Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 100,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 27/09/2023 16:16 Post ID: 101295


Pagesa

100,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 97.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 480 Euro
Distanca 3.80 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Allaman Dervishi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 19802

Shitet Apt 2+1+2wc & Bllk I Madh ( Casa Italia - Terminali, Kthesa Kamzes ) Kati 3, Pllt I Ri Me Ashensor | I Kompletuar, Mobilim Cilesore (Per Vete) Kondicioner Dhe Elektroshtepiake Funksionale | Or. Jug - P | Planimetri E Rregullt | Tualetet Me Cdo Hidrosanitare Dhe Instalime Cilesore


Q4231


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon Dhe Kuzhine

- 2 Tualet

- 1 Ballkon


- M2 Total: 97m2

- M2 ( Neto ):  86.63m2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat: I Ri

- Viti I Ndertimit: 2011

- Ashensor: Po

- Hipoteke: Po


Karakteristika: 


- Zonë Në Zhvillim Të Madh. Shum Afër Me Unazën E Madhe Dhe Me Autostradën Tiranë Durrës. 3 Min Nga Qtu. 15 Min Nga Qëndra **Me Makine

- Pallat Me Cilësi Shum Të Mirë Ndërtimi.

- Hyrje E Pastër Dhe Me Ndriçim Natyral


- Apartament Me Planimetri Shum Të Mirë

- Organizohet Nga Korridori I Cili Është Shpërndarës Me Dhomat E Gjumit, Tualetin Dhe Sallonin E Ndenjes

- Orientim Jug Perëndim

- Shitet I Mobiluar 

- Dhomë Gjumi Dhe Sallon Me Dalje Në Ballkon

- Kuzhinë Me Elektroshtëpiakecilësore Dhe Me Dritare Aspirimi


- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore 

- Fasilitet Me Market, Farmaci, Bar, Karburant, Stacion Autobusi, Autostradë, Qëndër Tregtare Etj...Cmimi: 100,000 Euro ( I Padiskutueshëm )


Tel Ose Whatsapp:
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne livadh shiten shtepi ne paskuqan shtepi ne shitje 21 dhjetori kthesa e kamzes shtepi ne shitje apartment okazion prokuroria e tiranes shtepi private dajt okazion don bosko shtepi ne shitje ne berat apartamente okazion shtepi ne shitje fushe kruje okazion orikum shtepi kleringu ne shitje apartament per shitje green coast ish stacioni trenit shtepi ne shitje pallat i ri shkolla vasil shanto shtepi ne shitje ne babrru prona ne shitje tirane okazion kodra diellit shpi ne vlor apartament fier shtepi me kredi prona ne shitje apartamente ne shitje ne astir apartament te xhamlliku shpi ne shitje shtepi ne shitje ne fushe kruje apartament kthesa kamzes apartament rruga 5 maj shpi shitje fier shtepi te bukura apartament ne shitje tek shallvaret shtepi ne shitje yzberisht okazion durres shtepi okazion ne tirane shtepi ne shitje jo agjensi apartament ne institut cmimet shtepi fshati ne shitje apartament ne shitje okazion shtepi blerje astir njoftime imobiliare shitet okazion laprak shtepi ne shitje potam himare blej shtepi me keste shtepi me verand shtepi private ne paskuqan shpi ne shitje tirane shtepi tek tregu elektrik