🏡 sarande prane disko mango

🕵 Online 178 lexues | ⏳ 11 njoftime ne pritje     Print

85,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi, Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 40m2, 85,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e rruges se elbasanit ,tek xhamia tabakeve rruga shyqyri  ishmi, shitet garsoniere  me siperfaqe  40m2, 85,000 euro garsonieria eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe br...
📅 Date: 17/06/2024 16:49

119,500 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 17/06/2024 18:46

95,700 Euro - Okazion **1,140€/m2: Ap 2+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium ** Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 09:37

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 18/06/2024 15:30

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale...
📅 Date: 18/06/2024 18:35

127,500 Euro - Shitet: 1+1 **super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) Kati 1, Pllt Ekz --- I Mobiluar & Izolim I Ri ** Mnd Investimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 me super cmim ( afer rruges se kosovareve - 5 minuta ne kembe nga liqenit artificial ) planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | shume i mire per investim | izolimi i shtepise es...
📅 Date: 19/06/2024 00:32

93,600 Euro - Shitet, Garsoniere, Turquoise Marina, Gjiri I Lalëzit.

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 3.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Në turquoise marina janë të gjitha hapësirat & infrastuktura e duhur për të kaluar kohë cilësore dhe për t’u relaksuar me familjen dhe miqtë e afërt në çdo periudhë të vitit.infor...
📅Date: 19/06/2024 16:37

145,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Mine Peza,tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rezidencën "mine peza"me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , mine peza residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te...
📅Date: 19/06/2024 16:37

150,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+2 Garazhe, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1+2 garazhe, unaza e re, tiranë.apartamenti është i pozicionuar në rrugën "mikel maruli".informacion mbi pronën:• sipërfaqe bruto : 95m2• sipërfaqe neto : 82,5m2• si...
📅Date: 19/06/2024 16:37

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, bulevardi "bajram curri", tiranëapartamenti është i pozicionuar pranë ish hotel diplomat.informacion mbi pronën:• sipërfaqe neto : 63 m2• kati i 3.organizimi:• ambj...
📅Date: 19/06/2024 16:36

178,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1,rruga E Barrikadave, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• siperfaqja e apartamentit (bruto): 64.2 m2• siperfaqja e apartamentit (neto): 56.4 m2• kati i 2.organizimi i brendshem:• korridor shpërndarës.• ambient ndenj...
📅Date: 19/06/2024 16:36

85,725 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Urban Gate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• kati 5 banim.• sipërfaqe bruto: 67.5m2• sipërfaqe neto : 58.6m2organizimi i brendshëm:• ambient ndenje dhe ambient gatimi.• 1 dhomë gjumi.• 1 tualet.• ...
📅Date: 19/06/2024 16:36

250,000,000 Euro - Shitje Okazion!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.74 Km nga qendra
Shtepi Private 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet truall 200 metra katror me shtepi perdhese, rruga “shemsi haka” zona ali demi me certifikate pronesie.zone e favorshme per ndertim pallati , cmimi 250.000€, nje pjese e pageses mund te be...
📅Date: 19/06/2024 16:35

250,000 Euro - Shitet 2+1+2 Poste Parkimi,i Mobiluar,rezidenca Future Home. Una34289

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ky apartament eshte totalisht i mobiluar dhe sapo investuar ne nje nder objektet me cilesore te zones. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe posedon pozicion shume strategjik per te hyre dh...
📅Date: 19/06/2024 16:31

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 17/06/2024 18:47

97,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 17/06/2024 18:56

218,000 Euro - Shitet Penthouse Gjigand (si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +taracë 125m2 | ( 15 Min Nga Green Coast 🌊) �

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
258.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet penthouse perfekt ne orikum qender📍(15 min nga green coast 🌊)  : 3+1+2wc + verande gjigande s: 258m2 - me pamje perallore nga deti & mali (+tarrace te shfrytezueshme 125m2 )&nbsp...
📅 Date: 18/06/2024 20:30

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 18/06/2024 21:54

74,500 Euro - Okazion **1,250€/m2: Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3 Nga Toka, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium** F

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1( ish  shqiponja - casa italia ) kati 3 nga toka ( k.2 banim), pallat në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit nga "nova cons...
📅 Date: 18/06/2024 21:57

142,000 Euro - Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) K10 - Pllt Ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 10, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e don boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. q4660te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati ...
📅 Date: 19/06/2024 08:20

117,800 Euro - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja E Keshillit, Zogu I Zi ) Kati 10, Pllt Ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasad

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 colonnade rezidence - rruga dritan hoxha - përball universitetit zoja këshillit mirë- 480 m nga zogu zi ( unaza) midis dy unazave së shpejti.- në proçes ndërtimi  ( f...
📅 Date: 19/06/2024 13:29

125,001 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Misto Mame. Una41003

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2, për shitje tek rruga "besim alla", misto mame.•kati 2 banim•sipërfaqe totale: 110.9 m²•siperfaqe neto: 98.6 m²•ambient ndenje dhe ambient gatimi•2 dhoma gjumi•2 ...
📅Date: 19/06/2024 16:31

278,001 Euro - Shitet, Dupleks 2+1+2+post Parkimi, Ish Parku, Tiranë.pro38724

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Hitet, dupleks 2+1+2+post parkimi, ish parku, tiranë. dupleksi është i pozicionuar në rezidencën "alba". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit (neto): 96 m2&n...
📅Date: 19/06/2024 16:31

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame.una40589

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitjeapartamenti ndodhet tek rruga besim alla, misto mame,tiranë.informacion mbi apartamentin:•kati 6•sipërfaqe bruto: 102m2•sipërfaqe neto: 90,8m2organizimi...
📅Date: 19/06/2024 16:30

175,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Stacioni I Trenit (id B120509) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Tek stacioni trenit, prane spak, shitet apartament 2+1 , 1 ballkon, kati 1 ,me siperfaqe totale 106 m2, ( neto 91 m2). mbaron  ne fund te vitit 2025. d.a.tarife sherbimi agjensie 1% e vleres se s...
📅Date: 19/06/2024 16:30

1,000,000 Euro - Vile Ne Shitje Prane Ambasades Amerikane Ne Tirane (id 4151045)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 0.90 Km nga qendra
5+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
510.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
6 Tualete
Property id : 4151045,prane ambasades amerikane, ne tirane shitet vile 3-kateshe me garazh dhe truallsiperfaqe trualli : 385 m²siperfaqe kati i : 162.9 m²siperfaqe kati ii : 177.7 m² siperfaqe tota...
📅Date: 19/06/2024 16:29

1,500,000 Euro - 🔥okazion🔥shitet Super Vile, Ne Rolling Hills

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Vila Luksoze 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
491.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
🔱shitet super vile,ne rolling hills📍ndodhet tek rezidenca rolling hills⚜️zone e cila eshte nje nga me te preferuat me vila te reja me stil dhe arkitekture mahnitese⚜️nese deshironi te je...
📅Date: 19/06/2024 16:27

72,000 Euro - Shitet Apartament Te Ish Dogana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.80 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1+1 ballkonsip neto 50 m2sip bruto 60 m2kat 5 ashensore📍rr dervish allamani ish dogana cmimi okazion 1200euro/m2cmimi 72 mije 💶kompleksi i 2024📌jepet i perfunduar totalisht,park...
📅Date: 19/06/2024 16:20

157,000 Euro - Okazionn 3+1+2 Plus Verand 120m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion + veranden me cmim tjeter...
📅 Date: 18/06/2024 18:58

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & 1 garazh ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | parket...
📅 Date: 18/06/2024 21:11

85,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Pallatet E Vardha (terminali Veriut)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (5.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 pallatet e verdha prane terminalit te veriut ne kthese te kamzes kati 3 orientimi jugme hipotek e mobiluar per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!o...
📅 Date: 19/06/2024 12:28

83,690 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek rezidenca urban gate.informacion mbi apartamentin:* kati 6 banim.* sipërfaqe bruto: 65.09m2* sipërfaqe neto : 55.3m2organizimi i brendshëm:* ambient ndenje dhe ambient gatim...
📅Date: 19/06/2024 16:19

94,230 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Univers City, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 7, Ashensor 0
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit (bruto): 104.7 m2• sipërfaqja e apartamentit (neto): 91.5 m2• kati i 7.organizimi i brendshem:• ambient ndenje.• ambient gatimi.•...
📅Date: 19/06/2024 16:19

224,620 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Square 21,tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, square 21,tiran informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (neto) : 87.3m2 • sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 102.1m2 • kati i 7 apartamenti disp...
📅Date: 19/06/2024 16:18

220,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Oasis Residence, Unaza E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 7, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅Date: 19/06/2024 16:18

346,000 Euro - Apartament Ne Shitje 3+1 Ne Yzberisht (id B13071) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Ne yzberisht, prane kmy, shitet apartament 3+1, 2 ballkone, kati 8 ,me siperfaqe totale 128 m2, ( neto 106 m2) verande 256 m2. mbaron  ne fund te vitit 2025. d.a.tarife sherbimi agjensie 1% e vle...
📅Date: 19/06/2024 16:18

242,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, 21 Dhjetori, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rrugën "frosina plaku", pranë shkollës "naim frashëri". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit (bruto): 105.3 m2 • siperfaqja e ap...
📅Date: 19/06/2024 16:18

141,400 Euro - Shitet, Dupleks 2+1, Unaza E Re, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Duplex(shtepi me 2 kate) 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Dupleksi është i pozicionuar në rrugën "nexho konomi".informacion mbi pronën:• sipërfaqe bruto : 101 m2• sipërfaqe neto : 75.80 m2• sipërfaqe verande : 13.90• kati i 7-8.organizimi:•...
📅Date: 19/06/2024 16:18

59,000 Euro - Okazion!! Shitet Shtepi Private Ne Durres, Zona E Plepave 59.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Plepa
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
418.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🎯disponojme shtëpi private, per shitje, durres shtepia private ndodhet ne zonen e plepave, shume prane autostrades durres - kavaje.informacion mbi shtepine private: • 1 kat ndertim i p...
📅 Date: 17/06/2024 17:24

210,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Zogu I Zi, Tiranë. Area41040

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje. apartamenti ndodhet prane zogut te zi, tirane informacion mbi apartamentin: • kati 7 • sipërfaqja e apartamentit : 95 m² apartamenti ...
📅 Date: 18/06/2024 13:29

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1+parkim Univers City,qtu 100.000 Euro, I Perfunduar !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Kati 2 banim 90m2 plus parkimi ne -1...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

159,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza, Prane Kafe Flores Ne Tirane (id 4129465)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id : 4129465,ne rrugen mine peza, prane kafe flores, shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet me drit...
📅 Date: 18/06/2024 15:58

250,000 Euro - Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Mobiluar 250.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 18:42

139,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111838)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111838,ne afersi te shkolles se baletit, ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 63.1 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartam...
📅 Date: 19/06/2024 09:52

136,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111837)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111837,ne afersi te shkolles, se baletit ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartamen...
📅 Date: 19/06/2024 09:55

175,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Komunen E Parisit, Ne Afersi Te Rrethrrotullimit Te Kikas (id 41211653)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211653,ne komunen e parisit, ne afersi te rrethrrotullimit te kikas, shitet apartamet 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 94.5 m², kati 9 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. apar...
📅 Date: 19/06/2024 10:28

128,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Astir, Prane “bohem” Lounge Ne Tirane (id 4131099)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131099,ne astir, prane “bohem” lounge , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 111 m² (102 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, koridor,  2 tualete , ballkon, orientimi me diel...
📅 Date: 19/06/2024 10:33

115,000 Euro - Apartament 2+1 +2 Wc +2 Ballkone Ne Shitje Ne Fresk, Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane, 1000 Euro/m2 (id 41211588)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211588,ne fresk, prane restorant qesarakes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² (100,2 m2) me hipoteke, bosh, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, or...
📅 Date: 19/06/2024 10:40

96,000 Euro - Apartament 2+1 +ballkon Ne Shitje Ne Fresk Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane (id 41211608)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211608,ne fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 96000 euro...
📅 Date: 19/06/2024 11:05

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Me 2 Tualete Dhe Garazh Ne Shitje Tek Fusha E Ali Demit, Tirane Id 41211629

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211629,ne ali dem, tek fusha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (87 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 tualete (njeri me ...
📅 Date: 19/06/2024 11:08

68,475 Euro - Okazzion!! Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha Aviacionit Prane Shkolles “dhora Leka”(id 4111841)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111841tek fusha aviacionit, prane shkolles dhora leka, shitet apartament 1+1, siperfaqe 63 m² (54 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, ballkon, orie...
📅 Date: 19/06/2024 11:14

160,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Pallat Te Ri Tek Pazari I Ri Ne Tirane (id 41211640)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 19/06/2024 11:18

231,200 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Tek Kopshti Zoologjik, Prane Liqenit Artificial, Ne Tirane (id 41211604)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211604,tek kopshti zoologjik, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 144,5 m² (128,62 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi m...
📅 Date: 19/06/2024 11:25

39,500 Euro - Okazion🏙garsoniere Ne Shitje Ne Ali Dem. 39.500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏙garsoniere ne shitje ne ali dem. 📍 prane drejtorise se policise 📐 sip. 34 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 39.500 €📜me hipotek...
📅 Date: 19/06/2024 15:37

77,000 Euro - 🔱apartament 1+1 Ne Shitje Te Fusha E Ali Demit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje te fusha e ali demit📍rruga kole popa 💶 77.000€👉1+1 me sip 63,5m2 , kati 4 🧱pallat ekzistues🔖me hipoteke...
📅 Date: 19/06/2024 15:59

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar pranë rotondos.informacion mbi pronën:• sipërfaqe bruto : 122 m2• sipërfaqe neto : 102.5 m2• kati i 4 banim.organizimi:• ambjent ndenjie.• ambient gatim...
📅Date: 19/06/2024 16:17

278,000 Euro - Shitet, Dupleks 2+1+2+post Parkimi, Ish Parku, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Dupleksi është i pozicionuar në rezidencën "alba".informacion mbi apartamentin:• siperfaqja e apartamentit (neto): 96 m2• kati 8-9.organizimi i brendshem:• ambient ndenje.• ambient gatimi....
📅Date: 19/06/2024 16:17

135,500 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Dibres, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, rruga dibres, tiranëapartamenti është i pozicionuar pranë shkollës së bashkuar.informacion mbi apartamentin:• siperfaqja e apartamentit (bruto): 110 m2• siperfaqja ...
📅Date: 19/06/2024 16:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim