🏡 shtepi me qera 250

🕵 Online 61 lexues | ⏳ 68 njoftime ne pritje     Print

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1, bosh,25000 leke.kati 6 me ashensor. rruga: besim alla,pallatet cabej,perball helios gastronomi.  ...

17/06/2024 21:10

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi2+1 me qerakati 2 i nje vilee mobiluarpaskuqanne rrug kryesoreafer karburant kastratitcmimi 250 mij lek...

14/06/2024 17:43

2,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Id : 42211470,ne bllok, prane sky tower, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh me k\bufe, siperfaqe 140 m², kati 8 me ashensor, sistem qendror kondicionimi, e gjithe shtepia me parket, 2 tualete, garderobe, ballkon, pamje panoramik...

12/06/2024 17:02

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

📍  ne zonen e 5 majit prane bau market jepet me qera garsoniere🏡 kati 1 ne shtepi private, e dhene e gjitha me qera.📐 siperfaqe 45 m2.🛋️ mobilimi: si ne foto, me cdo gje funksionale ne gjendje te ...

09/06/2024 11:08

251 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

🚨 jepet me qera kati i pare i nje shtepije private 1+1📍rruga asim vokshi, mbrapa hipotekes 🏠shtepi private 📌 kati 1💶cmimi 250📲0688547505e pershtatshme për çuna.pronari kerkon 2 muaj parapagim (muajin e pare + një muaj g...

23/04/2024 17:48

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1siperfaqe 58 m2kati 1, pa ashensor 1 dhome gjumi 1 tualet sallon ballkon e mobiluar qeraja mujore 250 euro pagesa qeraja e muajit te pare +1 garanci apartmenti lirohet ne date 20 prill...

05/04/2024 09:24

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Agjencia morina jep me qira shtepi private  1+1, , fusha aviacionit, 250 euro/muaj• tipologjia: 1+1• adresa: fusha aviacionit• i mobiluar• kati 1•  250 euro informacion mbi pronën:shtepi  private me qera – fundi ...

06/03/2024 11:37

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera(1+1 e pamobiluar ne allias 250 €)prane spitalit amerikam kati i 1 vileka dhe mundesi.parkimi...

21/02/2024 22:00

10,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

dhoma dhe shtepi me qera per studente ( vajza) - dhome per 1 person me hyrje me vete dhe e kompletuar me super mobilim dhe  banje, 60 euro.( vendoset dhe krevat dopio). - dhome per 2 persona me hyrje me vete dhe e kompletuar me super mobilim ...

07/02/2024 00:03

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtëpi me qera 1+1 lagja ali demi, përballë ish uzinës autotraktori, shkolla androkli kostallari kati 1, shtepi private, 2 katëshe siperfaqja : 70m2 e mobiluar cmimi : 25000 lekë...

28/01/2024 18:57

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 19/06/2024 19:14

900 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik / Opp42117

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 , tregu elektrikinformacion mbi apartamentin:.• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 116 m2• sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 124 m2• kati 2organizimi:• ambient...
📅 Date: 19/06/2024 22:55

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 20/06/2024 00:23

200 Euro - Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 200 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, qytet studenti, 200 euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga pjeter budi pike referimi: qytet studentii mobiluarkati 2hyrje privatecmimi 200 euro...
📅Date: 20/06/2024 06:33

450 Euro - Apartament Me Qera Tek Ish Parku

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.00 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament me qera tek ish parku tek 21nje dhome gjumisallon +ambient gatimi pallat me ashensor aper me shume info ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ...
📅Date: 20/06/2024 05:03

450 Euro - Apartament Per Qira-21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i sapo mobiluar...
📅Date: 20/06/2024 04:58

450 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Kompleksi Star, 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira tek kompleksi star, 21 dhjetori.apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.post parkimi me cmim ekstra 50 euro ...
📅Date: 20/06/2024 04:56

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Grandi V009

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera📍   tek grandi, tregu elektrik🏡   i mobiluar 📏   70 m2🚪   kati i dyte (shtepi private)💰   250 € apart...
📅Date: 20/06/2024 04:56

17,000 Leke - Japim Me Qera Per Djem .170 Mije Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Japim me qera per djem .170 mije lek  ndarje qeraje...
📅Date: 20/06/2024 04:40

350 Euro - Jepet Me Qira 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira 2+1ambienti ka sipërfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë te nje pallati organizohet ne:ambient :ambienti gatimi1sallon 1dhoma gjumi 1 tualet adresa :restorant...
📅Date: 20/06/2024 04:20

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera Brryl 200 Mij Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ne brryl 200 mij lekkati i pare i nje vilee mobiluar te ish rozafa200 mij lekekusht vetem 1 goce0697076668...
📅Date: 20/06/2024 04:17

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

30,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1, 30'000 Lek (rruga Jordan Misja)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 1+1 ne shtepi private komplet te dedikuar dhe me oborr.adresa: rruga "jordan misja", tirane.cmimi: 30'000 lek.per me shume informacione kontaktoni:limitless real estate - 068 39 00...
📅 Date: 19/06/2024 10:25

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 22:42

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 22:43

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 20/06/2024 00:27

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 20/06/2024 00:30

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr.jordan Misja/ 25,000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek rr.jordan misjasiperfaqja totale: 65 m2kati: 1, shtepie private 2 katshetotalisht e mobiluar organizimi:-  dhome ndenje + gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet- ba...
📅Date: 20/06/2024 04:15

260 Euro - Jepet Me Qera 2+1 E Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 e mobiluar ndodhet te liqeni thate prane hotel radison 5min larg ne cmim eshte perfshir uje parking dhe internetper me shume informacion na kontaktoni ...
📅Date: 20/06/2024 04:10

400 Euro - Jap Me Qera Shtepi 1+1+parkim 400 € (selite)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi shtëpinë:● ambient ndenjie + ambient gatimi● dhomë gjumi● tualet● parabanjo● ballkon● hapësirë për parkim● oborr● kati 2● 80 m2cilësime të tjera:shtëpia ndodh...
📅Date: 20/06/2024 03:26

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera - Don Bosko (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
✅   apartament 1+1 me qera📍   don bosko🏡   i mobiluar🚪   kati 8📏   sip. 50 m2💰   250 euro apartament 1+1, me siperfaqe...
📅Date: 20/06/2024 03:06

600 Euro - 2+1 Ne 21 Dhjetor (inxhinjeria) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Cilesore || Parket || Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apt i ri** - 2+1 ne 21 dhjetor (inxhinjeria) pallat i ri me ashensor || i mobiluar dhe i rinovuar me cdo gje te re || parket || kondicioner || tualet me hidrosanitare cilesoreq4691te dhe...
📅Date: 20/06/2024 03:03

400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kopshti botanik(tek kompleksi bitraj)kati i pare ,e mobiluar me te gjitha kushtet ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi  400 mije leke , dhe  ka malore dhe pak d...
📅Date: 20/06/2024 02:49

450 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Jemi 3 vajza edhe kerkojm nje vajze per ndarje geraje, shtepia eshte 2+1+2 me kushte shume te mira, geraja ne total eshte 450€, 112€ per person. vajza duhet te jet ne marredhenie pune. ju mirepr...
📅Date: 20/06/2024 02:10

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 19/06/2024 20:24

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 19/06/2024 23:00

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 23:22

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 20/06/2024 00:09

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 20/06/2024 02:04

250 Euro - Jepet Me Qera Garsoniere Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Studio for rent( pallatet e fratarit)4th floor with elevator40m2250 euros...
📅Date: 20/06/2024 01:49

28,000 Leke - Apartament 1+1. 28000 Leke.prane Pallatit Te Sportit Asllan Rusi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1me qerakati 2 i nje vile por me hyrje me vetee mobiluar dhe e pershtatshme per 3 personajepet vetem per vajza...
📅Date: 20/06/2024 01:44

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Selvia (vr004)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 1+1 me qera📍selvia🏡i mobiluar🚪kati 4 📏55 m2💰400 euroapartamenti ndodhet ne katin e 4,i mobiluar dhe i pershtatshem per familjare.per te marre kete apartament duhen 2 ...
📅Date: 20/06/2024 01:35

650 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Tek Rr.hoxha Tahsim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 3.32 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri , te mireadministruar me ashensorapartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes , ambientin e gatimit disi te vecuar, dy dhoma gjumi, korrid...
📅Date: 20/06/2024 01:33

300 Euro - Jpet Apartament Me Qera 1+1+ballkon Astir 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet aprtament me qera astir(vila l) 1+1+ballkon totalisht e mobiluar kati 3 banim me ashensor 300euro...
📅Date: 20/06/2024 01:24

300 Euro - Jepet Apartament 1+1+bllk Astir 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera astir 1+1+ballkon i mbiluar kati 3 me ashensor apartamenti dodhet tek vila l...
📅Date: 20/06/2024 01:23

300 Euro - Shtepi Private 1+1 Me Qira Ne Ysberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.97 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira kati i 1 i nje vile.organizohet ne sallon,nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon me verande.ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi....
📅Date: 20/06/2024 01:21

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

300 Euro - Qera 1+1 K.diellit. 30.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 pallat ri me ashensor,kati 2,mundesi parkimi  ne zone.i pershtatshem dhe per student.mobiluar ne menyre te thjesht....
📅Date: 20/06/2024 01:12

400 Euro - Prane Zogut Te Zi, Perballe Me Ring Center, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 20/06/2024 01:11

50,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1.. Pran Petro Ninit..!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 ... pran petro ninit..!!!jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar pran shkolles petro nini ne katin e 5 (te fundit)..!!apartamenti ndodhet ne nje pallat pa ashensor ne nje ...
📅Date: 20/06/2024 01:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim