🏡 shtepi me qera rruga e elbasanit

🕵 Online 511 lexues | ⏳ 31 njoftime ne pritje     Print

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera rruga e elbasanit prane ambasades usa , i mobiluar sipas standarteve bashkekohore, me ashensor , kuzhine+dhome ndenje,dhome gjumi ,tualet,dhe ballkon 60 m2, 350 euro. pallat i ri. ...

21/07/2022 10:26

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 03/12/2023 14:15

500 Euro - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 I Mobiluar. 500 Euro (i Diskutueshem )

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhom...
📅 Date: 03/12/2023 16:57

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2 wc+2 ballkonsiperfaqe 110m2kat 2 banim📍rr hamdi sina,liqeni i thate prane bar quen osecmimi 600 euroofrohet parkim me cmim shtese te bar quen,50 mije leke...
📅 Date: 03/12/2023 17:42

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 03/12/2023 20:24

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne amb...
📅 Date: 04/12/2023 01:16

45,000 Leke - Qera , Apartament 2+1, Qsut, Tower Bridge (area35994)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera tek tek kompleksi tower bridge informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • kati 6 organizimi: • ambient ndenje • ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:04

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  ...
📅 Date: 04/12/2023 11:13

30,000 Leke - Qera Ap 2+1 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ap 2+1 ka qen dyqan eshte adoptuar ne apartament kati 0 cmimi 30.000 lek...
📅Date: 04/12/2023 16:38

30,000 Leke - 🏡 Jepet Për Qira Apartament 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet për qira apartament 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë 📐 sipërfaqe: 56 m2 🛋 i mobiluar ❇️ ballkon 🔼 kati: 3 📱kontaktoni tani ...
📅Date: 04/12/2023 16:36

25,000 Leke - Jepet Garsoniere Me Qera ,ali Dem ,25000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ali demi ...
📅Date: 04/12/2023 16:36

30,000 Leke - 1+1 Perballe Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 perballe pallatit me shigjeta mbas karbura t veliaj petrol buze rruges kati 3 ...
📅Date: 04/12/2023 16:35

400 Euro - Apartament Me Qera Ne Astir 400euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ne astir tek kompleksi fratari...
📅Date: 04/12/2023 16:35

450 Euro - Qera Apartment 2+1 📍ish Parku I Autobuzave, Rr. Ndre Mjeda

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
✨qera apartment 2+1📍ish parku i autobuzave, rr. ndre mjeda•totalisht i arreduar•ndertim ekzistues( kati 5 )💶cmimi: 450 euro...
📅Date: 04/12/2023 16:34

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamen me qera 1+1 250 euro i mobiluar...
📅Date: 04/12/2023 16:34

20,000 Leke - Shtëpi 1+1 Me Sip Të Konsiderueshme Për 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.76 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Në fund të bulevardit të ri 20m larg tij jepet me qera kati i parë i një shtëpie 2katëshe.ambienti është i mobiluar, me të gjitha kushtet e nevojshme.ujë 24 orë dhe me sahat elektrik më v...
📅Date: 04/12/2023 16:33

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 02/12/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 03/12/2023 17:20

330 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Porcelan - Tv Klan ) K2 - 100% I Ri **akoma Ne Qese & Tot. I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( porcelan - tv klan ) k2 - 100% i ri *** pajisje akoma ne qese | totalisht i mobiluar dhe sapo rikonstruktuar + lyer | tualet i ri q4380te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- ...
📅 Date: 03/12/2023 17:44

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 03/12/2023 18:00

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 03/12/2023 22:49

500 Euro - Qira, Ambient Per Zyra, Myslym Shyri (area35597)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme ambient per zyra per qira me vendndodhje buze rruge tek myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqe: 59 m2 •kubaturë e rregullt organizimi : •...
📅 Date: 04/12/2023 10:12

40,000 Leke - Astir Rruga Teodor Keko Prane Pasticeri Nela 5 Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Astir rruga teodor keko prane pasticeri nela 5  jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gj...
📅 Date: 04/12/2023 15:06

40,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 400 Mije Leke Bosh, Prane Ish Restorant Durresi.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 400 mije leke bosh, prane ish restorant durresi.ndodhet ne katin e 7 pallat i ri me ashensor.ka nje siperfaqe prej 86m2.organizimi: korridor, sallon+kuzhine, 2 dhoma gjum...
📅Date: 04/12/2023 16:31

250 Euro - Qera Apartament 1+1,fresk, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament për qera 1+1, pranë bunkart 1, rruga fadil deliu, fresk. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 40m2. • kati 0. organizimi: • ambient ndenje. • ambient...
📅Date: 04/12/2023 16:29

550 Euro - Qera, Apartament 2+1 Unaza E Re. Una35764

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për qera. apartamenti ndodhet tek kompleksi "green city" unaza e re, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati 7 • sipërfaqja e apartamentit: 86m2 apart...
📅Date: 04/12/2023 16:28

5,000 Euro - Qera, Vila,teg Una35565

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Vila Luksoze 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
600.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
5 Tualete
Disponojmë vilë 3-katëshe për qera.vila është i pozicionuar në zonën e teg-ut, kompleksi cucivilat me sipërfaqe 359.3 m2, shtrihen në 2 kate mbi toke plus një kat nëntokë, tarracë ...
📅Date: 04/12/2023 16:28

500 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Unaza E Re. Una35828

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+2, për qera. apartamenti ndodhet tek kompleksi green city, unaza e re, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit: 110m2 apar...
📅Date: 04/12/2023 16:28

399 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek Oxhaku, Pallat I Ri, (id 29111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Tek oxhaku, prane karburant eiden, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati i 9 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjitha elektroshtepiaket (lavatrice, televizor, pjanure...
📅Date: 04/12/2023 16:27

40,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Stacioni I Trenit , Ish Restorant Durrsi 40.000leke Te Reja

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1apartamenti eshte i organizuar : salloni,ambienti i gatimit,korridori,2dhoma gjumi, tualeti. ballkonisiperfaqe totale :100m2apartamenti ndodhet ne katin e 7pallat i ri me a...
📅Date: 04/12/2023 16:26

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 03/12/2023 14:56

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 03/12/2023 19:15

1,200 Euro - Tek Park Gate Jetep Me Qira Apartament 2+1+2+2 Ballkone !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 2 tualete . * 2 ballkone . ne cmim ekstra dhe 1 post parkimi !* i i  investuar dhe i pa banuar me pare . ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

593 Euro - Jepet Apartament 2+1 Per Qira Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+depo me siperfaqe 65 m2 ne 21 dhjetor pas auto kadiut. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine ekzistuese. ambjenti eshte i investuar me arkitekt me instalime ...
📅Date: 04/12/2023 16:25

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Brryli!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament me siperfaqe totale 60 m2 tek brryli. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. ndodhet ne katin e d...
📅Date: 04/12/2023 16:25

50,000 Leke - Apartament 1+1 Prane Shkolles Se Kuqe

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 me sip 55 m2 i mobiluar te rruga dervish hekali prane pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine ekzistuese. ambjenti ka instalime elektrike dhe hi...
📅Date: 04/12/2023 16:24

450 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Ish Parku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.00 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
✨qera apartment 2+1📍ish parku i autobuzave, rr. ndre mjeda•totalisht i arreduar•ndertim ekzistues( kati 5 )💶cmimi: 450 euro...
📅Date: 04/12/2023 16:24

30,000 Leke - Apartament 1+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 65m2 kati i 3 pallat i ri me ashensor i ndodhur ne rrugen e thesarit 500metra pa shkuar te thesar. apartamenti ofrohet totalisht i arreduar ...
📅Date: 04/12/2023 16:23

55,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 104 M² 55.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira + apartament 2+1 komuna e parisitpallat i ri, kati 5 me ashensor, pallat i qete , i mobiluar, verande, 2 tualete me dritare, apartament i ngrohte me drite, kondicioner, pamje e mrekullu...
📅Date: 04/12/2023 16:23

600 Euro - Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet me qera apartament 2+1+2 ne rrugen e dibres, ne nje objekt te ri te vitit 2023. apartamenti pozicionohet ne kat optimal dhe ka orientim kryesisht lindje. organizohet ne 1 ambjent ndenjeje ...
📅Date: 04/12/2023 16:22

550 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bllok

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut ...
📅 Date: 03/12/2023 21:13

420 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset kËnd i...
📅 Date: 04/12/2023 00:02

500 Euro - Apartament 3+1 Me Kuzhine Me Vete Me Qera Ne Rrugen Pjeter Budi Prane Market Juland Ne Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.18 Km nga qendra)
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4239052 ne rrugen pjeter budi prane market juland, jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine me vete ne nje kat vile, siperfaqa 150 m², kati 2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:53

1,301 Euro - Japim Apartament Me Qira 2+1+post Parkimi Te Kompleksi Delijorgji!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Japim apartament me qira 2+1+post parkimi te kompleksi delijorgji!! siperfaqe ; bruto 118 m2, siperfaqe ; neto 100 m2. kati: 8. pallat i ri, me ashensor. organizohet ne : - sallon ndenje d...
📅Date: 04/12/2023 16:20

30,000 Leke - Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 kati 0 pallati nela 5 buz rruges kryesore perball viles l ...
📅Date: 04/12/2023 16:19

350 Euro - Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 ne fresk 65 m2 📍vendndodhja :rruga e thesarit,prane ish reneas 🚪 apartamenti ndodhet në katin e 3- të të banimit ,organizohet nga : ➖tipologjia 1+1 🛋️ 1 a...
📅Date: 04/12/2023 16:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim