Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 95,700 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/06/2024 09:37 Post ID: 108042


Pagesa

95,700 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 396 Euro
Distanca 3.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga 29 Nentori Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 32958

Shitet Apartament 2+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia  + 16.000€ 1 Post parkimi - Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË GROPE )- Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është Fundi 2025 | Cilësi maksimale ndërtimi - Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas


Q4670 


Te dhënat e ndarjes : 

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Korridor

- 1 Ballkon


- SIP TOTALE ( Bruto)  : 83.3 m² 

- SIP Brendshme ( Neto ) : 70.6 m²

- KATI : 3  Banim ( 4 nga toka) 

- KATET E Pallatit :  10

- Viti I ndertimit: 2024 - 2025 

- HIPOTEKE :  JO 

- Poste Parkimi : 1 ( çmim extra)  16.000€ extra posti parkimit 

- Orientimi : 50% Perëndim - 50% Jug 

- Hipotekë : Jo ( Del pas përfundimit 2026)  Kualidohet ose Çertifikohet nga Bashkia më pas Firma nxjerr Hipotekat për çdo apartament në Rezidencë)


Karakteristika : 

-  Shitet Apartament 2+1 Ish  Shqiponja - Casa Italia  + 16.000€ 1 Post parkimi 

- Në Proçes Ndërtimi  ( FAZË GROPE )

- Afati përfundimit Kompleksit nga "Nova Constrution 2012" është  Fundi 2025 

- Pallati ku ndodhet apartamenti pritet të bëhet i banueshëm ne fund te 2025 


- Cilësi maksimale ndërtimi 

- Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.


Extra Per Projektin: 

Objektet E Propozuara Ndodhen Pergjate Aksit Te Rruges "29 Nentori" Prane Mbikalimit Tek Qendra Tregtare Casa Italia, Tirane. Synimi I Kesaj Iniciative Eshte Realizimi I Projektit Te Nje Kompleksi Me Godina Banimi Dhe Sherbime Duke Perfshire Dhe Hoteleri Dhe Institucione Bankare E Shendetesore, Me Standarde Te Larta Dhe Bashkekohore.


Sheshi I Ndertimit Kufizohet Ne Jug Nga Rruga 29 Nentori E Cila Este Aksi Kryesor Tirane-Durres.

Gjithashtu, Ndodhet Ne Nje Nyje Te Rendesishme Kominikimi Midis Durresit, Tiranes Dhe Pjeses Veriore, Kamez, Etj. Rruga Kryesore E Lidh Sheshin Me Gendren E Tiranes, Ne Vije Te Drejte, Nepermejt Rruges Se Durresit.


Projekti Zhvillohet Ne 5 Godina:

Ne Godinen 1 Te Gjithe Ambjentet Do Te Perdoren Per Banim. Ne Godinen 2 Kati Perdhe Este Pjeserisht Banim Pjeserisht Sherbime Ndersa Katet E Tjera Jane Banim. Godina 3 Ne Katin Erdhe Do Te Kete Disa Institucione Bankare Ndersa Ne Katet E Tjere Do Te Jete Banim. Godinat 4 Dhe 5 Qe Gjenden Perkatesisht Ne Brendesi Te Sheshit Njera Ne Forme L Dhe Tjera Perballe Saj, Do Te Kene Funksion Hotel Dhe Do Te Jene Dy Hotele Te Pavarur Nga Jeri Jetri Te Cilet Lidhen Vetem Ne Katin E Parkimit I Cili Do Te Jete Nje Dhe L Perbashket. 4 Nga Godinat Pershkohen Nga Pasazhe Kambesoresh Me Gjeresi Te Konsiderueshme Rret/Metra, Per Ta Bere Me Te Aksesueshme Hapesiren Rekreative Dhe Per Te Mos Krijuar Darje Te Ngurta


- Zonë Shumë E Zhvilluar Së Fundimi

- Akeses Në Autostradë


Cmimi: 95,700€ ( I Padiskutushëm ) + 16.000€ Post Parkimi

Tel Ose Whatsapp: