Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,900 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/06/2024 16:55 Post ID: 103481


Pagesa

1,900 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 190.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 625,130 Euro
Distanca 0.43 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 33985

Ultra Apartament Me Qera Në Zonën Më Të Preferuar Të Tiranës Në Myslym Shyri 2+1+Kuzh me Vete+ 2 Wc+ 2 Ballkone - Një Nga Apartamentet Më Të Veçantë Në Treg I Arreduar Me Arkitekt Në Çdo Detaj Të Mundshëm Dhe Të Cilësisë Premium - Çdo Gjë E Re Cilësore Dhe Bashkëkohore 


Q4635


Të Dhënat E Ndarjes 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhinë

- 2 Tualete

- 2 Korridore

- 2 Ballkone 


- Sip Totale: 190m2

- Sip Neto: 177m2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit : 10

- Pallat I Ri : 2019 


- Pallati Është Vit Ndërtim I Ri M Vasadë Ventiluar Dhe Termoizoluar Dhe Hidroizoluar

- Pallati Është Me Garazhde Nën Tokë

- Vit Ndërtim 2019

-  2 Ashensor Me Touch Gjerman

- Shakllët E Gjëra Dhe Me Ndriçim Natyal

- Apartamenti Brenda Është I Arreduar Në Detaje 

- I Gjithi I Shtruar Me Parket Dru Orgjinal Marr Nga Jashtë Në Të Gjithë Apartamentin

- Ndriçim Leed, Tavane Të Varura, Ndriçim I Fshehtë, Gipse, Spote Etj

- Lyer Me Bojë Të Shtrenjtë 

- Dera Kryesore E Blinduar Dyert E Tjera Cilësore

- Dritaret Tripleks Xham+Grila,  Izolimi Akustik Në Apartament Është 500% 

- Salloni Është Gjigand Me Kënd Super Komod, Tv 68 Polsh 

- Kuzhina Është Më Vete Me Elektroshtëpiake Të Shtrenjta Si  Frigorieri, Mikrovali, Soba, Pianuara, Aspiratori, Lavastovjlja.

- Tavolina E Ngrënies Dru 

- Sistem Ngrohje Ftohje Dakini Më I Miri Në Treg

- Tualetet E Reja Të Mirë Investuara Inkaso Me Pllakë Të Shtrenjtë Dush Super Të Mirë.

- Dhomat E Gjumit Me Shumë Dollap Parket Krevat

- Apartamenti Më Perfekt Në Zonën Më Përfekte Të Kryeqytetit.

- Instalimet Elektrike & Hidrulike Cilësore 


Çmimi : 1,900€ (2 Muaj garanci, dhe Parapagese 6 mujore)


Tel Ose Whatsapp: