Klinika qe ofron qender fekondimi (IVF) dhe sherbime te tjera gjinekologjike Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 28/08/2023 15:39 Post ID: 2011


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 3228

🩺 Klinika ADC (Ana Diagnostic Center)

🔸 Klinika ADC eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e Mjekesise ne Shqiperi me kater kolonat e saj: IVF Center ADC, Anafarma Distributor Farmaceutik, Ana Diagnostic Center dhe Lazer-Med ADC.

✅ Klinika qe ju mundeson:

🔹Sherbime Obstetrike-Gjinekologjike🩺

🔹Qender Fekondimi ( IVF)🔬

🔹Laborator mjekesor Biokimik & mikrobiologjik🧬

Tek ne do te gjeni perkushtimin, profesionalizmin, kujdesin maksimal & stafin mjekesor qe do ju bej te ndiheni te respektuar dhe te vleresuar, duke na dhene besimin tuaj per zgjidhjen e problemit, per realizmin e endrres tuaj.


TRUST-COURAGE-HOPE-FATE

📍Adresa: Rr. "Mihal Duri", Tirane, Shqiperi

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje sherbime shendetesore dhe estetike vlore maska per mbrojtje kunder korona virusit dental center albania strasplant i flokeve medica dent rimodelimi i hundes gjenekologe sherbime shendetesore dhe estetike tek ali demi tregu elektrik tirane heqje nishanes klinike gjinekologjike kamez trajtime per aknet mbjellja e flokeve spitali mbjellja e flokeve operacion per floket implantat dhembesh clinike dentare trajtimi i kancerit te lekures pap test dentist pediater rezonans trasplanti i flokeve modele per thonj analiza fytyre mbushje dhemballe sherbime shendetesore dhe estetike urgjenca per koronavirusin rritja penisit heqja e dhemballes klinike dermatologjike numer telefoni te spitalit qsut heqja e bajameve depo farmaceutike stomatolog dentisti me i mire ne Shqiperi gjinekolog ksamil klinike gjinekologe mbjellja e flokeve spitali amerikan masazh fytyre klinika klinika me e mire dentare ne tirane trasplanti i flokeve cmimet klinike dental center rimodelimi i vesheve heqja e dhembeve crregullim menstruacionesh si te ngelem shtatzan turizmi dentar ne shqiperi heqja e dhjamit te barkut me rreze mbjellja e flokeve tirane operacion i hundes trasplant i flokeve