🏡 shtepi me qera astir

🕵 Online 227 lexues | ⏳ 68 njoftime ne pritje     Print

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qeravendodhja: vila l, astir.1+1+ballkon.kat i 6, pallat i ri me ashensorplotesisht e mobiluar.cmimi : 40'000 lek ose 400€+355692989692...

19/06/2024 11:11

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Shtëpia është ne gjendje të mire,ka dy dhoma gjumi nje sallon,dy ballkone ,nje tualet.preferohen të jenë familjar...

09/06/2024 23:03

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera.astir 1+170m2 kati i dyte.350 euro...

02/06/2024 20:02

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete

Pallati sapo ka perfunduar dhe nuk eshte vendosur akoma ashensori jepet shtepi me qera ne astir prane pallateve fratari.apartamenti ndodhet ne katin e 8te me topologji 1+1 72 m2 i mobiluar totalisht.shtepia eshte e sapo perfunduar.shtepa jepet v...

26/05/2024 22:56

360 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1 ne astirsiperfaqja: 56m2 kati: 1organizimi: -sallon ndenje+guzhin -1 dhome gjumi -1 tualet-1 ballkon kusht: preferohet cift pa femije ose dy vajza.vendodhja: syri tv, rruga veli dedi cmimi: 360 e...

26/05/2024 20:52

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera 1+1astir kati: 2 siperfaqe: 60 m2  parking falascmimi: 300 €...

24/05/2024 09:38

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ne astir prane pallateve fratari.apartamenti ndodhet ne katin e 8te me topologji 1+1 72 m2 i mobiluar totalisht.shtepia eshte e sapo perfunduar.shtepa jepet vetem per familjare ose cifte.per cdo informacion na kontaktoninuk ka as...

23/05/2024 06:20

399 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi 1+1 me qera ne astir me siperfaqe 69m2 kati 8 banim jo i fundit e mobiluar pran bar artisiti per me shume informacione me kontkato ...

17/05/2024 13:43

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtëpi me qera1+1kati 3astir, green citye mobiluar450€...

17/05/2024 13:18

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Brryli/Rruga Bardhyl |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera pran gjimnazit cajupi ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti eshte 2+1 ne katin e 4 pa ashensor. apartamenti eshte i sapo perfunduar me mobilim modern dhe i pabanuar me pare. ...

06/05/2024 12:57

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 19/06/2024 19:14

900 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik / Opp42117

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 , tregu elektrikinformacion mbi apartamentin:.• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 116 m2• sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 124 m2• kati 2organizimi:• ambient...
📅 Date: 19/06/2024 22:55

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 20/06/2024 00:23

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Boko/ 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne don bokosiperfaqe: 50m2 kati: 8 me ashensor i mobiluarorganizimi: - ambjent gatimi + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet vendndodhja: don bo...
📅Date: 20/06/2024 08:13

750 Euro - Jepet Me Qera 3 +1 Te Vizion Plus

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 3+1+ 2 ballkone + 2 banjo 140 m2 me garazh cmimi 750 euro bashke me garazhin. jepet  per zyra ose per banim. i pamobiluar. eshte tek vizion plus kati ...
📅Date: 20/06/2024 08:11

900 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1+2(blloku)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera super apartament  ne  nje nga zonat me te mira te tiranes.apartamenti eshte i mobiluar bukur.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor  dhe te administruar mire.gjin...
📅Date: 20/06/2024 08:09

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament Dublex (komuna E Parisit)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet  me qera  apartament  dublex  4+2 +2 te komuna  e parisit  (kompleksi kika) apartamenti  ndodhet  ne katin  e 3 te nje pallati  me ashensore&nbs...
📅Date: 20/06/2024 08:09

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga Fortuzi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.90 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament  1+1 rruga  fortuzi. apartamenti ndodhet  ne katin  e 3 te nje pallati  ekzistues. zona ku ndodhet  apartamenti  eshte e qete dhe shume pref...
📅Date: 20/06/2024 08:09

30,000 Leke - Shtepi Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet banese me qera 2+1 e mobiluar e pershtatshme per 4-5 persona. nr:0682778266...
📅Date: 20/06/2024 08:05

300 Euro - Qera 1+1 K.diellit. 30.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 pallat ri me ashensor,kati 2,mundesi parkimi  ne zone.i pershtatshem dhe per student.mobiluar ne menyre te thjesht....
📅Date: 20/06/2024 08:03

350 Euro - Apartament 1+1 Qera Oxhaku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ne oxhak ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor ne katin e 1 apartamenti eshte i mobiluar ...
📅Date: 20/06/2024 08:00

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

30,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1, 30'000 Lek (rruga Jordan Misja)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 1+1 ne shtepi private komplet te dedikuar dhe me oborr.adresa: rruga "jordan misja", tirane.cmimi: 30'000 lek.per me shume informacione kontaktoni:limitless real estate - 068 39 00...
📅 Date: 19/06/2024 10:25

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 22:42

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 22:43

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 20/06/2024 00:27

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 20/06/2024 00:30

280 Euro - 1+1 Kodra Diellit.28.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 mobiluar ne menyre te thjesht.pallat ri me ashensor...
📅Date: 20/06/2024 07:53

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Grandi V009

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera📍   tek grandi, tregu elektrik🏡   i mobiluar 📏   70 m2🚪   kati i dyte (shtepi private)💰   250 € apart...
📅Date: 20/06/2024 07:44

600 Euro - 21 Dhjetori 2+1 Luks

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Detajet dhe fotot ne whatsapp ...
📅Date: 20/06/2024 07:44

47,000 Leke - Tek Ish Parku Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobilar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.70 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar prane kompleksit arlis, square 21, i arreduar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim, per 4-5 persona....
📅Date: 20/06/2024 07:42

40,000 Leke - Myslym Shyri Jepet Me Qera Apartament Bosh 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 i rikonstruktuar plotesisht me te gjitha kushtet bashkohore per banim ose per zyra.per me shume informacione na kontaktoni....
📅Date: 20/06/2024 07:32

400 Euro - Prane Zogut Te Zi, Perballe Me Ring Center, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 20/06/2024 07:31

30,000 Leke - 1+1,30.000 Lek,kat Vile Mbrapa Bar Artistit, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1+ aneks gatimika nje siperfaqe prej 70 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualete mobiluar ne kushte komodekati 1,vile private adres...
📅Date: 20/06/2024 07:28

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 19/06/2024 20:24

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 19/06/2024 23:00

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 23:22

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 20/06/2024 00:09

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 20/06/2024 02:04

300 Euro - Jpet Apartament Me Qera 1+1+ballkon Astir 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet aprtament me qera astir(vila l) 1+1+ballkon totalisht e mobiluar kati 3 banim me ashensor 300euro...
📅Date: 20/06/2024 07:28

300 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 300 Euro Stacioni Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 300 euro stacioni trenit...
📅Date: 20/06/2024 07:26

700 Euro - Qera 2+1 Bllok. 700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 2+1 kushte bashkohore,pallat ri me ashensor .mundesi parkimi ne zone...
📅Date: 20/06/2024 07:24

30,000 Leke - Kati Pare I Nje Vile Per Qira!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.92 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrojme per qira katin e pare te nje vile!apartamenti organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje sallon, nje kuzhine me vete, nje dhome gjumi me 3 krevate tek si dhe  nje tualet e nje ...
📅Date: 20/06/2024 07:22

23,000 Leke - Japim Me Qera Garsoniere

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
26.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prane rez “ kontakt” 100 m me poshte ,ne rrugen “artan lenja” ( buze rruge  ) japim me qera nje garsoniere me kushte optimale me condicioner qe per dy muajt e veres edhte okazion ....
📅Date: 20/06/2024 07:20

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera - Myslym Shyri (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
✅   apartament 2+1 me qera📍   myslym shyri🏡   bosh🚪   kati 4📏   sip. 78 m2💰   400 euro apartament 2+1, me siperfaqe to...
📅Date: 20/06/2024 07:18

400 Euro - 💥 Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
❗ jepet apartament 2+1 me qera prane zones se brrylit ❗organizohet ne:✅sallon ndenjie✅ambient gatimi✅2 dhoma gjumi✅tualet ✅ballkoncmimi: 400 euro / muaj📞per me shume informacion ...
📅Date: 20/06/2024 07:17

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

30,000 Leke - Jap Apartament 1+1 Te Mobiluar Ne Ali Dem.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Ne ali dem, prane ish poligrafikut dhe tregut tr ri elektrik, ne nje pallat te ri jap:apartament 1+1 i mobiluar.kati 4, me ashensor.ka nje banjo me dritare.ka nje verande te mbyllur 35m3 dhe gatimim n...
📅Date: 20/06/2024 07:16

17,000 Leke - Japim Me Qera Per Djem .170 Mije Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Japim me qera per djem .170 mije lek  ndarje qeraje...
📅Date: 20/06/2024 07:12

400 Euro - Jap Me Qera Shtepi 1+1+parkim 400 € (selite)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi shtëpinë:● ambient ndenjie + ambient gatimi● dhomë gjumi● tualet● parabanjo● ballkon● hapësirë për parkim● oborr● kati 2● 80 m2cilësime të tjera:shtëpia ndodh...
📅Date: 20/06/2024 07:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim