Shtepi me qera Apartament ne Durres, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 150 Euro. Durres

Shtepi me qera 22/10/2022 10:54 Post ID: 87597


Pagesa

150 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 58.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Distanca 1.50 km nga qendra
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 451

📢 Jepen apartamente me qera

🏡 Apartament me qera deri ne 10 qershor 2023

🛌 1+1 te mobiluar dhe 2+1 me te gjitha kushtet 

💰 Cmimi i qerase: 250 euro

📍 Adresa: Rrota kuqe Plazh, Durres, Albania

📲📞 Per me shume informacion ose vizite ne prone, kontaktoni ne numrin tone te telefonit !