🏡 shtepi me qera stacioni i trenit

🕵 Online 336 lexues | ⏳ 38 njoftime ne pritje     Print

320 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

𝗝𝗲𝗽𝗲𝘁 𝗺𝗲 𝗾𝗲𝗿𝗮 𝗔𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝟮+𝟭 𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶 𝟯𝟮𝟬 €/𝗠𝘂𝗮𝗷 sipërfaqe e shtepise 75 m2organizimi kati 5 2 dhoma gjumi 1 tualet jepet i mobiluar si n...

07/04/2023 18:44

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 07/12/2023 14:17

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅 Date: 07/12/2023 20:25

400 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Top Market Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga jusuf vrioni prane top market jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 55m2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet, 1 dhome ...
📅 Date: 08/12/2023 01:18

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 08/12/2023 11:06

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar.350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambi...
📅 Date: 08/12/2023 11:14

450 Euro - Me Qira 2+1+2 Tek Tower Bridge,450€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera tek tek kompleksi tower bridge informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • kati 6 organizimi: • ambient ndenje • ambient ga...
📅Date: 08/12/2023 20:58

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir, Mbrapa Hotel Delux (id 08123)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne astir, mbrapa hotel delux, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, kat vile. parking i garantuar. jepet me qera 250 euro...
📅Date: 08/12/2023 20:57

40,000 Leke - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament1+1 72 m2 kati 4 pallat ekzistues. prane marteniteti të ri. mobiluar cmimi : 40.000 leke /muaj. per me shume informacion : cel dhewhatsapp...
📅Date: 08/12/2023 20:56

28,000 Leke - 🏡 Jepet Shtëpi 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet shtëpi 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 28.000 lekë 📐 sipërfaqe: 62 m2 🛋 e mobiluar ❇️ me ballkon 📱kontaktoni tani në whatsapp ...
📅Date: 08/12/2023 20:55

450 Euro - Myslym Shyr, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne gjendje teper te mire.i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine:-1 dhome gjumi- tualet-1 ballkonapartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar, i m...
📅Date: 08/12/2023 20:55

400 Euro - Apartament Me Qera 2+1,kodra E Diellit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament kodra e diellit 2+1 ...
📅Date: 08/12/2023 20:55

40,000 Leke - Rruga E Durresit, Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
  jepet me qera apartament  2+1 + a  ne rrugen e durresit, mbrapa ambasades kineze. apartamenti eshte i mobiluar .per me shume informacione na kontaktoni. ...
📅Date: 08/12/2023 20:55

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Rruges Se Kavajes, Prane Spitalit American 3, Tirane (id 42214612)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id 42214612 rruga e kavajes, afer spitalit american 3, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 140 m², kati 2 pa ashensor (ne proces vendos...
📅Date: 08/12/2023 20:51

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 07/12/2023 17:21

500 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Rr. Elbasanit - 1min Downtown One ) K1, Me Oborr - 100% I Ri: Parket, Kondicioner & Kuzh E Komp

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: 1+1 ( rr  elbasanit - downtown one ) k1 - oborr privat | vendodhje e papërsëritshme - 100% i rinovuar dhe pabanuar me pare | sallon i madh me kënd divani i ri dhe i shtruar me parke...
📅 Date: 07/12/2023 17:45

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 07/12/2023 18:02

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 07/12/2023 22:51

400 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kongresi i manastirit , prane shkolles andon zako cajupi dhe qsut jepet me qera apartament 2+1, 80𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅 Date: 08/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 08/12/2023 19:23

30,000 Leke - Apartament 1+1. 30000 Leke.tregu Elektrik.prane Bar Its Ok

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 ne zonen e tregut elektrik,rruga mihal grameno kati 2 i nje vile ne forme pallati i mobiluar ne menyre bashkohore mundesi parkimi prane baneses i...
📅Date: 08/12/2023 20:49

25,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere Tek Brryli/

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garzoniere tek brryli siperfaqe totale prej: 52m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + dhome gatimi - 1 tualet apartamenti ndodhet ne katin e pare. e mobiluar v...
📅Date: 08/12/2023 20:47

30,000 Leke - Katë Vile Me Qera Tek Tregu Elektrik Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek tregu elektrik ,pranë kopshtit përrallor,jepet me qera kati i 2 i një vile 3 kateshe ,1+1, mobiluar....
📅Date: 08/12/2023 20:37

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Mobiluar Pran Union Bar Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet shtepi 2+1 mobiluar pran union bar astir cmimi...
📅Date: 08/12/2023 20:35

200 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 121.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkojm 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje..te jene te rregullta me pagesat...
📅Date: 08/12/2023 20:32

1,400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera + Post Parkimi Te Rruga E Barrikadave

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.61 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
apartament 2+1 me qera + post parkimi te rruga e barrikadave ka nje siperfaqe totale 103 m2 dhe ndodhet ne katin 5 te nje pallati te vitit 2023disponon nje post parkimi pershiure ne cmim ...
📅Date: 08/12/2023 20:28

500 Euro - Qera Apartment 2+1+2 Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.56 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 2+1+2+blk, 21 dhjetori, 500 euro. • tipologjia: 2+1+2+blk• adresa: rruga shefqet musaraj• kati 3•siperfaqe 110m2💶 500 euro ✨informaci...
📅Date: 08/12/2023 20:28

800 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 3+1+2 Tek Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati t...
📅 Date: 07/12/2023 11:20

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 07/12/2023 14:58

2,300 Euro - Jepet Me Qira Vile 4- Kateshe Tek Vilat Amerikane !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
488.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
8 Tualete
Vila me 8 dhoma gjumi dhe 4 tualete , jepet për qira në zonën prestigjioze të vilave amerikane , tiranë. organizomi ;• sipërfaqe e brendshme 120 m² per kate• sipërfaqe e përgjithshme 488m...
📅 Date: 07/12/2023 18:23

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 07/12/2023 19:16

550 Euro - Jepet Apartamant 2+1+1 Tek Prokuroria E Tiranes!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- sallon plus kuzhine gatimi . - 2 dhoma gjumi . - 1 tualet .- 1 ballkon . pallat i ri me ashensor . cmimi i pa diskutueshem . ...
📅 Date: 08/12/2023 11:58

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponoj apartament 1+1 ne fresk . rruga muhamet deliu . ndodhet ne katin e 3 eshte me ashensor . eshte i mobiluar ne menyre bashkohore . ...
📅Date: 08/12/2023 20:26

300 Euro - Super Garzonjer.kondicioner.mundesi Per Wifi.i Kompletuar.6min Nga Bulevardi I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.09 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
38.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Super garzonjer.kondicioner.mundesi per wifi.i kompletuar.6min nga bulevardi i rietj....
📅Date: 08/12/2023 20:24

250 Euro - Hyrje Private 1+1, Yzberisht, 250 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira hyrje private 1+1, yzberisht, 250 euro/muaj. • tipologjia: 1+1• adresa: rruga 3 deshmoret• kati 1• vile 3 kateshe 250 euro/muaj informacione rreth pr...
📅Date: 08/12/2023 20:24

30,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 siperfaqe: 82 m2 kati 2 (vile private) i mobiluar organizohet: -sallon ndenje + gatimi -dhome gjumi -tualet -ballkon cmimi per qera: 30.000 leke adresa: r...
📅Date: 08/12/2023 20:24

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Te Gjimnazi Cajupi, Brryl!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrja 2+1, e mobiluar totalisht e rikonstruktuar , ndodhet ne pallat 3-katesh ekzitues. agjensi imobiliare ...
📅Date: 08/12/2023 20:20

400 Euro - Apartment 1+1 Me Qera Varri Bamit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera apartament 1+1+blk, varri  bamit, 400 euro • tipologjia: 1+1• adresa: rruga marie logoreci• e mobiluar• kati i 2• pallat ekzistues• 400 euro info...
📅Date: 08/12/2023 20:17

25,000 Leke - Apartament Me Qera ,fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ,fresku ...
📅Date: 08/12/2023 20:16

1,200 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 3+1 Ne Zonen E Komunes Se Parisit (id 4231078)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4231078 komuna parisit, blloku i vilave, mbas kopleksit kika, jepet me qera kati i dyte i rezidencial/viles 3+1, hyrje totalisht ne vete, mobiluar ne menyre luksoze dhe moderne, e re dhe cilesore...
📅 Date: 07/12/2023 09:24

41,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Tek Vasil Shanto Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Në vasil shanto jepet me qera apartament 1+1, në katin e 2 ,mobiluar, pallat ekzistues. ...
📅 Date: 08/12/2023 15:39

34,000 Leke - Kodra E Priftit Jepet Me Qira Hyrje 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 3.14 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 te kodra e priftit, mobilim shume i mire dhe i rregullt, organzim shume i rregullt i ambienteve ...
📅Date: 08/12/2023 20:16

33,000 Leke - 2+1 Me Qera Pallati Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 mobiluar pallati me shigjeta ndodhet ne pallat ...
📅Date: 08/12/2023 20:14

20,000 Leke - Shtepi Private (2+1) Me Qera, Peze E Vogel (id 08121)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne peze te vogel, jepet me qera shtepi private, 1-kateshe, e mobiluar. jepet me qera 20 000 leke...
📅Date: 08/12/2023 20:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim