Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 119,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 17/06/2024 18:46 Post ID: 105833


Pagesa

119,500 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 300.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 480 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa IBE e Poshteme - Harta
Lexime 33988

Shitet Vilë + Truall E Veçantë Në Ibë Të Poshtme ( 18 Min Nga Qendra Tiranës) Sa Kalon Mulletin Dhe Bërzhitën.- Zonë Super E Qetë, Me Ajër Të Pastër, Shumë Thjeshtë E Aksesushme Dhe Me Dokumentacion Të Rregullt.- Zonë Familjare Dhe Rruga E Sapo Shtruar Me Asfalt E Fshatit Ibë Deri Në Pëllumbas -Ka 259 M Rrugë Me Asfaltë Dhe Çakull

Q4444

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 2 Tualete 
- 1 Korridor 
- 1 Verandë 

- Sip Totale Truall : 300m2
- Sip  Ndërtim Neto :  277.4m2 ( Nga Këto : 146m2 Është Njolla Ndërtesa, 130.2m2 Është Veranda  Dhe 1.2 M² Shkalla Shënuar Në Kartelë Pasurie Çdo m2) 
- Kati : 1 
- Katet E Vilës :  1
- Vilë E Vjetër 
- Viti I Ndertimit:  1990 
- Hipoteke :  Po 
- 2 Poste Parkimi 

Karakteristika: 

- Shtëpia Private Është E Vjetër, Ka Nevojë Për Rregullime, Oborri Është I Mirëmbajtur Me Pemë Si Ullinjë, Manderina, Portokalle, Lakra, Fruta Dhe Perime Të Tjera.
- Shtëpia Ka Diell Gjatë Gjithë Ditës Në Çdo Stinë Të Vitit
- Klima Është E Butë, E Ngrohtë Në Dimër Dhe E Freskët Në Verë.
- Cilësia E Jetesës Dhe Ajërit Është Shumë E Mirë.
- Zona Është Në Zhvillim E Sipër Ku Ka Marr Një Zhvillim Të Lehtë Në Turizëm Duke Vizituar Fshatin, Shpellën E Pëllumbasit, Kodrat E Krrabës, Syrin E Ciklopit Etj. 
- Është 1.5 Km Nga Autostrada Për 17 - 22 Min Shkon Në Tiranë Dhe 10 - 15 Min Në Elbasan. 
- Çmimi Është Shumë I Mirë, Me Ça Ofron Tregu Në Zonë Dhe Zonat Përreth Tiranës. 


Cmimi: 119,500€ ( I Padiskutushëm )

Tel Ose Whatsapp: