Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 04/12/2023 01:16 Post ID: 138810


Pagesa

550 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 117.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 162,863 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres - Harta
Lexime 21299

Rruga e Dibres tek Kompleksi Arlis prane Farmacise
10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117
𝐦2 ne perfundim te procesit
te mobilimit . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma
gjumi , 2  tualete dhe 1 ballkon.
Ndodhet  ne katin e 9-te te pallatit te
pajisur me  2 ashensor dhe
mireadministruar. Oforhet per familje.

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare.

 Çmimi : 550
Euro 

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +
1214