🏡 stavro vinjau

🕵 Online 353 lexues | ⏳ 53 njoftime ne pritje     Print

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet me qera apartament 4+1+2💥📍ambasada amerikane, rr. stavro vinjau 14.jepet me qera apartament 4+1+2 banjo. sip. 130/m2.kati 4, pallat egzistues 5 katesh.karakteristikat kryesore:- lokacion i shkëlqyer afër ambasades amerikane afër transp...

07/05/2024 15:15

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 19/06/2024 19:14

900 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik / Opp42117

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 , tregu elektrikinformacion mbi apartamentin:.• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 116 m2• sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 124 m2• kati 2organizimi:• ambient...
📅 Date: 19/06/2024 22:55

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 20/06/2024 00:23

39,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament I Ri 2+1 Kati I 2-te Ne Rrugen 5 Maji Tirane.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.37 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri 2+1 kati i 2-te ne shtepi 3-kateshe ne rrugen 5 maji tirane. apartamenti ndodhet afer rruges 5 maji tirane. apartamenti perbehet nga: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gju...
📅Date: 20/06/2024 09:10

550 Euro - Apartament 1+1 Per Qira, Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
I mobiluar ndodhet prane lulishtes.kati i 3-te banim. per detaje me kontakto!...
📅Date: 20/06/2024 09:09

35,000 Leke - Jepet Apartment Me Qera 2+1, Id 12166

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartment me qera 2+1siperfaqe 95 m2kati 2, me ashensor 2 dhoma gjumi 1 tualet sallon ballkon pjeserisht e mobiluar qeraja mujore 35 000 lekpagesa qeraja e muajit t...
📅Date: 20/06/2024 09:08

300 Euro - ✨✨apartament 2+1+2 Me Qera ✨✨ 📍adresa : Fresk ,restorant Muraga 💶cmimi: 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
✨✨apartament  2+1+2 me qera ✨✨📍adresa : fresk ,restorant  muraga📐siperfaqja : 140 m2💶cmimi: 300 euro ...
📅Date: 20/06/2024 09:06

450 Euro - Apartament Per Qira Ne Porcelan

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament (2+1), rruga xhanefize kekondërtim i ri do të jepet e kompletuar me të gjithë orenditë e nevojshme, në mobilim e sipër.organizohet në dhomë ndjenje, dy dhoma gju...
📅Date: 20/06/2024 09:06

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. Tt 1071

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera, apartament 2+1.vendndodhja:fresk,tirane.specifika te prones:-siperfaqe totale: 65 m2-kati: 3 banim.-ndertimi i ri.-i mobiluar.organizimi:korridor shperndares, ambient ndenje, ambient ga...
📅Date: 20/06/2024 09:05

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Ali Demi (vr003)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 2+1 me qera📍ali demi🏡e mobiluar totalisht🚪kati 2🛗 pa  ashensor📏120m2💰300euroorganizohet ne:2 dhoma gjumi1 ambient ndenje dhe kuzhine1 tualetballkon apartament...
📅Date: 20/06/2024 09:05

45,000 Leke - Apartament 1+1 Tek Pallati Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1 rruga kavajes 🏗kati i 6 (pallat me ashensor)sipërfaqja : 70m2🛋organizohet: - sallon ndenje - ⁠ambjent gatimi   •  1 dhoma gjum...
📅Date: 20/06/2024 09:03

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

30,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1, 30'000 Lek (rruga Jordan Misja)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 1+1 ne shtepi private komplet te dedikuar dhe me oborr.adresa: rruga "jordan misja", tirane.cmimi: 30'000 lek.per me shume informacione kontaktoni:limitless real estate - 068 39 00...
📅 Date: 19/06/2024 10:25

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 22:42

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 22:43

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 20/06/2024 00:27

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 20/06/2024 00:30

220 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 220 Euro Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet garsoniere me qera 220 euro astir...
📅Date: 20/06/2024 09:03

450 Euro - Jepet Apartment Me Qera 1+1, Id 12171

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartment me qera 1+1siperfaqe 70 m2kati 6, me ashensor 1 dhome gjumi 1 tualet sallon e mobiluar qeraja mujore 450 europagesa 2 qera paradhenie +1 garanci ...
📅Date: 20/06/2024 09:02

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Boko/ 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne don bokosiperfaqe: 50m2 kati: 8 me ashensor i mobiluarorganizimi: - ambjent gatimi + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet vendndodhja: don bo...
📅Date: 20/06/2024 09:02

27,000 Leke - Apartment 1+1 Me Qera Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartment 1+1 mobiluar ndodhet prane ish venue ose varri bamit per me shume information me kontaktoni...
📅Date: 20/06/2024 08:59

250 Euro - Jepet Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 e mobiluar shtepi private dy kateshe kati pare jepet me qera...
📅Date: 20/06/2024 08:56

550 Euro - Ofrojmë 🏙️ Apartament 2+1me Qera Në Pallat Të Ri Me Ashensor. Zona Rezidenca Kodra E Diellit 1📍 - TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrojmë 🏙️ apartament 2+1me qera në pallat të  ri me ashensor. zona rezidenca kodra e diellit 1📍 - tiranË✅ përshkrimi i pronës• e mobiluar• siperfaqe 98m2• 1 tualet• ballk...
📅Date: 20/06/2024 08:56

30,000 Leke - OfrojmË 🏙️ Mini Apartament/gazoniere 1+1 Me Qera. Zona NË Don Bosko Prane ShkollËs Turdiu📍 TiranË.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.58 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
OfrojmË 🏙️ mini apartament - gazoniere 1+1 me qera. zona nË don bosko prane shkollËs turdiu 📍 tiranË.✅ përshkrimi i pronësrruga androkli kostallari• siperfaqe 42m2• 1 tualet• kor...
📅Date: 20/06/2024 08:55

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 19/06/2024 20:24

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 19/06/2024 23:00

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 23:22

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 20/06/2024 00:09

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 20/06/2024 02:04

30,000 Leke - Shtepi Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet banese me qera 2+1 e mobiluar e pershtatshme per 4-5 persona. nr:0682778266...
📅Date: 20/06/2024 08:55

200 Euro - Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 200 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, qytet studenti, 200 euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga pjeter budi pike referimi: qytet studentii mobiluarkati 2hyrje privatecmimi 200 euro...
📅Date: 20/06/2024 08:48

28,000 Leke - Jepet Me Qera 280 Mije Leke Shtepia Prane Pallatit Te Sportit “asllan Rusi”

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 280 mije leke shtepia prane pallatit te sportit “asllan rusi”ndodhet ne katin e 2 te nje vile private.ka nje siperfaqe prej 65m2organizimi: sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet d...
📅Date: 20/06/2024 08:41

30,000 Leke - Jepet Shtepi 1+1 Me Qera Ne Laprake, 30.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi 1+1 me qera ne laprake, 30.000 lekekati i pare ne shtepi private...
📅Date: 20/06/2024 08:41

35,000 Leke - Jepet Me Qera Ne Insitut 2+1 Kati I 2 Cmimi 300 Mije Lek.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ne insitut 2+1 kati i 2 cmimi 300 mije lek dip 100 m2 ...
📅Date: 20/06/2024 08:40

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kthesa E Kamzes

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 te kthesa e kamzes siperfaqja :70m²kati:5 (ashensor )apartamenti eshte i organizuar ne : * dhome ndenje+ guzhin * 1 dhome gjumi  * 1 tualet ...
📅Date: 20/06/2024 08:40

300 Euro - Apartament 2+1 Qera Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera ne zonen e freskut te rruga e teleferikut apartamenti eshte i mobiluar ne katin e  3...
📅Date: 20/06/2024 08:39

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

300 Euro - Rruga Bill Klinton Jepet Me Qira Grasionere

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga bill klinton shume prane unazes jepet me qira grasionere i mobiluar .apartamenti ndodhet ne kat zero i pershtatshem per 1 ose 2 persona, .mobilim cilesor  sistem ngrohje ftohje. tualet me d...
📅Date: 20/06/2024 08:38

30,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera Ne Fillim Te Rruges Myslym Shyri Prane Neranxit.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  garsoniere mobiluar shume  mire .afer fillimit te myslymit shyrit te neranxi....
📅Date: 20/06/2024 08:37

30,000 Leke - Apartament Me Qira 2+1 Te Kthesa E Kamzës! 30,000 Lekë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1.kthesa e kamzës, pranë terminalit.i mobiluar.për më shumë informacion mund të na kontaktoni!...
📅Date: 20/06/2024 08:36

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim