🏡 shtepi me qera 300 euro

🕵 Online 444 lexues | ⏳ 18 njoftime ne pritje     Print

300 Dollar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoj shtepi me qera me oborr, pjeserisht te mobiluar (te kete rafte guzhine, sobe, banjo te rregullt. kusht domosdo qe te lejohen kafshet pasi kemi qen dhe mace. kerkohet qera afatgjate, maksimumi 300 euro ne muaj. zona ska rendesi prioritet...

29/11/2023 08:24

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera tek eleonora tek kodra e djellit (10 min nga kristal center ) shtepia eshte e pabanuar me pare . ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor . per mobilimin mund te behen disa shtesa ne varesi te kerkeses se klientit. cmi...

22/10/2023 17:35

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Prane amerikan 3, ne rrugen bego hoxha jepet shtepi private 1+1 me qera, kati 1, me siperfaqe 70 m2.shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre bashkohore, me 1 dhome gjumi, 1 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare, kondicioner dhe ballkon.tarife...

13/08/2023 23:32

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Tek amerikan 2, jepet me qera garzoniere sallon,kuzhine,dhome gjumi,tualet, ballkon, me siperfaqe 65 m2, kati i pare i nje shtepie private, mobilimi modest. j.m pagese sherbim agjensie gjysem qeraje jepet me qera 300 euro...

13/07/2023 20:47

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Agjencia morina jep me qira nje shtepi 1+1, me nje oborr te vogël me avlli, prapa shkollës se baletit, 300 euro. • tipologjia: 1+1 • adresa: rruga shyqyri ishmi, pas xhamise se tabakeve • e mobiluar • shtepi perdhese • 💶 300 eu...

11/07/2023 11:44

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Ne astir, ne rrugen azem meshi, prane fondit besa, jepet me qera shtepi private nje kateshe 3+1, 1 tualet, oborr, me siperfaqe 130m2, e mobiluar, mundesi per vend parkimi k.t tarife sherbimi agjenise gjysem qeraje jepet me qera 300 euro/muaj...

09/07/2023 18:52

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Id 4201047 ne rrugen e durresit, afer ministrise se arsimit, jepet me qera garsoniere ne shtepi private me oborr, siperfaqe 35 m² (100 m² jane siperfaqe oborr, eshte totalisht i investuar me cdo gje te re, ndodhet ne katin e 1, me parket, i persht...

04/07/2023 20:21

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Prane pazarit te ri, tek shkolla e kuqe, jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private, 1+1, 1 tualet, me siperfaqe 44 m2, pa ballkon , e mobiluar k.t tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe n...

15/06/2023 14:58

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Id 4211749 prane pallatit me shigjeta, jepet me qera apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje vile, siperfaqja 75 m², e mobiluar ne gjendje shume te mire. apartamenti organizohet nga: 1 ambient ndenje, ambienti i gatimit i vecuar, korri...

24/05/2023 18:50

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Ne rrugen e dibres, prane rajonit nr 4 te policise,jepet me qera kati i 1 i nje shtepie private 1+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 65m2, e mobiluar,k.t tarife e sherbimir agjensie gjysem qeraje kerkohet muaji i pare i qerase dhe nje muaj gara...

29/04/2023 14:40

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera , Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.56 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne fresk, tiranë,rezidenca euro 3d informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 apartamenti disponon: • korridor shpërndarës ...
📅 Date: 30/11/2023 17:25

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 30/11/2023 18:23

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 13:04

1,100 Euro - Super Apartament 3+1+2 Per Qera Te Kompleksi Arlis,rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament per qera 3+1+2+depo tek kompleksi arlis,rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne meyre luksoze siperfaqe 136 m2 kati 5 cmimi 1100 euro/muaj. kontaktoni 0693815891 ...
📅 Date: 01/12/2023 16:45

500 Euro - Rruga E Elbasanit Prane Drejtorise Se Tatimeve ,jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 18:31

690 Euro - Super Apartament 2+1+2+verande (280m2) Per Qera - Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja E Keshillit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
280.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera nje super penthouse 2+1+2+verande 150m2, me mobilim totalisht te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ne rrugen " dritan hoxha", prane uni...
📅 Date: 01/12/2023 19:45

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 01/12/2023 23:47

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 02/12/2023 01:15

400 Euro - Super Apartament Me Wera Perball Kompleksit Molla

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ...
📅 Date: 02/12/2023 10:29

32,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Ish Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera tek tregu elektrik. kat i pare i nje vile kater kateshe. ...
📅Date: 02/12/2023 12:51

25,000 Leke - Apartament 1+1 ,fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 fresku ...
📅Date: 02/12/2023 12:47

30,000 Leke - Apartament 2+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 95m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor i ndohur ne zonen e freskut 300metra mbi restorant freskut. apartamenti ofrohet totalisht i arreduar. ku...
📅Date: 02/12/2023 12:47

450 Euro - Jepet Me Qeta 1+1 Plus Post Parkim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati i dyte i mobiluar ne menyre bashkohore plus dhe nje post parkimi i perfshire ...
📅Date: 02/12/2023 12:46

16,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera plotesisht e mobiluar per 2 ose 3 persona ...
📅Date: 02/12/2023 12:45

370 Euro - Shtepi Me Qera Ne Astir Bulevardi I Ri.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Super arredim i ri. ...
📅Date: 02/12/2023 12:44

300 Euro - Apartament 1+1 Ne Alidem Mangalem 21

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 kati 1 ne alidem mangalem 21 rruga pasho hysa i sapo mobiluar sic. shihet ne foto ...
📅Date: 02/12/2023 12:43

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 rruga muhamed deliu, fresk. më shumë informacion mbi pronën: • sipërfaqe totale: 107 m2. • kati 2. organizimi: • ambient ndjenje. • ambient gatimi. ...
📅Date: 02/12/2023 12:43

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, , I Mobiluar.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . ...
📅 Date: 30/11/2023 15:04

1,400 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 30/11/2023 15:17

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 30/11/2023 15:59

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 30/11/2023 16:56

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 01/12/2023 21:09

54,000 Leke - Perball Me Delijorgjin, Super Apartament 2+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.80 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire, hyrje komode e shtruar me parket! hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor shume prane delijorgjit, ngjitur me hotel ...
📅Date: 02/12/2023 12:42

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Ali Dem !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera ne ali dem ! pallati eshte ndertim i vitit 2013 me ashensor. ndodhet shume prane fushes ali demi tek bar kritea. apartamenti eshte ne katin e trete te nje pallati 8 kat...
📅Date: 02/12/2023 12:40

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 sheshi willson 1+1 siperfaqja 70m2 kati 5 i mobiluar cmimi 450€ ...
📅Date: 02/12/2023 12:39

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1, Prane Katedrales, Shkoder

❱ Shtepi me qera ❱ ShkoderQender
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🆕 jepet me qira apartament 2+1 sipërfaqe 📐 100 m2 👉 kati 4 ( me ashensor ) 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhinë 🛁 2 wc 🌃 1 ballkon 📍 vendodhja prane k...
📅Date: 02/12/2023 12:39

500 Euro - Apartament 2+1 Per Qira, Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira. 500eu  bosh dhe cmimi  eshte neto. i mobiluar me 600eu  apartamenti ka siperfaqe  90m2, me kondicioner ne cdo dhome, me 1 ballkon te bollshem, ku ne fakt i ...
📅Date: 02/12/2023 12:36

750 Euro - Rruga E Kavajes Tek Square 21 Jepet Apartament 1+1 Mobilim Luks 750 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në rrugën e kavajes, ne kompleksin me te mire me ndertim teper cilesore. • sipërfaqja: 72 m2. • kati 7 • ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. dhe1...
📅Date: 02/12/2023 12:35

45,000 Leke - Rruga Mine Peza, Perballe Prokurorise, Jepet Me Qera 2+1, Pjeserisht I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.93 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera 2+1, perballe prokurosise. pjeserisht i mobiluar me k/bufe dhe kondicioner. cmimi 450 mije leke/muaj. lirohet ne 22 dhjetor 2023 ...
📅Date: 02/12/2023 12:34

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 30/11/2023 18:05

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 01/12/2023 19:14

350 Euro - Qera(am359)apartament 1+1 Në Fresk Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në fresk, rruga teleferikut, pak metra mbi fizikën berthamore, jepet me qera apartament 1+1, kati 5 , ashensor, sapo mobiluar, hera e parë qe jepet me qera. ...
📅 Date: 01/12/2023 19:25

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1+parkim adresa : ali demi kompleksi magalem kati : 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi : 400€  ...
📅 Date: 02/12/2023 11:40

430 Euro - Apartament 2=1 Per Qira Ne Astir !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
I mobiluar pallat i ri me ashnsor ...
📅Date: 02/12/2023 12:32

700 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per qira 2+1  - teresisht i mobiluar, me ✔️kondicioner ne cdo dhome, -me panel diellor-orientimi jug- ndodhet ne katin e 10 (i fundit )-pallat  me ashensor-mundesi parkim...
📅Date: 02/12/2023 12:30

250 Euro - Apartament 2+1, Me Qira, Ruga E Dajtit, Fresk, 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, fresk, 250 euro   • tipologjia: 2+1 • adresa: rruga e dajtit,fresk • e mobiluar • kati 4 • pallat i ri ashensor...
📅Date: 02/12/2023 12:29

400 Euro - Jepet 1+1 Mobilim I Ri Prane Me Uet

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
▪︎ne rrugen xhanfize keko, prane me universitetin europian jepet super apartament 1+1 per qera, i sapo mobiluar me cdo gje te re. hapesire 64m2, kati 3 me ashensor. sallon ndenje dhe kuzhine g...
📅Date: 02/12/2023 12:28

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+2📍fiori Di Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
📣qera, apartament 2+1 📍 rruga "don bosko",  tiranë.✨⚜️ fiori di bosko ⚜️ ndërtim i ri  🪜 kati 8 (2 ashensor) 📐 sipërfaqe 100 m²🛋️ i mobiluar •...
📅Date: 02/12/2023 12:26

370 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati i pare i nje vile ...
📅Date: 02/12/2023 12:25

450 Euro - Apartament 1+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
🏠jepet me qera apartament 1+1 sheshi whillson 🏗kati i 5 (ne pallat ekzistues) siperfaqe: 62m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhoma gjumi - 1 tualet ...
📅Date: 02/12/2023 12:24

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset...
📅 Date: 01/12/2023 13:44

47,000 Leke - Qera(am10202)apartament 1+1 Tek Blloku Ambasadave Rruga Durresit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek blloku i ambasadave,në rrugën e durresit jepet me qera apartament 1+1  në pallat ekzistues, kati 3, në formë duplexi,mobiluar.pronari kerkon në fillim muajin e parë qera dhe 2 muaj gar...
📅 Date: 01/12/2023 14:54

390 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Mbi Kristal Center Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mbi kristal center,në rrugën bill klinton ,jepet me qera apartament 1+1, mobiluar ,ashensor....
📅Date: 02/12/2023 12:24

450 Euro - Astir, Green City Apartament 1+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.78 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1, totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire me mobilim komod, ne kompleks te ri! per me shume info na kontaktoni! agjensi imobiliare ...
📅Date: 02/12/2023 12:23

450 Euro - Apartament Rruga Kavajes 2+1 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament rruga kavajes 2+1 kusht 1 vit parapagim...
📅Date: 02/12/2023 12:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim