Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 289,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 11/04/2024 19:49 Post ID: 29604


Pagesa

289,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 162.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1316 Euro
Distanca 2.58 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga e Ullishtes Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 344773

Modern & Luxury Apt 3+1+2wc+ 2 Ballkone ( Liqeni  Thatë - Rruga Ullishtes, 200m Nga Radissoni ) Kati 3 - Pallat I Ri Me Ashensor | Çdo Gjë E Re, I Pabanuar Me Pare & Papërdorur | Planimetri Perfekte Dhe Hapësirë E Bollshme | Investuar Në Detaje Me Cilësi Ne Çdo Gjë  | Diell, Qetësi, Pamje & Komoditet | Çdo Gjë Gati Dhe Mund Të Jetosh Direkt Ose Me Qira E Jep Direkt 750€ - 1050€  Ku Kthimi Investimit Është Gati 8 - 9 % Vit | Me Sistem Kapot 5 Cm & Parket Ac5 | Mobilim Ultra Cilesore

Q4620

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon + 1 Kuzhinë 
- 3 Dhoma Gjumi ( 2 Nga Dhomat Mobilohen Sipas Klientit) 
- 2 Tualete
- 1 Ballkon
- 2 Korridore
- Parkim Me Qira Ose Blerje Më Vonë + Kartë Rezidenti

- Sipërfaqja Bruto : 162m2
- Sipërfaqja Neto :  149m2
- Sipërfaqja E Përbashkët : 13m2 ( 7% Sip Përbashkët Që Te Pallati Ngjitur Është Miniumi 18% )  
- Pallati : I Ri 
- Kati Apartamentit : 2 Banim ( 3 Nga Toka ) 
- Katet E Pallatit : 8
- Orientimi :  Jug  50 %   - Perëndim 50%
- Ashensor : Po
- Viti Ndërtimit : 2015

Karakteristikat: 

- Zona Super E Qetë Dhe Familjare
- Mundësi Parkimi Me Qira Ose Kartë Rezidenti 
- Çdo Fasilitet Afër, Ajëri I Pastër 
- Lidhet Direkt Me Zonat Kryesore Të Tiranës

- Apartamenti : Totalisht I Investuar Me Parket, Vetrata Dopio Xham, Tavane Varura, Ndriçim Të Fshehtë, Gipse, Spote Etj.

- Salloni : Është I Kompletuar Me Tv Plazëm, Kënd, Tavolin Ngrënje, Tapete, Multisplit  Elektroshtëpiake Samsung, Dalje Në Ballkon Dhe Pamje Shumë Bukur
- Kuzhina : E Kompletuar Me Lavastovilje, Aspirator, Sobë, Mikroval, Frigorifer ( Samsung) Kundrabufeja Material Shumë Cilësor Dhe Me Ishull. 
- Korridori : I Bollshëm Mbushur Me Dollape
- Dhomat E Gjumit : Të Kompletuara Me Dollape, Krevat, Dyshek, Tv, Kondicioner Super Të Bollshme 
- Tualetet : Të Bollshëm Njëri Me Dritare, Lavatriçe  Samsung Etj
- Ballkoni : I Madh Dhe Pamje
- Apartament Shumë Cilësor Për Banim Dhe Investim 


Çmimi : 289.000€ ( Mundësi Parkimi Me Qira) 

*** 1600€/m2 - Pa Llogaritur Investimin Që Për Zonën Është Shumë Mirë ( Mesatarisht Në Zonë Shiten 1700 - 2000€/m2 Pallatet E Reja Ndërsa Prona Është Me Hipotekë, E Kompletuar & Gati Për Tu Përdorur


Tel ose WhatsApp: