Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 105,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 03/10/2023 09:34 Post ID: 29604


Pagesa

105,000 Euro

Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 448 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 333553

Shitet Apartament 2+1 ( Brryl  - Rruga Bardhyl | Oslo ) Buze Rruge Kati 4 **Jo I Fundit, Pllt Ekzistues | Totalisht I Rinovuar | Instalimet Elektrike, Hidrualike, Tualeti, Pllakat Dhe Hidrosanitaret E Reja | Parket Ac5 | Dritare Termiko Plastiko | Ka Hapësirë, Planimetri E Mirë Dhe Shume Ndricim 


Q4242


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon 

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhinë 

- 2 Ballkon 

- 1 Tualet Me Dritare 


- Sipërfaqe e Matur | Neto : 70m2

- Sipërfaqja Në Hipotekë : 58.3m2

- Pallati Ekzistues Me Tulla Silikat  

- Kati Apartamentit 4 (5)

- Ashensor : Jo

- Orientimi : Jug Perëndim - Lindje 


Karakteristika: 


- Shitet Super Apartament 2+1 

- Kati 4 - Brryl  - Rruga Bardhyl  - Oslo 

- Është Rregulluar Totalisht : Elektrike, Hidrualike, Tualet, Pllaka, Hidrosanitare, Priza, Parket Ac5, Dritare Termiko Plastiko, Dyer, Suva, Lyer. 

- Pallat I Vjetër Me Tulla Silikat Të Bardha 5 Katësh

- Apartamenti Shumë I Mirë Për Banim Dhe Investim 

- Ka Hapësirë, Planimetri E Mirë Dhe Ka Dritë, Buzë Rruge, Pamje Dhe Horizont


Extra: 


- Zona Ndër Më Të Mirat Në Tiranë Ku Bizneset Kanë Evoluar, Kërkesa Shumë E Lartë Për Atë Zonë Etj 

- Akses Në Unazën E Madhe

- Zona Ka Qetësi Absolute Pasi Është Në Lagje Dhe Si Zonë Ka Shumë Pallate Të Vjetra Ku Është E Mundur Mundësia E Parkimit Dhe Ka Dhe Pemë Rreth E Rrotull Dhe Lulishte Për Banorët 
Cmimi: 105.000€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp:

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne berat shtepi ne shitje fushe kruje shtepi ne shitje tek qender korce prona ne shitje shitet okazion laprak hyrje ne shitje tirane shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi ne shitje rruga mine peza apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi ne shitje okazion tirane shtepi ne shitje fiori di bosko apartament ne fresk bosh financim 100 perqind shtepi me kredi ne tirane kredi e bute tirane shitje apartament tek oxhaku shtepi ne shitje laprak garsoniere te stadiumi dinamo apartament shitje kthesa kamzes shtepi ne shitje vore okazion shtepi ne shitje don bosko bosh shtepi ne shitje spitali amerikan 3 shtepi per shitje ne manez apartamente 2+1 misto mame shtepi me keste shtepi ne shitje tek currilat durres vala mar hamallaj apartament ne shitje shtepi ne shitje ne fier okazion shtepi njoftime apartamente ne shitje  dua te blej shtepi me keste shtepi ne shitje vlore okazion lulishte 1 maji garsoniere shengjin apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2022 rruga kastriotet yzberisht 2+1 apartament pishat e buta shtepi te vjetra fshati ne shitje laguna blu apartment 3+1 shitet shtepi private per ndertim apartamente 21 misto mame apartament ish 7 xhuxhat shtepi fshati ne shitje ne fikas ales real estate shtepi ne shitje sot ne tirane kep i rodonit apartamente tek rruga teodor keko shitet shtepi private farke