🏡 shtepi me qera

🕵 Online 120 lexues | ⏳ 80 njoftime ne pritje     Print

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2ballkon verandekati 2ashensore600€ofrohet parkim shtese brenda ne pallat📍rruga peti liqeni...
📅 Date: 22/04/2024 10:55

350 Euro - Pas Fakultetit Te Mjeksise, Rruga Njazi Meka Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
 pas  fakultetit te mjeksise, rruga njazi meka  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjum...
📅 Date: 22/04/2024 20:33

500 Euro - Apartament 1+1 Per Qera Per Zyra,kompleksi Arlis, Rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 per qera per zyra. kompleksi arlis,rruga e kavajes. jepet bosh siperfaqe 75 m2 me kondicioner. per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697015929 ...
📅 Date: 23/04/2024 10:13

35,000 Leke - Pas Fakultetit Te Mjeksise, Rruga Njazi Meka Jepet Me Qera Apartament 1+1+post Parkimi , I Mobiluar. 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Pas  fakultetit te mjeksise, rruga njazi meka  jepet me qera apartament  1+1+post parkimi  , me siperfaqe 65 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,...
📅 Date: 23/04/2024 10:56

600 Euro - 2+1 Ne 21 Dhjetor (inxhinjeria) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Cilesore || Parket || Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt i ri** - 2+1 ne 21 dhjetor (inxhinjeria) pallat i ri me ashensor || i mobiluar dhe i rinovuar me cdo gje te re || parket || kondicioner || tualet me hidrosanitare cilesore*** lirohet...
📅 Date: 23/04/2024 16:05

34,000 Leke - Ne Zonen E Komunes Parisit ,rruga Muharrem Butka Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 34,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e komunes parisit  ,rruga muharrem butka  prane almont bar  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  40 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient nd...
📅 Date: 23/04/2024 16:30

4,500 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 23/04/2024 18:33

400 Euro - Rruga Bardhyl Prane Restorant Triss Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar. 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.36 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl , prane restorant triss jepet me qera apartament me  siperfaqe 90m², 2+1  i mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dhome gjumi, 1 ...
📅 Date: 23/04/2024 21:13

300 Euro - Jepet Apartment 1+1 300 Eu Me Qera Kopesht Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 35.54 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
1+1 me  qera 300 eurmobilim i ri apartament...
📅Date: 24/04/2024 02:04

430 Euro - Apartament Me Qera, Ish Fusha, 1+1+ballkon+parkim 430 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet apartament me qera+parkim tek ish fusha e aviacionit. totalisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket cilesore. tualeti me dritare.ka organizim shume te mire dhe me diell pergjate gjith...
📅Date: 24/04/2024 02:02

25,000 Leke - Kati 2 Jepet Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Perballe pallatit me shigjeta e komoletuar 1+1 ballkon ..internet parking i perfshire...
📅Date: 24/04/2024 01:56

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1, Siperfaqja: 65m2, Cmimi 35000 Leke , Adresa: Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1siperfaqja: 65m2adresa: rruga e dibres kati 2, me ashensor, me garazh pallat i ri cmimi 35000 leke ...
📅Date: 24/04/2024 01:56

17,000 Leke - Garsoniere

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 5.00 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera pranë universitetit bujqësor të tiranës garsoniere e kompletuar . ka edhe vend parkimi per makinë....
📅Date: 24/04/2024 01:39

298 Euro - Jepet Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Banesa jepet e mobiluar.ndodhet ne kati  e 4 ne pallat me ashensor.preferohen cift ose vajza....
📅Date: 24/04/2024 01:30

350 Euro - Apartament 2+1 - Me Qera - Sauk - Shqiperi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.04 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet apartament 2+1+2 me qera, kat 1 vile.apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme.apartamenti eshte kati i pare i nje vile 2- katshe shume mire e mirembajtur.ka mun...
📅Date: 24/04/2024 01:20

38,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🗝️qera!! apartament 2+1📍grandi, ali demii mobiluarkati: 6ashensor•lirohet me date 30 prill...
📅Date: 24/04/2024 01:16

1,000 Euro - 2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Dizajn Me Arkitekt: Mobilim Mode

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc & lavanteri ** garazh ne cmim ( park life residence - liqeni i thate ) k2, ndertim i v 2022- apt  100% i ri & i  dizenjuar me arkitekt*** mobilim modern | elek...
📅 Date: 22/04/2024 13:43

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Kavajës

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rrugën e kavajësinformacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit : 90 m2• kati 6organizimi:• ambient ndenje• ambient gatimi• dhomë gjumi• ...
📅 Date: 22/04/2024 14:12

900 Euro - Duplex (penthouse) 2+1+2wc & Verande (pas Ish Uet - Shk. Sociale) K. 9 (me Pamje) Arredim Me Porosi | Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.70 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
310.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera duplex (penthouse) spektakolare. 2+1+2 wc dhe 1 super verande te ish uet (rr. sali butka) (kati i fundit, privatesi e plote) pallat i 2019 me ashensor | arredim modern, shume cilesore dhe me s...
📅 Date: 22/04/2024 16:33

750 Euro - Duplex: 3+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Eleonora - Kodra E Diellit ) Ashensor | I Investuar - Mobilim Cilesore | Parket, Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
175.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Duplex 3+1+2 tualete dhe ballkone (eleonora - kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | kati 3&4 | i kompletuar dhe investuar nga pronaret si per vete | parket, mobilim i mirembajtur dhe cdo elek...
📅 Date: 22/04/2024 18:03

420 Euro - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk - 100% I Investuar: Mobilim Cilesore | Parket, Elektro A+++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.70 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...
📅 Date: 23/04/2024 17:32

500 Euro - Rruga E Dibres, Prane Shkolles Se Mesme Partizani , Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga e dibres, prane  shkolles se mesme partizani , jepet me qera apartament 2+1 ,110 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhoma...
📅 Date: 23/04/2024 20:52

950 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 23/04/2024 21:25

320 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Pese Minuta Nga Ekonomiku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.56 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek qyteti studenti.apartamenti ndodhet ne katin e  trete.ndodhet ne nje rezidence me te gjitha fasilitetet per nje jetese komode....
📅Date: 24/04/2024 01:13

250 Euro - Qera Apartament 1+1 (mangalem)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Qera  apartament ( mangalem )vile apartament 1+1mangalem i mobiluar kati 160 m2  250 euro  jepet me qera apartament 1+1 ne katin e pare te nje vile, prane kompleksit...
📅Date: 24/04/2024 01:11

25,000 Leke - Rruga Todi Shkurti, Prane Kompleksit Grand

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
1+1 e mobiluar. jepet per vajza. apartamenti ndodhet ne nje godine 3-kate e ndare ne apartamente me qera. godina eshte e rrethuar dhe me oborr. nuk jam dhe nuk bashkepunoj me agjensi....
📅Date: 24/04/2024 01:10

35,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qira Tek Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në katin e 3- të banimit në një pallat të ri . organizohet nga një korridor shpërndarës , 1 tualet ,ambienti i ndenjes+gatimit, dhoma e gjumit dhe ballkoni. 1 ambient ...
📅Date: 24/04/2024 00:54

500 Euro - Kerkohet 1 Vajze Per Ndarje Qeraje(170euro/person) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje tek zona e kodres se diellit afer kristalit. apartamenti eshte 2+1 me te gjitha kushtet. zona e shkelqyer me markete, farmaci dhe shume sherbime te tjera prane. cmi...
📅Date: 24/04/2024 00:48

400 Euro - Apartament 1+1 Per Qera Ne Astir !!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e astirit tek bar oslo.apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.apartam...
📅Date: 24/04/2024 00:36

450 Euro - Apartamenti 2+1 Me Qira Tek Square 21

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.70 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga sali butka, prane square 21. jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 75m2, kati i 5 me ashensore ne pallat te ri, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkone, tualet, i mobilua...
📅Date: 24/04/2024 00:34

350 Euro - Garzoniere Me Qera 350€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garzoniere adresa : perball deliorgjit i mobiluar kati 1 godin 3 kate sipefaqe 35 m2 cmimi : 350€ i padiskutueshem ...
📅 Date: 22/04/2024 10:07

1,800 Euro - Residential Villa, 3 Kate ( Teg - Rr. E Vilave, Lunder ) 3dh Gjumi, 3wc - Verande & 4 Poste Parkimi | Investim Premium:

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (5.75 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Me qera: vile 3 kateshe **3 dh gjumi, 3 tualete + verande e mbyllur me xham dhe 4 vende parkimi ( teg - rezidenca colombo, rruga e vilave - lunder ) siguri 24 orë, cilësi ndërtimi,privatësi dhe gj...
📅 Date: 23/04/2024 01:36

700 Euro - Shtepi 1 Kateshe, 2+1 Me Oborr ** 1 Post Parkimi ( Rr. Vilave - Teg, Lunder ) 100% I Ri & Investuar - Mobilim I Ri - Par

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: shtëpi private ( 1 kateshe me oborr ) 2+1 ** teg - rr. e vilave - 100% i ri, cilesi premium | mobilim i ri - i super investuar: parket ac5, kuzhine e re, punime gipsi, ndricim led, tua...
📅 Date: 23/04/2024 19:33

30,000 Leke - Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Shtepie Private 2+1 Ali Demi, Prane Mangalem

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera kati i pare 2+1 i nje shtepie private. hyrja eshte e mobiluar me arredim bashkekohor.ambjent i qete familjar.cmimi: 30 000 leke/muaj adresa: rruga pasho hysa, prane kompleksit ...
📅 Date: 24/04/2024 01:18

450 Euro - Apartament 2+1+post Parkimi Me Qira Tek Kodra E Diellit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 1.64 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 me qira tek eleonore.ndodhet ne katin e pare te banimit dhe aksesohet me dy hyrje te ndryshme. ne cmim edhe post parkimi....
📅Date: 24/04/2024 00:30

30,000 Leke - Jepet Apartament 2+1 Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartment me qeravendodhja:institut2+1e mobiluarkati:1cmimi:300/mije lek muaj...
📅Date: 24/04/2024 00:29

370 Euro - Jepet Super Apartament 1+1 Tek Mangalem 21, Ali Dem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, ne kompleksin mangalem 21. apartamenti ndodhet ne vijen e pare te pallateve, me pamje nga brenda kompleksit. apartamenti ka shume drite, i ngrohte ...
📅Date: 24/04/2024 00:29

30,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Ne Ali Dem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera 2+1 ne ali demsiperfaqja totale:75m2kati:1e mobiluarapartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + dhome gatimi- 2 dhoma gjumi- 1 tualet-verandevendodhja:rruga pasho hysa prane...
📅Date: 24/04/2024 00:27

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Prane Restorant Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 prane restorant fresku, ne fresk.apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor, kati 1.ofrohet i mobiluar.per me shume detaje me kontaktoni....
📅Date: 24/04/2024 00:25

30,000 Leke - Ap 2+1 Me Qera Ne Ali Dem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Ap 2+1 me qera ne ali demkati 4mobiluar...
📅Date: 24/04/2024 00:25

450 Euro - Jepet Apartament 2+1+2 Prane Spitalit Amerikan 3!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.99 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Prane spitalit amerikan 3 jepet apartament me qira i tipologjise 2+1+2 tualete. zona e yzberishit eshte nje nga zonat me te populluara familjarisht per familjet e reja. apartamenti ndodhet ne nje pall...
📅Date: 24/04/2024 00:24

470 Euro - Jepet Me Qira Apartment 2+1 Afer Me Ambasaden Amerikane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:● koridor shperndares.● sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimi. ● 1 tualet. ● ballkon i mbyllur me vetrat. ● kondicioner. ● kati 5● pa...
📅 Date: 22/04/2024 10:10

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Në Astir, Afër “strasburg Café”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 në astir, afër “strasburg café”- zonë rezidenciale e mirëshërbyer dhe e aksesuar nga shume rrugë lidhëse.- mundësi parkimi për rezidentët- apartamenti ndodh...
📅 Date: 22/04/2024 19:45

650 Euro - Qera, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tiranë. Area38273

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme  apartament 2+1, per qera, pazari i ri, tiranë. informacioni mbi apartamentin: • sipërfaqja 110 m2 • kati 2 • ndërtim i ri. organizimi : • ambi...
📅 Date: 23/04/2024 11:01

500 Euro - Jepet Apartment 2+1+ 1 Post Parkimi Te Perfshir Ne Cmim Tek Rrethi I Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti esht i organizuar ne:-sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit. - 2 dhoma gjumi.-1 tuale.-1 ballkon.- kati 3 pallat  i ri me ashensor. - 1 post parkimi te perfshir ne cm...
📅 Date: 23/04/2024 12:06

599 Euro - Apartment 2+2 Mobiluar Ashensor 598 Eu

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+2+ballkone i mobiluar kati 2 kompleksi grek te rruga peti 110 metra 2 .per me shum info na telefononi ...
📅 Date: 23/04/2024 12:20

600 Euro - Qera, Apartament Luxury 2+1+2, Pazari I Ri, Tiranë. Area40036

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Qera, apartament 2+1+2, pazari i ri, prane shkolles se kuqe, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 100 m2 • kati 2 • ndërtim i ri organizimi: • a...
📅 Date: 23/04/2024 12:21

500 Euro - Apartament 2+1 + Post Parkimi Te Rrethi Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1+post parkimi te rrethi i saukut!ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensori mobiluar per nje jetese sa me komode .preferohen familjar ....
📅 Date: 23/04/2024 13:05

500 Euro - Apartament 2+1 Prane Rruges Se Elbasanit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me akses shume prane rr se elbasanit dhe hyrjes se liqenit te tiranes.organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon , nje dhome ...
📅 Date: 23/04/2024 13:06

430 Euro - Jepet Me Qira 2+1+2 Astir 430 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Kati 7 ...
📅 Date: 23/04/2024 15:37

860 Euro - Qera, Apartament 3+1, Afer Shkolles Se Kuqe, Tiranë. Area39900

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 3+1, afer shkolles se kuqe, ne rrugen dervish hekali, tiranë. • sipërfaqe 135 m² • pozicionohet në katin e 5-të të ndërtesës • përbëhet nga 3 dhoma...
📅 Date: 23/04/2024 18:41

800 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Në Rrugën E Kavajës "garden Building", Tiranë. Area39331

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2 me qira tek garden building, rruga e kavajes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqe bruto: 124.6 m2 • sipërfaqe neto: 100 • ...
📅 Date: 23/04/2024 22:10

500 Euro - Qera, Apartament 2+1+parkim, Kompleksi Fratari, Tiranë. Area39935

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 2+1+parkim, për qira në zonën e unazës së re, kompleksi fratari. • sipërfaqe: 90 m²• ndodhet në katin e pestë banim• 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet• mobilim b...
📅 Date: 23/04/2024 22:14

30,000 Leke - Ne Dat 30 Te Ketij Muji Lirohet

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi shum komode e pershtatshme per deri ne 4-5 persona, 2+1 si hyrje, 66m2 hapesira , esht shtes pallati egzistus punimet te reja, lagje shum e qet, parkim pa pages posht pallatit ....
📅Date: 24/04/2024 00:24

260 Euro - Apartament 1+1 Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne laprak pran gjykates administrative jepet me qera apartament  ...
📅Date: 24/04/2024 00:23

20,000 Leke - 1+1,20.000 Lek,pran Shinave Te Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1ka nje siperfaqe 63 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualete mobiluar ne kushte komode kati 1,ndertes 4 katesheadresa:pran shinave...
📅Date: 24/04/2024 00:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim