🏡 shtepi me qera don bosko

🕵 Online 272 lexues | ⏳ 69 njoftime ne pritje     Print

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Per me shume kontakto vetem ne whatsapp agjencia...

19/06/2024 22:27

37,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi private 2+1 me qera , kati 4 te nje vile pran vizion plus...

16/06/2024 20:41

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

siperfaqe neto: 80 m2 siperfaqe bruto: 80 m2 kati 2 nuk ka ashensor 1 dhome gjumi 1 tualet tualet me dritare mobiluar ka kondicioner prona nuk ka parking te perfshire 300euro ( muaji i pare + 1 garanci...

09/06/2024 23:51

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera kati 1 50 m2 1+1 organizimi sallon ndenje ambient gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet cmimi  20.000 leke ne muaj don bosko...

19/05/2024 23:11

50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete

Jepet shtepi me qera , prane kompleksit panoma , ne rrugen panorama , midis don boskos dhe stacionit te trenit . shtpia eshte totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor . pranohen vetem telefonata serioze .  ...

10/05/2024 13:22

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

✅   apartament me qera📍   don bosko🏡   i mobiluar 🚪   kati 1📏   70 m2 💰   400 euroshtepi me qera- rr. don bosko, mbrapa pallateve fiori di bosco,jepet me qera 1+1 ...

08/05/2024 17:04

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament me qeradon boskoi mobiluar kati 170 m2 400 euro shtepi me qera- rr. don bosko, mbrapa pallateve fiori di bosco,jepet me qera 1+1 + ambjent gatimi me vehte, ne shtepi private, me hyrje ne vete, sip 70 m2, i mobiluar. Çmimi 4...

08/05/2024 17:00

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera 1+1 + ambjent gatimi me vehte, ne shtepi private, me hyrje ne vete, sip 70 m2, i mobiluar. Çmimi 40.000 leke...

08/05/2024 15:39

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera- rr. don bosko, mbrapa pallateve fiori di bosco,jepet me qera 1+1 + ambjent gatimi me vehte, ne shtepi private, me hyrje ne vete, sip 70 m2, i mobiluar. Çmimi 40.000 lekeper te patur nje ide me te qarte disponojme video...

08/05/2024 12:47

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1 ne don boskoorganizimi: -sallon ndenje+guzhin -1 dhome gjumi -1 tualet shtepi private me hyrje me vetevendodhja: mbrapa pallateve fiori di boskocmimi: 400euro...

07/05/2024 14:06

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 19/06/2024 19:14

900 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik / Opp42117

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 , tregu elektrikinformacion mbi apartamentin:.• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 116 m2• sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 124 m2• kati 2organizimi:• ambient...
📅 Date: 19/06/2024 22:55

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 20/06/2024 00:23

300 Euro - ✨✨apartament 2+1+2 Me Qera ✨✨ 📍adresa : Fresk ,restorant Muraga 💶cmimi: 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
✨✨apartament  2+1+2 me qera ✨✨📍adresa : fresk ,restorant  muraga📐siperfaqja : 140 m2💶cmimi: 300 euro ...
📅Date: 20/06/2024 08:39

300 Euro - Apartament 2+1 Qera Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera ne zonen e freskut te rruga e teleferikut apartamenti eshte i mobiluar ne katin e  3...
📅Date: 20/06/2024 08:39

28,000 Leke - Jepet Me Qera 280 Mije Leke Shtepia Prane Pallatit Te Sportit “asllan Rusi”

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 280 mije leke shtepia prane pallatit te sportit “asllan rusi”ndodhet ne katin e 2 te nje vile private.ka nje siperfaqe prej 65m2organizimi: sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet d...
📅Date: 20/06/2024 08:38

300 Euro - Rruga Bill Klinton Jepet Me Qira Grasionere

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga bill klinton shume prane unazes jepet me qira grasionere i mobiluar .apartamenti ndodhet ne kat zero i pershtatshem per 1 ose 2 persona, .mobilim cilesor  sistem ngrohje ftohje. tualet me d...
📅Date: 20/06/2024 08:38

250 Euro - Jepet Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 e mobiluar shtepi private dy kateshe kati pare jepet me qera...
📅Date: 20/06/2024 08:38

30,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera Ne Fillim Te Rruges Myslym Shyri Prane Neranxit.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  garsoniere mobiluar shume  mire .afer fillimit te myslymit shyrit te neranxi....
📅Date: 20/06/2024 08:37

30,000 Leke - Apartament Me Qira 2+1 Te Kthesa E Kamzës! 30,000 Lekë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1.kthesa e kamzës, pranë terminalit.i mobiluar.për më shumë informacion mund të na kontaktoni!...
📅Date: 20/06/2024 08:36

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Boko/ 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne don bokosiperfaqe: 50m2 kati: 8 me ashensor i mobiluarorganizimi: - ambjent gatimi + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet vendndodhja: don bo...
📅Date: 20/06/2024 08:35

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

30,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1, 30'000 Lek (rruga Jordan Misja)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 1+1 ne shtepi private komplet te dedikuar dhe me oborr.adresa: rruga "jordan misja", tirane.cmimi: 30'000 lek.per me shume informacione kontaktoni:limitless real estate - 068 39 00...
📅 Date: 19/06/2024 10:25

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 22:42

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 22:43

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 20/06/2024 00:27

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 20/06/2024 00:30

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar . 37,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi&...
📅Date: 20/06/2024 08:33

600 Euro - 21 Dhjetori 2+1 Luks

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Detajet dhe fotot ne whatsapp ...
📅Date: 20/06/2024 08:26

28,000 Leke - 1+1,30.000 Lek,midis Fushes Aviacionit Dhe Zogut Te Zi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1ka nje siperfaqe prej 55 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualete mobiluar ne kushte komode kati 2,vile privatejepet vetem per goc...
📅Date: 20/06/2024 08:26

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Grandi V009

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera📍   tek grandi, tregu elektrik🏡   i mobiluar 📏   70 m2🚪   kati i dyte (shtepi private)💰   250 € apart...
📅Date: 20/06/2024 08:25

30,000 Leke - Jap Apartament 1+1 Te Mobiluar Ne Ali Dem.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Ne ali dem, prane ish poligrafikut dhe tregut tr ri elektrik, ne nje pallat te ri jap:apartament 1+1 i mobiluar.kati 4, me ashensor.ka nje banjo me dritare.ka nje verande te mbyllur 35m3 dhe gatimim n...
📅Date: 20/06/2024 08:25

28,000 Leke - Apartament 1+1. 28000 Leke.prane Pallatit Te Sportit Asllan Rusi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1me qerakati 2 i nje vile por me hyrje me vetee mobiluar dhe e pershtatshme per 3 personajepet vetem per vajza...
📅Date: 20/06/2024 08:23

1,100 Euro - Jepet Me Qira, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi , Tek Selvia, Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
166.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 3+1+2 me qira tek kompleksi halili, rruga e dibresapartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete te sapo investuara, 3 ballkonee pajisur me lavatrice+ tharse rrobash dhe cdo gje te nevojshme per n...
📅Date: 20/06/2024 08:23

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 19/06/2024 20:24

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 19/06/2024 23:00

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 23:22

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 20/06/2024 00:09

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 20/06/2024 02:04

1,500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Residenca Long Hill, Teg

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete
Disponojme apartament per qira tek long hill, tegkati 0 i nje vile 3-katsheinformacion mbi pronën:• ambient ndenje • ambjent ngrenie• 3 dhoma gjumi• 3 tualete • 2 garderobacilësi...
📅Date: 20/06/2024 08:23

3,500 Euro - Qera, Vile 3-kateshe, Teg, Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Vila Luksoze 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
5 Tualete
Disponojme vile per qira tek long hill, tegvila eshte duke u mobiluar.informacion mbi pronën:• strukturë 3 katëshekati 0:• korridor shperndares• ambient ndenje • 1 dhome gjumi• 1 tua...
📅Date: 20/06/2024 08:22

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kati 2 I Nje Vile, Shkoze

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë katin 2 të një vile , për qera. vila ndodhet ne shkoze. apartamenti ka hyrje me vete. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja 160m2 apartamenti...
📅Date: 20/06/2024 08:22

27,000 Leke - Apartment 1+1 Me Qera Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartment 1+1 mobiluar ndodhet prane ish venue ose varri bamit per me shume information me kontaktoni...
📅Date: 20/06/2024 08:22

30,000 Leke - Kati Pare I Nje Vile Per Qira!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.92 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrojme per qira katin e pare te nje vile!apartamenti organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje sallon, nje kuzhine me vete, nje dhome gjumi me 3 krevate tek si dhe  nje tualet e nje ...
📅Date: 20/06/2024 08:20

200 Euro - Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 200 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, qytet studenti, 200 euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga pjeter budi pike referimi: qytet studentii mobiluarkati 2hyrje privatecmimi 200 euro...
📅Date: 20/06/2024 08:16

750 Euro - Jepet Me Qera 3 +1 Te Vizion Plus

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 3+1+ 2 ballkone + 2 banjo 140 m2 me garazh cmimi 750 euro bashke me garazhin. jepet  per zyra ose per banim. i pamobiluar. eshte tek vizion plus kati ...
📅Date: 20/06/2024 08:11

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

900 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1+2(blloku)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera super apartament  ne  nje nga zonat me te mira te tiranes.apartamenti eshte i mobiluar bukur.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor  dhe te administruar mire.gjin...
📅Date: 20/06/2024 08:09

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament Dublex (komuna E Parisit)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet  me qera  apartament  dublex  4+2 +2 te komuna  e parisit  (kompleksi kika) apartamenti  ndodhet  ne katin  e 3 te nje pallati  me ashensore&nbs...
📅Date: 20/06/2024 08:09

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga Fortuzi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.90 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament  1+1 rruga  fortuzi. apartamenti ndodhet  ne katin  e 3 te nje pallati  ekzistues. zona ku ndodhet  apartamenti  eshte e qete dhe shume pref...
📅Date: 20/06/2024 08:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim