🏡 rruga kosovareve

🕵 Online 459 lexues | ⏳ 33 njoftime ne pritje     Print

2,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 5, Ashensor 3
2 Tualete

Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone kati 5 pallat me 3 ashensore 150 m2 cilësime të tjera: apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë luksoze ku arkitektura moder...

02/12/2023 09:50

1,400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

🌆 apartament 2+1 për qira në rrugën e kosovarëve, tiranë 📐 karakteristikat e pronës: sipërfaqja: 96 m2 kati: 7 ndërtim i ri 🏠 organizimi i brendshëm: ambient ndenje. ambient gatimi me aparatura të fundit. 2 dhoma gjum...

01/12/2023 11:36

820 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete

Qera, apartament 2+1, rruga e kosovarëve,tiranë informacioni mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 92 m2 • kati i 2 banimi • ndërtim i ri organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. ...

30/11/2023 16:37

1,400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete

Apartamenti ndodhet pranë hotel dinasty. informacioni mbi apartamentin: • sipërfaqja: 96 m2. • kati 7. • ndërtim i ri. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet incaso. detaje të tj...

29/11/2023 16:52

1,800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete

🔥qira 2+1+2🔥 📍rruga kosovarëve, tiranë 📐 sipërfaqe 100,8m2 🏢 kati 2 🛋 1 sallon + kuzhinë 🛏 2 dhoma gjumi 🚽 2 banjo 🎑 1ballkone 🛗 2ashensor totalisht e mobiluar me cilesi.mundësi post 🚗 me kos...

29/11/2023 08:39

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete

Jepet për herë të parë me qira apartament 2+1, me super mobilim dhe pamje të mrekullueshme nga kompleksi dinamo . apartamenti është i shtruar me parket druri, oxhak, me sistem kondisionimi në çdo dhomë. me 2 banjo, dhome gatimi ne vete...

27/11/2023 09:04

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamenti pozicionohet ne katin 10 te nje ndertimi me ashensor. ka siperfaqe 110 m2 dhe organizohet ne: sallon me kend gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojs...

24/11/2023 11:19

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek rruga e kosovareve. ndodhet ne katin e 9 dhe ka pamje te lire nga parku olimpik. ka nje siperfaqe totale prej 106 m2 te organizuar nga salloni dhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. orientim...

23/11/2023 11:35

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete

Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje objekti buze rruges kosovareve me pamje te lire te parkut olimpik. organizohet : - ne nje sallon ndenje - ambjent gatimi te vecuar, - 2 dhoma gjumi, - 2 tualete - 1 ballkon apartameti ka orientim...

23/11/2023 10:50

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament me qira, tek rruga e kosovareve. apartamenti organizohet : 1 sallon bashk me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet 2 ballkone. mobilimi eshte bashkohor zona ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet. ...

21/11/2023 13:15

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera , Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.56 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne fresk, tiranë,rezidenca euro 3d informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 apartamenti disponon: • korridor shpërndarës ...
📅 Date: 30/11/2023 17:25

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 30/11/2023 18:23

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 13:04

500 Euro - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 I Mobiluar. 500 Euro (i Diskutueshem )

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhom...
📅 Date: 01/12/2023 18:31

690 Euro - Super Apartament 2+1+2+verande (280m2) Per Qera - Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja E Keshillit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
280.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera nje super penthouse 2+1+2+verande 150m2, me mobilim totalisht te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ne rrugen " dritan hoxha", prane uni...
📅 Date: 01/12/2023 19:45

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 01/12/2023 23:47

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 02/12/2023 01:15

400 Euro - Super Apartament Me Wera Perball Kompleksit Molla

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ...
📅 Date: 02/12/2023 10:29

1,100 Euro - Super Apartament 3+1+2 Per Qera Te Kompleksi Arlis,rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament per qera 3+1+2+depo tek kompleksi arlis,rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne meyre luksoze siperfaqe 136 m2 kati 5 cmimi 1100 euro/muaj. kontaktoni 0693815891 ...
📅 Date: 02/12/2023 13:13

450 Euro - Apartament 2 Plus 1 Me Qira Tek Komuna E Parisit .

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrojme me qira apartament 2+1. pallat i ri i mire administruar. totalish i mobiluar. organizohet, sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi tualet, dhe ballkon.agjensi imobilare. ...
📅Date: 02/12/2023 13:49

16,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera plotesisht e mobiluar per 2 ose 3 persona ...
📅Date: 02/12/2023 13:40

25,000 Leke - Apartament 1+1 ,fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 fresku ...
📅Date: 02/12/2023 13:39

250 Euro - 1+1 Me Qera Fresku I Sa Po Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar ka kondicioner, ka inte...
📅Date: 02/12/2023 13:38

250 Euro - 1+1 Me Qera Fresku I Sa Po Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 i sa po investuar totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar, ka ...
📅Date: 02/12/2023 13:38

800 Euro - 3+1 Me Qera I Sa Po Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.26 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Prane stacionit te trenit jepet me qera apartament 3+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor, ka kondicioner ne çdo dhome, apartamenti eshte i pa banuar me pare, nuk lejohe...
📅Date: 02/12/2023 13:38

250 Euro - 1+1 Me Qera Fresku I Sa Po Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 i sa po investuar, totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar, pal...
📅Date: 02/12/2023 13:38

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Komuna Parisi, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1,komuna e parisit   400 euro • tipologjia: 1+1• adresa:komuna e parisit• i mobiluar• kati 1•  400 euro/muaj  info...
📅Date: 02/12/2023 13:34

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, , I Mobiluar.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . ...
📅 Date: 30/11/2023 15:04

1,400 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 30/11/2023 15:17

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 30/11/2023 15:59

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 30/11/2023 16:56

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 01/12/2023 21:09

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .: 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga dibres, prane medresese jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 53 𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gjumi me krevat matrimoni...
📅Date: 02/12/2023 13:33

400 Euro - Apartament 2+1+blk Me Qira, Spitali Amerikan 2, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.98 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera apartament 2+1+blk, pas spitalit amerikan 2, 400 euro • tipologjia: 2+1• adresa: rruga lluke kacaj• e mobiluar• kati i 3• vile 3 kateshe• 400 euro• liroh...
📅Date: 02/12/2023 13:31

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar Shume Mire+post Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar shume mire cdo gje e re apartament i pa banuar me pare,ndodhet ne rezidenc godina 4 kateshe ka dhe post parkimi. ...
📅Date: 02/12/2023 13:29

300 Euro - Apartament 1+1, Me Qira, Kinostudio, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, kinostudio, 300 euro   • tipologjia: 1+1 • adresa: rruga hysen xhura, prane rtv klan • e mobiluar • kati 1  ...
📅Date: 02/12/2023 13:28

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2me Post Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 me post parkimi cmimi 500€ pallat i ri me ashensor ...
📅Date: 02/12/2023 13:28

550 Euro - Jepet 1+1 Bosh (per Zyra)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.65 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ndodhet prane qendres, pas ministrise se arsimit, pallat i ri sapo perfunduar. organizohet 1dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1tualet dhe 1 ballkon. kati 2 banim me ashensor. ...
📅Date: 02/12/2023 13:27

27,000 Leke - Apartament 1+1+kuzhine Ne Zonen E Qytet Studenti Prane Big Market

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e qytet studentit prane big market jepet me qera apartament 1+1 me kuzhine me vehte. kati 1 ne shtepi private. organizohet: koridor shperndares, ambient gatimi, dhome ndenieje, dhome gjumi, t...
📅Date: 02/12/2023 13:26

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 30/11/2023 18:05

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 01/12/2023 19:14

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1+parkim adresa : ali demi kompleksi magalem kati : 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi : 400€  ...
📅 Date: 02/12/2023 11:40

250 Euro - Apartament 2+1, Me Qira, Ruga E Dajtit, Fresk, 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, fresk, 250 euro   • tipologjia: 2+1 • adresa: rruga e dajtit,fresk • e mobiluar • kati 4 • pallat i ri ashensor...
📅Date: 02/12/2023 13:24

54,000 Leke - Perball Me Delijorgjin, Super Apartament 2+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.80 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire, hyrje komode e shtruar me parket! hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor shume prane delijorgjit, ngjitur me hotel ...
📅Date: 02/12/2023 13:23

550 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Në Kryqëzimin E 21 Dhjetorit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
🏢 jepet me qira apartament 1+1 në kryqëzimin e 21 dhjetorit 📐 sipërfaqe: 75 m2 🛏️ dhoma gjumi: 1 | 🚽 banjo: 1 🏠 kati: 2 | 🏢 pallat me 2 ashensorë ✨ komplet i mobiluar...
📅Date: 02/12/2023 13:21

650 Euro - 📣qera, Aparatament 2+1+2📍 Kryqëzimi "21-dhjetori", Tiranë.✨

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅Date: 02/12/2023 13:20

350 Euro - Perballe Casa Italias , Apartament 2+1 Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kompleksi malajzian , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . kerkohen klient afatgjate dhe familjar ....
📅Date: 02/12/2023 13:19

380 Euro - OfrojmË 🏙️ Apartament 2+1 Me Qera.pallat I Ri Zona Kompl Malajzian PËrball Casa Italia📍- TiranË.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 1.35 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
ofrojmË 🏙️ apartament 2+1 me qera.pallat i ri zona kompl malajzian pËrball casa italia📍- tiranË. ✅ përshkrimi i pronës rruga e kastriotëve pranë terminalit të autobusëve. ...
📅Date: 02/12/2023 13:17

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Teg, TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Qera, apartament 2+1+2.vendndodhja: rezidenca secret garden, teg, tiranë.detaje për rezidencën & zonën:-kompleksi është i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe përfshin njësitë ...
📅Date: 02/12/2023 13:14

47,000 Leke - Qera(am10202)apartament 1+1 Tek Blloku Ambasadave Rruga Durresit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek blloku i ambasadave,në rrugën e durresit jepet me qera apartament 1+1  në pallat ekzistues, kati 3, në formë duplexi,mobiluar.pronari kerkon në fillim muajin e parë qera dhe 2 muaj gar...
📅 Date: 01/12/2023 14:54

250 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga Elbasanit, 250 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, rruga elbasanit, 250  euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga elbasaniti mobiluarkati 1pjese vilecmimi 250 euro/muaj informacion mbi pronën:jepe...
📅Date: 02/12/2023 13:14

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Te Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera te komuna e parisit 400 € /muajexpert83693apartament 1+1 për qera në zonën e komunës së parisit, tiranë, me çmim prej 400€• apartamenti eshte i vensour ne kati...
📅Date: 02/12/2023 13:12

32,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Ish Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrohet apartament 1+1 per qera, tek ish tregu eletrik.kat i pare i nje vile shume afer rruges kryesore.per me shume info mos hezitoni te me kontaktoni. ...
📅Date: 02/12/2023 13:11

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim