🏡 shtepi me qera tirane

🕵 Online 906 lexues | ⏳ 31 njoftime ne pritje     Print

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

🏡 jepet shtëpi 2+1 me qera te vilat gjermane, tiranë 🏷 Çmimi: 23.000 lekë📐 sipërfaqe: 120 m2🛋 e mobiluar📱kontaktoni tani në whatsapp...

13/04/2024 14:17

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1, banese private me ballkon dhe hapsire te bollshme, rruga jordan misja, tirane (perferohet cift), te mos kontaktohet nga agjensite...

10/04/2024 12:13

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Kat vile 2+1freski mobiluar / kati 2  .136 m2 350 euro shtepi me qera tirane - rr. dalip topi, prane depos se ujit, 136 m2, 350 euro2 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, kati 23 ballkonejepet me qera 2+1 ne nje vile 3 kateshe, 136 ...

09/04/2024 19:49

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet shtepi me qera tek kopshti zoologjik,ngjitur tek restorant tiku mato. shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe nje kuzhine me sallonin,nje ballkon me pamje nga kopshti zoologjik. ashtu sic dihet ndodhet ne nje nga zonat me elitar...

08/04/2024 08:19

950 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 3+1 + 2 +1 post parkimi/ zona: komuna e parisit   ▪︎ apartament i kuruar në detaj, me sipërfaqe 150 m² , kt vii -të banim, i organizuar ne;   ▪︎ sallon ndenje + ambjent gatimi   ▪︎ 2 dhoma gjumi + s...

03/04/2024 18:27

2,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete

Jepet me qira : ambjent biznesi /zona:  rezidenca park gate         ▪︎ apartamenti është i organizuar në 7 ambjente të ndara, kuzhinë më vehte, depo , korridor funksional dhe shpërndarës n...

31/03/2024 21:56

480 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1prane gjimnazit partizani tirane .pallat i ri ka dhome gatimi me vete dhe gallkoneshte 70m²i gjithi i mobiluar...

27/03/2024 15:01

1,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi 2+1 me qeracmimi: 1000€ adresa ne qender te tiranessiperfaqa 92m2,kati 3 me ashensorpaguan pronari drita,uje ,ashensor dhe internet...

27/03/2024 14:06

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

🚨 shtepi me qera 1+1 ne astir  👌 e mobiluar si ne foto  👉guzhine + 1 dhome gjumi  🛁 1 tualet  👉ballkon me pamje   💸per vetem 400 euro ne muaj  ✔hyrja ndodhet ne rret...

23/03/2024 20:05

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet me qira: apartament 2+1+ 2/zona: sheshi wilson   ▪︎ apartamenti ndodhet në një pallat të ri, me administrim & mirëmbajtje & ashensor. sipërfaqe ...

22/03/2024 08:48

950 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 11/04/2024 15:51

600 Euro - Rruga Dibres ,pas Funeral Alba Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe 2+1+2 I Mobiluar . 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Rruga dibres ,pas funeral alba  jepet me qera vile   2 kateshe 2+1+2, me siperfaqe 110 𝐦2 i mobiluar . kati i i-re  organizohet ne ambjent ndenje e gatimi dhe 1 tualet    . kati i 2-te or...
📅 Date: 11/04/2024 16:42

480 Euro - Me Qera 2+1+2wc| Raiffeisen Astir -kuzhine E Re|p.2011

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.98 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera 2+1+2wc+ tualet ( 110 m2) | raiffeisen - astir | pallat i ri (2011) me ashensor | jug orientim | marka "lg" | 2 kondicionere | kati 6 q4602 te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi -...
📅 Date: 11/04/2024 20:01

480 Euro - Pak Minuta Larg Shkolles Partizani Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar . 480 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Pak minuta larg shkolles partizani rruga ali pashe gucia  jepet me qera apartament 1+1 , 70𝐦2  i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje  e ngrenie,1 dhome gjumi,&...
📅 Date: 11/04/2024 21:08

40,000 Leke - ✨ Apartament Me Qera, 1+1 Te 5 Maji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
📢apartament me qera, 1+1 te 5 maji✅ organizimi:👉shtepi private👉60 meter katror shtepi👉50 meter katror oborr👉 post parkim👉 mobilim bashkekohor💸 cmimi 40.000 leke.📍adresa: 5 ma...
📅 Date: 11/04/2024 21:13

350 Euro - Tek 5 Maji, Rruga Dervish Luzha Prane Bar Black Stone Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 350 €uro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek 5 maji, rruga dervish luzha  prane bar black stone  jepet me qera  apartament me siperfaqe 2+1, 120 m2. apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi ...
📅 Date: 11/04/2024 21:37

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 450€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
2+1sip 90 m2kat 8 ashensore 📍rr reshit petrela stacion treni perballe postes shqiptarecmimi 450€ i padiskutuesheme lire ne 10 prill...
📅 Date: 12/04/2024 11:19

300 Euro - Tek Tregu I Ri Elektrik Rruga Dhimiter Kamarda Prane Kryegjyshates Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.91 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 tek tregu i ri elektrik rruga dhimiter kamarda   prane kryegjyshates   jepet me qera apartament me  siperfaqe 60 𝐦²,1+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne  am...
📅 Date: 12/04/2024 16:31

380 Euro - Apartament Qëra, Ditore, Mujore, Afatgjat. Jo Agjensi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament familjar, e mobiluar totalish. pallat 6katesh...
📅 Date: 12/04/2024 20:03

30,000 Leke - 💥jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Ali Dem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
✨jepet me qera apartament 1+1 ne ali dem✅te dhena per apartamentin :  👉65 m2 👉kati i 2 i nje vile 👉i mobiluar  👉zone e aksesueshme  ✅organizimi :&...
📅Date: 13/04/2024 15:17

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Organziohet:1 dhome gjumiambjent ndenje+gatimi1 tualetgjendja shume e miree kompletuarkati i 3adresa:rruga e elbasanit, perballe downtowncel: +355676796704 numri i telefonit te agjensise...
📅Date: 13/04/2024 15:16

250 Euro - Qera, Apartament 2+1 Në Fresk, Tiranë. Area39703

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 13/04/2024 15:15

250 Euro - Qera, Apartament , Vasil Shanto 250 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 1.64 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament , vasil shanto 250  euro/muajtipologjia garzoniereadresa: prane gjimnazit besnik sykjai mobiluarkati 1pallat ekzistuescmimi 250 euro/muaj i...
📅Date: 13/04/2024 15:15

270 Euro - Monolocale Moderno - 40 M2 – Top Location – Ring Center – 5min A Piedi Dall’universita’

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Senza spese di agenzia  - siamo privati monolocale moderno -< 40< m2 – top location – ring center – 5min a piedi dall’universita’cerchiamo solo 1 ragazza. (non ragazzo). si affi...
📅Date: 13/04/2024 15:12

370 Euro - Jepet Apartament 2+1 Per Qera Ne Astir !!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament eshte i organizuar nga nje koridor shperndares,nje sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballon i madh.eshte i pajisur me nje kondicioner.ndodhet n...
📅Date: 13/04/2024 15:09

35,000 Leke - Jepen Me Qera 2 Hyrje Ne Nje Vile.2+1 Cmimi 350 Milek Secila Hyrje.kinostudio

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shtepi Private 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepen me qera 2 hyrje ne nje vile. cmimi 350 milek per hyrje.2+1 e mobiluar ne kinostudio....
📅Date: 13/04/2024 15:06

35,000 Leke - Casa Italia Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Casa italia2+1kati i 3-tëpjesërisht i mobiluar35,000 lekëkontakto vetem ne whatsapp agjencia...
📅Date: 13/04/2024 15:02

600 Euro - 1+1 (fiks Te Luarasi - Rr. Elbasanit, Me Pamje) K.6, Ashensor - I Kompletuar: Parket, Kondicioner & Kuzh. E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 1+1 ne vendodhje fantastike (fiks te luarasi - rr. e elbasanit, me pamje) pllt i ri me ashensor (kati 6) hapesire e bolleshme me planimetri ideale, i kompletuar ** 100% i ri dhe i in...
📅 Date: 11/04/2024 17:36

420 Euro - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk - 100% I Investuar: Mobilim Cilesore | Parket, Elektro A+++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...
📅 Date: 11/04/2024 19:22

400 Euro - Rruga Bardhyl , Prane Restorant Triss Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.36 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl prane  restorant triss jepet me qera apartament me  siperfaqe 90 𝐦², 2+1  i mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 11/04/2024 20:19

4,500 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 11/04/2024 21:21

1,000 Euro - 2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Dizajn Me Arkitekt: Mobilim Mode

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc & lavanteri ** garazh ne cmim ( park life residence - liqeni i thate ) k2, ndertim i v 2022- apt  100% i ri & i  dizenjuar me arkitekt*** mobilim modern | elek...
📅 Date: 12/04/2024 13:39

380 Euro - 1+1 Me Qera Akull I Ri | Asl - Xhamllik| Kuzhine E Re - K8 Pamje - Pallat 2024

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera 1+1 i bollshem me hapsire| kompleksi asl - dalje direkt xhamllik & brryli | 2 min larg pasticeri tito| pallat 2024 | kati 8 me ashensor | pamje fantastime | 70 m2| kuzhine e re fringo ****...
📅 Date: 13/04/2024 11:06

20,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Japim apartamet me qera .1+1e mobiluar.kati i pare....
📅Date: 13/04/2024 15:01

25,000 Leke - Apartament 1+1. 25000 Leke.selite Prane Universitetit Barleti

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 meqera ne seliti mobiluar ne menyre bashkohorejepet per cifte ose vajzakati 1 i nje vile por me hyrje oborri me vete...
📅Date: 13/04/2024 15:00

550 Euro - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 i  mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 2 dhoma gjumi- 1 tualet-2 ballkone.mundesi parkimi ne zone.per me shume informacione na...
📅Date: 13/04/2024 15:00

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 400 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1,ali demi, 400 euro/muajtipologjia 1+1adresa: ali demii mobiluarkati 2pallat ekzistuescmimi 400 euro/muaj informacion mbi pronën:jepet me qe...
📅Date: 13/04/2024 15:00

23,000 Leke - 🏠 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Shkollen E Baletit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
23.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 jepet garsioniere me qera mbi shkollen e baletit, tiranë🏷 Çmimi: 23.000 lekë📐 sipërfaqe: 23 m2🛋 e mobiluar 🔼 kati: 1☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ...
📅Date: 13/04/2024 14:58

38,000 Leke - Bllok , Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i  mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 13/04/2024 14:56

550 Euro - Qera(am10213)apartament 1+1 Në Vasil Shanto Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 1.63 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Në vasil shanto, përball kesh-it jepet me qera apartament 1+1 ,kati 4, në pallat ekzistues, i mobiluar....
📅Date: 13/04/2024 14:53

620 Euro - Unike: Shtepi (vile) Sip. Trrualli 900 M2 * Ne Baldushk - Marramendes **privatesi Maksimale

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *sip. ndertimi 180 m2 neto & sip. trrualli 900 m2 -ne baldushk (te komuna) ** investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per ambiente id...
📅 Date: 11/04/2024 22:40

500 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Mbrapa Square 21

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.70 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : mbrpa square 21 i mobiluar kati 11 cmimi : 500€...
📅 Date: 12/04/2024 11:29

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Shkolla Albanet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.24 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa shkolla albanet perball deliorgjit kati 5 pa ashensor siperfaqe 60 m2 cmimi : 450€...
📅 Date: 12/04/2024 16:26

500 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Te Mine Peza!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kat te 2, pallat ekzistues. i mobiluar. me siperfaqe rreth 80 m2. per te pare apartamentin me kontaktoni!...
📅 Date: 13/04/2024 10:04

800 Euro - Shtepi 1 Kateshe, 2+1 Me Oborr ** 1 Post Parkimi ( Rr. Vilave - Teg, Lunder ) 100% I Ri & Investuar - I Mobiluar / Bosh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: shtëpi private ( 1 kateshe me oborr ) 2+1 ** teg - rr. e vilave - 100% i ri, cilesi premium | jepet bosh ose i mobiluar ** sipas kerkeses | i super investuar: parket ac5, kuzhine e re,...
📅 Date: 13/04/2024 15:16

350 Euro - Qera(am2099)apartament 2+1 Në Brryl Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.57 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Në brryl ,përball maternitetit të ri,jepet me qera kati i parë i një pallat ekzistues, 2+1, mobilim modest....
📅Date: 13/04/2024 14:48

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera ,alidem. Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1kati2siperfaqe 58 m2ashensor ...
📅Date: 13/04/2024 14:46

500 Euro - Apartament Per Qera 2+1, Në Rrugën E Kavajës, Pas Qendres Globe.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 13/04/2024 14:45

27,000 Leke - 🏠 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Mbi Fushen E Ali Demit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.91 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠 jepet apartament 1+1 me qera te mbi fushen e ali demit, tiranë🏷 Çmimi: 27.000 lekë📐 sipërfaqe: 60 m2🛋 i mobiluar 🔼 kati: 1📱kontaktoni tani në whatsapp!...
📅Date: 13/04/2024 14:45

480 Euro - Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit,tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit : 72m2• kati 6organizimi:• ambient ndenje• ambient gatimi• dhomë gjumi• tualet• ballkoncilësime të tjera:• i mobiluar• as...
📅Date: 13/04/2024 14:45

25,000 Leke - Jepet Apartament 1+1+2 Tualete Me Qira Ne Astir/ Prane Pallateve Fratari

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira ne astir/pallatet fratari kati 1 pa ashensor...
📅Date: 13/04/2024 14:41

40,000 Leke - 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 1+1 Pallat I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te mire, i arreduar me kushte bashkohore, i pershatshem per nje cift ose 2 persona....
📅Date: 13/04/2024 14:41

500 Euro - Apartament 2+1 + Post Parkimi Te Rrethi Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1+post parkimi te rrethi i saukut!ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensori mobiluar per nje jetese sa me komode .preferohen familjar ....
📅 Date: 12/04/2024 13:54

430 Euro - Japim Me Qira Apartament 2+1+post Parkimi Te Rruga Besim Alla !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1 + post parkimi prane zones se miso mamesapartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi ,nje tualet , nje sallon se bashku me kuzhinen si dhe nje ballkon spacioz .jepet i mobilu...
📅 Date: 12/04/2024 16:05

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Në Rrugën E Dibrës, Tiranë. Area39672

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për qira në rrugën e dibrës, tiranë. • sipërfaqe 80m² • ndodhet në katin e 4 të ndërtesës • përfshin 1 dhomë dhe 1 tualet • 1 ...
📅 Date: 13/04/2024 11:20

50,000 Leke - Qera, Apartament 2+1, Në Rrugën E Kavajës, Pas Qendres Globe. Area39637

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 për qira në rrugën e kavajës, pas qendres globe, tirane. • apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile • sipërfaqja e apartamentit: 100m² •...
📅 Date: 13/04/2024 11:36

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Astir, Unaza E Re, Tiranë. Area38722

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, jepet per banim dhe per biznes, astir, unaza e re, tiranë. informacioni mbi apartamentin: • sipërfaqja: 100 m2. • kati 4. organizimi : • am...
📅 Date: 13/04/2024 15:09

35,000 Leke - Apartament Me Qera 1+1, Blloku Vasil Shanto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 perfshire ambient para ne bllokun vasil shanto.disponon: sallon me kuzhin me vete ; dhome gjumi; tualet me dritare ;dhe nje ambjent para qe ka qene rrobaqepsi .ndodhet ne...
📅Date: 13/04/2024 14:39

30,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera tek restorant fresku kati 3 ne buze rruges kryesore....
📅Date: 13/04/2024 14:36

350 Euro - Qira Hyrje Private 3+1+2+blk, Allias, 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.49 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira hyrje private 3+1+2+blk, allias, 350 euro • tipologjia: 3+1+2+blk• adresa: rruga njazi meka• e mobiluar• kati 2• vile private• 350 euro  informac...
📅Date: 13/04/2024 14:31

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim