Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 100,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 27/02/2024 17:52 Post ID: 101617


Pagesa

100,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 58.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 469 Euro
Distanca 0.90 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Dervish Hekali Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 25154

Shitet: Super Apartament 1+1 (Shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) đŸ’„ Me HipotekĂ« đŸ’„ | Ndertim Qe Mbaron NĂ« Mars 2024, Pallat 4 KatĂ«sh, 2 Hyrje NĂ« Kat & Ashensor Modern  | MundĂ«si Extra Blerje Garazh | CilĂ«si E LartĂ« NdĂ«rtimi | DorĂ«zohet Me Parket Ac5 Dhe Dyer / Dritare , Instalime Premium Inkaso, instalime elektrike Gjermane, Sistem Kapot Etj.

*** Apartamenti mund te Blihet me Kredi nga cfaredolloj banke, pasi eshte me Certifikate prenesie !!! ***


Q4365


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 57.3m2

- Sip Neto: 47m2 

- Kati:3

- Katet E Pallatit: 4

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2023

- Ashensor: Po 


Karakteristika: 


Super Apartament 1+1+1 Ballkon, Mbaron NĂ« Mars 2024 Pallat 4 KatĂ«sh 2 Hyrje NĂ« Kat AfĂ«r ShkollĂ«s SĂ« Kuqe, Rruga Dervish Hekali 

- Ka Dhe Mundësi Extra Blerje Garazh

- Cilësi E Lartë Ndërtimi

- DorĂ«zohet Me Parket Ac5 

- Me Dyer Dritare 

- Ashensor Modern 4 VĂ«ndsh 

- Shumë Qetësi Pasi Ka Pak Hyrje Në Total 9 Më Kat Janë Vetëm 2 Hyrje


Extra: 

- Në Super Vendodhe Afër Qendrës , Gjimnazit Partizani

- Afër Pazarit Të Ri

- Dalje Në UnazëKa MundĂ«si Blerje Parkimi Me Çmim Extra

* Nxitoni ** ËshtĂ« NjĂ« Super MundĂ«si  Me Çmim oferte, + Me HipotekĂ« Cmimi: 100.000 Euro

Tel Ose Whatsapp: