🏡 klinike dentare

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Gjirokaster - Klinike Dentare E Specializuar Ne Implantologji , Porcela, Zirkon, Emax

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Gjirokaster

| 🩺 klinike dentare e specializuar ne implantologji , porcela, zirkon, emax⏩ ne ofrojme të gjitha llojet e specialiteteve stomatologjike me profesionalizmin maksimal të doktoreve tanë të specializuar brenda dhe jashtë vendit, duke ofruar shërbime dentare cilësore me sta...
02.12.2023 (07:55)

Tirane - Materiale Dentare Per Ju Dhe Kliniken Tuaj, Depo Dentare Per Produkte Me Garanci 2 Vjecare

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental ofron te gjitha produktet e nevojshme dentare per ju dhe kliniken tuaj:🔹poltroni dentar🔹 angla, mikromotor, aerotor🔹 shiringe uje, ajer🔹 llambe polimerizimi woodpecker🔹 kavitron woodpecker🔹 kamer in...
16.11.2023 (18:49)

Tirane - Klinike Dentare Ofrojme Kirurgji Orale, Turizem Dentar 🇮🇹 Grafi Dentare Dhe Tac 3d. Konsulta Pa Pagese

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷klinike dentare endodental🦷👉ne klinike do te gjeni te gjitha llojet e sherbimeve dentare:✅implantedhenbsp;✅kirugji✅ura zirkoni dhe porcelani✅aparate drejtuese per dhembetdhenbsp;✅proteza✅mbushjedhenbsp;✅zbardhime profesionaledhenbsp;👉te gjitha keto sher...
16.11.2023 (10:39)

Vlore - Klinike Dentare Ofron Per Ju Sherbime Profesionale Per Implantologji, Drejtim Dhembesh, Zbardhim Profesional Etj.

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Vlore

|  ⏩medica dent ➡️eshtë klinika më e re në qytetin e vlorës, me kushte bashkohore dhe shërbim cilësor. kujdesemi për t’ju përgjigjur sa më shpejt dhe me cilësi maksimale nevojave te pacientëve tanë.klinika jone ofron të gjitha llojet e specialiteteve stomato...
18.09.2023 (21:37)

Tirane - Klinika Dentare Jon Ofon Sherbime Si: Pastrim Dhe Zbardhim, Mbushje Te Gradave Te Ndryshme, Extraksione (heqje), Implant

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷klinika dentare jon me dr. besjana mustafaraj dhe dr. fotiana raca me nje eksperience prej 10 vitesh ne treg.👉 në klinikën tonë do të gjeni mbi të gjitha kujdesin e duhur për çdo pacient. metodologjia dhe eksperienca jonë siguron një trajtim profesional.✅ jemi n...
15.09.2023 (13:26)

Tirane - Klinika Dentare Per Te Gjitha Sherbimet E Nevojshme Dentare. Ofrojme Turizem Dentar

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷klinike dentare smile now 🦷👉 në klinikën tonë do të gjeni mbi të gjitha kujdesin e duhur për çdo pacient. metodologjia dhe eksperienca jonë siguron një trajtim profesional.👉ofrojme:pastrim i thjeshtë gurëzashdhenbsp; (prophylaxis) - 25 €pastrim i thellë...
02.09.2023 (17:27)

Tirane - Klinike Dentare Vivadent Ofron Konsulta Paraprake Dhe Te Detajuara Me Mjek Specialiste

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷klinika dentare vivadent🦷👉klinika dentare vivadent lindi ne vitin 2009 si frut i deshires dhe perkushtimit,nevojes se kohes,pasionit ndaj profesionit te mjekut.klinika dentare vivadent i ofron pacienteve,te gjithe gamen e sherbimeve dentare me profesionalizem dhe sherbi...
18.08.2023 (11:14)

Durres - Klinike Dentare Ofron Sherbime Te Specializuara Per Implantologji ,kirurgji Orale Etj.

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Durres

| ✅klinika dental care durres me një ekip ekspertësh multidisiplinar dhe të pasionuar, ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë cilësi dhe cmime konkurruese në të gjitha trajtimet e nevojshme për të garantuar shëndetin e përsosur të dhëmbëve dhe buzëqeshjen tuaj. ✅ofron...
01.08.2023 (08:11)

Tirane - Klinik Dentare Dhe Laborator Ndriodent Ofron Sherbim Per Terapi, Endodonti, Kirurgji, Ortopedi, Implantologji Dhe Ortodo

❱ Sherbime Shendetesore dhe Estetike ❱ Tirane

| 🦷ndriodent-klinike dentare dhe laborator🦷👉ju ofrojme nje sherbim dentar cilesor dhe te garantuar, ne te gjitha fushat e denistriese si:dhenbsp;✅terapi✅endodonti✅kirugji✅ortopedi✅implantologji✅ortodoncidhenbsp;📍adresa: rruga e dibres, prane farmacise 10, ti...
08.07.2023 (16:51)

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⏩laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve ...
02/12/2023 09:49

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
02/12/2023 08:04

Zona: Qender
🩺 klinike dentare e specializuar ne implantologji , porcela, zirkon, emax⏩ ne ofrojme të gjitha llojet e specialiteteve stomatologjike me profesionalizmin maksimal të doktoreve tanë të specia...
02/12/2023 07:55

Zona: Qender
✅ qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
30/11/2023 22:22

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🦷klinika dentare "xholi"🦷👉nje game sherbimesh dentare cilesore qe ofrohen ne kliniken tone✅sherbimedhenbsp;stomatologjike nga mbushja deri ne kirurgji komplekse(implante),etc💠 mbushjedhe...
29/11/2023 16:05

Zona: Qender
🌸klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌸💮te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
29/11/2023 11:34

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉klinika “dermaplus”- nuk eshte kurre vone te rigjesh rinine!👉ofrojme:📌laser📌trajtime fytyre:dhenbsp;pastrimi i thelle i fytyresdermoabrasionpeelingmaske qetesuesemasazh liftingdhenbsp...
29/11/2023 08:38

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
28/11/2023 15:43

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🩺 psikologe per femijet, crregullime si autizem, asperger, disleksi⏩ zhvillimi i fëmijës është një proces i rëndësishëm që kalon në stade të ndryshme të cilat shoqërohen me eksperien...
27/11/2023 19:56

Zona: Qender
🩺 klinika mjekesore kristi, korce➡️ klinika mjekësore "kristi" është një klinikë multidisiplinare me një eksperiencë të gjatë në dhenien e kujdesit shendetesor parësor dhe atij tëdh...
25/11/2023 11:24

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Albania medical tour është një agjenci turizmi mjekësor në tiranë, e cila ofron shërbime shëndetësore dentare, trasplant flokësh dhe kirurgji estetike në çmime ekonomike dhe cilësi të l...
24/11/2023 15:43

Zona: Qender
📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh.qendra ofron: -shpejtesi dhe saktesi e gjithe games se analizave, per te gjitha specialitetet dhe ...
23/11/2023 20:07

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👁klinika e syrit “internacional”👁👉ne klinike nuk ofrojme vetem zgjidhjen e cdo problemi kirurgjikal te syrit por mendojme dhe per te gjithe pacientet qe kane nevoje per syze madje dhe per...
23/11/2023 14:15

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
🩺klinika mjekesore roma🔬👉ofrojme disa sherbime: ✅kardiologji✅semundje infektive ✅dermatologji✅endokrinologji✅gjinekologji✅laborator analizash ne kliniken "roma" jemi te perkush...
22/11/2023 15:35

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🩺klinika stroka🧬👉trajtimi i kancerit te lekures ( plageve qe nuk sherohen per nje kohe te gjate ), nishaneve, pa rreze,pa bisturi,por me solucione bimore.dhenbsp;👉trajtimi dhe sherimi behe...
22/11/2023 13:47

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🎀 klinika “femën” është një qendër mjekësore e specializuar për shëndetin e grave dhe vajzave. duke qenë një qendër e themeluar fillimisht nga gjinekologë, në themel të shërbimev...
22/11/2023 12:05

Zona: Komuna e parisit
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
21/11/2023 15:59

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren🌺 instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
21/11/2023 01:59

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
👉iris cosmetic albania është kompania lider ne distribucionin e produkteve kozmetike në shqipëri, pas shume vitesh përvoje në ketë fushë, ne kemi ngritur sukseshëm biznesin tonë si një n...
20/11/2023 12:33

Zona: Qender
🩺klinika mjekësore elmedica🧬👉klinika mjekësore elmedica ka filluar aktivitetin e saj më 22 maj 2017. e konceptuar si nje poliklinikë specialitetesh të ndryshme mjekësore, aktiviteti i s...
18/11/2023 16:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim