Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 95,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 28/09/2023 21:29 Post ID: 101688


Pagesa

95,000 Euro

Ambjenti 3+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 445 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Myslym Keta - Harta
Lexime 24233


Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² .
Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e 
ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon
dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te
pajisur me ashensor .

.Siperfaqe: 119.5 m²

Apartment
ndodhet ne katin e 3-te  (me ashensor).

Disponon  çertifikate pronesie.

Çmimi : 95,000 Euro.

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare 

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne livadh shiten shtepi ne paskuqan shtepi ne shitje 21 dhjetori kthesa e kamzes shtepi ne shitje apartment okazion prokuroria e tiranes shtepi private dajt okazion don bosko shtepi ne shitje ne berat apartamente okazion shtepi ne shitje fushe kruje okazion orikum shtepi kleringu ne shitje apartament per shitje green coast ish stacioni trenit shtepi ne shitje pallat i ri shkolla vasil shanto shtepi ne shitje ne babrru prona ne shitje tirane okazion kodra diellit shpi ne vlor apartament fier shtepi me kredi prona ne shitje apartamente ne shitje ne astir apartament te xhamlliku shpi ne shitje shtepi ne shitje ne fushe kruje apartament kthesa kamzes apartament rruga 5 maj shpi shitje fier shtepi te bukura apartament ne shitje tek shallvaret shtepi ne shitje yzberisht okazion durres shtepi okazion ne tirane shtepi ne shitje jo agjensi apartament ne institut cmimet shtepi fshati ne shitje apartament ne shitje okazion shtepi blerje astir njoftime imobiliare shitet okazion laprak shtepi ne shitje potam himare blej shtepi me keste shtepi me verand shtepi private ne paskuqan shpi ne shitje tirane shtepi tek tregu elektrik