🏡 shtepi me qera fresku

🕵 Online 543 lexues | ⏳ 34 njoftime ne pritje     Print

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera 2+1 tek fresku rruga muhamed deliu tek thesari e pamobiluar...

26/05/2024 13:42

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Ofroj shtepi me qera, e mobiluar me te gjitha kushtet. siperfaqja totale 93m2, adresa: rruga sotir caci, (500m mbi restorant freskun), perballe furre buke europa ose bar lounge "22"...

03/05/2024 09:40

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jap shtepi me qera zona e freskut rruga sotir caci...

23/04/2024 16:25

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera tek zona e freskut...

07/04/2024 20:27

340 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera, ne pallat i ri 2+1 zona: fresku / linze / dajt siperfaqe neto: 60 m2 siperfaqe bruto: 65 m2 kati 2 ka ashensor 2 dhome gjumi 1 tualet tualet me dritare mobiluar nuk ka kondicioner prona nuk ka park...

08/03/2024 15:06

35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shtëpi me qera 1+1 zona e freskut...

03/03/2024 13:36

32,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet shtëpi me qera në fresk, tiranë.shtëpia ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, ka një dhomë gjumi, kuzhinë, aneks, banjo, ballkon, korridor.Është totalisht i mobiluar.jepet për kohë të gjatë, mbi 1 vit dhe për familjar...

25/02/2024 14:19

35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Prona te patundshme, me qera, apartamente 1+1 & garsoniereshtepi me qera - tek fresku, mbas restorant freskut, 70 m2, 35.000 lekei mobiluar, kati 5, ashensorpërshkrimdisponojme video per te krijuar nje ide me te qarte te apartamentitjepet me qer...

28/01/2024 11:46

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet shtepi me qera, per banim ne pallat i ri 2+1 zona: fresku / linze / dajt me vendndodhje siperfaqe neto: 80 m2 siperfaqe bruto: 88 m2 kati 4 ka ashensor 2 dhome gjumi 2 tualet tualet me dritare, tualet me aspirator mobilua...

30/12/2023 13:15

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete

Jepet shtepi me qera, per banim ne pallat i ri 3+1 zona: fresku / linze / dajt me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/f6pm4ljhqcx2ykxr9?g_st=ic siperfaqe neto: 160 m2 siperfaqe bruto: 180 m2 kati 5 nuk ka ashensor 3 dhome gjumi 2...

27/12/2023 13:46

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

500 Euro - Apartament Me Qera Te Mbikalimi I Komunes Se Parisit 500€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament2+1+2 tualete120m2kati 5 ashensore i funditi mobiluar500€📍komuna e parisit kopshti sirenq...
📅 Date: 25/05/2024 19:49

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane prokurorise se tiranes   jepet me qera apartament me  siperfaqe 65 𝐦²,1+1i mobiluar  . apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  nden...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Qender 450€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
💒2+1 wc+1 ballkon i gjate qe lidh te gjitha dhomat📌sip 90 m2📌kat 2 pallat ekzistues💶cmimi 450€jepet per studente familje 📌jepet dhe per airbnb...
📅 Date: 26/05/2024 18:59

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera Te Rruga E Durresit 40.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
1+1sip 70 m2kat 1 pallat ekzistues📍rr mine peza perballe prokurorise se tr,rr e durresitcmimi 400 mij leke📌per zyra ose banim...
📅 Date: 27/05/2024 12:12

50,000 Leke - Kodra E Diellit, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne pallat të ri me ashensor, i mobiluar shume mire me të gjitha kushtet bashkohore....
📅Date: 27/05/2024 12:54

29,000 Leke - Brryli Jepet Me Qira Apartament 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Brryli rruga arkitek sinani jepet me qira apartament 1+1i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje apartamenti ekzistus, i pershtatshem per 2 persona, zone e qete, mundesi parkimi, ...
📅Date: 27/05/2024 12:53

550 Euro - Japim Per Qira Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Japim per qira apartament 2+1+2 tek tregu elektrik.apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, dhe eshte i organizuar ne:- sallon ndenje dhe kuzhine- 2 dhoma gjumi- 2 tualete- 1 ballkonapartamenti ndodhe...
📅Date: 27/05/2024 12:52

350 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 ...
📅Date: 27/05/2024 12:51

600 Euro - ---jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo---

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
*apartamenti ndohet ne nje pallat pa ashensor kati 2.*ndodhet direkt me rrugen kryesore dhe eshte i pershtateshem si per banim edhe per ambiente biznesi.*apartamenti organizohet ne nje sallone+kuzhine...
📅Date: 27/05/2024 12:50

220 Euro - Me Qera 2+1 Ne Selite + Vend Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jep me qera apartament 2+1 ne selite + vendparkim. apartamenti ndodhet në katin e parë, ka një kopsht me disa pemë frutore shumëvjeçare dhe ofron gjelbërim dhe privatësi. eshte i mobiluar dhe ...
📅Date: 27/05/2024 12:50

350 Euro - Shtepi 2+1 Me Qera!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi 2+1 me qera ne alliasshtepia konsiston ne 2 dhoma gjumi,1 sallon-kuzhine,1 tualetndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private .e sapo rikonstrukturuar.rruga ram sadria,pas big market allias....
📅Date: 27/05/2024 12:50

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Rr.dibres, Kompleksi Arlis/ 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2 rr.dibres, kompleksi arlissiperfaqja: 114kati: 6 jepet bosh per zyre ose per banim.organizimi:*sallon + kushine *2 dhoma gjumi *2 tualete *1 ballkona...
📅Date: 27/05/2024 12:50

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

2,200 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 4+2+3+2p Ne Myslym Shyr

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.59 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
287.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera super apartament 4+2+3 ne myslym shyrsiperfaqe totale: 290 m2kati: 9 banim (pallat 11 katesh, vit ndertimi 2007 me 2 ashensore)orientimi: jug-perendim-veri organizimi: - dhome ...
📅Date: 27/05/2024 12:49

500 Euro - Jepet Per Qira Apartment 2+1+2 Per Zyra Tek Oasis Residence, Astir/ 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet per qira apartment 2+1+2 per zyra tek oasis residence, astirsiperfaqe: 109.77m2kati: 8 banim (2 ashensor)viti i ndertimit: 2023orientimi: jug-lindje , veri-perendimorganizimi:*sallon+ kuzhine*2 ...
📅Date: 27/05/2024 12:49

35,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera 21 Dhjetori Afer Hotel Mondial Ne Tirane Hi-51409

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, afer hotel mondial, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 6 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, i mobiluar ne menyre b...
📅Date: 27/05/2024 12:48

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tirane. Tt 940

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera, apartament 2+1.vendndodhja: ali demi, tirane.specifika te prones:- siperfaqe totale: 76 m2.- kati: 6.- i mobiluar.- me ashensor.- ndertim i ri.organizimi:korridor shperndares, ambient n...
📅Date: 27/05/2024 12:48

420 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Ali Demi Mangalem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament i tipologjise 2+1 me qira ne zonen e ali demit, kompleksi mangalem.apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje godine te re me ashensor, i cili eshte i sapo investuar....
📅Date: 27/05/2024 12:48

30,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Vilat Gjermane, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 2+1 me qera te vilat gjermane, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë📐 sipërfaqe: 90 m2🛋 i mobiluarℹ️ për vajza📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 27/05/2024 12:47

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Kika 2 Komuna E Parisit Tirana, Albania Per Qira 800 €

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
 sol94060jepet me qera apartament 2+1+2 tek komuna e parisit.apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje godine te re dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit , dy dhoma gjum...
📅Date: 27/05/2024 12:46

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

550 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Rruga E Kavajes Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga e kavajes, perballe delijorgjit, disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati 4 banim ne nje pallat te ri, e mobiluar. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tuale...
📅Date: 27/05/2024 12:46

30,000 Leke - Jepet Me Qera Hyrje 1+1 Ne Katin E Tret Te Nje Vile Hyrje Ne Vete 300lek / Muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera kati tret i nje vile i kompletuarbulevardi zogu i pare60m2...
📅Date: 27/05/2024 12:43

280 Euro - Garsoniere Me Qera - Rr. Kavajes (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
✅garsoniere me qera📍rr. kavajes🏡e mobiluar totalisht 🚪kati 1📏40 m2💰28,000 lekegarsoniere me qera ndodhet ne pallat, e mobiluar totalisht,ne katin e 1. nje zone shume e qete dhe e...
📅Date: 27/05/2024 12:42

350 Euro - Garsionere Me Qera Te Komuna E Parisit !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.31 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere te komuna e parisit ( siper kristal center ). zone shume e mire, me te gjitha fasiltetet ne afersi per nje jetese sa me komode.hryja ka siperfaqe 40m2 dhe eshte e areduar ne m...
📅Date: 27/05/2024 12:42

20,000 Leke - 🏡 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Fakultetin Ekonomik, Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Vila Luksoze Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
37.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsioniere me qera mbi fakultetin ekonomik, rruga e elbasanit 🏷 Çmimi: 20.000 lekë📐 sipërfaqe: 37 m2🛋 e mobiluar📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 27/05/2024 12:42

530 Euro - Apartament 1+1 ,kodra E Diellit, 530 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.31 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera apartament 1+1 ,kodra e diellit, 530 euro/muaj. • tipologjia: 1+1• adresa: rruga rrapo hekali•e mobiluar• kati 0• pallat i ri•530 euro   inf...
📅Date: 27/05/2024 12:41

450 Euro - Rruga E Kosovarëve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e kosovarëve.1+1.e mobiluar.për më shumë informacion na kontaktoni!...
📅Date: 27/05/2024 12:41

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Kika 2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje godine te re dhe organizohet ne sallon ndenie bashke me ambientin e gatimit dydhoma gjumi dy tualete, korridori i cili ben shperndarjen mes ambienteve dhe nj...
📅Date: 27/05/2024 12:40

75,000 Leke - Jepet Super Apartament 1+1 Tek Square 21, Rr Kavajes

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek square21,totalisht i mobiluar,kati 6 banim juge/perendim,me dy ashensore,ne cmime jane te perfshire administrimi plus interneti.i disponueshem me dt 2 qershor...
📅Date: 27/05/2024 12:37

700 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga E Durrsit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga e durrsit prane kafe flora. apartamenti ka siperfaqe 65m2, ndodhet ne katin e 2. organizohet nga koridori shperndares salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe ...
📅Date: 27/05/2024 12:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim