🏡 ambjent biznesi ne shitje

🕵 Online 9 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje       Print

1,850,000 Euro - Shitet: Truall Buzë Autostrade (10.700 M)2 + (1280m2) Godine Biznesi

Tirane | Zone Periferike/Aeroport (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet: buzë autostrade ,në rrethrrotullim, (~10.700 m2 truall)  + godine biznesi  (1280m2, ndërtim premium) fier (ne hyrje), mbrostar 100m nga qendra tregtare viva ! vendodhja eshte nje nga pika...
Date: 02/10/2023 07:55

78,500 Euro - Shitet: Garazh/ Magazine (221m2 Neto ) Rr. Irfan Tomini - Perb. Delij

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
221.00 m2
Kati -1
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet garazh magazine ambient biznesi , hapesire ambient biznesi (200m2) **me certifikate pronesie ( rr. irfan tomini - perb. delijorgjit, kastrati kafe galini ) kati -1 **6-8 poste parkimi, me ndric...
Date: 02/10/2023 11:37

320,000 Euro - Shitet: Dyqan | Zyre (94m2, Kat. -1) Buze Rr. Kryesore ( Bllok - Lsi/

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati -1
Ashensor 0
Tualete
1
Dyqan / gjysëm bodrum * bllok - lsi / xhangolli ) vendndodhje ideale ***buze rr. kryesore | investim shume i mire | sistem kondicionimi dhe 2 pompa uji personale q4104te dhenat e ndarjes:- 1 amb...
Date: 02/10/2023 20:35

121,420 Euro - Shitet, Ambient Biznesi, Rruga 5 Maji, Tiranë.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Siperfaqa neto
47.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet, ambient biznesi, rruga 5 maji, tiranë. ambienti ndodhet pranë qendres concord. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 46.7 m2. • kati 0. • ndërtim i ri. organizimi: • open...
Date: 03/10/2023 10:40

20,000 Euro - Shitet, Garazhd, Rr.jordan Misja, Tiranë

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Disponojme garazhd per shitje, rr.jordan misja, tirane. informacion: •siperfaqe totale 20m2 • kati -1 • hyrje nga rruga kryesore • mundësi e mirë investimi per nje vizite ne pron...
Date: 03/10/2023 10:24

190,140 Euro - Shitet, Ambient Biznesi, Perballë Delijorgjit, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Ambienti ndodhet përballë delijorgjit tek rruga stavri themeli. informacione mbi ambient: • sipërfaqja totale: 95,07 m². • kati 0. cilësime të tjera: • fasadë xhami. • bosh • k...
Date: 03/10/2023 10:24

270,000 Euro - Shitet, Njesi Komerciale, Brryli, Tirane.

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl (1.36 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojme njesi komerciale per shitje, ne zonen e brrylit, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja totale: 97 m2. • kati 0 organizimi: • open space. • 1 tualete. cilës...
Date: 03/10/2023 10:23

900,000 Euro - Ambient Biznesi Ne Shitje Tek Rr.kavajes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojme ambjent per shitje tek kompleksi delijorgji . • ambjenti ka sipërfaqje totale 120m2 • kati 0 • disponon fasadë xhami • me hipoteke • i investuar • sistem ndricimi •...
Date: 03/10/2023 10:21

700,000 Euro - Ambjent Biznesi Ne Shitje Ne Bllok , Rruga Perlat Rexhepi

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
2
Ambjent biznesi ne shitje ne bllok , rruga perlat rexhepi ambjenti ndodhet ne nje pike teper strategjike i pajisur me fasade xhami duke mundesuar nje vizibilitet te larte per ecurine e biznesit tua...
Date: 03/10/2023 10:20

72,000 Euro - Shitet, Ambient Biznesi, Rr. Jordan Misja, Tirane!

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojmë ambient biznesi për shitje. ambienti ndodhet në zonën e trenit ne kompleksin gener 2. informacion mbi ambientin: • siperfaqja: 50 m2 • bosh • sistem kondicionimi dhe aspiri...
Date: 03/10/2023 09:25

55,000 Euro - Shitet, Ambjent, Yzberisht, Tirane.

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Disponojme ambient per shitje, yzberisht. informacion mbi ambjent: • sipërfaqe: 42m2. • kati 0 organizimi: • 1 tualet. cilësime të tjera: • lokacion perfekt. • i pershtashem p...
Date: 03/10/2023 09:20

240,000 Euro - Shitet, Godine Biznesi, Shkolla E Kuqe, Tirane

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Ambienti ndodhet prane shkolles se kuqe. informacion mbi ambientin: • sipërfaqe totale: 193.7m2. • strukturë 1 kateshe me nje kat -1. • kati -1: 97.2m2 • kati 0: 96.5m2 organizimi:...
Date: 03/10/2023 09:19

135,000 Euro - Shitet, Ambient Biznesi, Brryli, Tirane.

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl (26.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet, ambient biznesi, prane martenitetit te ri, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 65 m2. • kati 0. • post parkimi kati -2 organizimi: • ambient open space. • 1...
Date: 03/10/2023 09:18

320,000 Euro - Shitet: Dyqan | Zyre (94m2, Kat. -1) Buze Rr. Kryesore ( Bllok - Lsi/

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati -1
Ashensor 0
Tualete
1
Dyqan / gjysëm bodrum * bllok - lsi / xhangolli ) vendndodhje ideale ***buze rr. kryesore | investim shume i mire | sistem kondicionimi dhe 2 pompa uji personale q4104te dhenat e ndarjes:- 1 amb...
Date: 02/10/2023 20:35

260,000 Euro - Super Dyqan Tek Rruga Bardhyl ( Buz Rruge Okazion )

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet super dyqan me siperfaqe 52 m tek rruga bardhyl buz rruge per cfar do lloj aktiviteti pasi eshte nje rruge shum e aksesueshme dhe plot gjalleri per me teper kontaktoni ne 0682567777 per vizit n...
Date: 02/10/2023 20:01

120,000 Euro - Super Ambient Comercial ( Tek Kompleksi Kolombo )

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet njesi sherbimi ne porcelan ,tek kompleksi kolombo ,perballe me bar artisti me siperfaqe 100 m me te perbashketa dhe 94 m siperfaqe e brendeshme ,kati i 2-te me ashenore ,mund te kthehet dhe ne...
Date: 02/10/2023 20:01

296,800 Euro - Shitet, Ambient, Vasil Shanto

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (125.67 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
Ambjenti i pershtatshem per 3 zyra ndodhet ne kat te 2 ne ndertim ekzistues, me siperfaqe 106 m2. per ta vizituar pronen me kontaktoni! ...
Date: 02/10/2023 19:35

78,000 Euro - Shitet, Ambient Biznesi, Unaza E Re.

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
37.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Ambjenti eshte ne kat 0 ne astir, me siperfaqe neto 33 m2 dhe bruto 40 m2. me hipoteke. per te pare ambjentin me kontaktoni! ...
Date: 02/10/2023 19:33

95,000 Euro - Shitet Dyqan Tek Selvia (id Bd1109) Tirane

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Tek selvia, rruga xhemal tafaj, shitet dyqan, me siperfaqe 32 m2, ne proces hipotekimi, kati 0, me fasade xhami, tualet, bosh. aktualisht e dhene me qera. g.t.tarife sherbimi agjensie 1% e vleres se s...
Date: 02/10/2023 18:02

63,000 Euro - Shitet Ambient Biznesi Te Pallatet Cabej

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Ambient biznesi per shitje te pallatet cabej me nje siperfaqe 56.3 m2. ambienti eshte perdorur me pare si bar kafe dhe aktualisht ofron mundesine per tu perdorur si i tille , gjithashtu pozicioni ku...
Date: 02/10/2023 18:01

85,000 Euro - Shitet Dyqan Tek Rruga E Bogdaneve

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
0
Shitet dyqan tek rruga e bogdaneve! siperfaqe totale: 35m2 organizohet si openspace i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. -me dokumentacion te rregullt pronesie. per me shume infomacio...
Date: 02/10/2023 17:46

1,500,000 Euro - Shitet Hotel 4 Katesh Në Durrës, Pista Iliria

Durres | Qender (0.90 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
800.00 m2
Kati 1
Ashensor 0
Tualete
10
Shitet hotel 4 katesh në durrës, pista iliria vila ka siperfaqe trualli totale 480m2, siperfaqe ndertimi 320m2, ne total 800m2 eshte e organizuar ne 4 kate, ne total jane 18 dhoma, 20 tualete, res...
Date: 02/10/2023 17:36

199,000 Euro - Shitet Ambient, Rruga Liqeni I Thate, Al22287.

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (56.87 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet ambient, rruga liqeni i thate. ambienti ka siperfaqe 67 m2, kati 0, ndertimi i ri. ambienti eshte i organizuar ne open space, disponon 1 tualet.ndodhet buze rruge, eshte totalisht i investuar, ...
Date: 02/10/2023 16:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shitet biznesi klinik dentare dua te blej dyqan me keste ambjent biznesi ne shitje ne himare magazine ne prush delijorgji dyqan dyqane ne shitje ne tiran myslym shyri ambjent biznesi ne shitje tek qender durres shitet post parkimi shitet dyqan astiri globe ambjent biznesi ne shitje ne tirane dyqane ne shitje ne tirane ambjent biznesi ne shitje ne kavaje shitet truall ne vlore lokal 5 maji ambjent biznesi ne shitje ne tepelene shitet dyqane tirane shitet aktiviteti ambjent biznesi ne shitje ne elbasan ambjent biznesi ne shitje ne gjirokaster ambjent biznesi ne shitje ne kruje shitet biznesi kapanon qendra olympia shtepi dyqane bulevardi i kasharit dyqane per shitje ne titans lokal fortuzi dyqane ne shitje sot ne tirane te re shitet dyqan rruga bulrvardi blu servis ne shitje shitet dyqan ne qerret ambient biznesi ne durres shitet biznes te bulevardi zogu i ambjent biznesi ne shitje ne fier shitet lavazhi ambiente biznesi klinike dentare vlore qera kamez neptun lungo mare rruga sali berisha servis makinash ne shitje ambjent biznesi ne shitje ne durres shitet biznesi restorant tradicional barber shop dyqan okazion dyqan farke lidhja e shkrimtareve dyqan ne shitje ne okazion tirane biznes ne shitje bllok