Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/06/2024 16:50 Post ID: 101688


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti Garsoniere, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 40.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 359 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Elbasanit - Harta
Lexime 38464

Ne
zonen e Rruges se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve
Rruga Shyqyri 
Ishmi, shitet garsoniere  me
siperfaqe  40m2, 85,000 Euro

Garsonieria
eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe bruto 40m² ,e  organizuar ne nje ambient te vetem,1 tualet
korridor hyres dhe 1 ballkon  . Ndodhet
ne katin e 5-te  te pallatit te pajisur
me ashensor.Ofrohet bosh i pa mobiluar .

 Siperfaqe bruto:   
40m²

 Apartamenti ndodhet ne katin e 5-et te pallatit te pajisur me ashensor.

 Orientimi: Perendim  

 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Çmimi: 85,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare