Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 137,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 27/09/2023 21:27 Post ID: 105833


Pagesa

137,000 Euro

Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 490 Euro
Distanca 2.00 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Sander Prosi, Tirane, Albania - Harta
Lexime 18155

Shitet Apt 2+1 Me Aneks Vec ( 21 Dhjetori - Mozaiku ) K.3 / Pllt Ekzistues | Mundesi Shume E Mire Per Tu Investuar | Me Shume Hapësirë, Planimetri Ideale Dhe Ndricim Shume I Mire | Qetesi Dhe Lagje Me Cdo Facilitet Ne Afersi 


Q4216


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon 

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhinë Më Vete

- 1 Ballkon 

- 1 Tualet Me Dritare 


- Sipërfaqja Neto : 85m2

- Sipërfaqja Në Hipotekë : 85m2

- Pallati : I Vjetër Me Tulla Kuqe 

- Katet E Pallatit : 3

- Kati Apartamentit : 5

- Orientimi : Jug Perëndim 

- Ashensor : JoKarakteristikat: 


- Shitet Super Apartament 2+1 ( Me Aneks Veç) 

- Kati 3 - 21 Dhjetori - Rruga Sandër Porsi - Mozaiku Tiranës 

- Ka Nevojë Për Rregullim

- Pallat I Vjetër Me Tulla Silikat Të Kuqe 5 Katësh

- Apartamenti Shumë I Mirë Për Banim Dhe Investim 

- Ka Hapësirë, Planimetri E Mirë Dhe Ka Dritë, Qetësi Absolute


Extra: 


- Zona Ndër Më Të Mirat Në Tiranë Ku Bizneset Kanë Evoluar, Kërkesa Shumë E Lartë Për Atë Zonë Etj 

- Akses Në Unazën E Madhe

- Lidhet Shumë Shpejt 21, Bllok, Rrugë Kavaje M Shyri 

- Zona Ka Qetësi Absolute Pasi Është Në Lagje Dhe Si Zonë Ka Shumë Pallate Të Vjetra Ku Është E Mundur Mundësia E Parkimit Dhe Ka Dhe Pemë Rreth E Rrotull Dhe Lulishte Për Banorët 

- Mozaiku I Tiranës Është Shesh Ku Fëmijët Lozin Dhe Ka Hapësirë Publike Për Banorët Shumë Afër Qendrës Dhe Institucioneve KryesoreCmimi: 137,000€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp:
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne livadh shiten shtepi ne paskuqan shtepi ne shitje 21 dhjetori kthesa e kamzes shtepi ne shitje apartment okazion prokuroria e tiranes shtepi private dajt okazion don bosko shtepi ne shitje ne berat apartamente okazion shtepi ne shitje fushe kruje okazion orikum shtepi kleringu ne shitje apartament per shitje green coast ish stacioni trenit shtepi ne shitje pallat i ri shkolla vasil shanto shtepi ne shitje ne babrru prona ne shitje tirane okazion kodra diellit shpi ne vlor apartament fier shtepi me kredi prona ne shitje apartamente ne shitje ne astir apartament te xhamlliku shpi ne shitje shtepi ne shitje ne fushe kruje apartament kthesa kamzes apartament rruga 5 maj shpi shitje fier shtepi te bukura apartament ne shitje tek shallvaret shtepi ne shitje yzberisht okazion durres shtepi okazion ne tirane shtepi ne shitje jo agjensi apartament ne institut cmimet shtepi fshati ne shitje apartament ne shitje okazion shtepi blerje astir njoftime imobiliare shitet okazion laprak shtepi ne shitje potam himare blej shtepi me keste shtepi me verand shtepi private ne paskuqan shpi ne shitje tirane shtepi tek tregu elektrik