Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 105,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2023 20:51 Post ID: 100845


Pagesa

105,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 63.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 444 Euro
Distanca 1.43 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Osman Myderrizi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 19882

Super Apartament 1+1 ( Komuna E Parisit - Pranë St Dinamo ) 62.4m2, Me Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor | Planimetri shumë e rregullt | Ballkon i madh | Tualeti me dritare 


Q4185


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 62.4m2

- Sip Neto: 48.8m2 

- Kati:8

- Katet E Pallatit: 9

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po 

- Hipoteke:  Po


Karakteristika: 


- Super Apartament 1+1 Komuna E Parisit Pranë St Dinamo 62.4 M2 

- Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor. Apartamenti Organizohet Nga Sallon E Cila Ka Nje Vetrat Xhami Qe Te Jep Ndricim Natyral Dhe Super Pamje, Dhome Gjumi , Koridor Shperndares , Tualet Me Dritare..Dhe Ballkon Me Pamje

- Mundesi Shume E Mire Investimi ,  Ne Nje Nga Zonat Me Te Kërkuara


Extra: 


Planimetri shumë e rregullt

Ballkon i madh 

Koridor i madh

Tualeti me dritare 

Pallati shumë i mirë me 2 ashensor

Zona super në vendodhje midis komunës st dinamo dhe rr kosovarëveCmimi: 105.000 Euro


Tel Ose Whatsapp: