Shitet Apt 1+1 Buze Rr. se Kavajes (Xhamia - 2 min Qendra)** Pllt. me Ashensor (K. 4) i Rikonstruktuar, Arreduar | PARKET - Elekt. Cilesore Tirane

Shtepi ne shitje 05/02/2023 17:50 Post ID: 18424


Pagesa 125,000 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 647 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 337617

Shitet Apt 1+1 Te Xhamia Ne Buze Rruges Se Kavajes (2 Min Nga Qendra) Vendndodhje Premium | Pllt I Ri Me Ashensor | Apt I Rikonstruktuar Totalisht Para 2 Vitesh | Arredim I Kompletuar | Dysheme Parket | Kondicioner Inverter  & Elektroshtepiake Cilesore | Dhoma Gjumi Te Kompletuara Dhe Tualet Me Cdo Hidrosanitare 

Q3675

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome  Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Ballkon 
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 69.5 m2
- Sip Neto: 60 m2
- Kati: 4
- Katet E Pallatit: 9
- Ashensor: Po

Karakteristika: 

Për Shitje: Apartament 1+1 Ne Vendndodhje Premium, 2 Min Larg Nga Sheshi Skënderbej (Buze Rruge Kryesore - Rr. E Kavajes, Xhamia)

Pallat I Administruar Perfekt
Apartament I Rikonstruktuar 2 Vjet Më Parë
Me Parket Cilësore
Mundësi Perfekte Për Investim

Dhoma E Ndenjes:

Kondicioner Inverter
Televizor 42 Inç

Dhoma E Gjumit:
Hapsirë E Madhe Dhe E Kompletuar
Dalje Në Ballkon
Dollap I Madh

Kuzhina:
Elektroshtëpiake Cilësore

Tualeti:
Hidrosanitare Cilësore


**Aktualisht E Dhënë Me Qera 400 Euro Para 2 Vitesh. Me Tregun E Tanishëm Mund Të Jepet 550-600 €  Me Qera Mujore Ose Mundësi Investimi Për Qera DitoreCmimi: 125,000 Euro (I Padiskutueshëm)

Tel Ose Whatsapp: