Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 87,300 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/10/2023 17:07 Post ID: 165540


Pagesa

87,300 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 88.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 342 Euro
Distanca 2.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 354

Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1 tek Dogane ne Laprake. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "Tirana Entry 2". Prona ka nje siperfaqe totale prej 87.3 m2 te organizuara ne nje dhome ndenje dhe gatimi, dy dhome gjumi dhe dy tualete.