🏡 shtepi me qera alias

🕵 Online 374 lexues | ⏳ 25 njoftime ne pritje     Print

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Zona/rruga : rruga e kavajes, pallati i globitjap shtepi me qera tek rruga e kavajes pallati i globe, kati i gjashte banimi. pallati ka ashensor, dhe eshte i mirembajtur.apartamenti permban dy dhoma dhe guzhinen, banje dhe ballkon.apartamenti jepet m...

10/09/2023 10:06

27,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ne zon shume te mire prane casa italias shtepia permban: 2 ballkone dhe eshte ne drejtim te diellitvr003...

20/07/2023 11:54

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Id 42211223ne qender, prane selvise, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 150 m², kati 3 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 2 tualete(njeri me vaske), e gjithe shtepia me parket, ballkon,...

15/02/2023 13:59

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 09/12/2023 14:18

400 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Top Market Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga jusuf vrioni prane top market jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 55m2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet, 1 dhome ...
📅 Date: 10/12/2023 01:19

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 400€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
1+1+1 kuzhine me vetemund te adoptohet dhw ne 2+1sip 70m2kat 1 banim aashensore📍rr peti liqni i thatecmimi 450 euro...
📅 Date: 10/12/2023 05:16

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
2+1kat 2 vile privatecmimi 400 euro📍rr eduart mano prane kopshtit zologjik te pasticeri pasteli...
📅 Date: 10/12/2023 05:16

550 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Shkolles Besnik Sykja Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,i Mobiluar 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.78 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga ramazan demneri prane shkolles se mesme besnik sykja jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 d...
📅 Date: 10/12/2023 10:08

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 bal...
📅 Date: 10/12/2023 10:09

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅 Date: 10/12/2023 10:09

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Fz Construction 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1+1 verandesip 110m2kat 2 banimrr hamdi sina,kompleksi fz construksioncmimi 600 euro me post parkimi jasht pallatit...
📅 Date: 10/12/2023 10:42

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 10/12/2023 11:07

400 Euro - Apartament 1+1,i Mobiluar,te Intesa San Paolo,laprake,cmimi 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Laprake (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1+1 ballkonsiperfaqe 70m2i mobiluar ne menyre bashkekohore.📍rruga dritan hoxha,ne laprake prane intense san paolo bankcmimi 400 euro...
📅 Date: 10/12/2023 11:25

250 Euro - 1+1 Me Qera Fresku I Sa Po Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 i sa po investuar totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar, ka ...
📅Date: 10/12/2023 12:42

40,000 Leke - Apartament 1+1 Varri I Bamit ( Mbi Xhamllik)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 siperfaqe 60m2 kati i 2 pallat 5 katesh, apartamenti ofrohet i arreduar me mobilim modern dhe cilesor. lirohet ne fillim te janarit mund te shifet dhe rezervohet me par...
📅Date: 10/12/2023 12:42

12,500 Leke - Kerkoj Nje Djal Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 2.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj nje djal per ndarje qeraje shtepia eshte 1+1 dhe ndodhet ne don bosko eshte e kompletuar te interesuarit te kontaktojn ne watcup 0684908628...
📅Date: 10/12/2023 12:40

530 Euro - Qera, Apartament Luxury 1+1+ Ballkon

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek liqeni i thatë, prane hotel radisson,fillimi i liqenit (ngjitur me kafe queen). apartament i investuar, pallat i ri me ashensor - arredim premium, elektroshtëpiake ...
📅Date: 10/12/2023 12:33

30,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 siperfaqe: 82 m2 kati 2 (vile private) i mobiluar organizohet: -sallon ndenje + gatimi -dhome gjumi -tualet -ballkon cmimi per qera: 30.000 leke adresa: r...
📅Date: 10/12/2023 12:31

47,000 Leke - Apartament Me Qera , Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ali demi ...
📅Date: 10/12/2023 12:25

500 Euro - Qira, Apartament 2+1, Ali Demi, TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Specifika të pronës: -sipërfaqe apartamenti: 103 m2.. -kati 5. -e mobiluar. -e pabanuar më përpara. -me ashensor. organizimi: -ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu...
📅Date: 10/12/2023 12:23

300 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponoj apartament 1+1 ne fresk . rruga muhamet deliu . ndodhet ne katin e 3 eshte me ashensor . eshte i mobiluar ne menyre bashkohore . ...
📅Date: 10/12/2023 12:18

400 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kongresi i manastirit , prane shkolles andon zako cajupi dhe qsut jepet me qera apartament 2+1, 80𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅 Date: 08/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 08/12/2023 19:23

1,600 Euro - Elite Apt: 3+1+**2wc & **2 Poste Parkimi ( Res. Secret Garden - Teg ) Investim I Ri & Dizajn Me Arkitekt - Parekt, Elekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament unik: 3+1+2wc+2 ballkone dhe depo - te residenca secret garden - ngjitur me teg ***përfshirë dy poste parkimi - kompleksi secret garden eshte nje nga komplekset me me te inv...
📅 Date: 09/12/2023 17:46

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 09/12/2023 18:03

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 10/12/2023 10:42

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 10/12/2023 11:04

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartment per qera 1+1 tek vila l afer neles 5 cmimi 400 euro ...
📅Date: 10/12/2023 12:16

25,000 Leke - Garzoniere Me Qera Mine Peza

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
22.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzoniere me qera kati 1 vile e gjitha vila me qera per vetem 1 vajze 25.000 leke total e mobiluar 0683693320 eja real estate ...
📅Date: 10/12/2023 12:12

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1,rruga Mihal Grameno .300 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1apartamenti eshte i organizuar : salloni,ambienti i gatimit,korridori,dhome gjumi, tualeti. ballkonisiperfaqe totale :70m2apartamenti ndodhet ne katin e 1vile 2 kateshe*tot...
📅Date: 10/12/2023 12:00

25,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Kerkohet nje vajze ne mardhenie pune serioze per ndarje qeraje shtepia eshte 2+1 e mobiluar vajza do kete dhomen e saj per me shume informacion kontaktoni ne nr watssap 0685011817 shtepia lirohet dt ...
📅Date: 10/12/2023 11:57

44,000 Leke - Apartament 2+1 I Ri Ne Ali Dem Te Kompleksi Mangalem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Ne zonen e ali demit te kompleksi mangalem 21 jepet me qera apartament 2+1. kati 4 me ashensor. siperfaqe 85 m2. organizohet: koridor shperndares, sallon ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dh...
📅Date: 10/12/2023 11:53

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Te Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
✨apartament me qira 2+1+2 me qera te kopshti botanik ,xhamia informacion mbi apartamentin:• kati 2• sipërfaqe : 100 m2 • kubaturë e rregullt• ndriçim natyral në çdo ambientorg...
📅Date: 10/12/2023 11:51

450 Euro - Rruga Durresit ,pas Ministrise Se Arsimit Jepet Me Qera Shtepi Private, 2 +1i Mobiluar 450 €

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga durresit , pas ministrise se arsimit   jepet me qera shtepi private me  siperfaqe 100  m2,  2 +1  i mobiluar dhe  organizohet ne ambient ndenje e  gatim...
📅Date: 10/12/2023 11:49

800 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 3+1+2 Tek Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati t...
📅 Date: 09/12/2023 11:21

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 10/12/2023 06:17

430 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Kodra E Diellit ) Pllt I Ri - Cdo Gje Akull E Re | Mobilim & Pajisje Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( kodra e diellit ) k1, pallat v 2019 | i investuar në detaje me cdo gjë te re dhe te pa përdorur- kondicioner - kuzhina ultra moderne me elektro a++ ndricim me spote, tava...
📅 Date: 10/12/2023 11:55

598 Euro - Super Apartament 2+2 Mobiluar Ashensor

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Super apartament prane kafe flora kati 8 ashensor i mobiluar 2+2 tualete 122metra 2 per me shum info na telefononi ...
📅Date: 10/12/2023 11:43

1,001 Euro - Apartment 120 Metra Prane Pavarotit Super 1000 Eu

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera super apartament prane pavarotit te kopshti zologjik 120 metra 2 super arredim 3+2+2 ballkone per me shum info na telefononi ...
📅Date: 10/12/2023 11:42

520 Euro - Apartment Studio Home Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament studio home te liqeni i thate rruga peti kati i per me shum info na telefononi ...
📅Date: 10/12/2023 11:42

33,000 Leke - 2+1 Me Qera Pallati Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 mobiluar pallati me shigjeta ndodhet ne pallat ...
📅Date: 10/12/2023 11:41

35,000 Leke - Okazzion!!! Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Porcelanit, Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit, prane universitetit europian, jepet me qera apartament 2+1, 95 m2, kati 2 i nje vile 3 kateshe, e mobiluar totalisht, elektroshtepiake te reja (frigoriferi, soba, kondicioneri t...
📅Date: 10/12/2023 11:40

450 Euro - Qera Apartament 2+1, Ish Parku, Disk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.00 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
✨qera apartment 2+1 me ballkon 📍ish parku i autobuzave, rr. ndre mjeda •totalisht i arreduar dhe i investuar •ndertim ekzistues( kati 5 ) 💶cmimi: 450 euro i diskutueshem ...
📅Date: 10/12/2023 11:29

260 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 .plotesisht i mobiluar . rruga e dajtit , prane bar restorant muraga. pa ashensor . preferohen familje te rregullta me nje femij. ...
📅Date: 10/12/2023 11:25

35,000 Leke - Vila L, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1. i mobiluar. për më shumë informacion na kontaktoni! ...
📅Date: 10/12/2023 11:20

25,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere Tek Brryli/

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garzoniere tek brryli siperfaqe totale prej: 52m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + dhome gatimi - 1 tualet apartamenti ndodhet ne katin e pare. e mobiluar v...
📅Date: 10/12/2023 11:18

600 Euro - 1+1+parkim Me Qera Te Pazari I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1 te pazari i ri,rruga tefta tashko koco ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te 2020 ofrohet totalisht i mobiluar,i shtruar me parket per me shume info dhe nj...
📅Date: 10/12/2023 11:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim