Duplex 3+1+Kzh. me Vete +2wc & Depo ** 100% i Ri - Liq. i Thate (Mir Zoti) Investim PREMIUM **Super Arredim, PARKET AC5 & Elektro A++ (Kosto mbi 30kEu Tirane

Shtepi ne shitje 05/02/2023 15:14 Post ID: 17471


Pagesa 159,800 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 140.00 m2 me 2 Tualete
Kati Duplex(shtepi me 2 kate) Kati 2 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 728 Euro
Distanca 2.58 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thate, Tirane - Harta
Lexime 294505

Shitet Duplex Unik & 100% I Ri: 3+1+Kuzh. Me Vete + 2 Wc & Depo (Liqeni I Thate - Kapiten Mir Zoti) Pllt I Ri (2013) Me Ashensor Dhe Ndertime Me Cilesi Absolute (Sis. Kapot) - Apt Me Cdo Gje Akull Te Re **Investuar Me Arkitekt, Kosto Mbi 30k Euro | Moblim Super Cilesore, Elektroshtepiake Nga Marka Elitare, Dysheme Parket (Ac5) Kunder Lageshtise | Dritare Triple Xham, Termiko - Plastike | Hidrosanitare Inkaso & Sistem Elektrik Schlinder ** 

*** Parkim i Garantuar poshte Pallatit, 50 Euro / Muaj per Bleresin, me Mundesi Blerje ne nje Moment tjeter ***

*** Duplex Unik Per Nga Cilesia E Investimit, Vendndodhja Dhe Cdo Detaj I Paperdorur I Tij **

Q3609

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon 
- 1 Kuzhine Me Vete
- 1 Depo & Lavanderi 
- 3 Dhoma Gjumi 
- 2 Tualete
- 1 Ballkon
- 2 Korridore 

- Siperfaqja Bruto :  140 m2
- Siperfaqja Neto :  124 m2 ( 62 m2 Kati Pare Dhe 62 m2 Kati 2 ) 
- Siperfaqja Perbashket  : 16 m2

- Pallat I Ri - 2013
- Katet E Pallatit: 6 - Me Ashensor
- Kati Apartamentit : 2-3 ( Duplex )
- Orientimi : Lindje

- Kati Pare Eshte I Perber : Sallon, Kuzhine Me Vete, Tualet, Depo, Lavanteri, Korridor.
- Kati Dyte Eshte I Perber : 3 Dhoma Gjumi, Tualet, Korridor, Ballkon
- Lartesi: 2.40 M2 Kati Pare Dhe 2.30 Kati I Dyte


Karakteristikat: 

- Shitet Ultra Duplex Me 3 Dhoma Gjumi +2 Wc+1 Ballkon, Kuzhine Me Vete & Depo Tek Zona E Liqenit Te Thate - Rruga Hamdi Sina ( Sa Kalon Kapiten Mir Zotin ) 

- I Investuar Ne Detaje Me Arkitetekt Me Nje Kosto Mbi 30k Euro
- Çdo Gje E Re Dhe E Pa Perdorur:

  - Kondiconer  Haier 18 Btu Inverter 
  - Smart Tv Samsung 55" Crystal Uhd 
  - Kuzhina Ultra Moderne Me Kundrabufe Super Cilesore Dhe Elektroshtepiaket On Top Of Line Si : Elektroluks, Finluks, Samsung, Haier, Mansa, Ocean Etc 
  - Frigorifer Me 4 Atmosfera Lg, Pianure Modrene Samsung, Soba Elektroluks, Mikrovali Finluks, Aspiratori Mansalavatriçja Ocean 9 Kg Class , Etj

- Kendi Super Cilesor I Ri Çdo Gje Marr Me Porosi 
- Muret E Dekoruara Me Spote, Tavane Te Varuara, Gipse, Ndriçim Leed & Dekoruar Me Shume Shije Me Muret E Shtepise
- Ka Dollape Te Puthitura Ne Mure Kudo Neper Apartament

- Sistem Kapot 5 Cm 
- Termoziolimi 100% & Izolimi Akustik 100%
- Dritaret Jane Tripleks Xham Termiko Plastike Me Grila Automatike Me Buton + Grila Persiane Te Dhoma Gjumit 
- Mobilimi I Apartamentit Eshte Super Cilesor
- Parketi Ac5, Kundra Lageshtires 

- Hidrosanitaret E Tualetit Jane Nga Me Te Mirat Ne Treg 
-  Automate Schlinder 
- Priza & Çelesa Italiana Marka Bticino Clasia
- Orientimi I Apartamentit Eshte Lindje 

- ** I Gjithe Investimi Eshte Bere Ne 2021 Dhe Eshte Banuar Vetem 5 Muaj **

Extra: 


- Apartamenti Ndodhet Ne Nje Nga Zonat Me Te Reja Prane Liqenit Te Thate Dhe Parkut Te Liqenit Artificial Dhe Unazes Se Madhe. Zona Shquhet Per Qetesi, Ajer Te Paster Dhe Akses Te Drejtperdrejt Ne Parqe Urbane Dhe Natyrale. Lartesia E Ulet E Banesave, Afersia Me Natyren, Qetesia Dhe Infrastruktura E Re E Zhvillimeve E Ben Kete Zone Edhe Me Elitare Duke Ju Udhehequr Drejt Nje Stili Jetese Te Shendetshem Dhe Luksoz.
- Akses Direkt Ne Autostrade ***Çmimi: 159,800 € ( I Padiskutushem )

Tel Ose WhatsApp: