🏡 sherbime it dhe marketing

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Komuna e parisit
💻 kompani it💻 tetra solutions është kompania lider në fushën e teknologjisë së informacionit që ofron zgjidhjet më të mira, shërbime cilësore dhe trajnime profesionale për të gjith...
30/09/2023 16:51

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Deshironi te hapni llogari ne booking ose airbnb per te nxjerre apartamentin/pronen tuaj? une jam ketu per t’ju ndihmuar! mund t’ju ndihmoj me procesin e hapjes se llogarise, ta personalizoj llog...
18/09/2023 11:38

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Karta.al dizenjojmë kartën tuaj falas. prodhojmë karta plastike, karta të printuara, akses kontrolli (me chip), mini karta klienti 3-she, karta plastike të bardha, me barcode, qr code, identite...
14/09/2023 15:23

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
...
06/09/2023 13:28

Zona: Qender
⚙️ servis per: 💠laptop💠 pc💠 printera 💠 fotokopje etj.💻keni probleme me laptopin pc-ne apo printerin tuaj?✔️zgjidhja eshte vetem nje telefonate larg📍 adresa: rruga osman haxh...
08/08/2023 18:46

Zona: Qender
💻 internet xhoni✅ ofron sherbimet:💠 printime💠 skanime💠sherbime ne portalin e-albania.💠dhenbsp; formatime dhe instalime software per pc dhe laptop, 💠 instalime aplikacionesh💠 akt...
15/07/2023 21:53

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Editim profesional i vidiove me mbi 3 vite eksperienc me programin adobe premiere pro. gjate provojes ne industrine e videos kam kam punuar projekte te ndryshme duke perdorur teknologjine e fundit per...
12/07/2023 21:32

Zona: Qender
💻 web design dheamp; logo design ofron per te gjitha bizneset:dhenbsp;📑ndertim faqesh website🏷️koncept te ri te logos se biznesit tuaj🔖risjellja e logos ne realitet 3d📍 adresa: rruga ...
06/07/2023 21:26

Zona: Zone Periferike/Aeroport
ÇelËsi i suksesit financiar është të mendosh gjithmonË përpara, të bësh përtej asaj që po bëjnë të gjithë të tjerët dhe të mos kesh frikë të ndërmarrësh veprime kur paraqiten mun...
09/06/2023 17:04

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet faqe facebook 11.6k followers...
07/06/2023 08:12

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Menaxhere e rjeteve sociale:paketa menaxhimi a jeni gati për të përmirësuar prezencën tuaj në rrjetet sociale? ofroj shërbime të specializuara për menaxhimin e rrjeteve sociale që i përs...
05/06/2023 16:45

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Pune network marketing ...
05/06/2023 15:39

Zona: Narte
✅ hedh program deti maxsea me harta, rruge dhe ngecje🗺️harte e kompletuar🛳️ perdoret per cdo lloj mjeti lundrimi por kryesisht e kemi shituar per anije peshkimi🚢 ka rruge dhe ngecje qe ...
29/05/2023 13:06

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Digital head eshte kompania me e madhe digitale ne shqiperi.kemi mbi 100 biznese te kenaqura nga sherbimi yne!✅ sherbimet tona:➡️ konsulence marketing-konsulence e vazhdueshme marketing ne perpu...
25/05/2023 10:59

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🖥krijojme faqe webi per biznese te ndryshme.▪ faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj.▪ gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit.▪ ...
24/05/2023 12:47

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Prosite është një kompani profesionale që ofron shërbime të specializuara në krijimin e website-ve. ne jemi përkushtuar në të sjellë përvojën më të mirë të dizajnit dhe zhvillimit të...
18/05/2023 14:35

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Krijojme logo design per biznesin tuaj ne menyre profesionale dhe kreative. ne cmim perfshihet: • projekt-konceptet e propozuara, deri ne 3; • nje draft i zgjedhur nga klienti • permirsim n...
06/05/2023 13:56

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔴 marketing one🔴 👉 agjensia e marketingut dixhital marketing one ☑️ menaxhim i rrjeteve sociale ☑️graphic design ☑️video dhe foto promocionale ☑️branding ( logo, fot...
24/04/2023 11:12

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
✅ krijojmë faqe web-i profesionale, moderne dhe të aksesueshme nga celulari apo tableti, që do t'ju ndihmojë të arrini strategjinë e marketingut tuaj, 💰 duke filluar nga €250📍 adresa: ...
10/04/2023 16:26

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✔️ evolve studio⏩ mediat sociale jane nje mjet mjaft i fuqishem i komunikimit. ato mund te ndihmojne kompanite te arrijne klientet shpejt dhe lehte. kjo i ndihmon ato qe te rrisin pranine e tyre...
09/03/2023 23:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje marketing online ne facebook dhe instagram reklama ne tirane sherbime marketingu per biznese