Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 38,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 08/06/2023 22:32 Post ID: 18421


Pagesa

38,000 Leke

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 92.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 88,902 Euro
Distanca 2.00 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Mangalem, Ali Dem, Tirane - Harta
Lexime 381079

Apt i Ri ** 2+1 (brenda Kompleksit Mangalem - Ali Dem) Pllt i V. 2021 (k4, Ashensor) i Kompletuar (Do Vendosen disa Orendi Extra) Kuzhine Totalisht e Re - Pajisje Funksionale | Kondicioner Inverter | Nje Dhome Gjumi me Parket | Dritare te Medhaja, Dopio Xham Termiko - Plastike | Tualet me Hidrosanitare Inkaso 


Q3951


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet

- 1 korridor

- 1 Ballkon 


-SIP TOTALE:92m2

-SIP Neto: 81m2

-KATI:4

-KATET E PALLATIT: 5

-Pallat i ri 

-Viti I ndertimit: 2021

- ASHENSOR: PO


Karakteristika: 


- Apartament me planimetri dhe orientim shume te mire

- I kompletuar me gjerat e nevojshme per jetese komode 

- Nje nga dhomat e gjumit shtruar me parket AC5

- 2 Kondicionere Inverter

- Dritaret dopioxham plastik(izolim akustik&termik)

- Tualeti i ri me pajisje te reja

- Apartamenti ka izolim termik nga jashte 


Extra per zonen:


- Kompleks gjigand me hapsira te shumta te gjelberta 

- Menyre jetese moderne ku cdo gje ofrohet brenda kompleksit pa qene nevoja te perdoresh makinen

- Siguri maksimale (pa makina,survejuar me kamera,)

- Administrim perfekt 

- Akses me unazen e madhe 

- Akses me transport publik jashte kompleksit

Cmimi: 38,000 Leke / Muaj 


*Paradhenie ( GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp: