Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 156,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 01/10/2023 18:32 Post ID: 17471


Pagesa

156,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 105.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 711 Euro
Distanca 3.40 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Eduard Mano Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 315938

Shitet Apartament 2+1 ** I Pabanuar Më Parë, Pranë Kopshtit Zologjik GAMBERO  (Kati 2, Ndertim I V. 2011 Me Sistem Kapot Dhe Grafiato) Mobilim Cilesore Dhe Estetik ** Aktualisht Me Qera 550 Euro Net | Apt I Investuar: I Gjithi Me Parket Dhe Kondicioner ++ Kuzhina, Salloni I Ri, Tuletet,  Dhomat E Gjumit, Instalimet Elektrike & Hidrualike  


Q4207

Të Dhënat E Ndarjes 

- 1 Sallon + Kuzhinë
- 2 Dhoma Gjumi 
- 2 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon 

- Sipërfaqe Total : 104.5 M2
- Sipërfaqe Neto : 93.3 M2 
- Kati  2.
- Pallat I Ri Me Ashensor : 2011
- Katet E Pallatit : 5


Karakteristikat: 

 -  Shitet Apartament Unik Dhe I Pabanuar Më Parë 2+1 Te Liqeni - Pranë Kopshtit Zologjik Te Rruga Eduard Mano
- Apartamenti Është I Mobiluar Bukur
- Çdo Gjë Është Cilësore 
- I Dhënë Me Qira Aktualisht 550€ Neto 
- Apartamenti Është I Shtruar I Gjithi Me Parket Në Çdo Dhomë Dhe Gjithashtu Çdo Dhomë Ka Kondiconer 12
- Kuzhina Salloni E Re, Tuletet,  Dhomat E Gjumit, Instalimet Elektrike & Hidrualike Çdo Gjë
- Qetësi Absolute - Pallat Me Sistem Kapot Dhe Grafiato
- Apartamenti Është Termozioluar Dhe Hidroizoluar. Dritaret Janë Dobio Xham 
- Kuzhina Me Çdo Elektroshtëpiake Dhe E Bollshme Me Frigorifer 2 Katësh 

Extra: 

- Zona Super E Qetë Familjare Dhe Me Njerëz Të Shtresës Lartë, Mund Të Mundësohet Dhe Një Mundësi Parkimi Me Pagesë
- Apartamenti Dorëzohet I Kompletuar 
- Çdo Gjë Me Porosi, Perdet, Këndi Etj 


Çmimi :  156,000 ( I Padiskutushëm ) 

Për Më Shumë Kontaktoni Ne Whatsapp:


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne berat shtepi ne shitje fushe kruje shtepi ne shitje tek qender korce prona ne shitje shitet okazion laprak shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi ne shitje rruga mine peza shtepi ne shitje okazion tirane apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi ne shitje fiori di bosko apartament ne fresk bosh financim 100 perqind shtepi me kredi ne tirane kredi e bute tirane shitje apartament tek oxhaku shtepi ne shitje laprak garsoniere te stadiumi dinamo apartament shitje kthesa kamzes shtepi ne shitje vore okazion shtepi ne shitje don bosko bosh shtepi ne shitje spitali amerikan 3 shtepi per shitje ne manez apartamente 2+1 misto mame shtepi me keste shtepi ne shitje tek currilat durres vala mar hamallaj apartament ne shitje shtepi ne shitje ne fier okazion shtepi njoftime apartamente ne shitje  dua te blej shtepi me keste shtepi ne shitje vlore okazion lulishte 1 maji garsoniere shengjin apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2022 rruga kastriotet yzberisht 2+1 apartament pishat e buta shtepi te vjetra fshati ne shitje laguna blu apartment 3+1 shitet shtepi private per ndertim apartamente 21 misto mame apartament ish 7 xhuxhat shtepi fshati ne shitje ne fikas ales real estate shtepi ne shitje sot ne tirane kep i rodonit apartamente tek rruga teodor keko shitet shtepi private farke shtepi ne shitje permet