🏡 komuna e parisit

🕵 Online 333 lexues | ⏳ 37 njoftime ne pritje     Print

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Qera, apartament 2+1+2+post parkimi, komuna e parisit, tiranë. apartamenti ndodhet pranë kristal center. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 115 m2. • kati 2. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatim...

08/12/2023 16:35

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Tek komuna e parisit, ne rrugen bill klinton, lart autostrades,  jepet me qera apartament 1+1, tualet, verand, me siperfaqe 140 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore,   a.r.tarife sherbimi agjensie g...

08/12/2023 15:33

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Japim me qira ambjent 1+1 tek komuna e parisit rruga hasan alla 450 € /muaj smart83909tek komuna e parisit prane kristal center japim me qira ambjent zyre 1+1. ambjenti ka organizim 1+1 me siperfaqje totale 75m2, ndodhet ne katin e 2-te t...

08/12/2023 15:14

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete

Specifika të pronës: -sipërfaqe: 95 m2.. -kati 10. -e mobiluar. -me ashensor. organizimi: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. tt 432 ...

08/12/2023 13:46

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera garsoniere tek komuna e parisit. ndodhet ne katin e dyte te nje vile. jepet totalisht e mobiluar •kusht 3 muaj parapagim per me teper informacion apo nje vizite ne prone kontakto ...

08/12/2023 13:29

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Te komuna e parisit prane goa lounge jepet me qera apartament 2+1. kati 3 ne pallat te ri me ashensor. siperfaqe 110 m2. organizohet: koridor shperndares, dhome ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. e mobiluar ne gjendje shume te...

08/12/2023 12:48

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet per qira apartament 1+1 65m2 rr.robert shvarc, komuna e parisit kati 6 ...

08/12/2023 10:18

750 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Qera, apartament 2+1+2, komuna e parisit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 115 m2. • kati 2. • ndertim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. cilësime të tjer...

08/12/2023 09:49

850 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.me nje mobili...

08/12/2023 09:40

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Disponojme garsionere me qera ne rr.rexhep jella, tirane. informacion mbi pronen: • siperfaqe e apartamentit: 150 m2 • kati 4 i nje vile organizimi i brendshëm: • ambienti ndenje • 1 tualet • post parkim cilësime të tjera: ...

08/12/2023 09:30

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 07/12/2023 14:17

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅 Date: 07/12/2023 20:25

400 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Top Market Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga jusuf vrioni prane top market jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 55m2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet, 1 dhome ...
📅 Date: 08/12/2023 01:18

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 08/12/2023 11:06

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar.350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambi...
📅 Date: 08/12/2023 11:14

450 Euro - Apartament 2+1 Per Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira tipologji 2+1 hera e pare qe jepet me qira plus post parkimi me cmim ekstra ...
📅Date: 08/12/2023 19:38

20,000 Leke - Shtepi Private (2+1) Me Qera, Peze E Vogel (id 08121)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne peze te vogel, jepet me qera shtepi private, 1-kateshe, e mobiluar. jepet me qera 20 000 leke...
📅Date: 08/12/2023 19:37

25,000 Leke - Tirane, Jap Me Qera Garsonier - 25.000 Leke (rr. Selaudin Zorba Pranë Fakultetit Të Mjekësisë)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.18 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere (dhomë + ambient gatimi + banjo + verande), e mobiluar, e një banese private, kati i. eshte nje lagje shume e qete per sa i perket zhurmave dhe me vendndodhje të favorsh...
📅Date: 08/12/2023 19:35

330 Euro - Apartament 2+1+2wc Rruga Besim Alla, 330 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 2+1+2wc rruga besim alla, 330 euro• tipologjia: 2+1+2• adresa: rruga besim alla , misto mame• bosh• kati 2• pallat i ri• 330€/ muaj informacion...
📅Date: 08/12/2023 19:34

30,000 Leke - Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Sauku I Vjeter 30.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera~ 2+1~ 100m2~ kati 3~ i mobiluar~ pallat ekzistues ~ me cdo gje te re~ tek sauku i vjeter ~ cmimi 30.000 leke kontaktoniv400...
📅Date: 08/12/2023 19:33

32,000 Leke - Fresk Jepet 1+1 Me Qira Te Thesari

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira super apartament me parket 2+1 ne fresk, i pershtatshem per familje, cmimi nk diskutohet ...
📅Date: 08/12/2023 19:31

40,000 Leke - Rruga E Durresit, Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
  jepet me qera apartament  2+1 + a  ne rrugen e durresit, mbrapa ambasades kineze. apartamenti eshte i mobiluar .per me shume informacione na kontaktoni. ...
📅Date: 08/12/2023 19:31

320 Euro - 2+1 Apartament Mobiluar Prane Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar shume prane palllatit me shigjeta prane stacionit te autobuzit ...
📅Date: 08/12/2023 19:30

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 07/12/2023 17:21

500 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Rr. Elbasanit - 1min Downtown One ) K1, Me Oborr - 100% I Ri: Parket, Kondicioner & Kuzh E Komp

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: 1+1 ( rr  elbasanit - downtown one ) k1 - oborr privat | vendodhje e papërsëritshme - 100% i rinovuar dhe pabanuar me pare | sallon i madh me kënd divani i ri dhe i shtruar me parke...
📅 Date: 07/12/2023 17:45

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 07/12/2023 18:02

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 07/12/2023 22:51

400 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kongresi i manastirit , prane shkolles andon zako cajupi dhe qsut jepet me qera apartament 2+1, 80𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅 Date: 08/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 08/12/2023 19:23

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir, Mbrapa Hotel Delux (id 08123)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne astir, mbrapa hotel delux, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, kat vile. parking i garantuar. jepet me qera 250 euro...
📅Date: 08/12/2023 19:30

30,000 Leke - Apartament 1+1. 30000 Leke.tregu Elektrik.prane Bar Its Ok

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 ne zonen e tregut elektrik,rruga mihal grameno kati 2 i nje vile ne forme pallati i mobiluar ne menyre bashkohore mundesi parkimi prane baneses i...
📅Date: 08/12/2023 19:29

300 Euro - Apartament 3+1+2 Per Qira Tek Xhamlliku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 3+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament 3+1+2 per qira tek xhamlliku organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe 2 tualete siperfaqja 110m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues prane ish profarmes jepet me qira bo...
📅Date: 08/12/2023 19:29

33,000 Leke - 2+1 Me Qera Pallati Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 mobiluar pallati me shigjeta ndodhet ne pallat ...
📅Date: 08/12/2023 19:29

350 Euro - 350 Euro -modern Studio For Rent At Ramazan Bogdani( Near The Kontakt Residential Building Siri)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.66 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
350 euro -modern studio for rent at ramazan bogdani( near the kontakt residential building siri) only 1.6 km from the center. no agency fees the studio is located on the 1st floor of a villa of 8 ap...
📅Date: 08/12/2023 19:28

200 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 121.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkojm 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje..te jene te rregullta me pagesat...
📅Date: 08/12/2023 19:27

300 Euro - Super Garzonjer.kondicioner.mundesi Per Wifi.i Kompletuar.6min Nga Bulevardi I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.09 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
38.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Super garzonjer.kondicioner.mundesi per wifi.i kompletuar.6min nga bulevardi i rietj....
📅Date: 08/12/2023 19:25

800 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 3+1+2 Tek Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati t...
📅 Date: 07/12/2023 11:20

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 07/12/2023 14:58

2,300 Euro - Jepet Me Qira Vile 4- Kateshe Tek Vilat Amerikane !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
488.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
8 Tualete
Vila me 8 dhoma gjumi dhe 4 tualete , jepet për qira në zonën prestigjioze të vilave amerikane , tiranë. organizomi ;• sipërfaqe e brendshme 120 m² per kate• sipërfaqe e përgjithshme 488m...
📅 Date: 07/12/2023 18:23

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 07/12/2023 19:16

550 Euro - Jepet Apartamant 2+1+1 Tek Prokuroria E Tiranes!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- sallon plus kuzhine gatimi . - 2 dhoma gjumi . - 1 tualet .- 1 ballkon . pallat i ri me ashensor . cmimi i pa diskutueshem . ...
📅 Date: 08/12/2023 11:58

25,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere Tek Brryli/

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garzoniere tek brryli siperfaqe totale prej: 52m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + dhome gatimi - 1 tualet apartamenti ndodhet ne katin e pare. e mobiluar v...
📅Date: 08/12/2023 19:24

400 Euro - Ofrojme Apartament 1+1 Per Qira Tek Kodra E Diellit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Ofrojme apartament 1+1 per qira siper komunes se parisit , tek rruga hekali rrapo ; vija pare e pallateve. apartamenti organizohet kuzhine , sallon , dhome gjumi , tualet dhe ballkon goxha te bollshem...
📅Date: 08/12/2023 19:20

350 Euro - Apartament 1+1 NË Xhamllik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti në katin e dytë të një pallati ekzistues pranë sheshit shtraus në xhamllik. organizohet në koridor që bën shpërndarjen e ambienteve, ambient ndenje sëbashku me ambientin e gati...
📅Date: 08/12/2023 19:20

28,000 Leke - Jepet Gazoniere Me Qera 28000l

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet gazoniere me qera ne astir 28000l ne muaj me te gjitha kushtet per me shum tel 0696636468...
📅Date: 08/12/2023 19:19

450 Euro - Pazari I Ri.jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
  jepet me qera apartament  2+1 afer gjimnazit partizani apartamenti eshte i mobiluar .per me shume informacione na kontaktoni. ...
📅Date: 08/12/2023 19:14

20,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere 200lek Rruga 5 Maj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera gazonjere kati par te rruga 5 maj cmimi:200 milek tel,whatsapp:0689917800 ...
📅Date: 08/12/2023 19:13

350 Euro - Japim Me Qira Apartament 1+1, Astir Unaza E Re!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në zonën e astirit, pranë vilës l. • informacion mbi apartamentin: sipërfaqe totale prej 75 m² pozicionohet në katin e 6-të, të një ndërtimi të mirëadministru...
📅Date: 08/12/2023 19:11

1,200 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 3+1 Ne Zonen E Komunes Se Parisit (id 4231078)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4231078 komuna parisit, blloku i vilave, mbas kopleksit kika, jepet me qera kati i dyte i rezidencial/viles 3+1, hyrje totalisht ne vete, mobiluar ne menyre luksoze dhe moderne, e re dhe cilesore...
📅 Date: 07/12/2023 09:24

41,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Tek Vasil Shanto Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Në vasil shanto jepet me qera apartament 1+1, në katin e 2 ,mobiluar, pallat ekzistues. ...
📅 Date: 08/12/2023 15:39

20,000 Leke - Jepet Me Qera Grazionere Ne 5 Maj Cmimi 200 Mije Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera graionere ne 5 maj cmimi 200 mije lek ...
📅Date: 08/12/2023 19:07

28,000 Leke - 🏡 Jepet Shtëpi 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet shtëpi 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 28.000 lekë 📐 sipërfaqe: 62 m2 🛋 e mobiluar ❇️ me ballkon 📱kontaktoni tani në whatsapp ...
📅Date: 08/12/2023 19:06

750 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Japim me qera apartament 2+1 tek rruga e elbasanit! apartamenti jepet i mobiluar ne detaje sic duket dhe ne fotot przantuese. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe total...
📅Date: 08/12/2023 19:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim