Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 37,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 28/11/2023 15:58 Post ID: 18278


Pagesa

37,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 87.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 84,778 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 338931

Jepet Me Qera  1 + 1 (87 M2) Tek Rruga E Elbasanit - Zone Perfekte | Totalisht I Mobiluar | Hapesire E Bolleshme Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ndricim Perfekt | Shtruar Me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Ballkon | Kuzhine E Re | Instalimet Te Gjitha Funksionale 


q4354

Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Ballkon I Madh 

 

Karakteristika:  

- Ne Gjendje Shume Te Mire, Muret E Patinuara, Dritaret Me Xham Te Dyfishte

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral. 

- Orientimi: L-p; 

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare Dhe Afer Rruges Kryesore. 

- Vetem 5 Minuta Nga Qendra


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Kuzhine E Re

- Dere E Druri 

- Banjo E Madhe 

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham 

- Tavane Druri. 

- Me Pllake

- Instalime Elektrike Cilelesore


- Apartament I Me Organizim Te Rregullt Me Pamje Ne L-p 

- Totalisht E Mobiluar

- E Survejuar Nga Kamerat

- E Pershtatshme Per Nje Cift

- Zona Ofron Qetesi Dhe Siguri 

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: L -p( Perfekt)


- Ambiente Te Perbashketa ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Facilietet Afer Te Gjitha Afer, Furre Buke, Banka, Supermarket, Shkolla, Kopshte, Parqet Etj.

- Akses Me Transport Publik 

- Shume Afer Rruges KryesoreCmimi: 37,000 Leke

Paradhenie. 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: