🏡 rruga e durresit

🕵 Online 554 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje     Print

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

1+1sip 70 m2kat 1 pallat ekzistues📍rr mine peza perballe prokurorise se tr,rr e durresitcmimi 400 mij leke📌per zyra ose banim...

27/05/2024 12:12

8,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Ndarje qeraje (vajza)apartament 2+1 te rruga e durresit prane zogut te zi95 m2ashensore mobiluar...

26/05/2024 23:33

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1,kati 1 ekzistues prane prokurorise se pergjithshme te rruga e durresit.apartamenti ka siperfaqe 72m² i mobiluar.cmimi 400 mije lek...

26/05/2024 20:43

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1 kati 2 pallat ekzistuse.adresa: rruga e  durresit.cmimi: 500€...

25/05/2024 10:27

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

...

24/05/2024 11:41

1,150 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

♦informacione mbi pronën:sipërfaqe totale: 96.5 m²kati i 4-të banim.♦përmbajtja e ambientit:•sallon•kuzhinë•dy dhoma gjumi•dy tualete•ballkon♦cilësime të tjera:•apartamenti ndodhet në një pallat të vitit 2024.•Ështe i ...

23/05/2024 12:14

800 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet apartament me qera 2+1+1 tek rr. e durresit . apartamenti ka nje siperfaqe 90m2  dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte totalisht i mobiluar bukur dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje ambjent nd...

20/05/2024 18:21

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1 tek rr. durresitsiperfaqe: 70 m2kati: 2, pallat egzistuesi mobiluarorganizimi:- sallon ndenje - ambient gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet- ⁠ballkon- depo*jepet edhe per airbnb ose zyra.vendndodhja: rruga e durresitÇ...

19/05/2024 18:11

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

2+2+2 ballkonesip 130 m2kat 3 banim pa ashensore📍rruge e durresit te shpresa.alcmimi 650💶...

19/05/2024 12:39

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 100 𝐦², 2+1 i mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,2 dhoma gjumi   dhe 1 tualet  . ndod...

15/05/2024 11:21

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

500 Euro - Apartament Me Qera Te Mbikalimi I Komunes Se Parisit 500€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament2+1+2 tualete120m2kati 5 ashensore i funditi mobiluar500€📍komuna e parisit kopshti sirenq...
📅 Date: 25/05/2024 19:49

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane prokurorise se tiranes   jepet me qera apartament me  siperfaqe 65 𝐦²,1+1i mobiluar  . apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  nden...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Qender 450€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
💒2+1 wc+1 ballkon i gjate qe lidh te gjitha dhomat📌sip 90 m2📌kat 2 pallat ekzistues💶cmimi 450€jepet per studente familje 📌jepet dhe per airbnb...
📅 Date: 26/05/2024 18:59

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera Te Rruga E Durresit 40.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
1+1sip 70 m2kat 1 pallat ekzistues📍rr mine peza perballe prokurorise se tr,rr e durresitcmimi 400 mij leke📌per zyra ose banim...
📅 Date: 27/05/2024 12:12

350 Euro - Garsionere Me Qera Te Komuna E Parisit !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.31 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere te komuna e parisit ( siper kristal center ). zone shume e mire, me te gjitha fasiltetet ne afersi per nje jetese sa me komode.hryja ka siperfaqe 40m2 dhe eshte e areduar ne m...
📅Date: 27/05/2024 12:21

350 Euro - Apartament 1+1 Per Qera, Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane restorant qesarakes.jepet i mobiluar ne kushte shume te mira.ndodhet ne katin e 4 ,me ashensor.kontaktoni ne whats up!...
📅Date: 27/05/2024 12:21

300 Euro - Japim Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qera apartament ne zonen e freskut, prane rezidences platea.kati i 2. siperfaqe 76 m2 ,1 ballkon.ndertim i vitit 2018 me ashensor.preferohen familjar dhe klient serioz.per me teper informacio...
📅Date: 27/05/2024 12:20

38,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Laprake , Prane Shkolles Aleks Buda

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1,rruga”gjergj legisi”,(perballe shkolles se mesme “aleks buda”),laprake,tirane...
📅Date: 27/05/2024 12:19

50,000 Leke - Kodra E Diellit, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne pallat të ri me ashensor, i mobiluar shume mire me të gjitha kushtet bashkohore....
📅Date: 27/05/2024 12:18

220 Euro - Me Qera 2+1 Ne Selite + Vend Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jep me qera apartament 2+1 ne selite + vendparkim. apartamenti ndodhet në katin e parë, ka një kopsht me disa pemë frutore shumëvjeçare dhe ofron gjelbërim dhe privatësi. eshte i mobiluar dhe ...
📅Date: 27/05/2024 12:18

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera shtepi 2+1 te 21 dhjetorisiperfaqja e apartamentit: 90 m²kati 1 i nje vileapartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + ambient kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- 1 ballkonvendodhja:...
📅Date: 27/05/2024 12:18

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen Mine Peza

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera te mine peza.apartamenti eshte i kompletuar me kondicionere tek te 2 dhomat....
📅Date: 27/05/2024 12:17

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

39,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Rruga Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar cmim 39.000 lekepas spitalit amerikan 2pallat egzistues pa ashensot kati 5...
📅Date: 27/05/2024 12:17

24,900 Leke - Jepet Me Qera 1+1 E Mibiluar Prane Venue

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 e mobiluar shtepia ndodhet prane disko ish venujaper me shum informacion me kontaktoni...
📅Date: 27/05/2024 12:17

350 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje palleti me ashensor. jepet i mobiluar si ne ...
📅Date: 27/05/2024 12:16

600 Euro - Jepet Apartament 2+1+blk Me Qera Tek 9 Katshet 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera~ 2+1+blk~ 95m2~ kati 6~ me ashensor~ tek 9 katshet~ cmimi 600 eurokontaktoni v400...
📅Date: 27/05/2024 12:16

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament Ne Sauk 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek rreth rrotullimi saukut afer karburantit. eshte i mobiluar dhe i pabanuar me pare. jepet per nje periudhe afatgjate72m2, kati 5 , me ashensor...
📅Date: 27/05/2024 12:16

360 Euro - Super Apartament 1+1 Me Qera Prane Bar Artistit , Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne astir prane bar artisti me siperfaqe 65 m2, kati 6 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. org...
📅Date: 27/05/2024 12:15

25,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1.banese Private

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.73 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jap shtepi me qera 1+1 e mobiluar . preferojme njerez serioz...
📅Date: 27/05/2024 12:13

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

800 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Te Liqeni I Thate, Kompleksi Fz!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Ne katin e fundit te nje pallati te mireadministruar me ashensor , te liqeni i thate , kompleksi fz, japim me qira apartament 2+1+2 . apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon spacioz, dy dhoma ...
📅Date: 27/05/2024 12:13

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Yzberisht, Tirane. (id:4241031)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4241031jepet me qera apartament 1+1, pjese e nje shtepie private ne yzberisht prane spitalit amerikan 3, siperfaqe 80 m², i mobiluar.apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kend gatimi, dhome g...
📅Date: 27/05/2024 12:13

500 Euro - Qera Apartament Fz Construction 500€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2 banjo+1 verandesip 120m2kat 2 banim📍rr hamdi sina,kompleksi fz construksion,liqeni i thatecmimi 500💶e lire ne 1 qershor...
📅Date: 27/05/2024 12:13

22,000 Leke - Garzoniere Me Qera E Mobiluar Astir çmimi 22.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzonieria eshte e mobiluar shum mire ndodhet ne astir prane bar xhamero...
📅Date: 27/05/2024 12:11

550 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga Elbasanit Prane Asim Vokshit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 me qira tek rruga elbasanit prane asim vokshit. apartamenti ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 5 me ashensor. organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen...
📅Date: 27/05/2024 12:08

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Astir 30 Mij Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera ne astir ngjitur komplekit fratari  300nmij leke i mobiluar me ashensor ...
📅Date: 27/05/2024 12:07

35,000 Leke - Super 2+1 Me Qira Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.44 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i pershtatshem per nje familje te vogel!...
📅Date: 27/05/2024 12:07

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

450 Euro - Qera, Apartament 1+1, Sheshi – Selvia, 450 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, sheshi selvia, 450 euro/muaj. tipologjia : 1+1adresa: selvia, rruga siri kodrapjeserisht i mobiluarkati 3pallat i ricmimi 450 euro/muaj&nbs...
📅Date: 27/05/2024 12:06

350 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 ...
📅Date: 27/05/2024 12:06

450 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Xhamlliku 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera~ 1+1~ 60m2~ kati 3~ pa ashensor~ tek xhamlliku~ cmimi 450 eurokontaktoni v400...
📅Date: 27/05/2024 12:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim