I Ndertimit Kufizohet Ne Jug Nga Rruga 29 Nentori E Cila Este Aksi Kryesor Tirane-Durres.Gjithashtu, Ndodhet Ne Nje Nyje Te Rendesishme Kominikimi Midis Durresit, Tiranes Dhe Pjeses Veriore, Kamez, Etj. Rruga Kryesore E Lidh Sheshin Me Gendren E Tiranes, Ne Vije Te Drejte, Nepermejt Rruges Se Durresit.Projekti Zhvillohet Ne 5 Godina:Ne Godinen 1 Te Gjithe Ambjentet Do Te Perdoren Per Banim. Ne Godinen 2 Kati Perdhe Este Pjeserisht Banim Pjeserisht Sherbime Ndersa Katet E Tjera Jane Banim. Godina 3 Ne Katin Erdhe Do Te Kete Disa Institucione Bankare Ndersa Ne Katet E Tjere Do Te Jete Banim. Godinat 4 Dhe 5 Qe Gjenden Perkatesisht Ne Brendesi Te Sheshit Njera Ne Forme L Dhe Tjera Perballe Saj, Do Te Kene Funksion Hotel Dhe Do Te Jene Dy Hotele Te Pavarur Nga Jeri Jetri Te Cilet Lidhen Vetem Ne Katin E Parkimit I Cili Do Te Jete Nje Dhe L Perbashket. 4 Nga Godinat Pershkohen Nga Pasazhe Kambesoresh Me Gjeresi Te Konsiderueshme Rret/Metra, Per Ta Bere Me Te Aksesueshme Hapesiren Rekreative Dhe Per Te Mos Krijuar Darje Te Ngurta- Zonë Shumë E Zhvilluar Së Fundimi- Akeses Në AutostradëCmimi: 95,700€ ( I Padiskutushëm ) + 16.000€ Post ParkimiTel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":292924, "urlphoto":"/upload/member/58/292924-29390514_medium_f9.jpg"
"idpost":292924, "urlphoto":"/upload/member/58/292924-29390514_medium_f11.jpg"
"idpost":292924, "urlphoto":"/upload/member/58/292924-29390514_medium_f10.jpg"

"postid":292924,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":31, "adresa":"Astir, 2 Palmat", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":107, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692448606, "cmimi":520, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) k.4, ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium",
"description":"Jepet Me Qera: 2+1+2 Ballkon ( Astir - 2 Palmat, Kompleks Molla ) Pllt V. 2012 (K. 4, Ashensor) Apt I Super Investuar ( Me Arkitekt ) Arredim Dhe Elektroshtepiake Premium **30k Euro Kosto | Sistem Ngrohje / Ftohje Mitsubishi | Parket Ac4 | Dritate Dopio Xham Me Grile | Kuzhine Me Pajisje Shume Cilesore | Tualet Me Cdo Hidrosanitare | Instalime Te RejaQ4668Te Dhenat E Ndarjes: - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon + Kuzhine- 2 Ballkone - 1 Tualet- Sip Totale: 107m2- Sip Neto: 95m2- Kati: 4- Katet E Pallatit: 9- Viti I Ndertimit: 2012- Ashensor: PoKarakteristika: - Apartament Në Zonë Në Zhvillim Të Lartë Dhe Kërkesë Të Madhe **Cdo Facilitet Ne Afersi - Projektuar Me Arkitekt Dhe E Kuruar Në Detaje Me Kosto Rreth 30k Euro - Nga Investimet Në Pronë Vlen Të Përmenden:  • Dritaret Janë Dopioxham Me Grilë  • Parket Ac4, Më Cilësor Në Treg   • Sistem Ngrohje/ Ftohje Me Kondicioner Mitsubishi   • Kuzhinë Gatimi Me Elektroshtëpiaket Të Gjitha Marka Dhe A++  • Pianur Dhe Furrë Gatimi Whirlpool,  • Lavatriçe  Lg Dhe Therëse Rrobash Whirlpool   • Çezëm Schock   • Tv Samsung 60-Polësh- Dhomë Gjumi E Çiftit E Kompletuar Me Dyshek Ndër Më Cilësoret Në Treg- Ballkon Me Dalje Nga Dhoma E Ndenjes Me Hapsirë Cmimi: 520 Euro / Muaj ( Neto ) Tel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":290112, "urlphoto":"/upload/member/58/290112-35070503_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.22.20-AM-(1).jpeg"
"idpost":290112, "urlphoto":"/upload/member/58/290112-35070503_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.22.21-AM-(1).jpeg"
"idpost":290112, "urlphoto":"/upload/member/58/290112-35070503_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.22.21-AM.jpeg"

"postid":290112,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":12, "zona":110, "adresa":"Shengjin", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"1", "kati":5, "siperfaqa":60, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":77500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"OKAZION ne Shengjin / Rana e Hedhun (vije e pare) Opsione 1+1, 2+1 & 3+1 / Penthouse ** Mnd Investim",
"description":"Shiten tipilogji apartamentesh  1+1+2 ballkone  ,2+1 ,3+1  PENTHOUSE me pishine etj ne kate dhe pamje te ndryshme   ne një pallat ne zonen e SHENGJINIT  me HIPOTEKE . Q4663Te dhenat e ndarjes:- 1+1 kati 5 - Orjentimi V-P- SIP TOTALE: 59.26m2- SIP NETO:51.53m2- KATI: 5Karakteristikat: - Shiten tipilogji apartamentesh  1+1+2 ballkone  ,2+1 ,3+1  PENTHOUSE me pishine etj ne kate dhe pamje te ndryshme   ne një pallat ne zonen e SHENGJINIT  me HIPOTEKE . - Shengjini është zonë shumë e preferuar për investim per arsye te cmimeve shume te mira dhe cilesia e larte e Ushqimit dhe plazhit.Kompleksi ndodhet vetem 10 minuta larg RANA HEDHUN nje destinacion shume i preferuar nga Turistet dhe pushuesit.ÇMIMI ESHTE OKAZION !! - Hapësirat janë të bollshme ,me një organizim të paster planimetrik në mënyrë që apartamentet të jënë sa më komode me pamje nga deti- Nje ndër komplekset me te mira në zone persa i përket cilesisë së ndertimit.- Pronat kane nje organizim shume te mirë - Largesia me Detin eshte vetem 20m-Ne nje nga zonat e preferuara  te SHENGJINIT  ne nje pallat te ri  cilesor me hapsira clodhese perreth,sheshpushim dhe gjelberim- Kati te ndryshme- Sipërfaqe Bruto: 59.26 M2- Sipërfaqe Neto: 51.53 M2- Orientim: Veri- Perendim- Kubaturë e Rregullt- Ndricim natyral  ne cdo ambjent - Dalje ne rruge kryesore Çmimi : 77,500 EuroTel ose WhatsApp:0685451010",


"idpost":290110, "urlphoto":"/upload/member/58/290110-34460502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.21.14-AM.jpeg"
"idpost":290110, "urlphoto":"/upload/member/58/290110-34460502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.21.15-AM-(1).jpeg"
"idpost":290110, "urlphoto":"/upload/member/58/290110-34460502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.21.15-AM-(2).jpeg"

"postid":290110,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":32, "adresa":"Rruga Don Bosko Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3373715, "mapslon":19.8038834, "ambjenti":"2", "kati":10, "siperfaqa":86, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":140000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet: 2+1 ( Don Bosko) kati i Fundit, me Pamje - Pallat ne Faze Ndertimi **Cilesi e Larte Punimesh",
"description":"- Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e Don Boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. Q4661Te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati 10 "i fundit"- Orjentimi V- SIP TOTALE: 85.46m2- SIP NETO: 72.5m2- KATI: 10Karakteristikat: - Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e Don Boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. - Pallati do kete  sistem kapote e veshur me terrakote të cilesisë se lartë- Hapësirat janë të bollshme ,me një organizim të paster planimetrik në mënyrë që apartamentet të jënë sa më komode.- Nje ndër pallatet me te mira në zone persa i përket cilesisë së ndertimit.- Prona ka nje organizim shume te mirë është  ideale per investim dhe banim zona ofron komoditet për një jetesë shumë të mirë.- Shumë afër rrugës kryesore dhe çdo facilitet afër shkolla.çerdhe,supermarkete, spitale etj.-Ne nje nga zonat e preferuara  te Tiranes ne nje pallat te ri ndertim cilesor me hapsira clodhese perreth,sheshpushim dhe gjelberim- Ndërtim i 2024- Kati 10- Sipërfaqe Bruto: 85.46m2- Sipërfaqe Neto: 72.5m2- Orientim: Veri- Kubaturë e Rregullt- Ndricim natyral  ne cdo ambjent - Dalje ne rruge kryesore Çmimi : 140.000 EuroTel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":290109, "urlphoto":"/upload/member/58/290109-47380502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.20.28-AM-(1).jpeg"
"idpost":290109, "urlphoto":"/upload/member/58/290109-47380502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.20.31-AM.jpeg"
"idpost":290109, "urlphoto":"/upload/member/58/290109-47380502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-18-at-9.20.29-AM-(1).jpeg"

"postid":290109,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":32, "adresa":"Rruga Don Bosko Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3373715, "mapslon":19.8038834, "ambjenti":"2", "kati":10, "siperfaqa":87, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":142000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) k10 - Pllt ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium ",
"description":"Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e Don Boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. Q4660Te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati 10 "i fundit"- Orjentimi V- SIP TOTALE: 86.58 m2- SIP NETO:73.5 m2- KATI: 10Karakteristikat: - Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e Don Boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. - Pallati do kete  sistem kapote e veshur me terrakote të cilesisë se lartë- Hapësirat janë të bollshme ,me një organizim të paster planimetrik në mënyrë që apartamentet të jënë sa më komode.- Nje ndër pallatet me te mira në zone persa i përket cilesisë së ndertimit.- Prona ka nje organizim shume te mirë është  ideale per investim dhe banim zona ofron komoditet për një jetesë shumë të mirë.- Shumë afër rrugës kryesore dhe çdo facilitet afër shkolla.çerdhe,supermarkete, spitale etj.-Ne nje nga zonat e preferuara  te Tiranes ne nje pallat te ri ndertim cilesor me hapsira clodhese perreth,sheshpushim dhe gjelberim- Ndërtim i 2024- Kati 10- Sipërfaqe Bruto: 86.58m2- Sipërfaqe Neto: 73.5m2- Orientim: Veri- Kubaturë e Rregullt- Ndricim natyral  ne cdo ambjent - Dalje ne rruge kryesore Çmimi : 142.000 EuroTel ose WhatsApp: 0685451010",


"idpost":290108, "urlphoto":"/upload/member/58/290108-22540511_medium_WhatsApp-Image-2024-05-25-at-12.42.11-PM-(1).jpeg"
"idpost":290108, "urlphoto":"/upload/member/58/290108-22540511_medium_WhatsApp-Image-2024-05-25-at-12.42.09-PM.jpeg"
"idpost":290108, "urlphoto":"/upload/member/58/290108-22540511_medium_WhatsApp-Image-2024-05-25-at-12.42.11-PM.jpeg"

"postid":290108,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":41, "adresa":"Rruga e Elbasanit Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3147258, "mapslon":19.8344887, "ambjenti":"1", "kati":3, "siperfaqa":87, "ashensor":0, "tualete":1, "telefon":685451010, "cmimi":350, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":3, "title":"1 + 1 Cilesore (87 M2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh",
"description":"Jepet Me Qera 1 + 1 (87 m2) Tek Rruga E Elbasanit - Zone Perfekte | Totalisht I Mobiluar | Hapesire E Bolleshme Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ndricim Perfekt | Shtruar Me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Ballkon | Kuzhine E Re | Instalimet Te Gjitha Funksionale

Q4659

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Ballkon I Madh

Karakteristika:

- Ne Gjendje Shume Te Mire, Muret E Patinuara, Dritaret Me Xham Te Dyfishte

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral.

- Orientimi: L-p;

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare Dhe Afer Rruges Kryesore.

- Vetem 5 Minuta Nga Qendra

- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Kuzhine E Re

- Dere E Druri

- Banjo E Madhe

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham

- Tavane Druri.

- Me Pllake

- Instalime Elektrike Cilelesore

- Apartament I Me Organizim Te Rregullt Me Pamje Ne L-p

- Totalisht E Mobiluar

- E Survejuar Nga Kamerat

- E Pershtatshme Per Nje Cift

- Zona Ofron Qetesi Dhe Siguri

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: L -p( Perfekt)

- Ambiente Te Perbashketa ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Facilietet Afer Te Gjitha Afer, Furre Buke, Banka, Supermarket, Shkolla, Kopshte, Parqet Etj.

- Akses Me Transport Publik

- Shume Afer Rruges Kryesore

Cmimi: 350 Euro

Paradhenie. 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: 0685451010",


"idpost":289301, "urlphoto":"/upload/member/58/289301-46530514_medium_1920015255_large_WhatsApp-Image-2024-01-18-at-3.34.35-PM-(1).jpeg"
"idpost":289301, "urlphoto":"/upload/member/58/289301-46530514_medium_1920013055_large_WhatsApp-Image-2024-01-18-at-3.34.34-PM.jpeg"
"idpost":289301, "urlphoto":"/upload/member/58/289301-46530514_medium_1920013055_large_WhatsApp-Image-2024-01-18-at-3.34.34-PM-(2).jpeg"

"postid":289301,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Residenca Piccadilly - TEG", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"3", "kati":2, "siperfaqa":192, "ashensor":0, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":329000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":3, "title":"Çmim OFERTE 🌳 Duplex/Viletë (3+1+2wc &Kuzh. Veç +Verandë) 1min nga TEG - Residenca Piccadilly ** afat Perfundimi, fund 2025",
"description":"Çmim OFERTË - Duplex/Viletë (3+1+2wc &Kuzh. Veç +Verandë)📍-1min nga TEG (329,000 Euro) -Residenca Piccadilly🌳 luks, teknologji, gjelberim  -Ne faze Karabina- Perfundon fund 2025Q4658Te Dhenat e Ndarjes: - 3 Dhoma Gjumi- 1 Hapësirë Rekreative ( dhomë gjumi, spa, sauna, palestër, Garderobë, Librari, Studio etj) - 1 Sallon + 1 Kuzhinë më vete - 2 Tualete- 3 Korridore- 1 Ballkone/Verandë- 2 POSTE PARKIMI - SIP TOTALE Ndërtim : 191.3 m²  ( ku nga 125.1 m² kati 0 dhe 66.3 m² kati 1 ) - SIP TOTALE PARCELË : 65.9 m²- KATET E Dubleksit  :  0-1 - Viti I ndertimit: 2024- 2026- HIPOTEKE :  JO - Poste Parkimi : 2 - Orientimi : Jug - Perëndim - Lindje - Afati Përfundimit fund 2025 * - Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2025 Kualidohet/Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo Pasuri në Rezidencë.Çmim OFERTË - Duplex/Viletë (3+1+2wc &Kuzh. Veç +Verandë)📍-1min nga TEG (329,000) -Residenca Piccadilly🌳 luks, teknologji, gjelberim  -Ne faze Karabina- Perfundon fund 2025🔥Cmimi jone eshte aktualiaht në Çmim Ofertë:  150€/m2 më lirë se Çmimi zyrtar i Firmes🔥Kosto 0 për energjinë elektrike pasi cdo njesi do kete panelet diellore private**I vetmi kompleks ne Tirane qe e ofron falas🔥+ Mundesi Financimi nga Banka me Kolateral  🏘️Piccadilly Residence eshte nje koncept vizionar banimi i perbere nga Ap. Moderne, Vileta dhe Duplekse.
I pozicionuar ne nje zone elitare te Tiranes, 1 min nga TEG (500m afër)& 5min nga qendra e Tiranes.🥂Cmimi: 329.000 Euro ( I Padisk.) - Garantojmë Çmimin më të mirë në Rezidencë, Ofertë për pak kohëTel ose WhatsApp: 0684780043",


"idpost":289266, "urlphoto":"/upload/member/58/289266-14340514_medium_asfa.JPG"
"idpost":289266, "urlphoto":"/upload/member/58/289266-14340514_medium_4.JPG"
"idpost":289266, "urlphoto":"/upload/member/58/289266-14340514_medium_2.JPG"

"postid":289266,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"West Home, Farke", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"4", "kati":3, "siperfaqa":235, "ashensor":0, "tualete":4, "telefon":684780043, "cmimi":418000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":3, "title":"Residential Villa **3 Kate (3 Dh. Gjumi + 4 Tualete & 2 Poste Parkimi) -- West Home Residence - Farkë | Mundesi Pagese me Keste ose Kredi",
"description":"Residenca më e VEÇANTË West Home koncepton një stil të ri jetese, si ekuilibrues mes jetesës private-familjare dhe asaj socail-komunitare.Kompleksi rezidencal West Home ndodhet në Farkë, 14 minuta nga qëndra e Tiranës , 2 minuta nga TEG dhe 5 minuta nga liqeni i Farkës.West Home është pozicionuar mes natyrës në harmoni të plotë me dinamikën e zonës për të falur  një jetë Elitare. - Rrethuar nga Peisazhi Panoramik i Tiranës & i Dajtit. SIPËRFAQE TOKE : 27,200 m² Koefiçenti i shfrytëzimit  : 20% *** Kësti Parë 80.000€ në momentin e nënshkrimit Kontratës dhe Pjesën tjetër me Këste sipas Klientit për Afat 2 Vjeçar ose me Kredi Bankare që ofron Residenca me Kolateralin e saj ****KOMODITETET E VILËS ROW  ( të Projektuara me 3 Kate Mbi Tokë dhe 1 kat nëntokë, 2 Parkime të dedikuara për secilën ) Vilat Row, janë dizajnuara duke Shfrytëzuar më së miri hapësirat dhe PrivstësinëQ4657Te dhënat e ndarjes : - 3 Dhoma Gjumi- 1 Hapësirë Rekreative ( dhomë gjumi, spa, sauna, palestër, Garderobë, Librari, Studio etj) - 2 Dhoma Ndeje + 1 Kuzhinë- 4 Tualete- 3 Korridore- 3 Ballkone/Verandë- 1 Dhomë Teknike - 2 POSTE PARKIMI - PARCELË : 56.31m2- SIP TOTALE Ndërtim : 234.3m² - SIP TOTALE PARCELË : 56.31m²- KATET E Vilës :   -1, 0, 1, 2. - Viti I ndertimit: 2024- 2026- HIPOTEKE :  JO - Poste Parkimi : 2 - Orientimi : Jug - Perëndim - Lindje - Afati Përfundimit Shkurt 2026 * - Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2026 Kualidohet/Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo Pasuri në Rezidencë)****MËNYRA E PAGESËS : *** Kësti Parë 80.000€ në momentin e nënshkrimit Kontratës dhe Pjesën tjetër me Këste sipas Klientit për Afat 2 Vjeçar ose me Kredi Bankare që ofron Residenca me Kolateralin e saj ***KARAKTERISTIKA TË RESIDENCËS : - Aplikime të teknologjisë më të fundit në të gjitha aspektet e ndertimit- Arkitekturë moderne me standarte luksoze ndërkombëtare- Densitet te ulet ndertimi dhe fasade e ventiluar- Teknologji Smart Home dhe eficiencë energjitike- Orientim Jug /Lindje/Perëndim- Rezidence e rrethuar me mur perimetral- Administrim dhe siguri 24 orë me kamera dhe post roje- Kurim i hapësirës së gjelbërt- Komuniteti përzgjedhur etj.Ofrohen 5 Tipologji Pronash:Vilat Elitare Tipi A me siperfaqe totale 270 m2Vilat bashkangjitura Row Tipi B me siperfaqe totale 240 m2Dubleks Tipi C1 me siperfaqe totale 184 m2Dubleks Tipi C2 me siperfaqe totale 195 m2Apartamente:Faza e parë është parashikuar të perfundoje në Prill 2025Faza e dytë është parashikuar të përfundojë në Qershor 2026Faza e tretë është parashikuar të përfundojë në Prill 2027- Zona është Super e Qetë dhe me Ajër të pastër në Rezidencë do ofrohet një Park i madh për shëtitje dhe aktivitete + disa nga  fasilitetet bazike. *** BLI VILËN TËNDE PËR VETËM 80.000€ ***Cmimi: 418.000€Tel ose WhatsApp: 0684780043",


"idpost":288853, "urlphoto":"/upload/member/58/288853-38360502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-16-at-10.10.12-PM-(1).jpeg"
"idpost":288853, "urlphoto":"/upload/member/58/288853-38360502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-16-at-10.10.12-PM.jpeg"
"idpost":288853, "urlphoto":"/upload/member/58/288853-38360502_medium_WhatsApp-Image-2024-05-16-at-10.10.13-PM.jpeg"

"postid":288853,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Peti Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3051759, "mapslon":19.8125887, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":96, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":205000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":3, "title":"Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. i Thate - Rr. Peti ) 100% i Ri & i Investuar: Mobilim Cilesore, Parket",
"description":"Shitet Apt: 2+1+2wc & 1 Garazh ( Liqeni I Thate - Rr. Peti ) Kati 4, Pallat I Ri **2015 - 100% I Ri Dhe I Investuar (I Pabanuar Me Pare) Mobilim Cilesore, Kuzh E Re | Kondicioner Inverter | Parket | Dhoma Gjumi Te Bollshme | Tualetet E Kompletuara | Instalime Te RejaQ4654Te Dhenat E Ndarjes:- 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualete - 1 Korridor- 1 Ballkon- Sip Totale:96m²- Sip Neto: 83.7m²- Kati:4- Katet E Pallatit: 5- Pallat  I Ri - Viti I Ndertimit: 2015- Ashensor: Po- Hipoteke: Po+ 1 Garazh Privat Karakteristika: - Parket Druri- Mobilim Cilesor/ I Ri / Modern - * I Pabanuar Me Pare * - Ashensor Schindler- Zona Ofron Parkim - Kondicioner InverterExtra: - Sallon I Ri - Lavastovilje- Dhoma E Gjumit Ka Kushtuar 3,200€- Sistemi Chiller Eshte Vendos Gati Per Tu MontuarCmimi: 205,000€Tel Ose Whatsapp: 0693399808",


"idpost":287817, "urlphoto":"/upload/member/58/287817-22450514_medium_1509104110_large_8.jpeg"
"idpost":287817, "urlphoto":"/upload/member/58/287817-22450514_medium_1509104110_large_21.jpeg"
"idpost":287817, "urlphoto":"/upload/member/58/287817-22450514_medium_1509104110_large_4.jpeg"

"postid":287817,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":37, "adresa":"Kodra e Diellit 2 ", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":2, "siperfaqa":105, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":693399808, "cmimi":650, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) k2, Ndertim v 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: PARKET, Elektro A++, Ndricim me Spote ",
"description":"Mes Gjelberimit Dhe Qetesise, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc+Ballkon & 1 Post Parkimi (105 M2) Bashkekohore, Me Shume Stil Dhe I Investuar Me Mobilim, Parket Dhe Pajisje Premium, E Bere Nga Pronari Per Vete | Ndricim Led, Me Spote | Cdo Gje Me Porosi Dhe Perkujdesje Te Vecante | Izolim Akustik, Termik Dhe Hidrik | Tavane Me Punime Dekorative Gipsi | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara, Me Ndricim Me Ambazhure | Tualetet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Ne Potenciale Te Plote Dhe Te RejaLirohet ne daten 20 Korrik 2024Q4653Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Soxhorno + Kuzhine- 2 Tualete- 2 Dhoma Gjumi - 1 Ballkon- 1 Korridor - Sip Totale: 105m2- Sip Neto : 95m2  - Kati: 2- Katet E Pallatit:6- Pallat I Ri - Viti I Ndertimit: 2019- Ashensor: PoKarakteristika:.- Nje Nga Apartamentet Me Bashkekohor Ne Stil Dhe Me Te Investuarit Ne Treg- Kombinim Harmonik I Ngjyrave Dhe Detajeve Te Punimeve Te Mobilieve Ne Apartament- Bere Me Detaje Dhe Investim Marramendes Nga Pronari  Si Per Vete**- Ne Mes Te Qetesise & Gjelberimit Me Pamje Relaksuese Nga Ballkoni Gjithashtu**- Brenda Rezidences G&P ( Selite- Pa Vajtur Te Kodra E Diellit 2)- Nje Nga Ndertimet Me Cilesore Ne Zone - Me Ambiente Lulishteje Dhe Rruge Te Shtruar Me Kalldrem Dhe Mbjelle Me Peme- Me Mundesi Parkimi Ne Rezidence**Detaje Te Investimit: - Shtruar Me Parket Gjerman Te Cilesise Premium- Dyert E Brendshme Jane Punim I Bukur Druri Me Porosi - Kuzhina 100% E Re ( Me Pajisje Marke "Gorenje" Teper Cilesore)- Kuzhina :Lavastovilje, Frigorifer 2 Katesh, Pianura & Furra & Aspiratori- Cdo Pajisje Ekonomike A+++ ( Eficente & Kursen Energji)- Ndricimi Me Spote Dhe Llampa Te Varura Led ( Ekonomike)- Punime Te Mrekullueshme Dekorative Te Tavanit Te Varur - Dhomat E Gjumit Jane Te Bollshme Me Strukture Te Rregullte - Ambazhure Dekorative Me Punim Qeramike - Tualetet Te Investuara Me Cilesine Me Te Mire Te Pllakave & Hidrosanitareve Te Firmes "Emigres"- Dyer & Dritare Jane Dopio Xham -izolim Max Akustik & Termik- Veshur Apartamenti Me Fasade Kapot ( Eliminim I Zhurmave & Problemet E Temperatures & Lageshtires)- banoret Ne Rezidence Jane Te Perzgjedhur( Familjare, Te Qete, Intelektuale Si Dhe Figura Publike) Cmimi: 650 Euro / Muaj  *** me 1 Post ParkimiParadhenie : 2.5 MuajTel Ose Whatsapp: 0693399808",


"idpost":286374, "urlphoto":"/upload/member/58/286374-58300610_medium_newbllok-Q4651.jpg"
"idpost":286374, "urlphoto":"/upload/member/58/286374-29580521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-6.33.07-PM.jpeg"
"idpost":286374, "urlphoto":"/upload/member/58/286374-29580521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-7.28.30-PM.jpeg"

"postid":286374,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Ali Dem", "mapslat":40.4754129, "mapslon":19.4967731, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":58, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":81700, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet Ap PERFEKT 2+1 ( në Ali dem) Perendim - Pagesë me disa Këste ( Mundësi Financimi )",
"description":"Shitet ap PERFEKT  2+1 Në Ali dem ( Midis Ali demit dhe Shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, Kati 4 dhe Orientim Perendim  dhe me Sipërfaqe totale: 58 m2Q4651- Ndarjet e Ambienteve janë në:  1 Sallon plus kuzhinë,  2Dhomë Gjumi , 1Tualet , 1 Ballkon. - Apartamenti ka planimetri shumë të rregult, katrore, ka shume Drite, dhe eshtë e shtrytëzueshme në maksimum! - Në Fazë Fillimi të ndërtimi, ( Afati i përfundimi eshtë për 2 vite e gjysëm)  - Mund të Rezervohet me pagesë 15%  fillestare, Kesti i dyte 15% , dhe pjesa e mbetur (70%) me  Disa këste , ose me Financim nga banka në momentin që dorrëzohet Prona ( pa nevoj për kolateral ) Mundësin e artë si për banim, si për investim Pasi nuk paguan vlerën e plotë deri në momentin që të Dorëzohen çelësat Dhe mund të lëshohet me qera ~ 450-500€/Muaj!Cmimi: 81,700€Tel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":286373, "urlphoto":"/upload/member/58/286373-14340610_medium_newbllok-Q4650-2.jpg"
"idpost":286373, "urlphoto":"/upload/member/58/286373-08580521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-7.28.30-PM.jpeg"
"idpost":286373, "urlphoto":"/upload/member/58/286373-08580521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-7.28.29-PM.jpeg"

"postid":286373,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Ali Dem", "mapslat":40.4754129, "mapslon":19.4967731, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":70, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":96600, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet Ap PERFEKT 2+1 ( në Ali dem) Jug-Lindje - Pagesë me disa Këste ( Mundësi Financimi )",
"description":"Shitet ap PERFEKT  2+1 Në Ali dem ( Midis Ali demit dhe Shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, Kati 5 dhe Orientim Jug-Lindje dhe me Sipërfaqe totale: 70m2.Q4650- Ndarjet e Ambienteve janë në:  1 Sallon plus kuzhinë,  2Dhomë Gjumi , 1Tualet , 1 Ballkon 1 Korridor. - Apartamenti ka planimetri shumë të rregult, katrore, ka shume Drite, dhe eshtë e shtrytëzueshme në maksimum! - Në Fazë Fillimi të ndërtimi, ( Afati i përfundimi eshtë për 2 vite e gjysëm)  - Mund të Rezervohet me pagesë 15%  fillestare, Kesti i dyte 15% , dhe pjesa e mbetur (70%) me  Disa këste, ose me Financim nga banka në momentin që dorrëzohet Prona ( pa nevoj për kolateral ) Mundësin e artë si për banim, si për investim Pasi nuk paguan vlerën e plotë deri në momentin që të Dorëzohen çelësat Dhe mund të lëshohet me qera ~ 500-550€/Muaj!Cmimi: 96,600€Tel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":286370, "urlphoto":"/upload/member/58/286370-11380610_medium_newbllok-Q4649.jpg"
"idpost":286370, "urlphoto":"/upload/member/58/286370-08570521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-6.33.07-PM.jpeg"
"idpost":286370, "urlphoto":"/upload/member/58/286370-08570521_medium_WhatsApp-Image-2024-05-13-at-6.33.27-PM.jpeg"

"postid":286370,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Ali Dem", "mapslat":40.4754129, "mapslon":19.4967731, "ambjenti":"1", "kati":5, "siperfaqa":42, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":58800, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet Ap. 1+1 Perfekt (Jug) ( në Ali dem) Pagesë me disa Këste ( Mundësi Financimi )",
"description":"Shitet ap  1+1 Në Ali dem ( Midis Ali demit dhe Shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, Kati 6 dhe Orientim Jug dhe me Sipërfaqe totale: 42m2Q4649- Ndarjet e Ambienteve janë në:  1 Sallon plus kuzhinë,  1Dhomë Gjumi , 1Tualet , 1 Ballkon. - Apartamenti ka planimetri shumë të rregult, katrore, ka shume Drite, dhe eshtë e shtrytëzueshme në maksimum! - Në Fazë Fillimi të ndërtimi, ( Afati i përfundimi eshtë për 2 vite e gjysëm)  - Mund të Rezervohet me pagesë 15%  fillestare, Kesti i dyte 15% , dhe pjesa e mbetur (70%) me  Disa këste, ose me Financim nga banka në momentin që dorrëzohet Prona ( pa nevoj për kolateral ) Mundësin e artë si për banim, si për investim Pasi nuk paguan vlerën e plotë deri në momentin që të Dorëzohen çelësat Dhe mund të lëshohet me qera ~ 350-400€/Muaj!Cmimi: 58,800€ Tel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":285981, "urlphoto":"/upload/member/58/285981-23460514_medium_1429043436_large_nova-construction_tirana-entry-II.jpg"
"idpost":285981, "urlphoto":"/upload/member/58/285981-23460514_medium_1429043436_large_nova-construction_tirana-entry-II_3.jpg"
"idpost":285981, "urlphoto":"/upload/member/58/285981-23460514_medium_1429043436_large_nova-construction_tirana-entry-II-thumbnail_11.jpg"

"postid":285981,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":51, "adresa":"Rruga 29 Nentori Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.340804, "mapslon":19.7815101, "ambjenti":"1", "kati":6, "siperfaqa":60, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":76000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"OKAZION **1,270€/m2: 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) k2, Pllt ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium",
"description":"Shitet Apartament 1+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia  | Në Proçes Ndërtimi  ( Sapo ka përfunduar Tulla dhe SUVATIMET) Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  mesi 2025.  Ndërsa Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banushëm Dhjetor 2024 +-. Cilësi maksimale ndërtimi | Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas | Super Planimetri, Kati IdealQ4647Te dhënat e ndarjes : - 1 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Ballkon- SIP TOTALE ( Bruto)  : 59.7m² - SIP Brendshme ( Neto ) : 50.6m²- KATI :  6 Teknik  - KATET E Pallatit :  8 - Viti I ndertimit: 2023 - 2024 - HIPOTEKE :  JO - Poste Parkimi : 0 ( çmim extra) - Orientimi : 90% Perëndim - 10% Jug - Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2025, Kualidohet ose Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo apartament në Rezidencë) Karakteristika : -  Shitet Apartament 1+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia - Në Proçes Ndërtimi  ( Sapo ka përfunduar Tulla dhe SUVATIMET) - Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  mesi 2025.  Ndërsa Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banushëm Dhjetor 2024 +-. - Cilësi maksimale ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  - Super Planimetri, Kati IdealExtra: - Kompleks shumë i mirë.- Zonë shumë e Zhvilluar së fundimi- Akeses në AutostradëCmimi: 76.000€ Tel ose WhatsApp:  0684780043",


"idpost":285337, "urlphoto":"/upload/member/58/285337-15040502_medium_doni-21.jpg"
"idpost":285337, "urlphoto":"/upload/member/58/285337-15040502_medium_doni-9.jpg"
"idpost":285337, "urlphoto":"/upload/member/58/285337-15040502_medium_doni-14.jpg"

"postid":285337,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Bill Klinton Farkë,Shqipëria", "mapslat":41.3123152, "mapslon":19.8031832, "ambjenti":"1", "kati":7, "siperfaqa":74, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":692238499, "cmimi":133000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Shitet Penthouse Perfekt (afër K. BOTANIK) me Dritë & Privatësi (100% i ri) i Kuruar në çdo kënd ",
"description":"Shitet: Penthouse i Veçant: 1+1 me Design & investim Perfekt (74m2), Afër Kopështit Boranik ( Rr. Bill Klinton)  Penthouse-i eshtë 100% I ri, i rikonstektuar & dizenjuar me kujdes dhe pëkushtim në cdo kënd të vetin, si dhe ka dhe një Pamje, Privatësi & Dritë fantastike gjatë gjith Kohës (Orientimi: Jug).  Eshtë 100% i kompletuar me një investim që ka kushtuar mbi 27,000€ ,i Pabanuar më parë, dhe me një lartësi që arrin deri në 3.2 m, që e bën akoma më të veçant në vetvete si Pronë! Q4645Ndarja e ambienteve: - 1 Sallon + Kuzhinë- 1 Dhomë Gjumi- 1 Korridor - 1 Tualet (Me Dritare)- 1 Ballkon- S. Totale: 73.8 m2 - S. Neto: 63.8 m2- S. E përbashkët: 10 m2 - Viti i ndërtimit : 2014- Kati: 7 ( Kati i Fundit) - me HIPOTEKE- Lartësia e Ap. Varion nga 3.2 m deri në 2.9- Planimetria dhe Orientimi i ap. është perfekt, Nga Jugu, dhe ka diell nga Mëngjesi deri në Perëndim! - Investimet janë bërë 100% të reja: Parketi Sistemi elektrik, Sistemii ndriçimit, Tavani i Varur, Sistemi Hidraulik, Tualeti 100% i ri me Pllaka Grec Porcelan të zgjedhura, Vetratat Pvc Dopjo Xham etj.- Pamja e Ap. Dhe Balkoni eshtë  e këndshme, pasi përveç dritës sheh qiell të hapur, eshtë qetësi dhe ofron shumë privatësi!- Pallati eshtë shumë cilësor, Ka akses të mirë me Rrugët si dhe Ashensori shkon deri në -1, që e bën shumë të Aksesushmë me Makinë!- Një nga Elementet që ja vlet të përmendet eshtë dhe Oxhaku që  ka Kushtuar në Total ~ 3000€ - Gjithashtu Ap. Eshtë i kompletuar 100%, Kuzhina eshtë e kompletuar, (Furrë Frigorifer, Pianurë, Aspirator) , Salloni është i Kompletuar, Tv Samsung Smart Crystal UHd , Dhoma e Gjumit ka Krevat Queen Size i Kompletuar, Karderobë e madhe deri në Tavan, Ballkoni eshte me Tenda të reja etjÇmimi: 133,000€ ( i Padiskutueshëm ) -- Shitet i Kompletuar si në FotoTel ose WhatsApp: 0692238499",


"idpost":285282, "urlphoto":"/upload/member/58/285282-02130519_medium_1.jpeg"
"idpost":285282, "urlphoto":"/upload/member/58/285282-02130519_medium_2.jpeg"
"idpost":285282, "urlphoto":"/upload/member/58/285282-02130519_medium_3.jpeg"

"postid":285282,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":35, "adresa":"Rruga Filip Jano Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.345659, "mapslon":19.8111321, "ambjenti":"1", "kati":7, "siperfaqa":75, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":693399808, "cmimi":123000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Shitet 1+1 ( Bulevardi i Ri - Kompl. Ndregjoni ) k7 **Pllt ne Faze Ndertimi ",
"description":"Shitet Apt 1+1+Kuzh ( Bulevardi i Ri - Kompl. Ndregjoni ) kati 7, Ndertim i Ri - ** perfundon ne Janar 2025 | Planimetri shume e rregullt | Ndicim natyral te larte gjate gjithe kohes | Dorezohet me Parket Vendodhje perfekte ne kompleks, me pamje te lire nga rruga kryesore, nuk bllokohet nga asnje objekt perballeQ4643Te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- 1 sallon + kuzhine- 1 tualet - 1 Ballkon - SIP TOTALE: 74.7m²- SIP Neto: 65m²- KATI: 7- KATET E PALLATIT: 11- Pallat I ri - ASHENSOR: PoKarakteristika: - ASHENSOR - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes- Ndertimi perfundon Janar 2025- Vendodhje Perfekte ne Kompleks, me pamje te lire nga rruga kryesore, nuk bllokohet nga asnje objekt perballe.Cmimi: 123,000€  (i Diskutueshem) Tel ose WhatsApp: 0693399808",


"idpost":276796, "urlphoto":"/upload/member/58/276796-31370414_medium_nova-construction_tirana-entry-II-thumbnail_11.jpg"
"idpost":276796, "urlphoto":"/upload/member/58/276796-31370414_medium_nova-construction_tirana-entry-II.jpg"
"idpost":276796, "urlphoto":"/upload/member/58/276796-31370414_medium_nova-construction_tirana-entry-II_2.jpg"

"postid":276796,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":51, "adresa":"Rruga 29 Nentori Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.340804, "mapslon":19.7815101, "ambjenti":"1", "kati":2, "siperfaqa":60, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":684780043, "cmimi":74500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"OKAZION **1,250€/m2: Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3 nga toka Pllt ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium** Fasade e Ventiluar | Or. Perendim J",
"description":"Shitet Apartament 1+1( Ish  Shqiponja - Casa Italia ) Kati 3 nga toka ( K.2 banim) , Pallat Në Proçes Ndërtimi  ( Sapo Ka Përfunduar Tulla Dhe Suvatimet) Afati Përfundimit Nga "Nova Constrution 2012" Është Mesi 2025.  Ndërsa Pallati Ku Ndodhet Apartamenti Pritet Të Bëhet I Banushëm Dhjetor 2024 +- | Cilësi Maksimale Ndërtimi | Fasadë E Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim Akustik, Vetrata Dopio Xham + Instalime GaziQ4637   Te Dhënat E Ndarjes : - 1 Dhome Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 1 Tualet- 1 Korridor- 1 Ballkon- Sip Totale ( Bruto)  : 59.4m² - Sip Brendshme ( Neto ) : 50.4m²- Kati:  2 Banim ( 3 Nga Toka ) - Katet E Pallatit:  8 - Viti I Ndertimit: 2023 - 2024 - Hipoteke :  Jo - Orientimi : 90% Perëndim - 10% Jug - Hipotekë : Jo ( Del Pas Përfundimit 2025, Kualidohet Ose Çertifikohet Nga Bashkia Më Pas Firma Nxjerr Hipotekat Për Çdo Apartament Në Rezidencë ) Karakteristika : - Shitet Apartament 1+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia - Në Proçes Ndërtimi  ( Sapo Ka Përfunduar Tulla Dhe Suvatimet) - Afati Përfundimit Kompleksit Nga "Nova Constrution 2012" Është  Mesi 2025.  Ndërsa Pallati Ku Ndodhet Apartamenti Pritet Të Bëhet I Banushëm Dhjetor 2024 +-. - Cilësi Maksimale Ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim Akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  Extra Per Projektin: Objektet E Propozuara Ndodhen Pergjate Aksit Te Rruges "29 Nentori" Prane Mbikalimit Tek Qendra Tregtare Casa Italia, Tirane. Synimi I Kesaj Iniciative Eshte Realizimi I Projektit Te Nje Kompleksi Me Godina Banimi Dhe Sherbime Duke Perfshire Dhe Hoteleri Dhe Institucione Bankare E Shendetesore, Me Standarde Te Larta Dhe Bashkekohore.Sheshi I Ndertimit Kufizohet Ne Jug Nga Rruga 29 Nentori E Cila Este Aksi Kryesor Tirane-Durres.Gjithashtu, Ndodhet Ne Nje Nyje Te Rendesishme Kominikimi Midis Durresit, Tiranes Dhe Pjeses Veriore, Kamez, Etj. Rruga Kryesore E Lidh Sheshin Me Gendren E Tiranes, Ne Vije Te Drejte, Nepermejt Rruges Se Durresit.Projekti Zhvillohet Ne 5 Godina:Ne Godinen 1 Te Gjithe Ambjentet Do Te Perdoren Per Banim. Ne Godinen 2 Kati Perdhe Este Pjeserisht Banim Pjeserisht Sherbime Ndersa Katet E Tjera Jane Banim. Godina 3 Ne Katin Erdhe Do Te Kete Disa Institucione Bankare Ndersa Ne Katet E Tjere Do Te Jete Banim. Godinat 4 Dhe 5 Qe Gjenden Perkatesisht Ne Brendesi Te Sheshit Njera Ne Forme L Dhe Tjera Perballe Saj, Do Te Kene Funksion Hotel Dhe Do Te Jene Dy Hotele Te Pavarur Nga Jeri Jetri Te Cilet Lidhen Vetem Ne Katin E Parkimit I Cili Do Te Jete Nje Dhe L Perbashket. 4 Nga Godinat Pershkohen Nga Pasazhe Kambesoresh Me Gjeresi Te Konsiderueshme Rret/Metra, Per Ta Bere Me Te Aksesueshme Hapesiren Rekreative Dhe Per Te Mos Krijuar Darje Te Ngurta- Zonë Shumë E Zhvilluar Së Fundimi- Akeses Në AutostradëCmimi: 74.500€ ( I Padiskutushëm )Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":276165, "urlphoto":"/upload/member/58/276165-02430419_medium_WhatsApp-Image-2024-04-26-at-10.17.53-PM-(1).jpeg"
"idpost":276165, "urlphoto":"/upload/member/58/276165-02430419_medium_WhatsApp-Image-2024-04-26-at-10.17.44-PM.jpeg"
"idpost":276165, "urlphoto":"/upload/member/58/276165-02430419_medium_WhatsApp-Image-2024-04-26-at-10.17.51-PM.jpeg"

"postid":276165,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":42, "adresa":"Long Hills 2", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"5", "kati":3, "siperfaqa":500, "ashensor":0, "tualete":3, "telefon":684780043, "cmimi":1100000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":4, "title":"Long Hills 2 Residence: Shitet Vile 3 Kateshe ( Kompleks Elitare ne afersi te TEG-ut ) 3 Dh. Gjumi + 3 Tualete & 2 Poste Parkimi ",
"description":"Shitet Vilë 9 Km Nga Qendra E Tiranes Vila Ndodhet Në Long Hills Residence Ii , Një Nga Komplekset Më Cilësore, I Cili Ofron Siguri 24 Orë, Pishinë Të Përbashkët, Bar, Restorant, Infrastrukturë Moderne, Privatësi, Gjelbërim, Ajër Të Pastër, Mirëmbajtje Elitare, Jetesë Në Komunitet Etj. Long Hills Ii Residence Ndodhet Në Një Nga Zonat Më Të Preferuara Dhe Elitare Të Tiranës, Mes Gjelbërimit, Ajrit Të Pastër Dhe Qetësisë Që Ofron Zona. Zona Eshte E Zhvilluar Me Komplekse Vilash Rezidenciale Shume Prane Tirana International School, World Academy Of Tirane Dhe Vetem 9 Km Nga Qendra E Tiranes. Vila Ofron Rifinitura Cilësore, Termoizolim, Sistem Ngrohje-Ftohje Me Chiller, Oxhak Funksional, Disa Dhoma Të Shtruara Me Dysheme Druri, Oborr Sistematik Dhe Të Gjelbëruar. Ofron Edhe 2 Vende Parkimi.Q4636Te Dhenat E Ndarjes:- 1 Sallon + Kuzhinë- 3 Dhoma Gjumi - 3 Tualete- 2 Korridore- 3 Garderoba- 1 Dhomë  Teknike- 1 Lavanteri- 2 Poste Parkimi- 500 M² Tokë ( Të Shfrytëzushme Pa Njollën 390 M², Ku Mund Të Përdoret Si Kopësht Ose Të Bësh & Pishinë)-Sip Totale Ndërtim : 331  M²  Ku Kati Nëntokë 104 M² , Kati Përdhe 104 M² & Kati Mbitokë 123 M²-Sip Totale Truall :  500 M²-Vilë Me 1 Kat Nëntokë Dhe 2 Kate Mbi Tokë-Viti I Ndërtimit : 2024- Ashensor: Jo- Hipoteke: Jo ( Proçes Ndërtimi Instalimet Elektrike & Hidrualike ** Çdo Punim Është Duke U Bërë Nga Pronar : Elektrike Multistrat, Hidrualike Ultra Cilësore, Parket 30€/M² Ac6, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike, Sistem Kapot 8 Cm, Pllaka Tualeti 80€/M² Dhe Çdo Gjë Tjetër Në Cilësin Maksimale - Post Parkimi :2 Karakteristikat: Shitet Vilë 9 Km Nga Qendra E Tiranës.Vila Ndodhet Në Long Hills Residence Ii, Një Nga Komplekset Më Cilësore, I Cili Ofron Siguri 24 Orë, Pishinë Të Përbashkët, Bar, Restorant, Infrastrukturë Moderne, Privatësi, Gjelbërim, Ajër Të Pastër, Mirëmbajtje Elitare, Jetesë Në Komunitet, Etj.Long Hills Ii Residence Ndodhet Në Një Nga Zonat Më Të Preferuara Dhe Elitare Të Tiranës, Mes Gjelbërimit, Ajrit Të Pastër Dhe Qetësisë Që Ofron Zona.Zona Është E Zhvilluar Me Komplekse Vilash Rezidenciale Shumë Pranë Tirana International School, World Academy Of Tirana, Dhe Vetëm 9 Km Nga Qendra E Tiranës.Vila Ofron Rifinitura Cilësore, Termoizolim, Sistem Ngrohje-Ftohje Me Chiller, Oxhak Funksional, Disa Dhoma Të Shtruara Me Dysheme Druri, Oborr Të Sistemuar Dhe Të Gjelbëruar.Ofron Edhe 2 Vende ParkimiÇmimi : 1.100.000€Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":276142, "urlphoto":"/upload/member/58/276142-54080418_medium_4.jpeg"
"idpost":276142, "urlphoto":"/upload/member/58/276142-54080418_medium_3.jpeg"
"idpost":276142, "urlphoto":"/upload/member/58/276142-54080418_medium_2.jpeg"

"postid":276142,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":39, "adresa":"Rruga e Elbasanit Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3147258, "mapslon":19.8344887, "ambjenti":"2", "kati":19, "siperfaqa":147, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":575000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":4, "title":"Downtown One 📍 Shitet 2+1+2wc & Post Parkimi ( Rr. Elbasanit - Blv ) 575.000€ - kati 19, Pamje Spektakolare **Apt Unike - Cilesi Elitare Ndertimi ",
"description":"Shitet Apartament Premium: 2+1+2 wc + 2 Garderobe + 1 Ballkon  tek DOWNTOWN ONE – ( 147 m2) + POST PARKIMI NË -5 , perfshire tek Cmimi – Kati 19 | Prone dhe Godina me Unike ne Vendodhjen me Premium ne TIRANE!Q4522Te Dhenat e Ndarjes: - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon dhe Kuzhine- 2 Tualete - 2 Garderoba- 1 Ballkon Sip Totale : 146.31 m2Sip e Perbashket: 27.36 m2Sip Neto: 118.95 m2Kati 19Orientimi:  JUG LINDJEPamje: Rruga ELB, Air AlbaniaCmimi: 575.000€ Detaje te Projektit Downown One: I PARI NË SHQIPËRI NË LLOJIN E TIJNjë destinacion ekskluziv për jetesë me stil dhe zhvillim biznesiDowntown One është një ndërtim 37 kate mbi tokë dhe 5 kate parkimi nëntokë, multifunksional, i pozicionuar në zemër të Tiranës. Gjithçka që ju nevojitet ndodhet këtu sepse ndërtesa ofron një kombinim ideal midis apartamenteve rezidenciale luksoze, zyrave bashkëkohore, dhe ambjenteve komerciale si destinacion për markat më të njohura. Downtown One është i pari projekt në Shqipëri që sjell risi në funksionalitet, arkitekturë, parametra ndërtimi dhe qasjen ndaj mbrojtjes së mjedisit. Projekti do të jetë plotësisht funksional në vitin 2022.DETAJET QË BËJNË DIFERENCËNPërzgjedhur për t’ju ofruar komoditetPAMJERezidentët do të shijojnë Tiranën në më të mirën e saj dhe pamjen panoramike nga lartësia e apartamentit të tyre.  Panorama e ditëve ofron gjelbërimin nga Parku i Liqenit dhe pamjen nga Sheshi Skënderbej dhe të gjithë objektet më të rëndësishme të kryeqytetit, ndërsa panorama e mbrëmjeve do të jetë një spektakël dritash.NJË NDËRTESË, NJË PAFUNDËSI MUNDËSISHKonfiguruar për të ofruar gjithçkaNjë qytet vertikal 144 metra i lartë, me sipërfaqe totale të shfrytëzueshme prej 78’000m², Downtown One është një destinacion ku njerëzit mund të jetojnë, punojnë, blejnë, ku mund të shijojnë përkujdesjen, elegancën dhe  pamjen më të bukur të Tiranës.NJË PËRSHTYPJE E PARË MBRESËLËNËSE2 Recepsione me funksion të dedikuar banim ose biznesStatusi dhe prestigji i projektit do të ndihet prej hollit hyrës i cili do të miksoj stilin dhe elegancën. Për të garantuar privatësinë e rezidentëve dhe funksionalitetin e bizneseve dhe hapësirave tregtare, Downtown One do të ketë recepsione të ndara për apartamentet dhe për zyrat.LEHTËSI LËVIZJE PËR BANORËT DHE BIZNESETAshensorë dhe shkallë lëvizësePër të thjeshtuar lëvizjen brenda ndërtesës, është parashikuar të vendosen 16 ashensorë të markës Schindler.GJITHÇKA DËSHIRONI NDODHET KËTUDiversitet shërbimesh dhe lehtësirashDowntown One do të jetë një qytet vertikal plot jetë sepse do t’ju ofroj gjithçka ju nevojitet.Qendër fitnesi dhe Spa – Kati 17Salla Konferencash dhe Seminaresh – Kati 17Bare, Restorante, Lounge – Kati 16Kënd argëtimi për fëmijët – Kati 16LEHTËSIRAT QË E BËJNË JETËN TUAJ MË TË BUKURKujdes për çdo detajRezidentët dhe vizitorët do të shijojnë komoditetin e rezidencave dhe zyrave të tyre, ndërkohe që një staf ekspertësh të do kujdesen që eksperienca e të jetuarit apo të punuarit të jetë në nivele më të larta.LEHTËSIRA PARKIMI DHE TRANSPORTI5 Kate parkimiTrotuar për lëvizjen e pashqetësuar të kalimtarëveAkses i drejtpërdrejtë me stacionet e transportit urbanAkses i drejtpërdrejtë në korsi biçikletashLEHTËSIRA TË NJËSIVESistem qëndror ngrohje-ftohje-ventilimBallkone dhe llozhaDepo për apartamentet tuajaWalk-in-closet për dhomat tuajaLEHTËSIRA PËR FAMILJENKënd lojrash për fëmijëtPranë institucioneve të arsimimit për fëmijëtLEHTËSIRA TË OBJEKTITDepo (në katin përdhe)Kamera monitorimi dhe roje sigurieKënd riciklimiAkses në çdo kat për hedhjen e mbeturinave (waste disposal)Mirëmbajtje e ambjenteve të përbashkëtaShërbim conciergeVENDNDODHJE IDEALE, NË ZONËN MË EKSKLUZIVE TË TIRANËSNë qendër të kryeqytetit me pamje spektakolare 360°Me një vendndodhje strategjike pranë qendrës së kryeqytetit, Downtown One ndodhet në zonën më ekskluzive e të lakmuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Downtown One lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetëm 10 minuta larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet qendrore e vendore dhe sektorin financiar. Në pak minuta gjendeni në zemër të Tiranës, me ritmin e saj të pandalshëm: me restorantet, baret, e të tjera destinacione argëtimi.RRETHUAR NGA GJELBËRIMI I PËRHERSHËM: Downtown One rrethohet nga gjelbërimi i përhershëm gjatë gjithë stinëve të vitit. Në hyrjen kryesore do të pozicionohet parku më i ri i kryeqytetit, 7 Xhuxhat. Në rrugën kryesore ndodhet Parku i Lanës, i gjelbëruar në 4 stinë të vitit. Gjithashtu, fushëpamja e gjerë që ofron vendndodhja do të shtrihet edhe mbi  Bulevardin Dëshmorët e Kombit, Sheshin Skënderbej dhe Parkun Rinia.• PARKU RINIA.• PARKU I LANËS.• PARKU I RI 7 XHUXHAT.• PARKU I PIRAMIDËS.• PARKU I LIQENIT ARTIFICIAL.TIRANA - KRYEQENDRA E SHQIPËRISËTirana është qyteti më i madh i Shqipërisë e njëkohësisht zemra e aktivitetit ekonomik, tregtar dhe kulturor të vendit. Me zhvillimin e ri urban, Tirana është vatër e atraksioneve historike, kulturore, e qendrave të biznesit, turizmit artistik e kulanarisë duke ofruar shijen e një metropoli. I shtojmë kësaj formule edhe karakteristikën tradicionale shqiptare të mikëpritjes, e kështu Tirana shndërrohet në një destinacion të përzgjedhur jetese.MADHËSHTOR, POR EDHE NË HARMONI ME MJEDISINPara-certifikim LEED®️ për ndërtesa 'green'Downtown One është ndërtesa e parë në Shqipëri që ka marrë Para-certifikimin LEED në nivelin Gold nga U.S. Green Building Council, duke dëshmuar angazhimin tonë për të zhvilluar një objekt që përshtat koncepte inovative të projektimit dhe ndërtimit. Çertifikimi LEED®️ është ndërkombëtarisht i njohur dhe përfshin sistemin e vlerësimit të projektimit, ndërtimit, funksionimit dhe mirëmbajtjes së ndërtesave ‘green’, me qëllim të qënit në ekuilibër paqësor me mjedisin dhe përdorimin efikas të burimeve.Downtown One është projektuar për të ofruar efikasitet të lartë të sistemeve HVAC dhe të ndriçimit, izolim të përforcuar termik, vëllime të ajrit të pastër mbi mesataren, vendparkime të biçikletave, dhe vende parkimi dhe karikimi për makinat elektrike. Projekti synon gjithashtu të parandalojë konsumin e tepërt të ujit dhe energjisë elektrike, duke optimizuar ciklet e prurjes e fluksit dhe ciklet e kullave të ftohjes. Cmimi: 575.000€ ( I Padiskutushëm ) Bashkë Me Një Post Parkimi Te Përfshirë Në ÇmimTel ose WhatsApp: 0684780043",


"idpost":276129, "urlphoto":"/upload/member/58/276129-51330417_medium_NB---2-1-Myslym-Shyri-Deluxe-2wm-3.jpg"
"idpost":276129, "urlphoto":"/upload/member/58/276129-51330417_medium_NB---2-1-Myslym-Shyri-Deluxe-2wm-1.jpg"
"idpost":276129, "urlphoto":"/upload/member/58/276129-51330417_medium_NB---2-1-Myslym-Shyri-Deluxe-2wm-2.jpg"

"postid":276129,
"nameid":58, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":39, "adresa":"Rruga Shyqyri Bërxolli Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3265575, "mapslon":19.8139201, "ambjenti":"2", "kati":4, "siperfaqa":190, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":684780043, "cmimi":1900, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Central Chic Ap ⚜ 2+1+Kuzh. me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata e Larte) k4, Pllt i Ri - Arredim & Pajisje Premium | Cdo Gje e Re",
"description":"Ultra Apartament Me Qera Në Zonën Më Të Preferuar Të Tiranës Në Myslym Shyri 2+1+Kuzh me Vete+ 2 Wc+ 2 Ballkone - Një Nga Apartamentet Më Të Veçantë Në Treg I Arreduar Me Arkitekt Në Çdo Detaj Të Mundshëm Dhe Të Cilësisë Premium - Çdo Gjë E Re Cilësore Dhe Bashkëkohore Q4635Të Dhënat E Ndarjes - 2 Dhoma Gjumi- 1 Sallon - 1 Kuzhinë- 2 Tualete- 2 Korridore- 2 Ballkone - Sip Totale: 190m2- Sip Neto: 177m2- Kati: 4- Katet E Pallatit : 10- Pallat I Ri : 2019 - Pallati Është Vit Ndërtim I Ri M Vasadë Ventiluar Dhe Termoizoluar Dhe Hidroizoluar- Pallati Është Me Garazhde Nën Tokë- Vit Ndërtim 2019-  2 Ashensor Me Touch Gjerman- Shakllët E Gjëra Dhe Me Ndriçim Natyal- Apartamenti Brenda Është I Arreduar Në Detaje - I Gjithi I Shtruar Me Parket Dru Orgjinal Marr Nga Jashtë Në Të Gjithë Apartamentin- Ndriçim Leed, Tavane Të Varura, Ndriçim I Fshehtë, Gipse, Spote Etj- Lyer Me Bojë Të Shtrenjtë - Dera Kryesore E Blinduar Dyert E Tjera Cilësore- Dritaret Tripleks Xham+Grila,  Izolimi Akustik Në Apartament Është 500% - Salloni Është Gjigand Me Kënd Super Komod, Tv 68 Polsh - Kuzhina Është Më Vete Me Elektroshtëpiake Të Shtrenjta Si  Frigorieri, Mikrovali, Soba, Pianuara, Aspiratori, Lavastovjlja.- Tavolina E Ngrënies Dru - Sistem Ngrohje Ftohje Dakini Më I Miri Në Treg- Tualetet E Reja Të Mirë Investuara Inkaso Me Pllakë Të Shtrenjtë Dush Super Të Mirë.- Dhomat E Gjumit Me Shumë Dollap Parket Krevat- Apartamenti Më Perfekt Në Zonën Më Përfekte Të Kryeqytetit.- Instalimet Elektrike & Hidrulike Cilësore Çmimi : 1,900€ (2 Muaj garanci, dhe Parapagese 6 mujore)Tel Ose Whatsapp: 0684780043",


"idpost":271679, "urlphoto":"/upload/member/58/271679-50190413_medium_WhatsApp-Image-2024-04-21-at-12.33.39-AM-(2).jpeg"
"idpost":271679, "urlphoto":"/upload/member/58/271679-50190413_medium_WhatsApp-Image-2024-04-21-at-12.33.39-AM.jpeg"
"idpost":271679, "urlphoto":"/upload/member/58/271679-50190413_medium_WhatsApp-Image-2024-04-21-at-12.33.40-AM-(1).jpeg"

"postid":271679,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":39, "adresa":"Rruga e Barrikadave Tiranë,Shqipëria", "mapslat":41.3324382, "mapslon":19.819592, "ambjenti":"3", "kati":7, "siperfaqa":151, "ashensor":2, "tualete":2, "telefon":692448606, "cmimi":355000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_FURNISHED",
"maxguest":5, "title":"Cmim ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2Depo ( QENDER, Sheshi Skenderbej, - Galeria, brenda ) k7, pllt i Ri - ( LOCATIONI ME TOP NE TIRANE) ",
"description":"Apartament ne shitje, NE CMIM OFERTE 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 Depo ( Qender Sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - Galeria, Brenda) - (Pas 15 Kateshit " Hotel Internacional" ) Kati 7, Pllt I Ri | KA planimetri Perfekte | I Sapo Investuar: Instalimet, Tualetet, Parket, Kuzhina Dhe Cdo Gje Tjeter I 4 Kondicionerë   - NE VENDOHJEN ME QENDRORE NE TIRANE - Cmimi eshte ne super oferte pasi nese i bejme nje vleresim minimal investimeve pajisjeve Kompletmit ne 20,000 Euro  ( 355,000 - 20,000 = 335,000 Euro Vlera e vetem apartamentit)  🔥  335,000 Euro  / 151m2  = 2218 €/ m2  🔥  ( Ne nje zone qe varion nga 2700 euro m2 deri 3100 euro m2 )Q4630Te Dhenat E Ndarjes:- 3 Dhoma Gjumi- 1 Sallon + 1 Kuzhine- 2 Tualet - 1 Korridor - 1 Ballkon - 2 Depo te Vogla - Sip Totale:151m2- Sip Neto: 128m2 - Kati:7- Katet E Pallatit:11- Pallati Ri - Viti I Ndertimit: 2012-2013- Ashensor: PoKarakteristika: - Super Apartament Në Zemër Të Tiranës Qendër -  TEK SHESHI SKENDERBEJ PAS 15 KATESHIT ( Pas Hotel Internacional)  Brenda kompleksit Galeria ( tek Conadi)   - Ose fiks ne Hyrje te rruges se barrikadave, Pas Mullirit - Ka Organizim Perfekt:  3 Dhoma Të Mëdha Gjumi, Njëra Nga Dhomat Ka Tualetin Brenda Ka Një Koridor Të Madh Shpërndarës Dhe 1 Ballkon Të Madh Dhe 2 Depo Të Vogla...- Hidrauliket, Tualetet, Parketi & Kuzhina Janë Bërë Të Reja se Fundmi- 4 Kondicionerë  Në Çdo Ambjent  - Pallati Me 2 Ashensorë dhe i Mirëmbajtur Me Administrim Perfekt - Brenda Qendrës Galeria Ke Çdo Facilitet , Markete , Lokale Dyqne Farmaci,  1min ne kembe nga Sheshi skenderbej  dhe Cdo Vendndodhje apo institucion i rendesishem i Tiranes! - Cmimi: 355.000 Euro  ( I padiskutueshem* )   - Cmimi eshte ne super oferte pasi nese i bejme nje vleresim minimal investimeve pajisjeve Kompletmit ne 20,000 Euro  ( 355,000 - 20,000 = 335,000 Euro Vlera e vetem apartamentit)  🔥  335,000 Euro  / 151m2  = 2218 €/ m2  🔥  ( Ne nje zone qe varion nga 2700 euro m2 deri 3100 euro m2 )Tel Ose Whatsapp: 0692448606",


"idpost":265769, "urlphoto":"/upload/member/58/265769-34080411_medium_WhatsApp-Image-2024-04-11-at-4.42.41-AM-(1).jpeg"
"idpost":265769, "urlphoto":"/upload/member/58/265769-34080411_medium_WhatsApp-Image-2024-04-11-at-4.42.40-AM-(1).jpeg"
"idpost":265769, "urlphoto":"/upload/member/58/265769-34080411_medium_WhatsApp-Image-2024-04-11-at-4.42.40-AM-(2).jpeg"

"postid":265769,
"nameid":58, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":48, "adresa":"Shkoze", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":5, "siperfaqa":111, "ashensor":1, "tualete":2, "telefon":692238499, "cmimi":110500, "valuta":"Euro", "mobilimi":"_EMTY",
"maxguest":5, "title":"Shitet: Ap 2+1+2wc (Cmim Nen treg) Planimetri Pefekte 111m2, ne Shkoze tek rrethrrotullimi",
"description":"Shitet: Ap 2+1+2wc (Cmim Nen treg) Me Planimetri Pefekte 111m2, ne Shkoze tek rrethrotullimi, me Vendodhje ne kraj te unazes dhe Afer Farkes, Me nje Pyll Privat te kompleksit mbi 8000 m2 GJELBERIM ( PER HERE TE PARE NE TIRANE behet nje kompleks i ketilj lloji me aq shume Gjelberim!  ( Jeto Ne Nje Hapesire 88% E Se Ciles Eshte Juaja Por Ne Funksion Te Gjelberimit.) Kompleks rezidencial bashkëkohor mes gjelberimit të parkut privat, pranë Liqenit të Farkës, me pamje spektakolare të Malit të Dajtit.-- Faza e ndërtimit: Karabina -- Dorëzohet për 1.5-2viteAty do te gjeni gjelberim rreth 8000 m2, pamje panoramike nga mali i Dajtit, afersia ne pak minuta ne kembe me Liqenin e Farkes, kend lojrash, piste vrapimi, fusha sporti, dy kate nentoke per parkim. Vendodhja tek rrethrrotullimi i Shkozes ju jep akses te menjehershem me Unazen Lindore, Autostraden e Elbasanit, dhe Bulevardi Bajram Curri.Q4615Sip Totale : 110.7m2Sip. Neto: 97.2 m2Sip. e perbashket: 13.5 m2 Kati 5 ( Katet e pallati 8) Orientim Perfekt : Lindje PerendimApartamenti eshte me i perzgjedhuri nga planimetrite 2+1 ne Kompleks ! Cmimi: 110,500 Euro ( Cmim oferte nen treg ~995 Euro m2)Tel ose WhatsApp: 0692238499",


{footerextra}