🏡 pallati me shigjeta

🕵 Online 548 lexues | ⏳ 31 njoftime ne pritje     Print

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Ofrohet per qera apartament 2+1+2 i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar me ashensor, apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. ofrohet totlaisht i mob...

26/05/2024 20:09

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Agjensia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, pallati me shigjeta, 350 euro/muajtipologjia 1+1adresa: pallati me shigjeta pike referimi: tregu ushqimori mobiluarkati 3hyrje privatecmimi 350 euro/muaj informacion mbi pronën:jepet me...

26/05/2024 18:40

45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete

Hera e pare me qira, 1+1 teresisht i mobiluar, rr.hamdi pepo tirane, me akses te shpejte tek pallati me shigjeta dhe tek unaza e madhe.apartament ndodhet ne kat te 4, pallat i ri i 2024, me 2 ashensore. mundesi parkimi per rreth pallatit.apartamenti ...

26/05/2024 17:49

50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;dysheke dhe mobilje te reja;kondicioner;1 tualet m...

26/05/2024 17:37

18,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet garsoniere me qera...

25/05/2024 18:36

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1+2+2 tek pallati me shigjetasiperfaqja: 115m2kati: 5 me ashensor jepet e mobiluar organizimi: - sallon ndenje +ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - ⁠2 ballkone- ⁠2 tualetevendndodhja: pallati me sh...

25/05/2024 09:49

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

- buze rruges teodor keko, ngjitur me hotel “marinaj”- 3+1, 2 tualete, 2 ballkone,- sip. 115m2-totalisht i mobiluar,- 450€/muaj...

22/05/2024 20:26

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 3+1 per qira pran pallatit me shigjeta ! apartament per qira, 3+1 totalisht i mobiluar, buze unazes se re, per 450 euro/muaj!ndodhet ne katin e 5, pjese e nje objekti te ri, ndertim i 2017, ngjitur me fabriken e miellit, nje pozicion ...

22/05/2024 13:05

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

1+1kati 1 pallat ekzistuesboshjepet per zyra kuzhine me vete500€📍rruga bulevardi bajram curri...

19/05/2024 17:11

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament 2+1 me qira tek rruga irfan tomini per 350 euro/muaj!350 €other currencies  [qera mujore]rruga irfan tomini - selitë - pallati me shigjeta, shqipëri...

19/05/2024 17:01

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane prokurorise se tiranes   jepet me qera apartament me  siperfaqe 65 𝐦²,1+1i mobiluar  . apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  nden...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

22,000 Leke - Garzoniere Me Qera E Mobiluar Astir çmimi 22.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzonieria eshte e mobiluar shum mire ndodhet ne astir prane bar xhamero...
📅Date: 27/05/2024 11:58

500 Euro - Apartament 3+1 Me Qira Tek Stadiumi Dinamo!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi pronën:apartamenti me sipërfaqe bruto 105 m2 ndodhet në afërsi të stadiumit dinamo, me vendodhje në një zonë shumë të preferuar. apartamenti jepet bosh, ndodhet në katin e 1...
📅Date: 27/05/2024 11:56

220 Euro - Me Qera 2+1 Ne Selite + Vend Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jep me qera apartament 2+1 ne selite + vendparkim. apartamenti ndodhet në katin e parë, ka një kopsht me disa pemë frutore shumëvjeçare dhe ofron gjelbërim dhe privatësi. eshte i mobiluar dhe ...
📅Date: 27/05/2024 11:56

30,000 Leke - Jepet Hyrje 2+1 Me Qera Ish Parku I Autobuzave

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.41 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet hyrje 2+1 me qera ish parku i autobuzave  e kopletuar kati pare shtepi private...
📅Date: 27/05/2024 11:56

350 Euro - Jepe Me Qera 1+1 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 astircmimi: 350 eurotel,whatsapp: 0684669543...
📅Date: 27/05/2024 11:54

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera apartament 2+1,don bosko, 600 euro/muaj• tipologjia: 2+1• adresa: prane spar• e mobiluar• kati 0• pallat ekzistues• 600 euro informacion mbi pronën:jepet ...
📅Date: 27/05/2024 11:53

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Astir 30 Mij Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera ne astir ngjitur komplekit fratari  300nmij leke i mobiluar me ashensor ...
📅Date: 27/05/2024 11:52

360 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Bar Artist Astir 360eur / Muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne astir prane bar artisti me siperfaqe 65 m2, kati 6 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. org...
📅Date: 27/05/2024 11:51

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen E Dibres Id ( 4251313 )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
0 Tualete
Id :  4251313,ne rrugen e dibres, jepet me qera kati i trete i nje vile private me nje siperfaqe 85m² , mobiluar, 1 dhome gjumi,1 dhome lavanderie, 1 banjo, nje ballkon, dhe termoizolim.cmimi...
📅Date: 27/05/2024 11:51

500 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ish Parku 500€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera ish parku i autobuzave kati 3-te , pallat i ri .70 m2organizuar ne :sallon , kuzhine1 dhome gjumi1 tualetballkonlokacion i shkelqyeri mobiluar me te gjitha pajisjet e nevoj...
📅Date: 27/05/2024 11:51

450 Euro - Studio Apartament Per Qira Ne Qender!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
38.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Zbuloni apartamentin perfekt në zemër të tiranës! ky apartament studio i rehatshëm dhe plotësisht i mobiluar ofron një hapësirë jetese të ngrohtë dhe komode, ideale për individë ose çift...
📅Date: 27/05/2024 11:50

350 Euro - 2+1 Me Qera Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet per afat te gjate...
📅Date: 27/05/2024 11:49

30,000 Leke - Garzoniere Me Qera Perball Deliorgjit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garzoniere adresa : perball deliorgjit kati 2i mobiluar cmimi : 300 mij lek perfshir uj dhe drita ...
📅Date: 27/05/2024 11:48

38,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Laprak

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1,rruga”gjergj legisi”,(perballe shkolles se mesme “aleks buda”),laprake,tirane70m2kati i 4 me ashensor...
📅Date: 27/05/2024 11:47

40,000 Leke - Super 1+1 Per Qira Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Pallati ndodhet te bar artisti ne nje pallat te mire administruar!...
📅Date: 27/05/2024 11:47

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

250 Euro - Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Hyrje me qeradhome gjumi dhe guzhine me vetee kompletuar me te gjitha elektroshtrpiaketkati i paresip 40 m2adresa ne rrugen 5 maji hyrja ndodhet ne rrugicen 5 maji...
📅Date: 27/05/2024 11:46

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Kopshti Botanik. Apartamenti Ndodhet Ne Katin E Dyte

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira tek kopshti botanik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor prane kopshtit botanik. apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te qete me cdo facilite...
📅Date: 27/05/2024 11:46

30,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Vilat Gjermane, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 2+1 me qera te vilat gjermane, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë📐 sipërfaqe: 90 m2🛋 i mobiluarℹ️ për vajza📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 27/05/2024 11:46

350 Euro - Shtepi 2+1 Me Qera!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi 2+1 me qera ne alliasshtepia konsiston ne 2 dhoma gjumi,1 sallon-kuzhine,1 tualetndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private .e sapo rikonstrukturuar.rruga ram sadria,pas big market allias....
📅Date: 27/05/2024 11:46

530 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Kodra E Diellit 530 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera•1+1+ballkon•siperfaqe totale 60m2•kati 0•1 dhome gjumi•1 tualet•pallat i ri•me ashensor•kodra e diellit•cmimi 530 eurokontaktoni 0684447771feliz home rk433...
📅Date: 27/05/2024 11:44

40,000 Leke - Jap Shtepi Me Qera Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jap shtepi me qira. rruga frosina plaku .   50 m prane hotel mondial.pallat i ri. kati i dyte i banimit.i kompletuar. shtepia eshte e lire pas dates 5 maj. hapesira e shtepise eshte 55 m katror ....
📅Date: 27/05/2024 11:43

470 Euro - Pas Xhamise Se Tabakeve, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 0.74 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1.i organizuar ne ;sallon ndenje + ambient gatimi-1 dhome gjumi-1 tualet-1 ballkonper me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni....
📅Date: 27/05/2024 11:43

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

29,000 Leke - Brryli Jepet Me Qira Apartament 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Brryli rruga arkitek sinani jepet me qira apartament 1+1i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje apartamenti ekzistus, i pershtatshem per 2 persona, zone e qete, mundesi parkimi, ...
📅Date: 27/05/2024 11:40

15,000 Leke - Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkohet vajze per ndarje qeraje zona myslym shyr preferohen studente. shtepija eshte 2+1 me 2 dhoma gjumi aktualisht jane dy vajza qe banojne. lagje shume e qete jo problematike kerkohen vajza te rre...
📅Date: 27/05/2024 11:38

800 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Prane Rruges Mine Peza (id 42214762)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.93 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 42214762rruga haxhi hysen dalliu prane prokurorise jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ka siperfaqe 97m²  dhe ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar se fu...
📅Date: 27/05/2024 11:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim