🏡 apartamente me qera durres

🕵 Online 394 lexues | ⏳ 57 njoftime ne pritje     Print

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Durres Shkembi Kavajes |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Qera,apartamente dhe garsoniere ne plazh,durresjepen me qera mujore200meter larg detitshkembi kavajes, durres te mobiluara dhe te ristauruaranese jeni te interesuar per te marr apartamente me qera mujore ne plazh,durres per ti punuar me pas vet ...

28/04/2024 23:21

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Id 4211679 ne qender, rruga e durresit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 70 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. lirohet me 1 nentor jepet me ...

01/11/2022 13:14

150 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Durres Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

📢 jepen apartamente me qera 🏡 apartament me qera deri ne 10 qershor 2023 🛌 1+1 te mobiluar dhe 2+1 me te gjitha kushtet 💰 cmimi i qerase: 250 euro📍 adresa: rrota kuqe plazh, durres, albania📲📞 per me shume informacion ose vizit...

22/10/2022 10:54

750 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Id 42211186rr. durresit, prane colosseo hotel, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 140 m², kati 6 me ashensor, cdo dhome kondicioner, 2 tualete, e gjithe shtepia me parket, ballkon, orienti...

05/10/2022 14:57

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Id 42211113 rr. durresit, prane shpresa.al, jepet me qera kati i dyte i nje vile, me dy dhoma gjumi, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kondicioner, tualet me dritare, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 400 euro...

31/07/2022 19:22

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Id 42211051rr. durresit, prane ish ambasades jugosllave, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 110 m², kati 3, kondicioner, tualet, ballkon, e gjithe shtepia me...

21/04/2021 17:04

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 17/06/2024 19:13

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 19/06/2024 15:45

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+ballkon Kati 3, 60 M² 300 € (fresku)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin :ambient ndenjie + ambient gatimidhomë gjumitualetballkonkondicionerparketkati 3ashensor60 m2cilësime të tjera:apartamenti ndodhet në kati e 3-të të një rezidence ba...
📅Date: 19/06/2024 17:11

550 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1 Kati 1, 90 M² 550 € (don Bosko)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin :• sipërfaqe neto 89.5 m².• dhoma e ndenjes: 1• kuzhina: 1• dhoma gjumi: 2• banjo: 1• kati 1• për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!id: ult...
📅Date: 19/06/2024 17:11

250 Euro - Jepet Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 e mobiluar shtepi private dy kateshe kati pare jepet me qera...
📅Date: 19/06/2024 17:10

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Boko/ 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne don bokosiperfaqe: 50m2 kati: 8 me ashensor i mobiluarorganizimi: - ambjent gatimi + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet vendndodhja: don bo...
📅Date: 19/06/2024 17:10

3,500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Vile 4 Katshe , 563 M² 3.500 € (vilat Gjermane)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.74 Km nga qendra
Vila Luksoze 7+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
563.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
4 Tualete
Të dhëna mbi vilën :● vila ka strukturë 4 katëshe● tualet në cdo kat● kati i fundit është papafingo● sipërfaqe ndërtimi 563 m2● sipërfaqe trualli 500 m2● oborr me hapësirë të...
📅Date: 19/06/2024 17:10

1,500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Vile 3 Katshe , 300 M² 1.500 € (vasil Shanto)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Vila është e organizuar në tre kate--kati 0● shërben si lavanderi dhe garazh● 100 m²--kati 1● sallon & ambient gatimi● 1 dhomë gjumi● 1 tualet● 2 ballkone● 100m²--kati 2● 2 ...
📅Date: 19/06/2024 17:10

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr.jordan Misja/ 25,000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek rr.jordan misjasiperfaqja totale: 65 m2kati: 1, shtepie private 2 katshetotalisht e mobiluar organizimi:-  dhome ndenje + gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet- ba...
📅Date: 19/06/2024 17:10

24,000 Leke - Garsoniere Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 32m², totalisht e mobiluar ,ne zonen e 21 dhjetorit ,rruga ;shefqet musaraj  !...
📅Date: 19/06/2024 17:09

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 10:05

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 19/06/2024 12:03

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 15:49

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 19/06/2024 16:51

350 Euro - Apartament Me Qira 1+1 Prane Restorant Freskut

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqer 75 m2 i cili ndodhet ne katin   6  ,ne nje pallat te ri prane restorant freskut .apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me sorxho...
📅 Date: 19/06/2024 16:52

17,000 Leke - Japim Me Qera Per Djem .170 Mije Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Japim me qera per djem .170 mije lek  ndarje qeraje...
📅Date: 19/06/2024 17:07

400 Euro - Qera, Apartament 1+1 , Rezidenca Kodra 2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
* sipërfaqja e apartamentit: 51 m2.* kati i 3.* 1 dhomë gjumi.* 1 tualet.* 1 ballkon.* kubaturë e rregullt. * totalisht i investuar dhe i mobiluar....
📅Date: 19/06/2024 17:06

300 Euro - 21shi 300€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kontakto ne whatsapp per detaje dhe videogati ne fund te muajit ...
📅Date: 19/06/2024 17:06

550 Euro - Qera, Apartament 1+1, Komuna Parisit, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament ndodhet tek komuna parisit.zona në të cilen ndodhet apartamenti është një nder zonat më të preferuara për banim pasi ju ofron facilitete të shumta si çerdhe, shkolla, markete, far...
📅Date: 19/06/2024 17:06

550 Euro - Jepet Me Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera, apartament 2+1, ...
📅Date: 19/06/2024 17:06

400 Euro - Jepet Me Qera, Apartament 2+1, Ish Fusha Aviacionit , Tirane.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1, 80 m2 , prane fushes se aviacionit.organizimin e ka: korridor, ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon. apartamenti eshte i pa mobiluar, por i investuar totalis...
📅Date: 19/06/2024 17:06

30,000 Leke - Apartament 2+1/30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kthesa e kamzës2+12-muaj paradhëniekontakto vetem ne whatsapp agjencia...
📅Date: 19/06/2024 17:05

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 17/06/2024 20:23

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 02:03

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 18/06/2024 12:44

42,000 Leke - 2+1 Prane Bar Oslo Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka ne menyre bashkohore. ndodhet prane bar oslos astir vetem 30 metra nga stacioni i urbanit tirana e re. apartamenti lirohet ne daten 18 qershor.nuk bashkepunojm...
📅 Date: 18/06/2024 19:16

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 18/06/2024 19:29

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 16:05

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Grandi V009

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera📍   tek grandi, tregu elektrik🏡   i mobiluar 📏   70 m2🚪   kati i dyte (shtepi private)💰   250 € apart...
📅Date: 19/06/2024 17:04

27,000 Leke - Apartment 1+1 Me Qera Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartment 1+1 mobiluar ndodhet prane ish venue ose varri bamit per me shume information me kontaktoni...
📅Date: 19/06/2024 17:04

500 Euro - Qera, Apartament 1+1+ Post Parkimi, 'grand Gallery Residence'', Yzberisht .

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1+disponojmë apartament 1+1+post parkimi për qera.apartamenti ndodhet në rezidencën ''grand gallery residence'', yzberisht .informacione mbi apartamentin:* kati i 9 banim*...
📅Date: 19/06/2024 17:03

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Don Bosko (vr004)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 1+1 me qera 📍don bosko 🏡e mobiluar🚪kati 2 banim📏60 m2💰400 euroorganizohet ne:1 dhome 1 ambient ndenje dhe kuzhine1 tualetapartament kati 2 banim,i mobiluar,...
📅Date: 19/06/2024 17:03

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera - Myslym Shyri (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
✅   apartament 2+1 me qera📍   myslym shyri🏡   bosh🚪   kati 4📏   sip. 78 m2💰   400 euro apartament 2+1, me siperfaqe to...
📅Date: 19/06/2024 17:03

300 Euro - Qera, Garsoniere, Spitali Amerikan 2, 300 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia imobiliare morina jep me qera, garsoniere, spitali amerikani 2, 300 euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga e dibres pike referimi: spitali amerikan 2i mobiluarkati 1vile privatecmimi 300 euro/m...
📅Date: 19/06/2024 17:02

28,000 Leke - Apartament 1+1. 28000 Leke.prane Pallatit Te Sportit Asllan Rusi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1me qerakati 2 i nje vile por me hyrje me vetee mobiluar dhe e pershtatshme per 3 personajepet vetem per vajza...
📅Date: 19/06/2024 16:58

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Stacioni I Trenit 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Te posta shqipetare , stacioni i trenit ...
📅 Date: 18/06/2024 12:17

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone,prane Pallateve Çabej,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone, e mobiluar,orientim jug-perendim, gjendja e re,kati 4 me ashensor, sip 100m2.prane pallateve Çabej,cmimi 400 euro i padiskutueshem.pardhenie:1 ...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

40,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 Te Medreseja 400 Mij Lek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 kati i 2medreseja400 mij lek...
📅 Date: 19/06/2024 15:52

35,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Astir Te Bohemi 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 4 ashensor ...
📅 Date: 19/06/2024 16:10

1,200 Euro - Duplex Luksoz,plus Parkim Me Qira Tek Liqeni Thate

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Duplex(shtepi me 2 kate) 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera duplex luksoz tek pallatet fz,liqeni i thate.dupleksi organizohet ne 2 kate ku kati i pare ka ambientin e ndenjes/kuzhine,tualet,ballkon dhe nje verande te bollshme me pamje nga ko...
📅Date: 19/06/2024 16:55

300 Euro - Jepet Apartament 1+1+bllk Astir 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera astir 1+1+ballkon i mbiluar kati 3 me ashensor apartamenti dodhet tek vila l...
📅Date: 19/06/2024 16:52

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ish Fusha E Aviacionit (vr004)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 1+1 me qera📍ish fusha aviacionit🏡i mobiluar🚪kati 1📏70 m2💰300 euroapartamenti ndodhet ne katin 1 te nje shtepie 2-kateshe,zona eshte e pershtatshme per familjare dhe ofron ...
📅Date: 19/06/2024 16:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim