🏡 selite e vogel

🕵 Online 496 lexues | ⏳ 21 njoftime ne pritje     Print

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Ne zonen e selites jepet me qira apartament me mobilim bashkohor!organizohet ne sallon me kuzhine te perfshire, dhome gjumi matrimoniale, dhoma me e vogel eshte loft, tualet dhe verande e cila aksesohet nga te dy ambientet.mobilim bashkohor, sistem q...

13/05/2024 20:12

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

    irg93331ne zonen e selites jepet me qira apartament me mobilim bashkohor!organizohet ne sallon me kuzhine te perfshire, dhome gjumi matrimoniale, dhoma me e vogel eshte loft, tualet dhe verande e cila aksesohet nga te dy ambientet.mobil...

13/05/2024 18:28

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Ne zonen e selites jepet me qira apartament me mobilim bashkohor!organizohet ne sallon me kuzhine te perfshire, dhome gjumi matrimoniale, dhoma me e vogel eshte loft, tualet dhe verande e cila aksesohet nga te dy ambientet.mobilim bashkohor, sistem q...

13/05/2024 12:23

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

🏘️ apartament  me qera 1+1📐siperfaqe: 60m2 🪜kati: 1 shpi private    🛋e mobiluar organizohet në:-dhomë ndenje 🛋️-ambient gatimi  🍽️-1dhomë gjumi 🛏️-1 tualet 🚽   ...

12/05/2024 00:40

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera me afat të gjatë apartament 2+1 kati i katërt i mobiluar 90%, dy ballkone guzhine, dhome gjumi, dhome fëmijësh, banjo të madhe, lavatrice, frigorifer, condicioner në kuzhinë dhe pritje ujë dhe drita 24/h me kontrata në vete pr...

16/04/2024 18:54

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera kati i parë i një vile. i mobiluar , vend parkimin. jepet vetëm për familjarë. ...

28/12/2023 22:49

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1 qe ndodhet ne kati i 3 i nje vile 5 katesh shtepia ka siperfaqe 125 m2 dhe organizohet ne : * sallon plus ambjet gatimi * 2 dhoma gjumi * 2 tualetet * 2 ballkone shtepia eshte e mobiliar dhe gjithashtu surve...

23/06/2023 12:38

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ne selite te vogel prane nenstacionit elektrik. shtepia eshte me te gjitha orendite e duhura jepet vetem per familjare ose cifte me vend parkimi i survejuar me kamera....

07/06/2023 10:32

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete

Jepet apartament 2+1+ parkingme qera kati 7 jo i fundit pallat i sapo perfunduar ndertim i 2023 apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i mobiluar ndodhet prane shkolles 1 qershori ne selite te vogel...

17/04/2023 08:47

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 kati 2 kat vile hyrie me vete adresa: selite e vogel prane ambulances kati 2 me siperfaqe 106 m2 organizohet : sallon guzhine 2dhome gjumi tualete 2ballkon ofro...

06/06/2022 10:41

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Tek Don Bosko Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 Me Siperfaqe 70 𝐦2 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Tek don bosko prane kopleksit fiore di bosco jepet me qera shtepi private  1 kateshe 1+1 me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet ,1 dhom...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

250 Euro - Rruga Dibres Prane Fakultetit Te Mjeksise Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane fakultetit te mjeksise jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 55 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me 3 krevate...
📅Date: 27/05/2024 11:18

50,000 Leke - Rruga Dritan Hoxha, Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Rruga dritan hoxha ,perballe zojes se keshillit mire  jepet me qera kati i i-re i nje vile me siperfaqe 120 m2 , 2+1 , i mobiluar  . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje,guzhine gati...
📅Date: 27/05/2024 11:18

500 Euro - Tek 5 Maji ,pas Concord Center Jepet Me Qera Apartament 1+1+post Parkimi I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.04 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit ,rruga jorgo plaku pas qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1+post parkimi , me siperfaqe 80m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambie...
📅Date: 27/05/2024 11:18

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1+1 Don Bosko 600€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1kati 1 pallat ekzistues 85m2 don bosko Çmimi;600€ mobilim i ri , i pa banuar !...
📅Date: 27/05/2024 11:18

40,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1i Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane prokurorise se tiranes   jepet me qera apartament me  siperfaqe 65 𝐦²,1+1i mobiluar  . apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ...
📅Date: 27/05/2024 11:18

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rruga Riza Cerova Jepet Me Qera Apartament 2+1i Mobiluar. 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.34 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
 tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e n...
📅Date: 27/05/2024 11:17

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.62 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apartamenti org...
📅Date: 27/05/2024 11:17

25,000 Leke - Apart. 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Apart i mobiluar 1+1 jepet qera, me drejtim nga jugu. pallat i ri, prane xhamis ali islam. pallati ka oshee ne kat te pare. ka prane shkolla she cdo facilitet te nevojshem....
📅Date: 27/05/2024 11:17

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

50,000 Leke - Pak Minuta Larg Myslym Shyrit , Jepet Me Qera Apartament I Mobiluar 2+1 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Pak minuta larg myslym shyrit prane shkolles sabaudin gabrani  jepet me qera apartament  2+1, 90 m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gju...
📅Date: 27/05/2024 11:17

350 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 ...
📅Date: 27/05/2024 11:16

50,000 Leke - Ne Zonen E Brrylit Prane Poliklinikes Iraniane Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.36 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e brrylit rruga arkitekt kasemi ,prane poliklinikes iraniane   jepet me qera apartament  2+1 , me siperfaqe 70m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e n...
📅Date: 27/05/2024 11:16

15,000 Leke - Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkohet vajze per ndarje qeraje zona myslym shyr preferohen studente. shtepija eshte 2+1 me 2 dhoma gjumi aktualisht jane dy vajza qe banojne. lagje shume e qete jo problematike kerkohen vajza te rre...
📅Date: 27/05/2024 11:16

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅Date: 27/05/2024 11:16

380 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Laprake 380 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera•1+1•siperfaqe totale 70 m2•pallat i ri•ashensor•kati 4•i mobiluar •laprak•prane shkolles aleks buda•Çmimi 380leke kontaktoni feliz home bb...
📅Date: 27/05/2024 11:15

350 Euro - Apartament 1+1 Per Qera, Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane restorant qesarakes.jepet i mobiluar ne kushte shume te mira.ndodhet ne katin e 4 ,me ashensor.kontaktoni ne whats up!...
📅Date: 27/05/2024 11:15

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

22,000 Leke - Garzoniere Me Qera E Mobiluar Astir çmimi 22.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzonieria eshte e mobiluar shum mire ndodhet ne astir prane bar xhamero...
📅Date: 27/05/2024 11:15

500 Euro - Tek Kompleksi Asl 2 ,rr. Sadik Petrela, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Tek kompleksi asl 2 ,rruga sadik petrela,ish venue clab  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 69𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi...
📅Date: 27/05/2024 11:14

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
1+1 tek 21 dhjetori e mobiluar me oborr ...
📅Date: 27/05/2024 11:12

700 Euro - Ne Zonen E Brrylit Prane Eco Market Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 I Mobiluar 700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 0.42 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
175.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e brrylit ,bulevardi “bajram curri” prane eco market   jepet me qera apartament  3+1+2 , me siperfaqe 175 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenj,guzhi...
📅Date: 27/05/2024 11:12

450 Euro - Rruga E Kosovarëve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e kosovarëve.1+1.e mobiluar.për më shumë informacion na kontaktoni!...
📅Date: 27/05/2024 11:12

450 Euro - Tek Rrethroullimi I Saukut Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek rrethroullimi i saukut ,rruga xhebrahimet   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 72 𝐦2 mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅Date: 27/05/2024 11:10

850 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen E Bllokut Prane Rruga Brigada E Viii Ne Tirane (id 42211257)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Id 42211257 prane rruga brigada e viii, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 120 m², kati 9 me ashensor (jo i fundit), jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner, organizo...
📅Date: 27/05/2024 11:10

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

40,000 Leke - Don Bosko, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar. ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor....
📅Date: 27/05/2024 11:09

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Xhamllik–kompleksi Asl 2, 500 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, xhamllik–kompleksi asl 2, 500 euro/muaj. tipologjia: 1+1adresa: rruga xhanfize kekoi mobiluarkati 2 cmimi 500 euro/muaj  i...
📅Date: 27/05/2024 11:08

420 Euro - Apartament 2+1 Per Qirea Ne Ali Demi 1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament i tipologjise 2+1 me qira ne zonen e ali demit, kompleksi mangalem.apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje godine te re me ashensor, i cili eshte i sapo investuar dhe i pa banuar m...
📅Date: 27/05/2024 11:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim